آموزش تعمیرات پکیج دیواری

آموزش تعمیرات پکیج دیواری

آموزش تعمیرات پکیج دیواری

دوره آموزش تعمیرات پکیج فنی حرفه ای همواره طرفداران خاص خود را در بین تمامی افراد علاقمند به حوزه تعمیر وسایل سرمایشی گرمایشی دارا است. استفاده مداوم افراد از متداول ترین وسیله گرمایشی یعنی پکیج دیواری، دوره تعمیر پکیج دیواری را به یکی از محبوب ترین و پر طرفدارترین دوره های آموزشگاه فنون برق تبدیل کرده است. دوره آموزش تعمیر پکیج دیواری 100 درصد به صورت عملی، در کارگاهی مجهز و زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار می‌شود. مهارت آموز در دوره تعمیر پکیج مسلط به تعمیر و عیب یابی تمامی مدل های پکیج دیواری، تست قطعات، روش های رسوب زدایی، تست پکیج های ایرانی و خارجی خواهد شد. در پایان دوره، مدرک معتبر فنی و حرفه ای به مهارت آموز ارائه می‌شود، که هنرجو میتواند با این مدرک به راحتی وارد بازار کار شود. مدرس دوره از با سابقه ترین و با تجربه ترین اساتید آموزشگاه است که بیش از 25 سال سابقه تعمیر پکیج های مختلف ایرانی و خارجی را در کارنامه دارد. سرفصل های آموزشی در این آموزشگاه به گونه ای طراحی شده است که هنرجویان بعد از اتمام دوره میتوانند به راحتی وارد بازار کار شده و به صورت حرفه ای فعالیت کند.

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش تعمیرات پکیج دیواری

3700000 تومان

2600000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش تعمیرات پکیج دیواری

آموزش تعمیر پکیج شوفاژ دیواری فن دار و بدون فن

آموزش تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری تک مبدل و دو مبدل

آموزش عیب یابی و تشخیص عیب فلوسویچ و فلو متر و فلورگلاتور

آموزش رفع عیب و تعمیرات ممکن فلوسویچ و فلو متر و فلور گلاتور

آموزش عیب یابی و تشخیص عیب پرشردود و فن خروج دود و تئوری

اموزش رفع عیب و تعمیرات ممکن پرشردو فن خروج دوره وت تئوری

آموزش تشخیص عیب حارمکی روش های رفع عیب

آمورش عیب یابی و تشخیص عیب پمپ سیرکولاتور و تعمیرات ممکن پمپ ها و معرفی انواع پمپ موجود در پکیج های مختف موجود در بازار

آموزش روشهای رفع گریپاژ پمپ سیرکولاتور

آموزش روشهای رسوب زدایی مبدل اصلی و مبدل ثانویه به صورت عملی

آموزش روشهای رسوب زدایی مبدل های دو منظوریه و تک منظوره

آموزش عیب یابی و تعمیرات مجاز و ممکن شیر برقی گاز با معرفی انواع شیر برقی گاز موجود در بازار و در انواع پکیج

آموزش تشخیص عیب و تعمیرات ممکن کلید حداقل فشار( پرشوسویچ) آب

آموزش تشخیص عیب و رفع اشکال سیستم بای پس در انواع پکیج

آموزش گام به گام تشخیص عیب و رفع اشکال و تعمیرات ممکن و معقول و روشهای مقرون به صرفه کلیه قطعات موجود در انواع پکیج های فن دار و بدون فن و تک مبدل و دو مبدل معرفی پکیجهای چگالشی از طریق معرفی تفاوتهای و نحوه و موارد استفاده از این نوع پکیج ها

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید


  انتخاب دوره:


  آموزش نصب کولر گازیآموزش تعمیرات کولر گازیآموزش نصب پکیج دیواریآموزش تعمیرات پکیج دیواری  • روزساعتتاریخ
  • شنبه الی چهارشنبه10 الی 121403/05/13
  • شنبه الی چهارشنبه18 الی 201403/05/13
  • شنبه الی چهارشنبه12 الی 141403/05/27
  • شنبه الی چهارشنبه16 الی 181403/05/27
  • شنبه الی چهارشنبه10 الی 121403/06/17
  • شنبه الی چهارشنبه18 الی 201403/06/17

  سوالات متداول عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره تعمیرات پکیج دیواری مدرک هم صادر میشود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟

  پاسخ : بله بعد از اتمام دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری آموزشگاه فنون برق مدرک برای تمام کارآموزان شرکت کننده صادر میشود و همچنین آموزشگاه میتواند در خواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.

  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس های آموزشگاه الزامی می باشد؟

  پاسخ : بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ،یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کاراموز باشد.

  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس های آموزشگاه برای کاراموزان شهرستانی دارید؟

  پاسخ : آموزشگاه فنون برق برای کاراموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کارآموزان محترم شهرستانی می‌توانند با هزینه مناسب به خوابگاه ها معرفی گردند.

  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می باشند؟

  پاسخ : بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه و سابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می باشند.

  چرا دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کاراموزان می باشد؟

  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره های برگزار کننده می باشد. همچنین از ویژگی های آموزشگاه : آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی دراختیار گذاشتن فایلهای به روزشده نرم افزاری

  چرا دوره تعمیرات پکیج دیواری در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کاراموزان می باشد؟

  پاسخ : زیرا آموزشگاه فنون برق از اساتید با تجربه و متخصص و کارگاه های مجهز در این حوزه استفاده می کند و در پایان دوره، مدرک رسمی زیر نظر سازمان فنی وحرفه ای به هنرجویان اعطا می شود.

  برگزاری دوره تعمیرات پکیج دیواری برای هنرجویان شهرستانی چگونه است؟

  پاسخ : دوره آموزشی تعمیرات پکیج دیواری برای هنرجویان شهرستانی به در خواست خودشان در تمامی روزها و حتی روزهای تعطیل و آخر هفته هم برگزار می شود و همچنین در صورت نیاز از طرف آموزشگاه به خوابگاه های در نظر گرفته شده معرفی می شوند.

  سوالات متداول تخصصی

  آیا در کلاس تعمیرات پکیج دیواری تعمیرات پمپ هم آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله در این دوره، تعمیرات پمپ به طور کامل به روش معمول و روش سنتی گفته می شود.

  آیا در دوره تعمیر پکیج دیواری انواع پکیج مورد بررسی قرار می گیرد؟

  پاسخ : بله در در دوره  پکیج دیواری تعمیر انواع پکیج ها تک مبدل و دو مبدل ، فن دار و بدون فن به طور کامل آموزش داده می شود و مراحل عیب یابی آن ها مورد بررسی قرار می گیرد.

  در دوره تعمیر پکیج دیواری هوا گیری پکیج به چه صورت گفته می شود؟

  پاسخ : تمام مباحث از جمله هواگیری پکیج در طول دوره تعمیرات پکیج دیواری به صورت عملی آموزش داده می شود.

  آیا سرویس کردن پکیج های دیواری در این دوره بررسی می شود؟

  پاسخ : بله تمام مراحل سرویس کردن تا رسوب گیری پکیج در دوره تعمیرات پکیج دیواری گفته می شود.

  آیا دوره نصب پکیج به دوره تعمیر پکیج دیواری ارتباط دارد؟

  پاسخ : بله دوره نصب پکیج پیش نیاز دوره تعمیرات پکیج دیواری می باشد زیرا کار آموز قبل از تعمیر باید به تمام قطعات نصب پکیج مسلط باشد تا بتواند براحتی عیب یابی کند.

