آموزش هوشمند سازی ساختمان

آموزش هوشمند سازی ساختمان

آموزش هوشمند سازی ساختمان

آموزش هوشمند سازی ساختمان bms ( خانه هوشمند) از دوره‌های بسیار پر سود سیستم‌های حفاظت و امنیت محسوب می‌شود . بازار این حرفه که میان عموم تازگی دارد بسیار مورد توجه و علاقه صنعت ساختمان سازی و برق ساختمان قرار گرفته است. با سیستم هوشمند سازی می‌توان تمام برق و سیستم‌های ساختمان را مدیریت کرد و در بسیاری از زمینه‌ها صرفه جویی کرد. با هوشمند سازی ساختمان تمام سیستم‌های اعلان حریق و دزدگیر اماکن و روشنایی و برق و تهویه و…. با کنترل مدیریت کرد. هنرجویان علاقه‌مند به این حرفه می‌توانند در دوره آموزش خانه هوشمند آموزشگاه فنون برق که در کارگاهی مجهز، توسط اساتید با تجربه برگزار می‌شود، شرکت کنند. در دوره هوشمند سازی ساختمان هنرجویان برنامه نویسی مرتبط با دوره آموزش هوشمند سازی ساختمان و راه اندازی قسمت‌های سخت افزاری و…. را به طور حرفه‌ای آموزش می‌بینند. هنرجویان بعد از اتمام دوره آموزش برق هوشمند سازی ساختمان به‌راحتی می‌توانند وارد عرصه برق ساختمان شوند و در حین کار از پشتیبانی به صورت نامحدود آموزشگاه بهره‌مند شوند.

ویژگی های دوره آموزش هوشمند سازی ساختمان

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش هوشمند سازی ساختمان

5600000 تومان

3900000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش هوشمند سازی ساختمان

آشنایی با دوره هوشمند سازی ساختمان

آشنایی با اصول کلی خانه هوشمند

آموزش چگونگی کارکرد پروتکل استاندارد بین المللی KNX

آشنایی با پروتکل های Backnet-Zigbee-Z wave-Modbus-PL-Wifi-KNX-LON و …

آشنایی با تاسیسات ساختمانی مرتبط

آموزش طراحی یک سیستم خانه هوشمند

آموزش معماری شبکه های هوشمند

آموزش معماری شبکه های اطلاعاتی

بهینه سازی طراحی پروژه های هوشمند سازی ساختمان های تجاری و اداری KNX

نحوه نصب و سربندی قطعات ساختمان هوشمند

آموزش چگونگی طراحی تابلو های کنترلی

آموزش نرم افزار ETS

استراکچر اصلی پروژه و تعاریف نواحی و قسمت های مختلف KNX

آموزش نصب قطعات مختلف در نرم افزار

آدرس دهی قطعات مختلف در نرم افزار

برنامه ریزی و پیکربندی تجهیزات KNX

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید


  دوره های مرتبط با رشته:


  آموزش تعمیرات لپ تاپآموزش تعمیرات موبایلآموزش تعمیرات نرم افزار موبایلآموزش پروگرام هارد موبایلآموزش تعمیرات تبلت  • روزساعتتاریخ
  • شنبه الی چهارشنبه9:30 الی 121403/05/13
  • شنبه الی چهارشنبه9:30 الی 121403/05/27
  • شنبه الی چهارشنبه9:30 الی 121403/06/17

  سوالات متداول عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره هوشمند سازی ساختمان مدرک هم صادر می‌شود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟

  پاسخ: بله بعد از اتمام دوره هوشمند سازی ساختمان آموزشگاه فنون برق مدرک برای تمام کارآموزان شرکت کننده صادر می‌شود و همچنین آموزشگاه می‌تواند درخواست برای مدرک فنی و حرفه‌ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.

  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس‌های آموزشگاه الزامی می‌باشد؟

  پاسخ: بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ،یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کارآموز باشد.

  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه برای کارآموزان شهرستانی دارید؟

  پاسخ: آموزشگاه فنون برق برای کارآموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کارآموزان محترم شهرستانی می‌توانند با هزینه مناسب به خوابگاه‌ها معرفی گردند.

  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می‌باشند؟

  پاسخ: بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می‌باشند.

