آموزش تعمیرات ecu خودرو

آموزش تعمیرات ecu خودرو

آموزش تعمیرات ایسیو خودرو

یکی از دوره های پرطرفدار آموزش تعمیرات ایسیو خودرو می باشد در عرصه تعمیرات خودرو می‌باشد. امروزه خودروهای جدید مجهز به ایسیو و سنسور‌های الکترونیکی می‌باشند. ایسیو خودرو که به آن واحد کنترل یا کامپیوتر اصلی خودرو هم گفته می‌شود یکی از مهم‌ترین قسمت‌های خودرو می‌باشد که ممکن است از نظر سخت افزاری یا نرم افزاری دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر پیدا کند، در دوره تعمیرات ایسیو خودرو نحوه عیب یابی و تعمیر ایسیو به صورت تخصصی و کاملا عملی به شما آموزش داده می‌شود. پس از پایان دوره آموزش تعمیرات ایسیو خودرو شما به صفر تا صد تعمیرات ایسیو آشنا می‌شوید و به راحتی می‌توانید وارد بازار کار تعمیرات ایسیو خودرو که یکی از بهترین مشاغل مرتبط با خودرو است شوید. در پایان دوره آموزش تعمیرات ecu خودرو یک مدرک معتبر به شما ارائه می‌شود، همچنین می‌توانید از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه نیز بهره‌مند شوید. برای آموزش ریمپ ایسیو روی لینک کلیک کنید

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات ecu خودرو

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش تعمیرات ecu خودرو

7300000 تومان

5100000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش تعمیرات ecu خودرو

توانایی شناخت ظاهری و تشخیص قطعات و متمایز کردن آنها از یکدیگر در یک برد الکترونیکی

توانایی تست انواع قطعات الکترونیکی از نظر سالم بودن یا نبودن توسط اهم متر و وسایل تست

شناخت کلی از قطعات از نظر نحوه کارکرد در برد و شناخت و آشنایی کارکرد هر قطعه در مدار

یادگیری نحوه قرار گرفتن این قطعات در انواع مدارات سری و موازی

نحوه جریانکشی یک مدار برای پیدا کردن زودتر و دقیق تر یک عیب در مدارات الکترونیکی دوره تعمیر ایسیو خودرو

نحوه استفاده از لوازم تعمیراتی الکترونیک از جهت تعویض و یا جابجایی قطعات از روی برد مانند هیتر، هویه کار در دوره تعمیر ایسیو خودرو

به قطعاتی که به ایسیو اطلاعات می دهند سنسور گفته میشود مانند سنسور دمای آب ، پمپ سنسور،

توانایی شناخت ظاهری و تشخیص انواع حسگرها یا سنسورهای استفاده شده

توانایی عیب یابی اولیه خودرو از روش تحلیل روابط عملگرا و یا درست کردن یا نکردن قطعه در حالات مختلف کار کرد موتور خودرو

آشنایی با روش اتصال و ارتباط انواع عملگرا با ایسیو خودرو و نحوه قرار گرفتن در سیم کشی خودرو

روش تست اتصالی یا قطعی سیم کشی و عیب یابی انواع عملگراها در خودرو

توانایی برطرف کردن انواع اتصال یا قطعی مدار و ارتباط عملگراها با ایسیو در سیم کشی خودرو

آشنایی با نقشه خوانی و شناسایی قطعات از روی نقشه های موجود بصورت استاندارد جهانی

بی کد کردن انواع ECU های داخلی

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید


  انتخاب دوره:


  آموزش تعمیرات ایسیو خودروآموزش تعمیرات ایسیو خودروهای خارجیآموزش تعمیرات ایسیو ماشین سنگینآموزش تعمیرات ایسیو ماشین های راهسازی  • روزساعتتاریخ
  • شنبه الی چهارشنبه15:30 الی 181403/05/06

  سوالات متداول عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره تعمیرات ایسیو خودرو مدرک هم صادر می‌شود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟

  پاسخ: بله. آموزشگاه فنون برق برای تمام کارآموزان شرکت کننده در دوره، مدرک صادر کرده و همچنین آموزشگاه می‌تواند برای مدرک فنی و حرفه‌ای و مدرک بین المللی برای مهارت‌آموز درخواست بدهد. لازم به ذکر است که این مدرک در کشور‌های دیگر نیز اعتبار دارد.

