آموزش تعمیرات لپ تاپ

آموزش تعمیرات لپ تاپ

آموزش تعمیرات لپ تاپ

آموزش تعمیرات لپ تاپ یکی از دوره‌های تخصصی تعمیرات کامپیوتر و موبایل می‌باشد. امروزه لپ تاپ‌ها در میان کاربران کامپیوتر جایگاه بسیار ویژه‌ای دارند. امکان جابجایی بسیار آسان و قابلیت‌های مشترک با کامپیوتر، باعث شده است تا کاربران لپ تاپ را به کامپیوتر ترجیح دهند. به علت استفاده مکرر از این وسیله امکان خرابی سخت افزاری یا نرم افزاری آن زیاد است. با توجه به حجم تعمیرات لپ تاپ در بازار، کسب و کار این حرفه بسیار پر سود می‌باشد. در صورتی که علاقه مند به کسب مهارت حرفه ای در این زمینه هستید در دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ آموزشگاه فنون برق ثبت نام کنید. آموزش تعمیرات تخصصی لپ تاپ، تعویض قطعات لپ تاپ، آموزش تعمیر کارت گرافیک، پاور و… از مهم ترین سرفصل‌های آموزشی این دوره است که توسط اساتید باتجربه آموزش داده می‌شود. با شرکت در این دوره تعمیرکار حرفه ای لپ تاپ شوید و بعد از اتمام دوره به راحتی وارد بازارکار شده و حین کار نیز از پشتیبانی نامحدود فنون برق بهره‌مند شوید.

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش تعمیرات لپ تاپ

8400000 تومان

5900000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش تعمیرات لپ تاپ

آموزش اصطلاحات پرکاربرد در زمینه تعمیرات pc و لپ تاپ

آموزش بازو بسته کردن انواع لپ تاپ

آموزش الکترونیک پایه کاربردی مخصوص pc و لپ تاپ

آموزش اسمپل و دی اسمپل (بازو بسته کردن ) pc لپ تاپ

آموزش تشریح بلوک دیاگرام pc و لپ تاپ

آموزش عملکرد ساختار مدارات pc و لپ تاپ

آموزش عیب یابی و تعمیر مدار BSD (بلو اسکرین) PC و لپ تاپ

آموزش عیب یابی و تعمیر مدار SB (استندبای) pc و لپ تاپ

آموزش عیب یابی و خرابی های رایج مدار گرافیک PC و لپ تاپ

آموزش تعمیر کارت گرافیک pc

آموزش تشریح عملکرد و تست و عیب یابی DVD رایتر PC و لپ تاپ

آموزش تشریح عملکرد و تست و عیب یابی هارد (HDD) PC و لپ تاپ

آموزش عیب یابی و تعمیر مدار USB برای PC و لپ تاپ

آموزش عیب یابی و تعمیر مدار LAN برای PC و لپ تاپ

آموزش عیب یابی و عملکرد مدار Audio برای PC و لپ تاپ

آموزش عیب یابی و تشریح مدار Lvos – Light

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید


  دوره های مرتبط با رشته:


  آموزش تعمیرات لپ تاپآموزش تعمیرات موبایلآموزش تعمیرات نرم افزار موبایلآموزش پروگرام هارد موبایلآموزش تعمیرات تبلت


  سوالات متداول عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره تعمیر لپ تاپ مدرک هم صادر می‌شود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟

  پاسخ: بله بعد از اتمام دوره آموزش تعمیر لپ تاپ در آموزشگاه فنون برق مدرک برای تمام کارآموزان شرکت کننده صادر می‌شود و همچنین آموزشگاه می‌تواند در خواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.

  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس های آموزشگاه الزامی می‌باشد؟

  پاسخ: بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام، یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کارآموز باشد.

  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس های آموزشگاه برای کارآموزان شهرستانی دارید؟

  پاسخ: آموزشگاه فنون برق برای کارآموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کارآموزان محترم شهرستانی می‌توانند با هزینه مناسب به خوابگاه‌ها معرفی گردند.