  چرا دوره آموزشی هوشمند سازی ساختمان در اموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کاراموزان می باشد؟

  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره های برگزار کننده می باشد. همچنین از ویژگی های آموزشگاه : آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی دراختیار گذاشتن فایلهای به روزشده نرم افزاری

  آیا فایل های آموزشی تدریس شده در کلاس، در اختیار کار آموزان قرار می گیرد؟

  پاسخ : بله ، پس از اتمام دوره تمام مباحث تدریس شده و در صورت نیاز فایل های به روز شده نرم افزاری در اختیار کارآموزان قرار می گیرد.

  برگزاری دوره هوشمند سازی ساختمان برای افراد شاغل به چه صورت است؟

  پاسخ : دوره هوشمند سازی ساختمان برای افراد شاغل به در خواست خودشان در روزهای تعطیل و آخر هفته برگزار می شود.

  سوالات متداول تخصصی

  دوره هوشمند سازی ساختمان چند ساعت است؟

  دوره هوشمند سازی ساختمان هم به صورت فشرده و هم به صورت عادی برگزار می‌شود که کارآموزان محترم بر اساس کار و موقعیت شغلی خود می‌توانند انتخاب کنند که کلاس‌های فشرده یا عادی آموزشگاه فنون برق را شرکت نمایند که کلاس‌های عادی حدودا یک ماه و کلاس های فشرده یک هفته‌ای برگزار می‌شود.

  آیا دوره هوشمند سازی ساختمان جزوه دارد و یا پیش نیاز درسی خاصی احتیاج است؟

  پیش نیاز دوره هوشمند سازی ساختمان برق ساختمان درجه ۲ می‌باشد که در کلاس هوشمند سازی ساختمان داخل کارگاه به صورت عملی و ویژه بازار کارآموزش داده می‌شود و در صورت نیاز جزوه داخل کلاس در اختیار کارآموز قرار داده می‌شود.

  چه پروتکلی در دوره هوشمند سازی ساختمان آموزش داده می‌شود ؟

  دوره اموزش هوشمند سازی ساختمان آموزشگاه فنون برق پروتکل KNX و نرم افزار ETS به صورت کامل آموزش داده می‌شود.

  آیا در داخل دوره هوشمند سازی ساختمان کنترل از طریق موبایل هم گفته می‌شود؟

  بله، در دوره هوشمند سازی ساختمان آموزش مانیتورینگ و کنترل خانه هوشمند از طریق موبایل تحت سیستم‌های اندروید و ios آموزش داده می‌شود.

  آموزش هوشمند سازی ساختمان یا BMS

  دنیای هوشمند یکی از مهم‌ترین دستاوردهای فناوری مدرن است. تاکنون تلاش‌های زیادی صورت‌گرفته تا اشیا نیز مانند انسان‌ها دارای تفکری هوشمندانه باشند. اکنون افزودن هوش به اشیا باعث شده است که بار بسیاری از وظایف از روی دوش افراد برداشته شده و بر روی اشیا قرار گیرد. در دنیای امروز، هوش یکی از محبوب‌ترین کاربردهای فناوری است. این علم به عرصه ساخت‌ و ساز ساختمان نیز راه پیدا کرده و ساخت ساختمان‌های هوشمند طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است. دوره BMS را می‌توان به‌عنوان یکی از سودآورترین حرفه‌های فنی معرفی کرد که علاقه‌مندان بسیاری را به خود جذب کرده است. دقت بالا و عدم نیاز به استفاده از انسان یکی از مهم‌ترین دلایل استقبال از این علم در عرصه ساخت‌وساز است.
  کنترل کننده مرکزی، پروتکل، حسگرها، واسط کاربر و عملگرها پنج بخش عمده و مهم برای هوشمند کردن ساختمان است و شما برای هوشمند کردن خانه باید تسلط کافی برای انجام صحیح این بخش‌ها را دارا باشید. در دوره آموزش هوشمند سازی خانه و منازل به طور کامل نحوه طراحی، اجرا و پیاده سازی هوشمند سازی به شما آموزش داده می‌شود. کلیه آموزش‌ها در دوره آموزش BMS به صورت تئوری و عملی ارائه می‌شود، این موضوع باعث می‌شود تا هنگام ورود به بازار کار به خوبی بتوانید نسبت به اجرای پروژه اقدام نمایید.
  آموزش هوشمند سازی ساختمان

