آموزش طلا فروشی فنی حرفه ای

آموزش طلا فروشی فنی حرفه ای

آموزش طلا فروشی فنی حرفه ای

دوره آموزش طلا فروشی فنی حرفه ای بهترین کلاس کارآموزی برای ورود به صنعت پولساز طلا و جواهر است. بسیاری از افراد تصور می‌کنند که فروشندگی طلا کار ساده‌ای است و نیاز به مهارت خاصی ندارد، در صورتی که این شغل مانند دیگر مشاغل سختی‌های خود را دارد و باید چندین فاکتور مهم را رعایت کرد. از ایرادات فروشندگان عدم آگاهی در خصوص محصولی است که قصد فروش آن را دارند. با توجه به ضرورت داشتن دانش فروشندگی طلا و جواهرات در زمینه خرید، فروش، معاوضه سکه و سایر فلزات قیمتی و همچنین نیاز فعالان در این زمینه به فروشنده ماهر، آموزشگاه فنون برق با داشتن چندین دهه تجربه اقدام به برگزاری دوره‌های تخصصی آموزش طلافروشی و فروشندگی جواهرات کرده است. عواملی مانند رفتار مناسب با مشتری و تشخیص نیازهای خریدار از مهم‌ترین فاکتورها برای جلب رضایت او می‌باشد. در صورتی که تازه کار هستید، بهتر است با شرکت در کلاس طلا فروشی و اخذ مدرک فنی حرفه ای، آماده ورود به این شغل شوید به شکل قابل توجهی پیشرفت کنید. برای آموزش گوهر تراشی روی لینک کلیک کنید.

ویژگی های دوره آموزش طلا فروشی فنی حرفه ای

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش طلا فروشی فنی حرفه ای

8900000 تومان

6200000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش طلا فروشی فنی حرفه ای

آشنایی با ترازوهای طلا فروشی و کاربرد آنها

آموزش نحوه توزین فلزات و سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی

آشنایی با وسایل فلز شناسی

آموزش نحوه محک زدن فلزات قیمتی

آشنایی با وسایل کمک شناختی و آزمایش فلزات قیمتی

یاد گیری نحوه فراخوانی شرطی توابع و نوشتن برنامه اتوماتیک و دستی برای هر سیستمی

آموزش پاک سازی سنگ محک

آشنایی با خواص شیمیایی فلزات قیمتی و نیمه قیمتی

آموزش روش های بالا و پایین آوردن عیار طلا

آموزش چگونگی شناسایی عیار فلزات

آشنایی با مخلوط عیارها و کاربرد آن

بررسی مدل های روز

معرفی سنگ محک و کاربرد آن

آشنایی با فلزات قیمتی و نیمه قیمتی

معرفی تیزاب سلطانی در عیارهای مختلف

آشنایی با ویژگی های فیزیکی فلزات قیمتی

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید


  انتخاب دوره:


  آموزش آبکاریآموزش گوهر شناسیآموزش مخراج کاریآموزش طلا سازی و جواهر سازیآموزش تعمیرات طلا و جواهرآموزش طراحی طلا و جواهر  • روزساعتتاریخ
  • شنبه الی چهارشنبه10:30 الی 121403/05/13
  • شنبه الی چهارشنبه10:30 الی 121403/05/27
  • شنبه الی چهارشنبه10:30 الی 121403/06/17
  • پنج شنبه10:30 الی 131403/05/25
  • جمعه10:30 الی 131403/05/26
  • پنج شنبه10:30 الی 131403/06/29
  • جمعه10:30 الی 131403/06/30

  سوالات متداول عمومی

  نحوه ثبت نام در آموزشگاه فروشندگی طلا و جواهر فنون برق به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: ثبت‌نام در دوره فروشندگی طلا و جواهر به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می‌شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  کلاس آموزش فروشندگی طلا و جواهر چند نفره می‌باشد؟

  پاسخ: تمام دوره‌های آموزشگاه فنون برق بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می‌شود، که کلاس‌های گروهی بین ۴ تا ۶ نفر می‌باشد.