  آموزش تعمیرات پکیج دیواری

  پکیج دیواری یکی از سیستم های فوق العاده و پرکاربرد است که علاوه بر تامین آب گرم مورد نیاز، گرمایش محیط را نیز بر عهده دارد. پکیج دیواری متشکل از سیستم پیچیده ای است که افراد معمولی و بی تجربه قادر به تعمیر و نصب آن نیستند. این دستگاه ها با توجه به کارکرد بی وقفه ای که دارند نیاز به سرویس و یا تعمیر پیدا میکنند، از این رو رشته تعمیر پکیج دیواری از رشته های پر طرفدار و محبوبی است که در آموزشگاه های مختلف برگزار میشود. عیب یابی و تعمیر پمپ، فلو سوئیچ، پرشر سوئیچ، کلکتور ها، بای پاس از جمله مهارت هایی است که تعمیرکار پکیج باید بر آنها مسلط باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر درباره این رشته اطلاعات به دست بیاوریم. برای آموزش تعمیرات کولر گازی با بهترین متد ها روی لینک کلیک کنید.

  آموزش تعمیرات پکیج

  آموزش تعمیر پکیج دیواری بوتان

  شرکت بوتان از سال 1332 تولیدات خود را آغاز کرده و توانسته به خوبی تاکنون به معتبرترین سازنده پکیج دیواری در کشور تبدیل شود که امروزه بسیاری از افراد از محصولات این شرکت استفاده می‌کنند. پکیج دیواری بوتان ممکن است دچار ایراداتی شود که تعمیرات ان نیازمند دانش تخصصی درباره پکیج های بوتان است. به دلیل گستردگی پکیج دیواری بوتان به صورت تخصصی از صفر تا صد تعمیر آن نیز در آموزشگاه فنی حرفه ای فنون برق آموزش داده می‌شود.

  آموزش تعمیر برد پکیج دیواری

  یکی از قطعات اصلی و مهم در پکیج دیواری برد آن است. اگر این قطعه خراب شود پکیج کار نمیکند. این قطعه از بخش های الکترونیکی دستگاه است که تعمیرات آن فرایند پیچیده ای دارد که باید توسط متخصص انجام شود. عوامل مختلفی باعث خرابی این قطعه میشوند مثلا اتصالات مدارات به هم در اثر خیس شدن برد، سوختن رله پمپ، رله فن و ترانس جرقه زن از دلایل خراب شدن برد پکیج دیواری هستند. همچنین با قدیمی شدن خازن ها عملکرد برد نیز آسیب میبیند. به هرحال چیزی که اهیمت دارد این است که به علت حساسیت این قطعه درصورت مشاهده علائم خرابی حتما نسبت به تعمیر برد اقدام کنید.

  آموزش تعمیر پکیج دیواری فنی حرفه ای

  بسیاری از افراد به دنبال شرکت در دوره تعمیر پکیج فنی حرفه ای هستند چرا که سازمان فنی حرفه ای بهترین و با کیفیت ترین دوره ها را برگزار میکند. مهارت آموزان بعد از اتمام دوره مدرک معتبر دریافت میکنند که با کمک ان به راحتی میتواند برای کار های مهاجرتی خود اقدام کنند. سرفصل های تعمیر پکیج فنی حرفه ای کامل بوده و آموزش ها صفر تا صد مطالب را شامل میشوند.

  شغل تعمیرکار پکیج دیواری

  به دلیل پیچیدگی پکیج دیواری، کارکردن با آن به دانش و مهارت به خصوصی احتیاج دارد و افرادی قادر به تعمیر پکیج دیواری هستند که نحوه کار با آن را به طور کامل آموزش دیده باشند. تعمیرکار حرفه ای پکیج دیواری به تحصیلات آکادمیک احتیاج ندارد و تنها با علاقه و پشتکار می‌تواند در این حرفه موفق شود.

