آموزش نصب آیفون تصویری

آموزش نصب آیفون تصویری

آموزش نصب آیفون تصویری

آموزش نصب آیفون تصویری از دوره های بسیار تخصصی و پر طرفدار برقکاران می باشد زیرا با توجه به ساخت و ساز های بسیار و مجتمع و ساختمان های قدیم و جدید، نیاز به نصب آیفون تصویری در تمامی ساختمان ها است، در نتیجه این شغل بازار بسیار داغی دارد. هنرجویان در دوره نصب آیفون تصویری با تمامی قطعات و انواع سیم و سیم بندی، با انواع کابل ها و چگونگی عیب یابی آیفون تصویری آشنا می شوند و بعد از آموزش نصب آیفون تصویری به نقشه سیم کشی آیفون تصویری مسلط می شوند و براحتی بدون برخورد با مشکلی می توانند آیفون تصویری را نصب و راه اندازی کنند. در پایان می توانند براحتی وارد بازار کار نصب آیفون تصویری شوند و در حین کار از پشتیبانی نا محدود آموزشگاه بهره مند می شوند. آموزش نصب اعلام حریق آدرس پذیر با قنون برق

ویژگی های دوره آموزش نصب آیفون تصویری

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش نصب آیفون تصویری

1699999 تومان

1200000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش نصب آیفون تصویری

شناسایی تمای اجزای مورد استفاده در آیفون تصویری

بررسی انواع سیم و کابل مورد نیاز در آیفون تصویری

اهدای جزوه راهنمای نصب آیفون تصویری

بررسی کامل عیب های احتمالی که می تواند در یک سیستم آیفون تصویری رخ دهد

شناخت ابزار مورد نیاز جهت نصب آیفون تصویری

آشنایی با انواع تسترهای آیفون تصویری جهت تست سیم کشی

بررسی رون انتقال صدا و تصویر از طریق سیم کشی مربوطه

بررسی مسیر زنگ و نحوه اتصال آن به پنل

بررسی مسیر فرمان درب باز کن

بررسی کامل تمامی قسمتهای گوناگون یک سیستم آیفون تصویری

آموزش سیم کشی پنل آیفون برای تک طبقه تا چندین طبقه

آموزش استفاده کردن از قفل های آهنربایی

آموزش رنگ بندی در سیم کشی آیفون تصویری

بررسی مدار میکرو سوئیچ و عیوب احتمالی آن

معرفی طرح مدون برای سیم کشی در مراحل نصب و قبل آن در ساختمان

آموزش نصب نگهدارنده و قوطی های برق توکار برای اتصالات مکانیکی

آموزش شیوه انتخاب یک منبع تغذیه مناسب برای سیستم آیفون تصویری

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید


  انتخاب دوره:


  آموزش برق ساختمان درجه ۲آموزش برق ساختمان درجه 1آموزش هوشمند سازی ساختمانآموزش نصب آیفون تصویری


  سوالات متداول عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره نصب آیفون تصویری مدرک هم صادر میشود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟

  پاسخ : بله بعد از اتمام دوره آموزشگاه فنون برق مدرک برای تمام کارآموزان شرکت کننده صادر میشود و همچنین آموزشگاه می‌تواند در خواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.

  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس های اموزشگاه الزامی می باشد؟

  پاسخ : بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ،یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کاراموز باشد.

  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس های آموزشگاه برای کاراموزان شهرستانی دارید؟

  پاسخ : آموزشگاه فنون برق برای کاراموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کاراموزان محترم شهرستانی می‌توانند با هزینه مناسب به خوابگاه ها معرفی گردند.

  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می باشند؟

  پاسخ : بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می باشند.

  چرا دوره آموزشی نصب آیفون تصویری در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کاراموزان می باشد؟

  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره های برگزار کننده می باشد. همچنین از ویژگی های آموزشگاه : آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی دراختیار گذاشتن فایلهای به روزشده نرم افزاری

  پس از اتمام دوره نصب آیفون تصویری تا چه مدت هنرجویان از پشتیبانی آموزشگاه فنون برق برخوردار خواهند بود؟

  پاسخ : پس از اتمام دوره، هنرجویان می توانند به صورت نامحدود از پشتیبانی آموزشگاه بهره مند شوند..

  آیا بعد از اتمام دوره های آموزشی تضمینی برای ورود به بازار کار وجود دارد؟

  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه فنون برق جهت ورود به بازار کار طراحی شده است و در دوره های آموزشی روش های ورود به بازارکار توسط اساتید، آموزش داده می شود تا هنرجویان با آمادگی کامل به راحتی جذب بازار کار شوند..