  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس‌های آموزشگاه الزامی می‌باشد؟

  پاسخ: بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ، یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کارآموز باشد.

  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس‌های آموزش تعمیرات ecu خودرو آموزشگاه برای کارآموزان شهرستانی دارید؟

  پاسخ: آموزشگاه فنون برق برای کارآموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که این عزیزان می‌توانند با هزینه مناسب به خوابگاه‌ها معرفی گردند.

  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می‌باشند؟

  پاسخ: بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می‌باشند.

  چرا دوره تعمیرات ایسیو خودرو در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کارآموزان می‌باشد؟

  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره‌های برگزار کننده می‌باشد. همچنین از ویژگی های آموزشگاه : آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی دراختیار گذاشتن فایلهای به روزشده نرم افزاری

  تخفیف‌های آموزشگاه فنون برق شامل چه کارآموزانی می‌شود؟

  پاسخ: کار آموزان بعد از گذراندن یک دوره برای ثبت نام در دوره‌های بعدی و همچنین در صورت معرفی هنرجوی دیگر می‌توانند از تخفیف‌های آموزشگاه بهره‌مند شوند.

  برگزاری دوره تعمیر ایسیو برای هنرجویان شهرستانی چگونه است؟

  پاسخ: دوره تعمیر ایسیو خودرو های داخلی برای هنرجویان شهرستانی به درخواست خودشان در تمامی روزها و حتی روزهای تعطیل و آخر هفته هم برگزار می‌شود و همچنین در صورت نیاز از طرف آموزشگاه به خوابگاه‌های در نظر گرفته شده معرفی می‌شوند.

  سوالات متداول تخصصی

  چه نوع ایسیو‌هایی در دوره تعمیر ایسیو خودرو این مجتمع آموزش داده می‌شود ؟

  پاسخ : ایسیو خودرو های داخلی ،ایسیو خودرو های خارجی و ایسو خودرو های سنگین در این مجتمع آموزش داده می‌شود

  آیا آموزش تعمیرات ایسیو خودرو پیش نیاز خاصی دارد؟

  پاسخ : دوره تعمیر ایسیو خودرو پیشنیاز خاصی ندارد. پیش نیاز مباحث اولیه الکترونیک می‌باشد که طی جلسات اول به صورت رایگان آموزش داده می‌شود.

  آیا در این دوره فقط تعمیرات سخت افزاری برد ایسیو آموزش داده می‌شود ؟

  پاسخ : خیر در دوره تعمیر ایسیو خودرو علاوه بر تست و عیب یابی قسمت های سخت افزاری ایسیو قسمت‌هایی مانند جی تک کردن ایسیو، خام کردن و کددهی نیز آموزش داده می‌شود.

  در این دوره، کدام مدل از خودروهای داخلی آموزش داده می‌شود ؟

  پاسخ : در این دوره، تعمیرات ایسیو خودروهای ایران خودرو و سایپا آموزش داده می‌شود.

  آیا در کلاس تعمیرات ایسیو خودرو، آموزش‌ها به صورت عملی می‌باشد ؟

  پاسخ: بله تمام آموزش‌ها به صورت کاملا عملی می‌باشد و تجهیزات الکترونیک و تستر ایسیو نیز موجود می‌باشد

  خودرو های خارجی چه مواردی را شامل می‌گردد؟

  پاسخ: خودرو های تویوتا، هیوندای، کیا و خودروهای چینی می‌باشد.

  ایسیو خودرو‌های سنگین چه مواردی را شامل می‌گردد؟

  پاسخ: ایسیو خودرو‌های بنز، ولو و اسکانیا

  آموزش تعمیرات ایسیو صفر تا صد

  آموزش تعمیر ایسیو خودرو جز آن دسته از دوره‌های مرتبط با خودرو است که از آینده شغلی بسیار عالی برخوردار می‌باشد بنابراین در صورت یادگیری آن می‌توانید صاحب شغلی پردرآمد و پولساز شوید. نقش مهم ایسیو در خودرو باعث رونق گرفتن بازار کار این شغل شده است. با شرکت در دوره تعمیرات ایسیو خودرو می‌توانید به صورت حرفه‌ای تعمیر و عیب یابی این قطعه را یاد بگیرید و به بازار کار این رشته ورود پیدا کنید. با شرکت در این دوره تسط بالایی به عیب یابی ایسیو پیدا کرده و می‌توانید ایسیو انواع مدل خودرو را تعمیر کنید.

