آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل امروزه دوره بسیار پرطرفدار و کاربردی بازار تعمیرات موبایل و کامپیوتر می باشد. تعمیرات موبایل به دو دسته تعمیرات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری تقسیم می شود که در این دوره تعمیرات نرم افزاری موبایل که کمی پیچیده تر است را به طور کامل آموزش می دهیم. با توجه به استفاده پی در پی کاربران از موبایل و نصب هرگونه برنامه و نرم افزاری بر روی گوشی به مرور زمان به مشکلات نرم افزاری موبایل برخورد می کنند و در نتیجه در صورت برخورد به ارور نرم افزاری، کاربر نمی تواند هیچ عملی انجام دهد و نیازمند به یک متخصص ماهر می شود. از این رو دوره آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل به سه بخش تقسیم می شود در بخش اول آشنایی با نرم افزار باکس ها و مرحله دوم چگونگی فلش کردن و در مرحله سوم شناسایی و چگونگی رفع مشکلات سیستم عامل یا نرم افزار های موبایل می باشد.علاقه مندان به این حرفه می توانند در دوره آموزش نرم افزار موبایل که توسط آموزشگاه فنون برق در کارگاهی باتجهیزات بسیار توسط اساتید با سابقه بالا به صورت عملی شرکت کنند و در پایان براحتی وارد بازار تعمیرات موبایل شوند و در حین کار می توانند از پشتیبانی به صورت نامحدود آموزشگاه بهره مند شوند. دوره آموزش تعمیرات سخت افزاری موبایل از دیگر دوره های تعمیرات موبایل می باشد که در کارگاه مجزایی برگزار می گردد.

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

1900000 تومان

1300000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

آموزش برداشتن FRP در اندروید 5، 6، 7

آموزش برداشتن قفل اکانت سامسونگ

آموزش رایت فایل کامبینیشن

آموزش ساخت اپل id

آموزش ریستور کردن آیفون

آموزش کار با نرم افزار 3utool

آموزش کار با Chimera Dongel

روت کردن گوشی

Unroot کردن گوشی

آموزش فلش کردن گوشی های سامسونگ و هوآوی

آموزش بک آپ گرفتن اطلاعات گوشی

آموزش رفع مشکل لوگو ریست در اندروید

آموزش ترمیم سریال گوشی های سامسونگ و هواوی

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید


  دوره های مرتبط با رشته:


  آموزش تعمیرات لپ تاپآموزش تعمیرات موبایلآموزش تعمیرات نرم افزار موبایلآموزش پروگرام هارد موبایلآموزش تعمیرات تبلت  • روزساعتتاریخ
  • شنبه الی چهارشنبه9:30 الی 121403/05/13
  • شنبه الی چهارشنبه15:30 الی 181403/05/27
  • شنبه الی چهارشنبه13 الی 15:301403/06/05
  • شنبه الی چهارشنبه9:30 الی 121403/06/17

  سوالات متداول عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره تعمیرات نرم افزار موبایل مدرک هم صادر میشود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟

  پاسخ : بله بعد از اتمام دوره آموزشگاه فنون برق مدرک برای تمام کارآموزان شرکت کننده صادر میشود و همچنین آموزشگاه میتواند در خواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.

  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس های اموزشگاه الزامی می باشد؟

  پاسخ : بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ،یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کاراموز باشد.

  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس های آموزشگاه برای کاراموزان شهرستانی دارید؟

  پاسخ : آموزشگاه فنون برق برای کاراموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کاراموزان محترم شهرستانی میتوانند با هزینه مناسب به خوابگاه ها معرفی گردند.

  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می باشند؟

  پاسخ : بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می باشند.

  چرا دوره آموزشی تعمیرات نرم افزار موبایل در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کاراموزان می باشد؟

  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره های برگزار کننده می باشد. همچنین از ویژگی های آموزشگاه : آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی دراختیار گذاشتن فایلهای به روزشده نرم افزاری

  آیا فایل های آموزشی تدریس شده در کلاس، در اختیار کار آموزان قرار می گیرد؟

  پاسخ : بله، پس از اتمام دوره تمام مباحث تدریس شده و در صورت نیاز فایل های به روز شده نرم افزاری در اختیار کارآموزان قرار می گیرد..

