آموزش نصب دزدگیر اماکن

آموزش نصب دزدگیر اماکن

آموزش نصب دزدگیر اماکن

آموزش نصب دزدگیر اماکن و منازل یکی از دوره‌های پر سود حفاظتی امنیتی آموزشگاه فنون برق می‌باشد که جزو مشاغل پر درآمد در بازار کار است. نصب دزدگیر اماکن برای هر ساختمان مسکونی، تجاری و صنعتی از الزامات محسوب می‌شود. نحوه نصب دزدگیر اماکن با هر برندی تقریبا به یک شکل انجام می‌شود. هنرجویان با شرکت در دوره آموزشی نصب دزدگیر اماکن در آموزشگاه فنون برق به صورت عملی در کارگاه‌های مجهز، با مراحل نصب دزدگیر اماکن، نحوه سیم کشی دزدگیر اماکن، سیستم‌های ضد سرقت و چگونگی کار با آن‌ها، دزدگیرهای معمولی، زون بندی، رله کردن و نصب دزدگیر با تلفن کننده‌های سیم کارتی و شهری و…. آشنا می‌شوند. هنرجویان بعد از گذراندن این دوره می‌توانند با اعتماد به نفس بسیار بالا وارد بازارکار شده و در حین کار به صورت نامحدود از پشتیبانی آموزشگاه بهره مند شوند. آموزش لوله کشی گاز خانگی و تجاری در مجموعه فنون برق

ویژگی های دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش نصب دزدگیر اماکن

1700000 تومان

1200000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش نصب دزدگیر اماکن

آشنایی کامل با انواع تجهیزات سیستم اعلام سرقت

معرفی انواع ‍‍پنل های سیستم اعلام سرقت

بررسی کامل انواع سنسورهای حساس به حرکت معروف به چشمی اعم از چشمی حساس به وزن و چشمی خطی و چشمی های بی سیم و بررسی زاویه دید آنها

بررسی کامل سنسورهای مگنتی و شیوه نصب آنها

بررسی کامل سنسورهای حساس به لرزش و ضربه

شناخت انواع شستی و پدال و یادگیری شیوه اتصال آنها به پنل

شناخت انواع ریموت کنترل و بررسی برد و فرکانس کاری آنها

آموزش شیوه اتصال باتری پشتیبان به پنل برای مواقع قطعی برق

آموزش سیم بندی کامل همه سنسورها و شستی ها و پدالها و زون ها بهمراه نصب آژیرهای داخلی و خارجی

آموزش کامل تمامی ترمینالهای روی پنل و کاربرد آنها

آموزش تنظیم زون ۲۴ ساعته مدار بسته و مدار باز

آموزش تنظیم زمان آژیر در مواقع وقوع سرقت

آموزش تنظیم زون دینگ دانگ برای درب های ورودی اماکن تجاری و مسکونی جهت تشخیص ورود شخص به مکان در حالت غیر فعال بودن دزدگیر

آموزش تنظیم زون تاخیری برای با تاخیر فعال شدن یک زون خاص

آموزش نحوه نیمه فعال کردن دزدگیر برای مکانهای که هم واحد تجاری و هم واحد مسکونی دارند

آموزش اضافه کردن زون های نیمه فعال

آموزش برنامه ریزی سیستم تلفن کننده داخلی

آموزش شیوه ضبط پیام صوتی و نحوه ذخیره شماره برای پیام و تماس از طریق سیستم تلفن کننده خارجی

شناخت کامل زون ها نرمال بسته و نرمال باز و مزایا و معایب آنها

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید


  انتخاب دوره:


  آموزش برق ساختمان درجه ۱آموزش نصب دوربین مداربستهآموزش نصب اعلام حریقآموزش نصب دزدگیر اماکن


  سوالات متداول عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره نصب دزدگیر اماکن مدرک هم صادر می‌شود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟

  پاسخ: بله بعد از اتمام دوره آموزشگاه فنون برق مدرک برا ی تمام کارآموزان شرکت کننده صادر می‌شود و همچنین آموزشگاه می‌تواند در خواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.