  ایسیو خودرو و عملکرد آن

  پیشرفت تکنولوژی در صنعت خودرو منجر به اضافه شدن ریزپردازنده‌ها و کنترل کننده‌های جدید به سیستم خودرو شده است که نیاز به کنترل و راهنمایی دارند. ECU که مخفف عبارت Electronic Control Unit به معنای واحد کنترل الکترونیکی است و به کنترل و هدایت این ریز پردازنده‌ها در خودرو می‌پردازد. ورودی ECU سنسورهای مختلفی است که در خودرو وجود دارد و خروجی آن دستورات مختلفی است که به قسمت‌های مختلف خودرو فرستاده می‌شود.
  ECU از یک سیستم کنترل حلقه بسته استفاده می‌کند و خروجی‌های سیستم را برای کنترل ورودی‌های سیستم مانند مصرف سوخت و موارد دیگر نظارت می‌کند. سنسورهای مختلف در خودرو توسط ECU کنترل می‌شوند و وظایف خود را انجام می‌دهند. سرعت ECU بسیار بالاست و در هر ثانیه میلیون‌ها فرآیند را در خودرو پردازش می‌دهد.

  درآمد تعمیرکار ایسیو خودرو چقدر است؟

  تخصصی بودن کار تعمیرات ایسیو همچنین نبود نیروی حرفه‌ای و متخصص در این شغل درآمد تعمیرکاران ایسیو را بسیار عالی کرده است. معمولا تعمیرکاران ایسیو برای عیب یابی و تعمیر مشکل ایجاد شده در این قطعه دستمزد خوبی از مشتریان دریافت می‌کنند. دستمزد تعمیر ایسیو خودرو بستگی به مشکل و ایراد آن متغیر است. قطعا هرچه ایراد ایسیو بیشتر باشد کار تخصصی‌تر می‌شود و تعمیرکار دستمزد بیشتری درخواست می‌کند.
  طی بررسی‌ها و آمار‌ها به طور میانگین هزینه تعمیرات ایسیو خودرو ۵۰۰ هزار تومان است. که این مبلغ نشان‌دهنده درآمد بالای این حرفه است. ضمن اینکه تعمیر ایسیو نیاز به خریداری قطعات گران قیمتی نداشته و همین موضوع این شغل را به یکی از مشاغل پرسود تبدیل کرده است. به طور متوسط درآمد افراد شاغل در این حرفه بین ۱۵ تا ۳۰ میلیون می‌باشد.

  بازار کار تعمیرات ایسیو خودرو

  ایسیو یا کامپیوتر خودرو یکی از مهم‌ترین قطعات در خودروهای انژکتوری است که از آن به عنوان مغز خودرو یاد کرده و نقش مهمی در کنترل عملکرد خودرو دارد. این کامپیوتر از کانکتورها، پین‌ها و قطعات بسیاری تشکیل شده است که این قطعات بسیار حساس بوده و همین امر کار تعمیر ایسیو را تخصصی و پیچیده کرده است. از طرفی با پیشرفته تکنولوژی در تولید خودرو می‌توان گفت تقریبا تمامی خودروهای امروزی مجهز به ایسیو هستند و این موضوع باعث داغ شدن بازار کار تعمیرات ایسیو برای تعمیرکاران متخصص این رشته شده است.