  دوره تعمیرات نرم افزار موبایل برای هنرجویان شهرستانی چگونه است؟

  پاسخ : دوره آموزشی تعمیرات نرم افزار موبایل برای هنرجویان شهرستانی به در خواست خودشان در تمامی روزها و حتی روزهای تعطیل و آخر هفته هم برگزار می شود و همچنین در صورت نیاز از طرف آموزشگاه به خوابگاه های در نظر گرفته شده معرفی می شوند.

  سوالات متداول تخصصی

  آیا در کلاس آموزش تعمیر نرم افزار موبایل تجهیزات به میزان کافی موجود است ؟

  پاسخ: بله تمامی تجهیزات مربوط به آموزش تعمیرات موبایل در کلاس موجود است

  آیا روت گوشی های اندرویدی نیز در دوره آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل آموزش داده می شود ؟

  پاسخ: بله روت گوشی های اندرویدی به صورت تماما عملی آموزش داده می شود.

  آیا دوره تعمیرات نرم افزار موبایل پیش نیاز خاصی احتیاج دارد ؟

  پاسخ: خیر پیش نیازی احتیاج ندارد تمام موارد از صفر آموزش داده می شود.

  آیا برداشتن قفل و پترن در دوره آموزش تعمیر نرم افزار موبایل تدریس خواهد شد؟

  پاسخ: بله، برداشتن قفل و پترن بدون پاک شدن اطلاعات تدریس خواهد شد.

  آیا نحوه ست کردن اپل آیدی بر روی محصولات آیفون هم دوره آموزش نرم افزار موبایل تدریس خواهد شد؟

  پاسخ: بله، نحوه ست کردن اپل آیدی بر روی محصولات آیفون هم به صورت کامل آموزش داده خواهد شد.

  کار آموز با چه نرم افزارهایی در دوره تعمیر نرم افزار موبایل آشنا می شود؟

  پاسخ: کارآموز در این دوره با نرم افزار های رایج جهت فلش گوشی های اندرویدی و تمام نرم افزارهای تخصصی مربوطه آشنا خواهد شد

   

  آموزش نرم افزار موبایل را از کجا آغاز کنیم؟

  تعمیرات نرم افزاری موبایل امری تخصصی است و انجام آن نیاز به دانش و مهارت بالایی در زمینه شناخت مشکلات نرم افزاری موبایل، نحوه روت، بوت، فلش، ترمیم سریال، ریکاوری، باز کردن قفل گوشی دارد. رفع مشکلات نرم افزاری گوشی آسان نیست و نیاز به آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل از صفر تا صد دارد. پس اگر علاقه مند به تعمیرات نرم افزار موبایل هستید و می خواهید در زمینه تعمیرات نرم افزار موبایل نیز فعالیت کنید اما نمی دانید چگونه وارد بازار کار در این زمینه شوید، باید بگویم که مهمترین فاکتور برای موفقیت در این رشته و درآمدزایی از تعمیرات نرم افزار موبایل شرکت در یک دوره آموزش نرم افزار موبایل حرفه ای است.

  برای آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل می توانید یکی از سه روش کارآموزی، مطالعه جزوه یا تماشا ویدئو آموزشی و شرکت در دوره آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل را انتخاب کنید. بررسی ها نشان می دهد که آموزش نرم افزار موبایل از طریق شاگردی کردن زمانبر بوده ضمن اینکه در این روش طرح درس مشخصی نبوده و شما به صورت اصولی تعمیرات نرم افزار موبایل را یاد نمی گیرید، در روش دیگر یعنی خواندن جزوه یا مشاهده فیلم نیز شما با تمام نکات و ترفندها آشنا نمی شوید و تمام موضوعات ساده و مقدماتی را فرا می گیرید. آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل از طریق شرکت در دوره نرم افزار موبایل یکی بهترین راه برای آموزش صفر تا صد نرم افزار موبایل است. در این دوره کلیه مفاهیم تعمیرات نرم افزار موبایل از پایه به شما آموزش داده می شود. ضمن اینکه در پایان یک مدرک و گواهینامه معتبر به شما ارائه می شود. آموزش تعمیرات موبایل با بهترین متد های جهان در آموزشگاه فنون برق