  نحوه پشتیبانی آموزشگاه فنون برق به چه صورت می‌باشد؟

  پاسخ: پشتیبانی از کارآموزان به صورت نامحدود می باشد و درصورتی که کارآموز نیاز به پشتیبانی داشته باشد میتواند با استاد مربوطه در تماس باشد.

  نحوه پرداخت شهریه به چه صورت می‌باشد؟

  پاسخ: کارآموزان هم می‌توانند به صورت نقدی و هم به صورت اقساط شهریه دوره را پرداخت کنند.

  چرا باید دوره فروشندگی طلا و جواهر را در آموزشگاه فنون برق بگذرانیم؟

  پاسخ: دوره‌های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره‌ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک می‌کند تا آموزشگاه فنون برق را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب فنی: مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کار اقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهای مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

  سوالات متداول تخصصی

  آیا دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر نیاز به پیش نیاز دارد؟

  ‍پاسخ: خیر شرکت در دوره فروشندگی طلا و جواهر نیاز به پیش نیازی ندارد.

  اصول تشخیص طلا از بدلیجات نیز در دوره آموزش طلا فروشی آموزش داده می شود؟

  بله، آموزش نحوه تشخیص طلا از بدلیجات از سرفصل های این دوره است.

  آیا نحوه محک زدن فلزات قیمتی در کلاس فروشندگی طلا و جواهر آموزش داده می شود؟

  پاسخ: بله، بصورت کامل آموزش داده می شود.

  آیا روش های تبدیل قیمت ها در دوره فروشندگی طلا و جواهر آموزش داده می شود؟

  پاسخ: بله، به طور کامل آموزش داده می شود.

  آموزشگاه فروشندگی طلا و جواهر فنون برق چه امکانات برتری نسبت به سایر آموزشگاه ها دارد؟

  پاسخ: مدارک معتبر – کلاس های صد در صد عملی و ویژه بازار کار و پشتیبانی بعد از دوره

  آموزش فروشندگی طلا و جواهر

  طلافروشی یکی از مشاغل پولساز و جذاب در ایران است که طرفداران زیادی دارد. فروشنده طلا و جواهرات باید برای پیشرفت خود یک سری از نکات را رعایت کند تا در شغل خود موفق شود. با توجه به ضرورت داشتن دانش و مهارت فروشندگی طلا و جواهر در زمینه خرید طلا، معاوضه طلا، فروش سکه، نیاز بازار و … آموزشگاه فنون برق اقدام به برگزاری جامع‌ترین دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهرات فنی حرفه ای برای کارآموزی و آموزش شغل طلا فروشی در محیطی پویا نموده است تا بتواند کمکی به ورود مهارت آموزان به بازار کار کند. برای مطالعه آموزش میناکاری طلا و جواهر روی لینک کلیک کنید.

  دوره فروشندگی طلا فنی حرفه ای در آموزشگاه فنون برق

  چگونه فروشنده طلا و جواهر شویم؟

  آیا بدون داشتن پیش زمینه از شغل فروشندگی طلا امکان موفقیت در بازار وجود دارد؟ آیا بدون اطلاع از طلا و جواهرات امکان دارد که وارد بازار کار فروشندگی طلا شویم؟ بله! تنها راه کسب تجربه فروشندگی طلا و جواهر شرکت در دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر است. با شرکت در این دوره هنرجو تمامی مطالبی که در رابطه با این شغل است را فرا می‌گیرد. با شرکت در دوره فروشندگی طلا و جواهر به شما تضمین می‌کنیم که بتوانید به یک فروشنده ماهر تبدیل شوید! با ما همراه باشید تا این هنر را به صورت تضمینی و 100 در 100 به شما علاقه‌مندان آموزش دهیم.

  درآمد طلا فروشی

  اشتیاق مردم به خرید و فروش طلا در کشور به قدری زیاد است که در همین ابتدا خیال شما را نسبت به درآمد این شغل راحت کنیم! درآمد طلا فروشی به میزان سرمایه و اندازه واحد تجاری نیز بستگی دارد، اما اصلی ترین دلیلی که طلافروشی را یک شغل پردرامد جلوه داده ، بحث رشد طلا بر اساس تورم است. به عنوان مثال، می توان گفت سرمایه اولیه یک طلافروش با سرمایه یک لباس فروش در ابتدای کار یکسان است، اما تورم در بازار طلا به سرعت واکنش نشان می‌دهد و ارزش ذاتی خود را نشان می‌دهد، در صورتی که این امکان در بازارهای دیگر وجود ندارد.