  فرصت‌های شغلی تعمیرکار ایسیو خودرو

  با توجه به تخصصی بودن این شغل در بازار کار مشاغل مرتبط به خودرو همچنین کمبود تعمیرکار حرفه‌ای ایسیو برای متخصصان این رشته فرصت‌های شغلی بسیاری وجود دارد. امروزه با توجه به افزایش تقاضا برای تعمیرات ایسیو، به دلیل گران شدن این قطعه همچنین اهمیت بالای آن در کارکرد خودرو کلیه نمایندگی‌هایی مجاز خودرو به دنبال تعمیرکار حرفه‌ای ایسیو هستند بنابراین اطمینان داشته باشید پس از گذراندن دوره تعمیرات ایسیو خودرو می‌توانید به استخدام این مراکز درآیید. به طور کلی نقش مهم ایسیو در خودروهای امروزی و تخصصی بودن کار عیب یابی و تعمیر آن باعث شده تا فرصت‌های شغلی این حرفه بسیار باشد و علاوه بر نمایندگی‌ها و مراکز مجاز تعمیرات خودرو کلیه تعمیرگاه‌ها و گاراژهای فعال در زمینه تعمیرات خودرو به دنبال یک تعمیرکار حرفه ای ecu باشند.

  سرمایه لازم برای ورود به بازار کار تعمیرات ecu

  برای اینکه بخواهید وارد بازار کار تعمیرات ایسیو شوید نیاز به سرمایه اولیه بالایی ندارید پس از یادگیری تعمیرات ایسیو از طریق شرکت در دوره آموزش تعمیرات ecu تنها لازم است تا چند ابزار برای لحیم کاری، شستشو و باز کردن ایسیو، تست قطعات ایسیو را تهیه کنید. قیمت این ابزار بالا نبوده و شما می‌توانید با متوسط هزینه ۷ تا ۱۰ میلیون آن‌ها را تهیه کرده و کار خود را شروع کنید. اما اگر می‌خواهید از همان ابتدا به صورت حرفه‌ای در این شغل فعالیت داشته باشید علاوه بر ابزارهای نام برده لازم است تا ابزارهای دیگری را از قبیل: دستگاه تست، Rimp یا OBD و دستگاه برنامه را تهیه کنید که تهیه این ابزارها به متوسط سرمایه ۲۰ تا ۳۰میلیون نیاز دارد. بنابراین برای تهیه یک تعمیرگاه حرفه‌ای و تخصصی لازم است تا حداقل سرمایه ۳۰ میلیونی داشته باشید.

  نگران نباشید این سرمایه برای شروع کار شما نیاز نیست. شما می‌توانید پس از شروع کار و به تدریج باقی تجهیزات را خریداری کرده و مغازه خود را تجهیز کنید.

  دوره تعمیرات ایسیو خودرو مناسب چه کسانی است؟

  به عنوان یک قاعده کلی، کسانی که با برد و مدار الکترونیکی آشنا هستند، ظرفیت یادگیری بالاتری برای شرکت در این دوره خواهند داشت.
  با این حال، این دوره فقط برای دانشجویان مهندسی برق و مکانیک نیست، هرکسی که پیش نیازهای الکترونیک و مکانیک را بگذراند، می‌تواند در یادگیری تکنیک‌های دوره تعمیر خودرو موفق شود. بنابراین دوره تعمیر ایسیو خودرو را می‌توان پیش نیاز خوبی برای تمامی افرادی که وارد بازار کار تعمیراتECU می‌شوند در نظر گرفت.

  آموزش تعمیرات ایسیو خودروهای داخلی (ایرانی)

  به دنبال انژکتوری شدن خودروهای داخلی در سال‌های اخیر ایسیو به یکی از مهم‌ترین اجزا در این خودروها تبدیل شده است که با توجه به قیمت بالای این قطعه، تقاضا برای تعمیر آن بسیار است. در دوره‌های آموزش تعمیرات ایسیو خودرو آموزشگاه تعمیرات ecu فنون برق نحوه عیب یابی و تعمیر انواع ایسیو خودروهای ایرانی سایپا و ایران خودرو از جمله آموزش تعمیر ایسیو خودرو پراید، ۲۰۶، تیبا، پژو ۴۰۵، رانا و دنا، سمند، پرشیا، ال نود و دیگر خودروهای تولید داخل و نحوه نقشه خوانی و عیب‌یابی آن‌ها آموزش داده می‌شود.