  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می‌باشند؟

  پاسخ: بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه و سابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می‌باشند.

  چرا دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ در اموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کارآموزان می‌باشد؟

  زیرا اموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره‌های برگزار کننده می‌باشد. همچنین از ویژگی های آموزشگاه : آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی و حرفه ای استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق پشتیبانی مادام العمر و نامحدود به کارآموزان ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی در اختیار گذاشتن فایل‌های به روزشده نرم افزاری

  برگزاری دوره تعمیرات لپ تاپ برای هنرجویان شهرستانی چگونه است؟

  پاسخ: دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ برای هنرجویان شهرستانی به در خواست خودشان در تمامی روزها و حتی روزهای تعطیل و آخر هفته هم برگزار می شود و همچنین در صورت نیاز از طرف آموزشگاه به خوابگاه های در نظر گرفته شده معرفی می شوند

  آیا فایل های آموزشی تدریس شده در کلاس تعمیرات لپ تاپ، در اختیار کار آموزان قرار می‌گیرد؟

  پاسخ: بله، پس از اتمام دوره تعمیر لپ تاپ تمام مباحث تدریس شده و در صورت نیاز فایل های به روز شده نرم افزاری در اختیار کارآموزان قرار می‌گیرد.

  سوالات متداول تخصصی

  آیا در دوره آموزش تعمیر لپ تاپ تمام قطعات لپ تاپ و کار آن ها آموزش داده می شود؟

  بله در دوره آموزش تعمیر لپ تاپ تمام قطعات لپ تاپ و توانایی تشخیص و بررسی مکانیزم آن ها به طور کامل آموزش داده می شود.

  آیا مبحث VRM در در دوره آموزش تعمیر لپ تاپ تدریس می شود؟

  بله VRM مدار PC و لپ تاپ به طور کامل در دوره آموزش تعمیر لپ تاپ گفته می شود

  آیا کار با دستگاه BJA در دوره تعمیر لپ تاپ آموزش داده می شود ؟

  پاسخ: بله در دوره آموزش تعمیر لپ تاپ علاوه بر کار با دستگاه BJA کار با دستگاه RI نیز آموزش داده می شود.

  آیا دوره تعمیرات لپ تاپ در این آموزشگاه پیش نیاز دارد ؟

  بله دوره الکترونیک پایه (smd) پیش نیاز دوره تعمیر لپ تاپ می باشد که به صورت رایگان در آموزشگاه فنون برق برگزار می گردد

  آیا در کلاس آموزش تعمیر لپ تاپ فقط برند معروف در بازار آموزش داده می شود ؟

  پاسخ: خیر در کلاس آموزش تعمیر لپ تاپ تمام مباحث مربوط به تعمیرات لپ تاپ آموزش داده می شود تا هنرجو بتوانند هرنوع لپ تاپ با هر برندی را تعمیر کند.

  در دوره آموزش تعمیر لپ تاپ تعمیر نوت بوک هم آموزش داده می شود؟

  پاسخ: بله در دوره آموزش تعمیر لپ تاپ تعمیر نوت بوک و هم تعمیر PC به طور کامل آموزش داده می شود..

  با پیشرفت تکنولوژی در زمینه‌های مختلف به خصوص IT در دنیای امروز لپ تاپ‌ها نقش مهمی را ایفا می‌کنند. فعالیت‌هایی که روزانه انجام می‌دهیم هر یک به نحوی به لپتاپ‌ها مربوط می‌شوند به همین دلیل استفاده از این وسیله هوشمند روز به روز در حال افزایش است و در نتیجه احتمال خراب شدن این وسیله بالا است. اما جای نگرانی وجود ندارد چرا که این مشکلات با کمک گرفتن از تعمیرکاران حرفه ای لپ تاپ رفع شدنی است!
  آموزش تعمیر لپ تاپ