  آموزش صفر تا صد تعمیرات نرم افزاری موبایل

  امروزه با تغییر سبک زندگی همچنین اینترنتی شدن فعالیت ها شاهد افزایش تقاضا برای خرید گوشی موبایل هستیم. به دنبال افزایش خرید موبایل بدون شک تعداد خرابی ها و مشکلات موبایل بیشتر شده و این موضوع تقاضا برای تعمیرات گوشی را افزایش می دهد. گوشی های موبایل از دو بخش تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم شده است. اگر می خواهید به به عنوان تعمیرکار حرفه ای موبایل فعالیت داشته باشید بایستی علاوه بر آموزش صفر تا صد تعمیرات سخت افزار موبایل، تعمیرات نرم افزار موبایل را نیز از صفر تا صد آموزش ببینید. آموزش تعمیر سخت افزار موبایل در دوره دیگری که توسط همین آموزشگاه برگزار می شود از صفر تا صد آموزش داده می شود. آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل نیز به صورت تخصصی در این دوره آموزش داده می شود. با شرکت در این دوره نحوه عیب یابی و تعمیر صفر تا صد مشکلات نرم افزاری را از پایه تا پیشرفته یاد می گیرید و می توانید انواع ارورها و مشکلات نرم افزار گوشی را در گوشی های سامسونگ، شیائومی، htc، ال جی، هواوی، آیفون و غیره را رفع نمایید.

  چگونه نرم افزار کار حرفه ای موبایل شویم؟

  بسیاری از افراد تصور می کنند که برای ورود به بازارکار تعمیرات موبایل تنها کافیست که مهارت های لازم برای تعمیر سخت افزار موبایل و باز و بسته کردن گوشی یا تعویض قطعات را یاد بگیرند و نیازی به آموزش نرم افزار موبایل نیست. همین موضوع باعث شده تا بیشتر تعمیرکاران موبایل در این زمینه تخصص نداشته باشند و نتوانند مشکلات نرم افزاری گوشی را عیب یابی و تعمیر نمایند. بنابراین این موضوع فرصت خوبی است که می توانید از آن استفاده کرده و با آموزش تعمیرات نرم افزار گوشی حضور موفق تری در بازار تعمیرات موبایل داشته باشید. توجه داشته باشید اگر تنها سخت افزار را یاد داشته باشید و مشتری تقاضا رفع مشکلات نرم افزاری را داشته باشد و شما نتوانید مشکل را رفع کنید، اعتماد مشتری به شما کمتر شده و این موضوع باعث از دست رفتن مشتریان می شود. بنابراین آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل موضوع مهمی است که حتما باید پیش از ورود به بازار کار تعمیرات موبایل به طور کامل آن را فرا گیرید.

  چرا دوره نرم افزار موبایل را در آموزشگاه فنون برق ثبت نام کنیم؟

  شرکت در دوره تعمیرات نرم افزار موبایل مزایای بسیاری برای کاراموزان دوره دارد. آموزش ها در آموزشگاه فنون برق به صورت عملی می باشد و شما علاوه بر اینکه به صورت تئوری با نحوه عیب یابی و تعمیر مشکلات نرم افزاری گوشی آشنا می شوید بلکه به صورت عملی نیز بر روی گوشی کار کرده و مراحل عیب یابی و تعمیر را تکرار می کنید.

  مجتمع آموزشی فنون برق برای آموزش نرم افزار موبایل از اساتید متخصص و حرفه ای بهره گرفته است. بنابراین نگران یادگیری مفاهیم نباشید. استاد دوره آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل تجربه بالایی داشته و شما را با تمام نکات و ترفندها عیب یابی و تعمیر نرم افزار موبایل آشنا می کند. سرفصل های آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل در این آموزشگاه جامع و کامل بوده و کاملا متناسب با نیازهای بازار کار می باشد. بنابراین با شرکت در این دوره آموزش صفر تا صد تعمیر نرم افزار موبایل را به صورت اصولی یاد می گیرید.

  در آموزشگاه فنون برق، در صورت عدم یادگیری مباحث می توانید به صورت رایگان در دیگر دوره های آموزش نرم افزار موبایل شرکت کنید، بنابراین نگران یادگیری نباشید. ضمن اینکه یک پشتیبانی به صورت نامحدود به شما ارائه می شود. که از طریق آن می توانید پس از پایان دوره نیز با استاد در ارتباط بوده و سوالات خود را مطرح کنید.

  به این نوشته امتیاز دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه دوره : 1.900.000 تومان

  شهریه با تخفیف : 1.300.000 تومان