  آموزش تعمیرات ایسیو خودروهای خارجی

  در سال‌های اخیر شاهد رشد روز افزون خودروهای خارجی در کشور هستیم این موضوع بازارکار تعمیرات ایسیو خودروهای خارجی را بسیار پر رونق کرده است ضمن اینکه تعمیر ایسیو این خودروهای بسیار تخصصی بوده و این موضوع باعث شده تا بازار کار این شغل اشباع نشده و در صورت ورود به آن بتوانید درآمد بالایی کسب کنید. در دوره آموزش تعمیرات ایسیو خودروهای خارجی به صورت کاملا تخصصی و در کارگاه مجهز به شما عزیزان نحوه عیب یابی، نقشه خوانی تعمیر ایسیو این خودروها به شما عزیزان آموزش داده می شود. شیوه آموزش در دوره آموزش تعمیرات ecu این آموزشگاه به صورتی است که به هر یک از کارآموزان فرصت تمرین و رفع اشکال روی ایسیو داده شده و این موضوع در یادگیری و نهادینه شدن مفاهیم برای موفقیت در بازار کار بسیار مهم می‌باشد.

  بهترین آموزشگاه تعمیرات ecu

  توجه داشته باشید که بهترین آموزشگاه تعمیر ایسیو خودرو، آموزشگاهی است که ضمن آموزش تئوری مفاهیم تعمیرات ایسیو، به صورت عملی و در کارگاه مجهز نحوه عیب یابی، تعمیر و نقشه خوانی ایسیو را نیز آموزش داده و فرصت کار عملی را برای شما عزیزان فراهم کرده باشد. انتخاب دوره‌های آموزشی مهارتی نباید صرفاً بر اساس قیمت باشد، بلکه جزئیات دیگری نیز باید در نظر گرفته شود.
  نکاتی مانند به روز بودن تجهیزات برگزاری دوره آموزشی، تجربه و آموزش اساتید، موضوعات ارائه شده، تعداد افراد حاضر در هر کلاس، به روز بودن آموزش‌ها و … ناگفته نماند کیفیت دوره‌های عملی و بخصوص امکانات و تجهیزات آموزشگاه‌ها بسیار مهم هستند. به عنوان مثال، یک دوره ممکن است مانند برخی دوره‌های دولتی ارزان یا حتی رایگان باشد – اما شما نمی‌توانید آنچه را که در طول دوره یاد گرفته‌اید به خوبی تمرین کنید.

  مزایای آموزشگاه فنون برق

  از مهم‌ترین پارامتر‌های تاثیر گذار در کیفیت آموزش و یادگیری، آموزشگاهی است که برای آموزش دیدن انتخاب می‌کنید، بسیاری از افراد هنگام انتخاب آموزشگاه صرفا بر اساس قیمت دوره تصمیم‌گیری می‌کنند، اگرچه فاکتور قیمت بی اهمیت نیست، اما بهتر است در کنار اهمیت به قیمت به نکات دیگری نیز توجه کنید، از جمله نکات مهم در ارتباط با آموزشگاه می‌توان به روز بودن تجهیزات آموزشگاه، پوشش دهی تمام سرفصل‌های ارائه شده، تعداد افراد شرکت کننده در هر دوره و … اشاره کرد. آموزشگاه فنون برق تمامی این موارد را رعایت می‌کند تا رضایت مهارت‌آموزان را بدست بیاورد. در ادامه تعدادی از مزایای شرکت در دوره تعمیرات ایسیو در آموزشگاه فنون برق را نام می‌بریم:

  • آموزش تئوری و عملی در کارگاه‌های مجهز و پیشرفته
  • بهره مندی از اساتید مجرب و به نام
  • امکان بازآموزی رایگان در صورت عدم یادگیری مباحث
  • اعطای گواهینامه معتبر فنی و حرفه ای
  • پشتیبانی از هنرجویان حتی پس از اتمام دوره
  • معرفی خوابگاه به مهارت‌آموزان در نزدیکی آموزشگاه
  • برگزاری کلاس با حداقل شرکت کننده جهت بهبود کیفیت آموزشی
  • دسترسی آسان به وسایل نقلیه عمومی

  ابزار برای تعمیرات ecu خودرو

  آشنایی با ابزارهای مورد نیاز برای تعمیر ایسیو خودرو و دانستن وظیفه هر کدام پیش از شروع تعمیر هر قطعه ضروری بوده و در واقع نخستین گام برای شروع این کار است. علاوه بر این، استفاده درست از هر ابزار نیز بسیار حائز اهمیت است زیرا در صورت عدم انتخاب صحیح، ایسیو خودرو دچار آسیب بیشتری می‌شود. ابزارهای مورد استفاده در تعمیر ایسیو خودرو به شرح زیر است:

  دستگاه تست ایسیو: این دستگاه نوعی شبیه ساز خودرو است. برای تست ایسیو بدون خودرو استفاده می‌شود. با این دستگاه می‌توانید کارهایی مانند عیب‌یابی سنسورهای مختلف را انجام دهید. دستگاه دیاگ: دیاگ دستگاهی است که از آن برای عیب یابی خودرو استفاده می‌کنند. این دستگاه به کامپیوتر خودرو متصل می‌شود و پس از آنالیز عیوب کلی و جزئی خودرو را تشخیص می‌دهد.
  مولتی متر دیجیتال:این دستگاه می‌تواند آمپر، اهم، مقاومت، ظرفیت خازن و … را اندازه گیری کند. همچنین این دستگاه می‌تواند کارکردن صحیح دستگاه را نیز تایید کند یا اگر دستگاه ایرادی داشت آن ایراد را مشخص می‌کند.
  پروگرامر ایسیو: زمانی که دیاگ قادر به عیب یابی نباشد از پروگرمر استفاده می‌کنیم و در نهایت برای تعمیر برد ایسیو از هیتر و هویه استفاده می‌کنیم.

  معرفی انواع ایسیو روی خودرو ها

  ایسیو پژو ROA و RD

  • ایسیو SL96 و S2000
  • ایسیو پیکان و پیکان وانت
  • ایسیو SL96، S2000، ایسیو siemens
  • ایسیو پژو پارس ELX با موتور 16 سوپاپ زانتیا
  • ایسیو Bosch MP 7.3

  ایسیو 206

  • در خودرو های قبل 85 ایسیو S2000-3E
  • در خودرو 206 تیپ 2 و 3 قبل از سال 85 ایسیو S2000-PL4
  • در مدل های مالتی پلکس بعد سال 85 ایسیو J34
  • 206 SD مالتی پلکس دوگانه سوز ایسیو J35
  • گیربکس اتوماتیک ایسیو siemense
  • در مدل های 82 تا 85 با موتور TU5 ایسیو بوش ME7.4.4
  • در مدل های 86 تا 92 با موتور TU5 ایسیو بوش ME7.4.5

  در مدل های 92 تا به امروز از ایسیو های easy u2.5، ME17 و ایسیو غرب استیل در خودرو های 206 استفاده میشود.

  ایسیو خودرو تیبا و ساینا

  • زیمنس پترول، EZU و LZNF

  ایسیو خودرو دنا

  • ایزی یو 2.5، بوش ME17.9.71، بوش ME7.4.9

  ایسیو خودرو های چینی

  • ایسیو بوش ME7 , ME7.8. 8 در خودرو های برلیانس، اچ سی کراس، جک، ام وی ام، آریو، بسترن، چانگان، هایما، سابرینا و …
  • ایسیو بوش ME7.9.7 و M7.9.7 در خودرو های ام وی ام و چری
  • ایسیو بوش ME17 در هایما، چانگان، تیگو، لیفان
  • ایسیو بوش M7.8 در خودرو ام وی ام
  • ایسیو دلفی MT22 در خودرو های لیفان، جیلی، جک، ام وی ام
  • ایسیو دلفی MT20U،MT20U2 ، MT20 در پیکاپ های چینی
  • ایسیو MT80 در خودرو جک

  ایسیو خودرو مگان

  • ایسیو S3000 در مگان 2000 و 1600

  ایسیو سمند

  ایسیو بکار رفته برای خودرو های سمند مانند خودرو پژو 405 است به غیر از:

  • در سمند مدل 83 تا 86 ایسیو S2000-LC
  • در سمند مدل 86 تا 93 ایسیو زیمنس SIM2K-34VR
  • در سمند مدل 89 تا 91 ایسیو بوش ME7.4.9 در سمند های موتور ملی EF7
  به این نوشته امتیاز دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه دوره : 7.300.000 تومان

  شهریه با تخفیف : 5.100.000 تومان