  دوره آموزش طلا فروشی مناسب چه کسانی است؟

  مخاطبان دوره فروشندگی طلا فنی حرفه ای می‌توانند تمام علاقه‌مندان به بازار کسب و کار طلا و جواهرات باشند. دوره آموزش طلا فروشی برای کسانی که می‌خواهند با آگاهی و دانش، وارد بازار و شغل طلا و جواهرات شوند بسیار مناسب است. در کلاس آموزش فروشندگی طلا و جواهرات فنون برق، به نکاتی اشاره می‌شود که در هیچ مرجعی با این ظرافت به آن پرداخته نشده است. مطالبی که در این آموزشگاه تدریس می‌شود حاصل سال‌ها تجربه اساتید است که با بهترین متد به شما علاقه‌مندان آموزش داده می‌شود. اگر علاقه‌مند به طلا و زیورآلات قیمیتی هستید بدون شک در کلاس طلا و جواهر فروشی شرکت کنید. برای آموزش تعمیرات طلا و جواهر روی لینک کلیک کنید.

  فروشنده طلا و جواهر چه ویژگی هایی دارد؟

  فروشندگی طلا و جواهر شغل بسیار شیرینی است. البته این شیرینی مستلزم نکاتی است که فروشنده با رعایت این نکات می‌تواند در شغل خود موفق باشد و از آن لذت ببرد. خوش رفتار بودن و محترمانه رفتار کردن باعث جذب مشتری می‌شود. کنترل فروشگاه طلا و جواهر باید تماما در اختیار فروشنده باشد، چرا که فروشگاه طلافروشی همیشه در معرض سرقت یا کلاهبرداری است. هنگام خرید طلا از مشتری حتما فاکتور خرید را درخواست کند. یک فروشنده طلا باید صبور باشد چرا که صبر از ارزشمند‌ترین سرمایه‌های یک فروشنده است. در زیر مهارت‌های لازم برای شغل فروشندگی جواهر و طلا را نام می‌بریم:

  • رعایت نکات ایمنی طلافروشی
  • مسلط به حسابداری و محاسبات قیمت طلا
  • شناخت عیار طلا و توانایی تبدیل عیار ایرانی به جهانی
  • شناخت خواص فیزیکی فلزات گرانبها

  مواردی که در بالا ذکر شد تنها بخش کوچکی از نکات فروشندگی طلا است.

  طلا فروشی چقدر سرمایه می‌خواهد؟

  می‌رسیم به پرتکرار ترین سوال! سرمایه لازم برای راه اندازی طلا فروشی چقدر است؟ برای شروع این شغل لازم است در دو بخش سرمایه گذاری کنید. ابتدا باید به فکر تاسیس مغازه طلا فروشی باشید. می‌توانید در ابتدای کار مغازه‌ای اجاره کنید البته بهتر است رهن کامل کنید. اصلی‌ترین بخش سرمایه مورد نیاز در بخش گردش مالی است. طلافروشانی هستند که ریسک پذیرند یعنی با فروش ملک خود وارد این شغل می‌شوند اما هستند افرادی که با نقدینگی موجود خود شروع می‌کنند. با توجه به اینکه قیمت طلا روز به روز در حال افزایش است، در حال حاضر سرمایه حدودی برای شروع حداقل 2 میلیارد تومان است البته بستگی به خود شما دارد که تا چه حد بخواهید برای شروع هزینه کنید.