  خانه هوشمند چیست؟

  یک خانه یا ساختمان هوشمند ساختمانی است که شما می‌توانید از راه دور آن را مدیریت کنید. به طور مثال دوربین‌های مدار بسته را چک کنید، سیستم‌های صوتی را مدیریت کنید، پکیج یا کولر گازی را روشن کنید و دیگر سیستم‌های ساختمان را با یکدیگر یکپارچه کرده و آن‌ها را مدیریت کنید. برای هوشمند کردن ساختمان نیاز به پیاده سازی پروتکل‌ها و خرید و نصب تجهیزاتی است. آموزش برق ساختمان اولین موضوعی است که برای هوشمند سازی بایستی با آن آشنا باشید. اگر با برق ساختمان و نحوه برق کشی ساختمان آشنایی ندارید می‌توانید در یک دوره آموزش برق ساختمان فنون برق ثبت نام کنید.

  آموزش طراحی و اجرا هوشمند سازی ساختمان را چگونه آغاز کنیم؟

  هوشمند سازی ساختمان در سال‌های اخیر بازار کار خوبی پیدا کرده است و انتظار می‌رود بازار کار این حرفه در آینده بهتر و سودآورتر باشد. با طراحی و پیاده سازی هوشمند سازی ساختمان میان سیستم‌های مختلف ساختمان از قبیل سیستم روشنایی، گرمایش، سرمایش، صدا، دزدگیر، دوربین و غیره، یکپارچگی ایجاد می‌شود. اما چگونه می‌توان آموزش خانه هوشمند را فرا گرفت؟ ببینید از آنجایی که هوشمند سازی یک رشته جدید است، در حال حاضر متخصصان بسیار کمی در این زمینه فعالیت می‌کنند. از طرفی منابع آموزشی خوبی در اینترنت وجود نداشته بنابراین جستجو در اینترنت روش مناسبی برای آموزش هوشمند سازی ساختمان نیست ضمن اینکه در این روش شما امکان تمرین و تکرار نخواهید داشت. در چنین شرایطی بهترین راه برای آموزش، شرکت در دوره آموزش خانه هوشمند در آموزشگاهی مطمئن است. با شرکت در دوره آموزش هوشمند سازی ساختمان می‌توانید نحوه طراحی و اجرای هوشمند سازی را در مدت زمان کوتاهی بیاموزید و پروژه‌های خانه هوشمند را برای ساختمان‌های مختلف اداری، تجاری، مسکونی و غیره طراحی و راه اندازی کنید.

  آموزش خانه هوشمند از صفر تا صد!

  یکی از موضوعاتی که این روزها در بین مردم به‌ویژه مالکان ساختمان‌ها و مهندسین عمران مطرح شده و در مورد آن بسیار صحبت می‌شود، بحث هوشمند سازی خانه‌ها و ساختمان‌هاست. نگاهی به ابعاد گسترده این کار و شناخت جنبه‌های مثبت آن و همچنین نحوه اجرای آن مستلزم شرکت در دوره BMS است. کلاس هوشمند سازی ساختمان تمامی موضوعات موردنیاز برای راه‌اندازی یک ساختمان هوشمند از مبتدی تا پیشرفته را پوشش می‌دهد. به همین دلیل می‌توان گفت دوره هوشمند سازی ساختمان به‌صورت ویژه برای ورود به بازار کار طراحی شده است و در صورت علاقه به این کار می‌توانید با شرکت در آن آمادگی لازم را برای شروعی قوی کسب کنید. برای ثبت‌نام و شرکت در کلاس هوشمند سازی ساختمان نیازی به تجربه و دانش قبلی نیست. تمامی مواردی که در عناوین دوره‌ها مشاهده می‌کنید به زبان ساده و به‌صورت مقدماتی آموزش داده می‌شود. در ادامه جلسات استاد با تجزیه‌ و تحلیل سطح مهارت آموزان و درک آنها در مورد تدریس بقیه دروس تصمیم‌گیری می‌کند. آموزش نصب کولر گازی با بهترین آموزشگاه تهران