  آموزش تعمیرات لپ تاپ از صفر تا صد

  برای تبدیل شدن به یک تعمیرکار حرفه ای لپ تاپ باید در یک دوره آموزشی معتبر شرکت کنید. اگر علاقه مند به یادگیری این حرفه پولساز و پر درآمد هستید در دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ شرکت کنید تا بتوانید آینده شغلی خوبی را برای خود رقم بزنید. آموزش صفر تا صد تعمیر لپ تاپ بدین صورت است که در ابتدا مهارت آموز باید با قطعات الکترونیکی لپ تاپ آشنا شود، روش‌های تست و اندازه گیری با مولتی متر، اصول درست تعویض قطعات SMD و IC با هویه هیتر هات گان، باز و بسته کردن انواع مختلف لپ تاپ، تعمیر کارت گرافیک، پرو گرام بایوس pc و لپ تاپ و… را نیز فرا بگیرد. تمامی موارد ذکر شده جزو سرفصل‌های آموزش تعمیرات لپ تاپ آموزشگاه فنون برق است. برای آموزش تعمیرات تبلت روی لینک کلیک کنید.

  بازار کار تعمیر لپ تاپ

  این کار نیاز به ظرافت، دقت و حوصله دارد. از آنجایی که قیمت لپ تاپ زیاد است، در نتیجه همه ترجیح می‌دهند در صورت خرابی، لپ تاپ خود را تعمیر کنند و دوباره از آن استفاده کنند. با وجود این موارد، شغل تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر می‌تواند بازار کار بسیار خوبی داشته باشد. این در شرایطی است که مهارت آموز برای راه اندازی کسب و کار خود به سرمایه زیادی نیاز ندارد. به دلایل زیر بازار کار تعمیرکار لپ تاپ خوب است:

  • تعمیرات لپ تاپ با توجه به افزایش تقاضا برای خرید این وسیله از مشاغل آینده دار است.
  • تعمیرات لپ تاپ امری تخصصی و دانش محور است و ورود به آن نیاز به آموزش تخصصی دارد. بنابراین تعمیر لپ تاپ از عهده هر کسی بر نمی آید!
  • تعمیرات لپ تاپ جزو مشاغلی است که در تمام کشورها بازار کار خوبی دارد بنابراین اگر قصد مهاجرت به خارج از ایران را دارید این شغل از بهترین انتخاب‌ها می‌باشد.
  • با آموزش تعمیرات لپ تاپ می‌توانید در مدت زمان کوتاهی به درآمد بالا دست پیدا کنید.
  • برای ورود به بازار کار این شغل به سرمایه اولیه کمی نیاز است.
  • برای ورود به بازار کار تعمیرات لپ تاپ نیاز به مغازه ندارید و می‌توانید یه صورت آنلاین از این شغل کسب درآمد داشته باشید.

  سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار کار تعمیرات لپ تاپ

  میزان سرمایه ای که برای راه اندازی این کسب و کار نیاز دارید هزینه ثبت نام در دوره آموزش تعمیر لپ تاپ و خرید تعدادی ابزار می‌باشد و در ابتدا نیازی به اجاره مغازه ندارید و می‌توانید با تبلیغات و داشتن کارت ویزیت شروع به کار کنید. این شغل با توجه به افزایش تقاضا برای لپ تاپ و کامپیوتر درآمد بسیاری هم دارد. اگر پشتکار و علاقه داشته باشید می‌توانید یک مغازه هم برای خود اجاره کرده و قطعا با این کار مشتری شما نیز افزایش پیدا می‌کند.