  صفر تا صد آموزش شغل طلا فروشی

  دوره طلا فروشی یا کلاس آموزش فروشندگی طلا و جواهر در آموزشگاه فنون برق یکی از پرطرفدار‌ترین و محبوب‌ترین دوره‌ها است که علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب کرده است. سرفصل‌های این دوره آموزشی به گونه‌ای طراحی شده است که مهارت آموزان بعد از اتمام کلاس طلا فروشی، به راحتی می‌توانند مدرک فنی حرفه ای طلا فروشی را اخذ نموده و وارد بازار کار شوند. آشنایی با ترازوهای طلافروشی، آشنایی با ابزار فلزشناسی، معرفی سنگ محک و کاربرد آن، آموزش روش‌های تبدیل قیمت، آموزش محاسبه قیمت طلا، آموزش شناخت سکه‌های رائج بازار از سرفصل‌های آموزشی در دوره فروشندگی طلا فنی حرفه ای است. آموزش طلا سازی و جواهر سازی در فنون برق

  شرکت در دوره آموزش طلا فروشی بهترین راه برای ورود به شغل فروشندگی جواهر و طلا است.

  بهترین آموزشگاه فروشندگی طلا و جواهر

  یکی از مهم‌ترین مسائلی که در یادگیری فروش جواهرات باید به آن توجه کرد، انتخاب آموزشگاه است. با توجه به بازار کار خوب فروشندگی طلا و جواهرات در این سال‌ها و درآمد بالای این حرفه، امروزه متقاضیان زیادی برای آموزش وجود دارد و همین امر باعث شده تا بسیاری از آموزشگاه‌ها دوره‌های فروشندگی جواهرات را برگزار کنند. یک آموزشگاه خوب ویژگی‌هایی دارد که باید قبل از ثبت نام در نظر بگیرید. اگر بخواهیم مهم‌ترین ویژگی یک آموزشگاه خوب را بیان کنیم، آموزش عملی فروشندگی است. در چنین آموزشگاهی با آموزش مباحث مهم و کاربردی در بازار کار، اصول فروش زیورآلات را به خوبی درک کرده و با اعتماد به نفس بیشتری وارد بازار کار می‌شوید. جامع بودن سرفصل‌های آموزشی از دیگر مواردی است که در ثبت‌نام دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر باید به آن توجه کنید.

  آموزش فروش سکه

  در دوره آموزش طلا فروشی، به شناخت سکه طلا و هر آنچه که باید در مورد فروش سکه بدانید آشنا خواهید شد. آشنایی با سکه‌های طلا نه تنها اعتماد به نفس شما را در کسب و کار افزایش می‌دهد بلکه باعث می‌شود با دانش و آگاهی بیشتر وارد بازار کار شوید. دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهرات یک دوره بسیار مفید و کاربردی است تا علاقه‌مندان و فعالان بازار سکه بتوانند به راحتی خود را برای ورود به بازار طلا آماده کنند و با آگاهی و دانش بیشتر وارد تجارت حرفه‌ای فروش سکه و طلا شوند.

  دوره آموزش طلا فروشی با مدرک فنی حرفه ای فنون برق

  دوره آموزش طلا فروشی به منظور افزایش مهارت هنرجو و کارآموزی طلا و جواهر فروشی، طراحی شده است. علم روانشناسی فروش، از علوم جدیدی است که در سطح بین المللی تدوین شده است. مهم است که بدانید هر کسب و کاری دارای روانشناسی فروش منحصر به فرد آن کسب و کار است. بخش طلا و جواهرات به دلیل موقعیت جهانی آن از این امر مستثنی نیست. گذراندن کلاس آموزش طلا سازی و دوره فروشندگی طلا  فنی حرفه ای برای شروع و حرفه‌ای شدن در این شغل برای هر علاقه‌مندی ضروری است. این دوره ها در آموزشگاه فنون برق توسط مدرسان مجرب و خبره تدریس می‌شود که راه را برای تسلط کارآموزان در شغل مورد نظر هموار می‌کند. کارآموزان علاوه بر دریافت مدرک فنی حرفه ای طلا فروشی، اصول کلی روانشناسی فروش، جنبه‌های خاص جواهرات و … را بر اساس آخرین استانداردهای بین المللی فرا می‌گیرند. تولید و فروش طلا از جمله مشاغلی است که به پردرآمد بودن معروف است و در واقع بازار سرمایه هر کشوری محسوب می‌شود.

  به این نوشته امتیاز دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه دوره : 8.900.000 تومان

  شهریه با تخفیف : 6.200.000 تومان