  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس نصب دزدگیر اماکن آموزشگاه الزامی می‌باشد؟

  پاسخ: بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ، یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کارآموز باشد.

  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه برای کارآموزان شهرستانی دارید؟

  پاسخ: آموزشگاه فنون برق برای کارآموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کارآموزان می‌توانند با هزینه مناسب به خوابگاه‌ها معرفی گردند.

  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می‌باشند؟

  پاسخ: بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می‌باشند.

  چرا دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کارآموزان می‌باشد؟

  چون اموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره‌های برگزار کننده می‌باشد. همچنین از ویژگی‌های آموزشگاه : آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق پشتیبانی مادام العمر و نامحدود به کارآموزان ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی در اختیار گذاشتن فایل‌های به روزشده نرم افزاری

  چرا بهتر است کارآموزان دوره نصب دزدگیر اماکن را در آموزشگاه فنون برق بگذرانند؟

  پاسخ: زیرا آموزشگاه فنون برق از اساتید با تجربه و متخصص و کارگاه‌های مجهز در این حوزه استفاده می‌کند و در پایان دوره، مدرک رسمی زیر نظر سازمان فنی وحرفه ای به هنرجویان اعطا می‌شود.

  تخفیف‌های آموزشگاه فنون برق شامل چه کارآموزانی می‌شود؟

  پاسخ: کار آموزان بعد از گذراندن یک دوره برای ثبت نام دوره‌های بعدی و همچنین در صورت معرفی هنرجوی دیگر می‌توانند از تخفیف‌های آموزشگاه بهره مند شوند.

  سوالات متداول تخصصی

  آیا کلاس نصب دزدگیر اماکن به صورت عملی برگزار می‌شود؟

  پاسخ: بله این کلاس به صورت تئوری و عملی برگزار می‌گردد ولی بیشترین تمرکز آموزشگاه روی کار عملی توسط کارآموزان در داخل کارگاه های مجهز می باشد.

  دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن چند ساعت است؟

  پاسخ: دوره نصب دزدگیر اماکن هم به صورت فشرده و هم به صورت عادی برگزار می‌شود که کارآموزان محترم بر اساس کار و موقعیت شغلی خود می‌توانند انتخاب کنن که فشرده یا عادی تشریف بیاورند.

  در دوره آموزش نحوه نصب دزدگیر اماکن چه مباحثی گفته می‌شود؟

  پاسخ: دوره نصب دزدگیر اماکن در سه مرحله اعم از مرحله نصب سخت افزاری، مرحله تنظیمات نرم افزاری، مرحله تست و آموزش استفاده از سیستم تشکیل شده است.

  آیا دوره نصب دزدگیر اماکن به صورت کامل آموزش داده می‌شود؟

  پاسخ: در این دوره سیستم‌های کنترلی و سیستم اعلام سرقت، معرفی سنسورهای مورد استفاده در سیستم اعلام سرقت، پنل مرکزی، منابع تغذیه، نحوه سیم بندی دزدگیر اماکن و نحوه زون بندی سازمان و معرفی انواع چشمی‌ها و در کل مراحل نصب دزدگیر اماکن به طور کامل آموزش داده می‌شود

  آموزش نصب دزدگیر اماکن در جه حدی می‌باشد؟

  پاسخ: تمام مراحل دوره نصب دزدگیر اماکن از ابتدا تا انتها در کارگاه آموزشگاه به صورت کاملا عملی توسط استاد انجام شده و توسط خود کارآموز اجرا می‌شود.

  آیا دوره نصب دزدگیر اماکن جزوه دارد و یا پیش نیاز درسی خاصی احتیاج است؟

  پاسخ: دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن داخل کارگاه به صورت عملی و ویژه بازار کار آموزش داده می‌شود و در صورت نیاز جزوه داخل کلاس در اختیار کارآموز قرار داده می‌شود.

  دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن

  با توجه به افزایش میزان جرم و جنایت میزان استفاده از سیستم های امنیتی و حفاظتی از گذشته بیشتر شده است یکی از این ابزار دزدگیر است. این وسیله از الزامی ترین ابزار برای خانه، فروشگاه و … محسوب میشود . این دستگاه به گونه ای عمل میکند که اگر فردی از یک مکان مشخصی عبور کند صاحب ان مکان از این موضوع با خبر شده و مانع از سرقت یا هر عمل دیگری میشود. اگر شما علاقه مند به یادگیری هستید میتوانید با شرکت در دوره نصب دزدگیراماکن این حرفه را فرا گرفته و وارد بازار کار شوید. آموزش نصب کولر گازی در مجموعه آموزشی فنون برق

  آموزش نصب دزدگیر اماکن

  بازار کار شغل نصب دزدگیر اماکن

  افزایش سرقت و جنایات باعث شده است که در ساخت و ساز ها از ابزار های حفاظتی استفاده شود تا بتوان از این اتفاقات جلوگیری کرد. افزایش ساخت و ساز ها نیز موجب افزایش تقاضا برای این حرفه شده است در نتیجه به راحتی می‌توان نتیجه گرفت که این شغل بازار کار خوبی دارد درآمد در این حرفه نیز مانند سایر مشاغل فنی به عواملی مثل مشتری مداری، سرعت عمل، تبلیغات و کیفیت انجام کار بستگی دارد برخی از نصابان در کنار این شغل اقدام به فروش تجهیزات امنیتی می‌کنند که این کار نیز بسیار پرسود بوده و تاثیر زیادی بر افزایش درآمد نصاب دارد.

  مراحل نصب دزدگیر اماکن

  برای نصب و راه اندازی صحیح دزدگیر اماکن لازم است تا مراحلی را طی کنید. در دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن و منازل آموزشگاه فنون برق به طور کامل طریقه نصب و راه اندازی انواع دزدگیر اماکن به شما آموزش داده می‌شود. در این مطلب به صورت خلاصه شما را با نحوه نصب دزدگیر اماکن آشنا خواهیم کرد.
  1-روشن کردن پنل مرکزی دزدگیر: توجه داشته باشید که این پنل باید در مکانی دور از دسترس افراد، نزدیک به سنسور و آلارم و پریز برق نصب شود و در محیط های گرم و مرطوب نصب نشود. در صورت استفاده از دزدگیرهای سیمکارتی، مکان انتخاب شده بایستی آنتن دهی خوبی داشته باشد همچنین به موضوع توجه داشته باشید که امکان کار با ریموت کنترل وجود دارد.
  2-نصب سنسور دزدگیر اماکن: پس از نصب پنل مرکزی، نوبت به نصب سنسورها و اتصال آن‌ها به پنل مرکزی می‌رسد. این سنسورها در محیط هایی که امکان سیم کشی وجود ندارد استفاده می شود. آموزش نصب سنسور دزدگیر اماکن از مباحث مهمی است.
  3- نصب باتری به پنل مرکزی دزدگیر: دزدگیرهای اماکن منازل معمولاً از باتری برای کار استفاده می کنند. نصب باتری در پنل مرکزی کار سختی نیست. فقط باتری را وارد پنل کنید، سیم های کوتاه داخل پنل را به دو سر باتری وصل کنید.
  4-نصب بلندگو و آژیر: یکی دیگر از مراحل مهم در نصب دزدگیر اماکن نصب آژیر و بلندگو می باشد. برای نصب آژیر و بلندگو باید آژیر را به زیر کنتانت های siren و بلندگو را به sp که در پنل مرکزی چیده شده اند بزنید.
  5-نصب چشمی دزدگیر: یکی از دیگر موضوعات مهمی که برای نصب دزدگیر باید به آن توجه داشته باشید نصب چشمی دزدگیر است. برای نصب چشمی لازم است به نکاتی توجه داشته باشید و از نصب چشمی در نقاط گرم و مرطوب یا نقاطی که نور به طور مستقیم به آنها برخورد می کند مثلا مقابل پنجره خودداری کنید، همچنین نقاطی را برای نصب چشمی انتخاب کنید که تکان نداشته باشد مثلا نصب چشمی در مقابل پنکه انتخاب مناسبی نیست.