  تعمیرکار پکیج دیواری باید در ابتدا تمامی قطعات پکیج را بشناسد، توانایی تعمیر قطعات پکیج به خصوص برد را داشته باشد، همچنین توانایی رفع و عیب یابی مشکلاتی مثل افت فشار پکیج دیواری، خرابی مخزن انبساط، روشن نشدن شعله پکیج، گرم و سرد شدن آب پکیج، عدم کارکرد صحیح پمپ، زرد شدن رنگ شعله پکیج دیواری از مشخصه های اصلی یک تعمیرکار حرفه ای پکیج دیواری است.

  بازار کار تعمیرات پکیج دیواری چگونه است؟

  آموزش تعمیرات پکیج دیواری

  همانطور که اشاره شد دوره تعمیرات پکیج دیواری از پرطرفدار ترین دوره های فنی در آموزشگاه بوده و جزو پردرآمد ترین مشاغل فنی است. هر چند که رقابت در بازارکار تعمیرات پکیج گسترده است اما افرادی که مسلط به این حرفه هستند همیشه یک سر و گردن از سایر رقبا بالا‌تر هستند.

  از طرفی با توجه به اینکه پکیج های دیواری مزایای زیادی دارند مورد استقبال فراوانی قرار گرفته اند از همین جهت از این وسیله در اکثر ساختمان ها استفاده می‌شود. کارکرد مداوم از یک وسیله موجب می‌شود که تعمیرات پکیج دیواری به یکی از فعال ترین مشاغل در بازارکار تبدیل شود.

  درآمد شغل تعمیر پکیج دیواری چقدر است؟

  درآمد تعمیرکار پکیج دیواری وابسته به عوامل گوناگونی می‌باشد. میزان دانش و مهارت یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر درآمد شغل تعمیرات پکیج می‌باشد. هر چه دانش و تخصص تعمیرکار پکیج افزایش یابد به دنبال آن درآمد بیشتری کسب خواهد کرد. تجربه و سابقه کاری، قیمت پیشنهادی مناسب، میزان تبلیغات، سرعت عمل در انجام کار در کنار کیفیت بالای کار ارائه شده، از دیگر عوامل تاثیر گذار بر درآمد این شغل هستند. به طور متوسط تعمیرکاران پکیج درآمد متوسط 30 تا 50 میلیون تومان در ماه را کسب می‌کنند که با بالا بردن موارد ذکر شده این درآمد افزایش خواهد یافت.

  البته میزان درآمد این شغل در ابتدا به نحوه آموزش شما برمی‌گردد، وقتی شما وارد بازار کار این رشته می‌شوید تفاوت کسی که به صورت تجربی این حرفه را آموزش دیده با کسی که در دوره تعمیرات پکیج دیواری یک آموزشگاه معتبر آموزش دیده کاملا مشهود است. واضح است که اگر کسی نزد یک تعمیرکار، آموزش تعمیر پکیج دیواری را گذرانده باشد تمامی فوت و فن‌ها را آموزش نمی‌بیند اما در کلاس تعمیرات پکیج دیواری، مهارت آموز کاملا به تمامی مباحث و تکنیک‌ها مسلط خواهد شد و در میزان درآمد نیز به صورت مستقیما تاثیر می‌گذارد.

  چگونه به یک تعمیرکار حرفه‌ای پکیج دیواری تبدیل شویم؟

  درآمد شغل تعمیر پکیج دیواری چقدر است؟

  از آنجایی که تعمیر پکیج دیواری امری تخصصی بوده و تعمیر اشتباه پکیج مشکلات و خسارات بسیاری را به همراه می‌آورد بنابراین لازمه‌ی ورود به حرفه تعمیرکار پکیج، کسب دانش و مهارت‌های کافی و رعایت اصول ایمنی می‌باشد. یکی از بهترین روش‌ها برای ورود به بازار کار این شغل ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری فنی حرفه ای می‌باشد. زیرا در این دوره به صورت عملی آموزش تعمیر پکیج دیواری از صفر تا صد انجام می‌شود.