  درآمد تعمیرکار هوشمند سازی ساختمان

  هوشمند سازی یکی از مشاغلی است که به دلیل اهمیت زیادی که دارد، جزو مشاغل پر درآمد محسوب می‌شود و معمولاً افرادی که در این حرفه مشغول به کار هستند درآمد بالایی دارند. اتوماتیک شدن تجهیزات و دستگاه‌های مختلف و راحتی و آسایش ناشی از آن باعث شده تا همه ساختمان‌ها تا حدودی به ساختمان‌های هوشمند تبدیل شوند. تا جایی که حتی باز و بسته‌شدن شیرهای آب و گاز به‌صورت خودکار و با کنترل خود شخص انجام می‌شود. نیروی کار در این زمینه بسیار کم است و بسیاری از افراد از نحوه شروع این کار اطلاعات کافی ندارند. باتوجه‌به تقاضای بالای هوشمند سازی ساختمان و نیروی کار کم، درآمد افراد مشغول در این کار بسیار بالا بوده و بسته به عوامل مختلف متفاوت است. طبق آمار به دست آمده میانگین درآمد افرادی که در این حرفه مشغول هستند ماهیانه بین 20 تا 30 میلیون تومان متغیر است، البته افراد مبتدی حقوق کمتری دریافت می‌کنند.

  سرمایه موردنیاز برای ورود به بازار کار هوشمند سازی

  سرمایه یکی از موارد ضروری برای راه‌اندازی کسب‌وکار است که قبل از شروع کار موردنظر باید به‌دقت بررسی شود و میزان سرمایه موردنیاز به طور کامل بررسی شود. ممکن است عده‌ای درگیر هوشمند سازی ساختمان شوند که در این صورت نیاز به سرمایه خاصی نیست و فقط لازم است تا فرد در دوره هوشمند سازی ساختمان شرکت کند و مهارت خود را ارتقا دهد. برای فراگیری مهارت‌های لازم در این زمینه می‌توانید در دوره آموزش هوشمند سازی ساختمان آموزشگاهی و برای تکمیل کار به بودجه دیگری نیاز نخواهد بود و یا می‌توان نمایندگی ساخت تجهیزات هوشمند را در شهرهای مختلف بگیرید و این تجهیزات را بفروشید. اگر قصد راه‌اندازی نمایندگی در این زمینه را دارید، برای تهیه این تجهیزات به سرمایه زیادی نیاز خواهید داشت.

  مدرک فنی و حرفه ای دوره هوشمند سازی ساختمان

  اما چگونه می‌توان مدرک فنی حرفه‌ای در دوره هوشمند سازی ساختمان دریافت کرد؟ این سوالی است که بسیاری از افراد علاقه‌مند به دریافت مدرک فنی حرفه‌ای دوره هوشمند سازی ساختمان از ما می‌پرسند. دریافت مدرک فنی حرفه‌ای برای هر رشته‌ای که بخواهید مسیر مشخص و یکسانی دارد. ابتدا باید آموزش صفر تا صد هوشمند سازی ساختمان را از طریق شرکت در یک دوره آموزش BMS بگذارنید و هر آنچه برای طراحی و اجرا هوشمند سازی ساختمان نیاز دارید را یاد بگیرید. پس از اتمام دوره باید در آزمون فنی حرفه‌ای شرکت کنید و نمره قبولی را بگیرید. در حال حاضر در بسیاری از رشته‌ها، مسئولیت اعطای مدرک فنی حرفه‌ای از سوی این سازمان به آموزشگاه‌های آزاد واگذار شده است. آموزشگاه فنون برق یکی از آموزشگاه‌هایی است که زیر نظر فنی حرفه‌ای فعالیت می‌کند. اگر قصد اخذ مدرک هوشمند سازی فنی حرفه‌ای را دارید کافیست در دوره آموزش هوشمند سازی ساختمان آموزشگاه فنون برق ثبت نام کنید و پس از اتمام دوره از یک مدرک معتبر و دو زبانه بهره‌مند شوید. آموزش نصب پکیج دیواری در تهران

  چگونه به یک تعمیرکار هوشمند سازی ساختمان تبدیل شویم؟

  برای اینکه بتوانید به یک تعمیرکار حرفه‌ای هوشمند سازی ساختمان تبدیل شوید لازم است در آموزشگاه‌های معتبری که در این زمینه وجود دارند ثبت‌نام کنید و در دوره هوشمند سازی ساختمان شرکت کنید. در دوره هوشمند سازی ساختمان آموزش به‌صورت تئوری و عملی انجام می‌شود و افراد پس از گذراندن دوره‌ها به بازار کار معرفی می‌شوند. دوره آموزش هوشمند سازی ساختمان در مدت‌ زمان کوتاهی برگزار شده و افراد شاغل و دانشجویان نیز می‌توانند در دوره آموزش هوشمند سازی ساختمان شرکت کنند. این آموزشگاه‌ها دارای کارگاه‌های مجهزی هستند که عملاً افراد را با انواع تجهیزات هوشمند آشنا می‌کند و نحوه نصب و تعمیر آن را آموزش می‌دهد. پس از گذراندن دوره آموزش هوشمند سازی ساختمان می‌توانید با همکاری فردی که در این حرفه بسیار باتجربه است، مهارت خود را در این شغل افزایش دهید و با کمی حوصله به یک تعمیرکار حرفه‌ای هوشمند سازی ساختمان تبدیل شوید.