  آموزش نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن را از کجا آغاز کنیم؟

  نصب دزدگیر اماکن مستلزم انجام مراحلی است. انجام اشتباه هر یک از این مراحل باعث می شود تا دزدگیر به خوبی نصب نشده و در نهایت عملکرد خوبی نداشته باشد. برای آموزش صفر تا صد نصب دزدگیر اماکن می‌توانید مدت زمانی را نزد یک نصاب دزدگیر کار کنید و از این طریق مراحل نصب را یاد بگیرید. معمولا یادگیری نحوه نصب دزدگیر اماکن به این روش به زمان ۴ تا ۶ ماه نیاز دارد. ضمن اینکه در این روش شما به صورت اصولی نحوه نصب این سیستم امنیتی را یاد نگرفته و ممکن است آموزش کامل نصب دزدگیر اماکن سیمکارتی، بیسیم و کلاسیک را یاد نگیرید چرا که آموزش ها بر اساس سفارش مشتری است.
  روش دیگر شرکت در یک دوره نصب دزدگیر اماکن در یک آموزشگاه فنی و حرفه ای است. در این روش به صورت اصولی و از پایه آموزش نحوه نصب انواع دزدگیر اماکن را از جمله سیمکارتی، بیسیم، بدون تلفن کننده، با تلفن کننده خط شهری و غیره را یاد می‌گیرید. آموزش نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن و منازل در این روش به صورت عملی است و شما طریقه نصب دزدگیر اماکن را با تمرین و تکرار و کار عملی به دست می آورید. ضمن اینکه در پایان دوره مدرکی معتبر نیاز دریافت خواهید نمود که این مدرک به شما برای ورود به بازار کار کمک بسیاری خواهد نمود.

  چرا در دوره نصب دزدگیر اماکن و منازل فنون برق ثبت نام کنیم؟

  دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن و منازل در آموزشگاه فنون برق به صورت عملی برگزار می شود. کارگاه نصب دزدگیر اماکن در این آموزشگاه به انواع مدل‌های دزدگیر مجهز شده و آموزش نصب را به صورت عملی به شما آموزش می‌دهد.
  آموزش‌ها در این کلاس به گونه ای است که ابتدا مفاهیم پایه درباره دزدگیرها، انواع آنها و نحوه کارکرد به شما آموزش داده می‌شود و پس از آن به صورت عملی مراحل نصب و راه اندازی دوربین آموزش داده می‌شود. بعد از اتمام آموزش، استاد از شما کارآموزان می‌خواهد تا مراحل نصب دزدگیر را انجام داده و رفع اشکال نمایید.
  با شرکت در کلاس نصب دزدگیر اماکن آموزشگاه فنون برق هر آنچه برای نصب دزدگیرهای اماکن به آن نیاز دارید را یاد خواهید گرفت. آموزش نصب چشمی، سنسور حرکتی، آژیر، بلندگو، پدال دزدگیر، مگنت دزدگیر، آموزش نصب دزدگیر اماکن سیمکارتی، بیسیم، با تلفن کننده، بدون تلفن کننده از مهم ترین سرفصل های دوره آموزشی نصب دزدگیر اماکن آموزشگاه فنون برق است.
  علاوه بر این آموزشگاه فنون برق برای ورود به بازار کار نصب دزدگیر اماکن راهنمایی هایی را به شما ارائه می‌دهد و پس از اتمام دوره همراه شما بوده و سوالات و ابهامات شما در زمینه نصب دزدگیر اماکن را رفع می‌نماید. بنابراین با شرکت در دوره آموزش نصب دزدگیر منازل فنون برق نگران یادگیری و چگونگی ورود به بازار کار نباشید.

  3/5 - (1 نظر)

  1دیدگاه (3 امتیاز)

  1. admin گفت:

   تست امتیازات این پست

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه دوره : 1.700.000 تومان

  شهریه با تخفیف : 1.200.000 تومان