ارائه مدرک معتبر

ارائه مدرک نتایج دوره تحت استاندارد های فنی و حرفه ای و ارائه گواهی نامه پایان دوره تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای

ارائه مدرک معتبر

ارائه مدرک نتایج دوره تحت استاندارد های فنی و حرفه ای و ارائه گواهی نامه پایان دوره تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای

باز آموزی رایگان

مدیریت آموزشگاه متعهد می شود در صورت عدم یادگیری شما از هر دوره به صورت رایگان مجددا برگزار می شود

باز آموزی رایگان

مدیریت آموزشگاه متعهد می شود در صورت عدم یادگیری شما از هر دوره به صورت رایگان مجددا برگزار می شود

ارائه کارت پشتیبانی

اهدای کارت عضویت در انجمن پشتیبان فنی برای کار آموزان آموزشگاه و پشتیبانی نا محدود کار آموزان پس از اتمام دوره.

ارائه کارت پشتیبانی

اهدای کارت عضویت در انجمن پشتیبان فنی برای کار آموزان آموزشگاه و پشتیبانی نا محدود کار آموزان پس از اتمام دوره.

دوره نامحدود

تمامی دوره ها تا زمان یادگیری کامل کارآموزان برقرار است معیار رضایت مندی از دوره، فقط شخص شرکت کننده می باشد

دوره نامحدود

تمامی دوره ها تا زمان یادگیری کامل کارآموزان برقرار است معیار رضایت مندی از دوره، فقط شخص شرکت کننده می باشد.

با توجه به نوع گوشی که از این سرویس استفاده می کند ممکن است با دو شکل  FIND MY IPAD و FIND MY MAC شناخته شود، یک سرویس رایگان کمپانی اپل است که به وسیله سیستم ICLOUD  کار می کند  که این مبحث به طوز تخصصی در دوره آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل گفته می شود

امکانات مختلف سرویس FIND MY IPHONE  عبارتند از: اجرای پیام و یا زنگ هشدار بر روی گوشی، قفل کردن گوشی و حذف کردن اطلاعات روی گوشی در زمان به سرقت بردن گوشی . علاوه بر این امکانات می توانید با استفاده از این سرویس در صورتی که آیفون، آیپد و یا مک شما دزدیده شده باشد، استفاده از دستگاه به وسیله سارق را غیر ممکن نمایید.

به منظور فعال کردن سرویس FIND MY IPHONE بر روی گوشی آیفون و یا آپد باید مراحل زیر را انجام دهید.

1. وارد قسمت Settings موبایل خود شوید. 2. بر روی  گزینه ICLOUD  کلیک نمایید. 3. سپس بر روی گزینه  FIND MY IPHONE  کلیک نمایید. 4. در آخر گزینهFIND MY IPHONE را فعال سازی کنید.

FIND MY IPHONE

فعال کردن  FIND MY IPHONE

به منظور فعال کردن این گزینه برای گوشی های مک باید مراحل زیر انجام شود.

1. در ابتدا بر روی منوی اپل که در سمت چپ و بالای گوشی قرار دارد کلیک کنید.

2. سپس System Preferences را انتخاب کنید.

3. وارد قسمت ICLOUD  شوید.

4. وارد تنظیمات شوید و تیک گزینه Find My Mac را بزنید. رد یابی آیفون به وسیله سرویس FIND MY IPHONE  کار پیچیده ای نیست. گم شدن و یا به سرقت رفتن گوشی های آیفون از یکی از تلخ ترین اتفاقاتی است که ممکن است برای بسیاری از افراد رخ دهد. برای استفاده از سرویس FIND MY IPHONE  و ردیابی آیفون باید شرایط ویژه ای در گوشی برقرار باشد.

در وهله اول باید سرویس FIND MY IPHONE را در آیفون خود فعال کنید. برای استفاده از این قابلیت ابتدا به بخش تنظیمات و یا SettinG  دستگاه بروید و ICLOUD را فعال کنید. در این بخش گزینه ای به نام  FIND MY IPHONE  وجود دارد که جهت استفاده از امکانات این قسمت باید فعال شود.

دومین مرحله برای ردیابی گوشی آیفون اتصال به اینترنت می باشد. اگر گوشی شما به شبکه اینترنت متصل باشد احتمال ردیابی و مشاهده کردن موقعیت مکانی گوشی را پیدا می کنید. سومین مرحله مربوط به روشن بودن گوشی و قابلیت GPS می باشد.

ردیابی گوشی با  FIND MY IPHONE

اگر گوشی شما به هنگام گم شدن و یا به سرقت رفتن خاموش باشد تنها راهکاری که برای پیدا کردن گوشی وجود دارد سرویس FIND MY IPHONE می باشد. در صورتی که این گزینه روی گوشی آیفون فعال باشد و دستگاه به شبکه اینترنت متصل باشد مراحل امنیتی که باید انجام شود شامل موارد زیر می باشد.

1. اپلیکیشن FIND MY IPHONE را در یک آیپد و یا آیفون دیگر نصب و اجرا کنید.

2. با وارد کردن مشخصات وارد صفحه ای می شوید که موقعیت مکانی گوشی را در نقشه نشان می دهد

3. دراین سرویس گزینه ای با نام Lost Mode وجود دارد. اگر تصور می کنید که گوشی شما گم شده و کسی آن را پیدا کرده است که می خواهد آن را به شما باز گرداند از قابلیت Lost Mode استفاده کنید. به وسیله این گزینه می توانید از راه دور با استفاده از یک رمز عبور گوشی خود را قفل کنید و یا بر روی صفحه نمایش گوشی پیام متنی و حاوی شماره تماس را به نمایش بگذارید. از این طریق به راحتی می توانید گوشی خود را پس بگیرید. در صورتی که احساس می کنید گوشی شما به سرقت رفته و شانس پیدا کردن آن را ندارید با استفاده از گزینه  Erase My Device  اطلاعات خود را از حافظه آیفون پاک کنید

بک آپ گرفتن از  IPHONE

برای بک آپ گرفتن از iphone دو راه اصلی وجود دارد. اولین راه استفاده ITunes می باشد. به منظور انجام این کار دستگاه خود را به کامپیوتر به وسیله کابل USB متصل کنید. سپس نرم افزار ITunes را باز کرده و نام دستگاه خود را در منوی Devices در سمت چپ پنجره ITunes پیدا کنید.

در بخش Summary که با کلیک کردن روی آیکون دستگاه به صورت پیش فرض به نمایش گذاشته می شود بر روی دکمه Back Up Now کلیک کنید. با انجام این مراحل شما یک پک آپ کامل از گوشی خود در کامپیوتر خواهید داشت. برای بک آپ گرفتن با استفاده از ICLOUD باید به مسیر >ICLOUD>Storage&Backups بروید. سپس با تپ کردن گزینه ICLOUD Backup را فعال نمایید. در این صورت دستگاه شما با اتصال به wi-Fi به صورت خودکار از عکس های دوربین، اکانت ها و ایمیل ها، تنظیمات و دیتاهای دستگاه و اپلیکیشن ها بک آپ می گیرد.

2019-05-28T14:55:40+04:30