  بهترین آموزشگاه هوشمند سازی ساختمان در تهران

  آموزشگاه فنون برق یکی از بهترین و مجهزترین آموزشگاه‌ها در کشور است که در زمینه برگزاری دوره هوشمند سازی ساختمان و دیگر دوره‌های فنی حرفه‌ای فعالیت دارد. این آموزشگاه کلاس‌های خود را به ابزار و تجهیزات لازم برای هوشمند کردن ساختمان‌ها مجهز نموده است، همچنین با بهره‌گیری از اساتید متخصص آموزش صفر تا صد هوشمند سازی ساختمان را ارائه می‌دهد. با شرکت در دوره هوشمند سازی ساختمان با انواع پروتکل‌های هوشمند سازی، معماری شبکه، معماری شبکه هوشمند، برنامه ریزی و یکپارچه سازی سیستم خانه هوشمند، تعریف سناریوها، آموزش برنامه نویسی ، آدرس دهی، نصب قطعات، طراحی تابلو‌های کنترلی و غیره به طور کامل به شما آموزش داده می‌شود.

  آموزش به‌روزترین مهارت‌ها در دوره هوشمند سازی ساختمان فنون برق

  افراد هنگام شروع کار هوشمند سازی ساختمان با چالش‌های زیادی مواجه می‌شوند که با پشت سر گذاشتن این چالش‌ها پله‌های موفقیت طی می‌شود و فرد به‌عنوان یک تعمیرکار حرفه‌ای ساختمان هوشمند شناخته می‌شود. دانستن انواع تجهیزات هوشمند و به‌روز بودن آن‌ یکی از نکاتی است که هنگام ورود به این شغل باید به آن توجه داشت. ازآنجایی‌که سیستم‌های مختلف به طور مداوم در حال بروز رسانی هستند و فناوری‌های جدیدی به آن‌ها اضافه می‌شود، لازم است تکنسین متخصص از تمامی این آپدیت‌ها مطلع باشد و بتواند آنها را نصب و تعمیر کند. آموزش در راستای هوشمند سازی ساختمان در سطح جهانی می‌تواند تکنسین‌های این حرفه را با روش‌های روز آشنا کرده و در این زمینه کمک زیادی به آنها کند.
  این آموزشگاه پس از اتمام دوره یک مدرک فنی حرفه‌ای دوره هوشمند سازی ساختمان که به صورت دو زبانه بوده و در کشور‌های اروپایی اعتبار خوبی دارد به شما ارائه می‌دهد.

  مزایای شرکت در دوره هوشمند سازی ساختمان فنون برق

  برای آموزش و یادگیری این حرفه، دوره آموزش هوشمند سازی ساختمان فنون برق یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که می‌توانید داشته باشید. در آموزشگاه هوشمند سازی ساختمان فنون برق، طیف کاملی از تخصص‌ها را می‌توان یافت که به طور جامع تمام جنبه‌های هوشمند سازی را پوشش می‌دهد. آموزش‌های این آموزشگاه بسیار جامع بوده و شما با شرکت در تنها یک دوره می‌توانید وارد بازار کار این شغل شوید. در ادامه به چند مورد از مزایای شرکت در دوره هوشمند سازی آموزشگاه فنون برق می‌پردازیم:

  • آموزش تئوری و عملی در کارگاه های مجهز و پیشرفته
  • بهره مندی از اساتید مجرب و به نام
  • امکان بازآموزی رایگان در صورت عدم یادگیری مباحث
  • اعطای گواهینامه معتبر فنی و حرفه ای
  • پشتیبانی از هنرجویان حتی پس از اتمام دوره
  • معرفی خوابگاه به مهارت‌آموزان در نزدیکی آموزشگاه
  • برگزاری کلاس با حداقل شرکت کننده جهت بهبود کیفیت آموزشی
  • دسترسی آسان به وسایل نقلیه عمومی
  به این نوشته امتیاز دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه دوره : 5.600.000 تومان

  شهریه با تخفیف : 3.900.000 تومان