  آینده شغلی تعمیرات لپ تاپ

  میزان استفاده از لپ تاپ در ایران مانند سایر کشور‌های دنیا همواره رو به رشد است. برای دانش آموزان و دانشجویان این وسیله بسیار مهم است و به یک وسیله ضروری تبدیل شده است. همچنین شاهد جایگزینی لپ تاپ‌ها به جای کامپیوتر‌ها در اداره جات نیز هستیم. لپ تاپ‌ها نیز مانند دیگر لوازم برقی مصرفی به مرور زمان دچار آسیب دیدگی می‌شوند و نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. از طرفی قیمت این وسیله نیز روز به روز در حال افزایش است و منطقی به نظر می‌رسد که هگام بروز مشکلی در لپتاپ‌ها به جای تعویض نسبت به تعمیر آن اقدام کنیم. همه این فاکتور ها نشان دهنده آینده خوب این شغل است و می‌توان بازار کار پر رونقی را برای این گجت هوشمند فوق العاده کاربردی متصور شد.

  درآمد تعمیرکار لپ تاپ

  مشاغل تعمیراتی مانند دیگرمشاغل آزاد درآمد ثابتی ندارند اما شغل تعمیرات لپ تاپ از مشاغل پر درآمدی است که به راحتی می‌توان گفت که تعمیرکار لپ تاپ حداقل در ماه 15 میلیون تومان سود می‎‌کند! و این شغل پتانسیل رسیدن به درآمد بالا را دارد. با توجه به بازار کار این شغل اگر به یک تعمیرکار ماهر تبدیل شوید می‌توانید به 30 میلیون تومان سود در ماه نیز برسید. طبیعتا در سال اول نباید توقع بالایی داشته باشید اما رفته به رفته با ارائه خدمات گسترده تر به مشتریان خود، می‌توانید درآمد خود را افزایش دهید.

  ابزار مورد نیاز برای تعمیر لپ تاپ

  هر شغل تعمیراتی نیازمند ابزار آلات مخصوص به خود است، تعمیرات لپ تاپ نیز از این قاعده مستثنی نیست. در ادامه قصد داریم شما را با عمومی ترین ابزار آلات تعمیر لپ تاپ آشنا کنیم. ابزاری مثل دستگاه هویه، هیتر، روغن لحیم، پنس، مولتی متر، پیچ گوشتی، سیم چین، قاب باز کن، تمیز کننده نوک هویه، فیتیله مسی، دست بند آنتی استاتیک، گیره، لوپ و ذره بین، دم باریک، استند، پمپ باد، منبع تغذیه و … لوازمی هستند که برای تعمیر لپ تاپ‌ها به آن‌ها نیاز خواهید داشت. البته تهیه تمامی این ابزار آلات برای شروع کار نیاز نیست و تعمیر کار می‌تواند طبق اولویت بندی هر کدام از این ابزار آلات را تهیه کند.

  فرصت‌های شغلی برای تعمیرکار لپ تاپ

  بعد از اتمام دوره آموزشی تعمیرات لپ تاپ، تکنسین تعمیرات می‌تواند در محیط‌های مختلف مشغول به کار کند.

  • فروشگاه‌های لپ تاپ و کامپیوتر
  • مراکز تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ
  • ساختمان های دولتی
  • دانشگاه‌ها
  • بخش‌های فناوری اطلاعات شرکت‌های مختلف
  • تاسیس مغازه خدمات کامپیوتر(خود اشتغالی)

  آموزش سخت افزار و نرم افزار لپ تاپ

  لپ تاپ ها از دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری تشکیل شده اند. سخت افزار لپ تاپ به مجموعه‌ای از قطعات قرار گرفته شده در لپ تاپ گفته می‌شود. کارت گرافیک، رام، هارد، مادر برد، CPU، باتری برخی از مهم ترین قطعات سخت افزاری در لپ تاپ هستند که ممکن است بنا به دلایل گوناگونی با مشکل روبرو شده و نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا کنند. اما لپ تاپ علاوه بر سخت افزار از بخش نرم افزار هم تشکیل شده است. ویروسی شدن لپ تاپ، نصب درایورها، آپدیت، نصب نرم افزار، مدیریت اکانت برخی از موضوعات مرتبط با نرم افزار لپ تاپ هستند، بنابراین شما به عنوان تعمیرکار لپ تاپ بایستی تسلط کافی برای عیب یابی و تعمیر انواع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ را داشته باشید. در دوره تعمیرات لپ تاپ فنون برق ضمن آموزش تعمیرات سخت افزار لپ تاپ، تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ نیز به شما آموزش داده می‌شود. تمام مطالب در این دوره به صورت عملی به شما آموزش داده می‌شود و شما فرصت کافی برای تمرین و رفع اشکال خواهید داشت.

  آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر فنون برق

  انتخاب آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ اولین و مهم‌‎ترین قدمی است که برای آموزش باید بردارید. هر چه آموزش تعمیرات لپ تاپ را به صورت تخصصی‌تر دیده باشید احتمال موفقیت شما در بازار کار این رشته بیشتر خواهد شد. در واقع آموزش اصولی آینده شغلی شما را می‌سازد. آموزشگاه فنون برق یکی از بهترین آموزشگاه‌ها برای ثبت نام در دوره تعمیرات لپ تاپ است. کارگاه این آموزشگاه مجهز به انواع لپ تاپ و تجهیزات بوده و اساتید مجرب صفر تا صد تعمیرات را به صورت عملی به شما آموزش می‌دهند. طی دوره، ابتدا استاد که از اساتید برجسته در کشور است اصول کار را به شما آموزش داده و سپس از شما می‌خواهد تا به صورت عملی بر روی لپ تاپ کار کنید. علاوه براین در پایان دوره نیز مدرکی معتبر که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می‌باشد به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

  آموزش تعمیرات کامپیوتر

  با وجود کاهش تقاضا برای خرید کامپیوتر، اما باز هم در بیشتر ادارات از کامپیوترها برای انجام امور استفاده می‌شود. کامپیوترها از اجزای گوناگونی تشکیل شده اند. مادربرد، CPU، هارد دیسک، کارت گرافیک برخی از قطعات قرار گرفته شده در کامپیوترها هستند که ممکن است آسیب دیده و نیاز به تعمیر پیدا کنند. آموزش تعمیر کامپیوتر و PC از جمله سرفصل‌هایی است که به طور کامل در دوره تعمیرات لپ تاپ آموزشگاه فنون برق آموزش داده می‌شود. با شرکت در این دوره هر آنچه برای تعمیر مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری کامپیوتر مورد نیاز است را فرا می‌گیرید و پس از پایان دوره می‌توانید انواع مشکلات ایجاد شده در کامپیوتر را عیب یابی و تعمیر کنید.

  ایرادات رایج لپ تاپ

  خالی شدن سریع باتری لپ تپ

  اگر باتری لپ تاپ شما به سرعت خالی می‌شود در اولین گام پنجره‌های باز را ببندید بلوتوث را خاموش کنید و در آخر حالت صرفه جویی در انرژی را فعال کنید. پایین نگه داشتن روشنایی نیز می‌تواند از تخلیه باتری جلوگیری کند.

  هنگ کردن لپ تاپ

  هنگامی که لپ تاپ یا کامپیوتر شما روی صفحه ای قفل کرده و اجازه انجام کاری را به شما ندهد یعنی سیستم شما هنگ کرده است. هنگ کردن می‌تواند دلایل سخت افزاری یا نرم افزاری داشته باشد. مثلا ممکن است به علت ظرفیت پایین کارت گرافیک باشد. پایین بودن ظرفیت هارد نیز می‌تواند دلیل هنگ کردن سیستم باشد این حالت زمانی اتفاق می افتد که ویندوز روی درایوی نصب شده باشد که فضای آزاد کمی داشته باشد در این حالت لپ تاپ عموما کند کار می‌کند. زمانی که CPU قدرتمند نباشد ممکن است سیستم هنگ کند. وجود گرد و غبار روی فن‌های خنک کننده می‌تواند باعث داغ شدن و حتی خاموش شدن دستگاه شود.

  به این نوشته امتیاز دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه دوره : 8.400.000 تومان

  شهریه با تخفیف : 5.900.000 تومان