آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو

آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو

 آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو

یکی از دیگر دوره های پرطرفدار نقاشی خودرو که از بازار کار خوبی نیز برخوردار می باشد دوره آموزش لیسه گیری رنگ خودرو و ایر براش است. این دوره در آموزشگاه فنون برق به صورت عملی برگزار شده و صفر تا صد مباحث مربوط به لیسه گیری یا لیسه کشی و ایر براش را به شما عزیزان آموزش می دهد. آموزش کار با ابزارهای لیسه گیری، آموزش زیرکاری، آموزش ترکیب رنگ لیسه کشی ، آموزش لیسه گیری رنگ سفید صدفی، لیسه گیری بدون رنگ برخی از سرفصل های دوره آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو است. پس از یادگیری نحوه لیسه گیری و ایر براش با تمام چالش های ورود به بازار کار این شغل نیز آشنا می شوید و با دریافت مدرک فنی حرفه ای می توانید خود را برای ورود به بازارکار این شغل آماده کنید. برای آموزش صافکاری خودرو روی لینک کلیک کنید.

ویژگی های دوره آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو

14000000 تومان

9800000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو

معرفی ابزارهای تخصصی لیسه گیری و نحوه کار با آنها

آموزش کامل شناخت محل لیسه گیری

آموزش کامل زاویه و عمق رنگ آسیب دیده

آموزش ترکیب رنگ لیسه گیری

آموزش کامل لیسه گیری و نحوه لیسه کشی

آموزش لیسه کشی رنگ های سفید صدفی

آموزش کامل ایربراش و پولیش محل لیسه کشی شده

آموزش پاک کردن و بی رنگ کردن قطعات رنگ شده

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید


  انتخاب دوره:


  آموزش نقاشی خودروآموزش صافکاری خودروآموزش لیسه گیری و ایر براشآموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو


  سوالات متداول عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره لیسه گیری و ایر براش خودرو مدرک هم صادر میشود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟

  پاسخ : بله بعد از اتمام دوره آموزشگاه فنون برق مدرک برای تمام کارآموزان شرکت کننده صادر میشود و همچنین آموزشگاه میتواند در خواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.

  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس های آموزشگاه الزامی می باشد؟

  پاسخ : بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ،یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کاراموز باشد.

  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس های آموزشگاه برای کاراموزان شهرستانی دارید؟

  پاسخ : آموزشگاه فنون برق برای کاراموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کاراموزان محترم شهرستانی میتوانند با هزینه مناسب به خوابگاه ها معرفی گردند.

  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می باشند؟

  پاسخ : بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می باشند.

  چرا دوره آموزشی لیسه گیری و ایر براش خودرو را در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کاراموزان می باشد؟

  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره های برگزار کننده می باشد. همچنین از ویژگی های آموزشگاه : آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی دراختیار گذاشتن فایلهای به روزشده نرم افزاری

  آیا بعد از اتمام دوره های آموزشی تضمینی برای ورود به بازار کار وجود دارد؟

  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه فنون برق جهت ورود به بازار کار طراحی شده است و در دوره های آموزشی روش های ورود به بازارکار توسط اساتید، آموزش داده می شود تا هنرجویان با آمادگی کامل به راحتی جذب بازار کار شوند.

  چرا بهتر است کارآموزان دوره لیسه گیری و ایر براش خودرو را در آموزشگاه فنون برق بگذرانند؟

  پاسخ : زیرا آموزشگاه فنون برق از اساتید با تجربه و متخصص و کارگاه های مجهز در این حوزه استفاده می کند و در پایان دوره، مدرک رسمی زیر نظر سازمان فنی وحرفه ای به هنرجویان اعطا می شود.

  سوالات متداول تخصصی

  نحوه لیسه کشی رنگ های صدفی هم در دوره لیسه کشی و ایر براش آموزش داده میشود؟

  پاسخ: بله، در این دوره تدریس میشود.

  آیا نحوه پاک کردن و بی رنگ کردن قطعات رنگ شده هم جزء این دوره است؟

  پاسخ:بله این موضوع در این دوره آموزش داده میشود.

  آموزش ترکیب رنگ لیسه کشی در این دوره آموزش داده میشود؟

  پاسخ: بله از سرفصل های این دوره است. .

  نحوه برگزاری این دوره به چه صورت است؟

  پاسخ:دوره به صورت عملی بوده و در کارگاه برگزار میشود.هنرجو به صورت عملی و زیر نظر استاد مربوطه تمامی مباحث را آموزش میبیند.

  آیا در پایان این دوره علاوه بر لیسه گیری و وایر براش خودرو، سرامیک خودرو نیز آموزش داده می شود؟

  پاسخ: خیر دوره آموزش سرامیک رنگ خودرو و ریکاوری در دوره دیگر آموزش داده می شود.

  لیسه گیری چیست؟

  از روش های از بین بردن خراش های عمیق ایجاد شده بر سطح خودرو ها لیسه گیری است. لیسه گیری در واقع بخشی از خش گیری بدنه خودرو است. لیسه گیری مخصوص از بین بردن خراش های عمیق است و اگر دارنده خودرو به این خراش ها توجهی نکند آنگاه رنگ ناحیه ای که دچار آسیب دیدگی شده به اصطلاح ریخته و خودرو به رنگ آمیزی مجدد نیاز پیدا می‌کند. اهمیت لیسه گیری بسیار است از همین جهت توصیه میشود بعد از اینکه خودرو دچار خراش شد به سرعت به تعمیرکار مراجعه کرده و مشکل را حل کنید.