  شما در دوره تعمیر پکیج دیواری با نحوه نصب و ریزه کاری‌های تعمیر انواع مدل‌ها و برندهای پکیج آشنا شده و با کسب مدرک معتبر دوره تعمیرات پکیج فنی حرفه‌ای، به سرعت وارد بازار کار این حرفه می‌شوید.

  علائم خرابی پکیج دیواری

  با بروز نشانه های مختلفی میتوان نتیجه گرفت که پکیج دیواری خراب شده است در این بخش میخواهیم به طور خلاصه به چند علائم رایج خرابی پکیج دیواری اشاره کنیم.

  • اگر پکیج دیواری به صورت ناگهانی خاموش شود باید جریان گاز را بررسی کنید، فشار آب و گاز را چک کنید و از باز بودن شیر آب اطمینان حاصل کنید.
  • اگر از پکیج دیواری آب نشتی کرد باید اتصالات پکیج را چک کنید بررسی شیر اطمینان، مبدل پکیج و آب بندی دستگاه از اقدامات دیگر است.
  • اگر پکیج شما صدای زیادی ایجاد کرد باید از ضربه گیر استفاده کنید و یا پکیج را رسوب زدایی کنید.
  • اگر از پکیج شما بوی سوختگی خارج شد حتما در نصب پکیج ایرادی وجود دارد یا در شیلنگ هایی که به لوله گاز و پکیج متصل هستند ایرادی وجود دارد.
  • اگر آب پکیج بیش از اندازه داغ شود باید نسبت به هواگیری ان اقدام شود لوله ها چک شده و گرفتگی ها رفع شود.

  البته نشانه های خرابی پکیج بیشتر از مواردی هستند که ذکر شد. موارد بیشتر را در دوره فنی حرفه ای پکیج خواهید آموخت.

  دوره آموزش تعمیر پکیج دیواری مناسب چه افرادی است؟

  دوره تعمیرات پکیج دیواری برای کسانی که علاقه‌مند به کارهای فنی، تعمیر قطعات، تعویض و راه اندازی یک وسیله برقی هستند مناسب است. این شغل همچنین برای افرادی که به حرفه‌های تاسیساتی علاقه دارند و در زمینه فروش پکیج دیواری فعالیت می‌کنند نیز مناسب است. افرادی که دارای ذهنیت فنی و مکانیکی هستند برای این حرفه بسیار مناسب هستند. همچنین توجه به جزئیات از ویژگی هایی است که بهتر است تعمیرکار پکیج دارا باشد.

  آموزش تعمیر پکیج دیواری در آموزشگاه فنون برق

  دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری فنون برق ، شامل هر آنچه برای بازار کار نیاز دارید می‌باشد. آموزش‌های این دوره شامل پکیج های ایرانی مثل بوتان و ایران رادیاتور و انواع پکیج های خارجی که در بین خانواده های ایرانی پرکاربرد است میباشد، تا شما کارآموزان عزیز بتوانید پس از اتمام دوره وارد بازار کار شوید و کسب درآمد کنید.
  از مهمترین موارد مطرح شده در دوره آموزش تعمیر پکیج دیواری می توان به آموزش عیب یابی و نحوه رفع ارور یا خطای پکیج های مختلف، دلایل روشن نشدن پکیج، خرابی برد، خرابی سنسورهای مختلف، خرابی سوپاپ اطمینان و سایر قطعات پکیج دیواری اشاره کرد که مهارت آموزان به صورت کاملا عملی در این دوره آموزش خواهند دید.
  برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه و قیمت دوره پکیج، زمان شروع کلاس آموزشی، مدت زمان دوره تعمیرات، شرایط خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی و مواردی از این دست با کارشناسان آموزشگاه فنون برق تماس بگیرید.

  به این نوشته امتیاز دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه دوره : 3.700.000 تومان

  شهریه با تخفیف : 2.600.000 تومان