  آموزش لیسه گیری خودرو

  دوره آموزش لیسه گیری خودرو در آموزشگاه های فنی برگزار می‌شود و از دوره های پرطرفدار است. آموزشگاه فنون برق یکی از آموزشگاه های فنی است که این دوره را برگزار میکند مهارت آموزان در این دوره نحوه از بین بردن لک ها و خراش‌های خودرو را فرا می‌گیرند و مهارت آموز پس از پایان این دوره می‌تواند به تمامی اصول و تکنیک های از بین بردن خراشهای خودرو مسلط شوند. شرکت در دوره لیسه گیری خودرو به افرادی که علاقه مند به حرفه نقاشی و صافکاری خودرو هستند توصیه میشود و به بهبود کسب و کار آنها کمک می‌کند.

  آموزش لیسه گیری

  بازار کار و درآمد لیسه گیری خودرو

  با توجه به افزایش روزانه تعداد خودرو ها مشاغل مرتبط با خودرو از بازار کار خوبی برخوردارند. لیسه گیری نیز یکی از مشاغل مرتبط با خودرو در بخش نقاشی و صافکاری خودرو است. اجرای لیسه گیری مراحل مختلفی دارد و باید با دقت بالا انجام شود چرا که احتمال خطا موجب افت قیمت خودرو میشود از طرفی از آنجایی که لیسه گیری نسبت به پولیش مخصوصا برای از بین بردن خراش ایجاد شده و افراد ترجیح میدهند که برای رفع خراش از سطح بدنه خودرویشان به یک لیسه گیر مراجعه کنند پس به راحتی می‌توان نتیجه گرفت که شغل لیسه گیری از بازار کار خوبی برخوردار است.

  از لحاظ درآمد نیز این شغل به گونه ای است که هر چقدر که لیسه گیر مهارت و کیفیت کار خود را بالا ببرد و مشتری مدار باشد قطعا درآمد بالایی خواهد داشت. طبق بررسی‌های انجام شده به طور میانگین درآمد لیسه گیر از 20 میلیون تا 30 میلیون تومان در ماه متغیر است البته لیسه گیری که به تازگی شروع به کار کرده است نباید توقع درآمد های بالا را داشته باشد بلکه با صبر و تلاش و پشتکار میتواند درآمد خود را بالا ببرد.

  مراحل انجام لیسه گیری

  همانطور که اشاره شد میتوان با کمک لیسه گیری خراش های ایجاد شده روی خودرو را رفع کرد. لیسه گیری مرحلی دارد که باید توسط لیسه گیر ماهر انجام شود در این بخش به طور خلاصه مراحل انجام لیسه گیری را مرور میکنیم.

  در ابتدا محلی که خراش دیده باید با شوینده های مخصوص تمیز شود. حال نواحی که خراش دیده اند زیر نور آفتاب قرار داده شود تا عمق خراش مشخص شود. در این مرحله با توجه به شدت آسیب دیدگی تعمیرکار اقدام به استفاده از بتونه های سنگی و همینطور رنگ خشک میکنند تا محل خراشیده شده را پر کند. بعد از اینکه رنگ به بدنه جذب شد لیسه گیری شروع میشود. در این مرحله به کمک لیسه های نرم رنگ های اضافه از سطح بدنه جدا میشود. حال نوبت به پولیش ناحیه آسیب دیده می شود که مرحله نهایی کار است در این مرحله با کمک پولیش های جامد و دستگاه پولیش حرفه ای ناحیه خراش را پولیش کاری میکنند. حال تعمیرکار با توجه به دمای هوا و کاربری خودرو واکس مناسبی را انتخاب میکند و سطح بدنه را واکس میزند.

  هزینه لیسه گیری خودرو

  فاکتور های متنوعی بر هزینه لیسه گیری خودرو تاثیر می گذارد.
  برند و مدل خودرو بیش از هر چیز دیگری بر هزینه لیسه گیری تاثیر میگذارد. قطعا هزینه لیسه گیر پژو405 با مگان متفاوت خواهد بود.
  رنگ خودرو ای که به لیسه گیری احتیاج دارد جزو عوامل تاثیر گذار در قیمت است.
  عمق و میزان خراش ایجاد شده نیز تاثیر گذار است هر چه خراش عمیق تر باشد زحمت بیشتری نیاز دارد و در نتیجه هزینه لیسه گیری بالا میرود.
  نوع رنگ استفاده شده پولیش کاری نیز موثر است هر چه رنگ از کیفیت بالاتری برخوردار باشد هزینه لیسه گیری بالاتر میرود.

  آیا لیسه گیری موجب افت قیمت خودرو می‌شود؟

  سوالی که برای بسیاری از رانندگان بوجود می آید این است که آیا لیسه گیری باعث افت قیمت خودرویشان میشود یا خیر؟

  در پاسخ باید بگوییم که اگر خراش وارد شده به سطح خودرو عمیق باشد و کارشناس تشخیص دهد که برای رفع آسیب دیدگی به رنگ و صافکاری نیاز هست بله قیمت خودرو کاهش پیدا خواهد کرد. اما اگر اسیب وارد شده جزئی باشد و تنها با لیسه گیری ایراد برطرف شود خیر خودرو با افت قیمت مواجه نخواهد شد.

  لوازم لیسه گیری خودرو

  از لوازمی که برای انجام لیسه گیری خودرو مورد نیاز است میتوان به ماده شوینده مخصوص، رنگ خشک و جامد، دستگاه لیسه گیری و دستگاه پولیش، واکس نرم، آستر بر پایه رنگ خودرو، کارد لیسه گیری و سمباده اشاره کرد.

  به این نوشته امتیاز دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه دوره : 14.000.000 تومان

  شهریه با تخفیف : 9.800.000 تومان