  سوالات متداول تخصصی

  آیا کلاس نصب آیفون تصویری به صورت عملی برگزار میشود؟

  پاسخ : بله دوره نصب آیفون تصویری به صورت کاملا عملی توسط اساتید اموزش داده میشود و کاراموز داخل کلاس برای یادگیری بهتر خود اجرا میکند.

  آیا طریقه نصب قفل مگنت در دوره نصب آیفون تصویری گفته می شود؟

  پاسخ : بله طریقه نصب قفل مگنت در دوره نصب آیفون تصویری و در کل تمامی مراحل چگونگی نصب آیفون تصویری به طور کامل آموزش داده میشود.

  آیا سیم بندی پنل تصویری فقط برای یک واحد آموزش داده میشود؟

  پاسخ : خیر سیم بندی پنل تصویری برا ی یک واحد تا چند واحد به صورت کاملا عملی به کاراموز اموزش داده میشود.

  آیا کلاس نصب آیفون تصویری برای آخر هفته هم برگزار میشود؟

  پاسخ : بله دوره نصب آیفون تصویری برای روزهای پنجشنبه نیز برگزار میشود

  آیا سیم کشی نصب آیفون صوتی در دوره نصب آیفون تصویری گفته میشود؟

  پاسخ : بله سیم کشی به صورت عملی جهت نصب آیفو ن صوتی در کلاس آموزش نصب آیفون تصویری گفته میشود.

  آیا نقشه خوانی در دوره نصب آیفون تصویری گفته میشود؟

  پاسخ : بله ،نقشه خوانی هم در دوره نصب آیفون تصویری گفته می شود.

  امروزه ایفون تصویری به عنوان یکی از وسایل امنیتی پرکاربرد و محبوب شناخته می‌شود این وسیله سیستمی ارتباطی و حفاظتی است که علاوه بر صوت دارای قابلیت مشاهده مراجعه کننده را نیز برای فرد فراهم می‌کند. کاربرد آیفون تصویری به قدری افزایش یافته است که می‌توان به عنوان یک نگهبان از این وسیله استفاده کرد!

  دوره آموزش نصب آیفون تصویری

  برای تبدیل شدن به نصاب آیفون تصویری چند روش مختلف وجود دارد که هنرجو طبق شرایط خود باید تصمیم بگیرد که کدام روش را انتخاب کند. روش اول آموزش نزد استادکار است در این روش باید به دنبال نصابی باشید تا به کاراموز نیاز دارد و شما با شاگردی کردن نزد ایشان نکات لازم برای تبدیل شدن به نصاب را فرا بگیرید روش بعدی شرکت در دوره نصب آیفون تصویری در آموزشگاه های فنی است. در این روش شما به عنوان مهارت اموز در کارگاهی با تجهیزات آموزشی تمامی نکات لازم برای نصب آیفون تصویری را فرا خواهید گرفت. آموزشگاه فنون برق یکی از مراکز اموزشی است که این دوره را برگزار میکند. اگر علاقه مند به این حرفه هستید می‌توانید در این دوره شرکت کنید و طی مدت زمان کوتاهی وارد بازار کار شوید و به درامد برسید.
  آموزش نصب آیفون تصویری

  بازار کار و درآمد شغل نصب آیفون تصویری

  با پیشرفت تکنولوژی تمایل افراد به استفاده از آیفون های تصویری بیشتر شده و افراد حاضر به پرداخت هزینه بیشتر و تامین امنیت برای محلی که زندگی می‌کنند هستند آیفون ها با قابلیت های متفاوتی که دارند، جایگاه ویژه ای در فروشگاه های لوازم برقی پیدا کرده اند. همین موضوع نشان از بازار کار پررونق این شغل دارد. دلیل مهم دیگری که بازار کار خوب این شغل را نشان میدهد این است که با افزایش ساخت و ساز ساختمانها نیاز بازار به نصابان آیفون های تصویری بیشتر میشود و در واقع آیفون تصویری از ملزومات یک ساختمان است. همانطور که میدانید تعیین درامد برای مشاغل فنی کار ساده ای نیست و نمی‌توان مقدار ثابتی برای درامد این گونه مشاغل تعیین کرد اما به طور کلی در سال 1402 میانگین درامد نصاب آیفون تصویری دو برابر حقوق وزارت کار یعنی 15 میلیون تومان در ماه میباشد برای افزایش درامد در این شغل نیز روش های گوناگونی وجود دارد برای مثال نصاب می‌تواند به فروشگاه های آیفون تصویری مراجعه کند و از مسئول فروش درخواست کند تا وی را به خریداران معرفی کنند و یا می‌تواند در شرکت های پیمانکاری مشغول شده و بعد از پایان ساخت و ساز اقدام به نصب آیفون تصویری کند.

  مدرک فنی و حرفه ای نصب آیفون تصویری

  بعد از اتمام دوره آموزش نصب آیفون تصویری مهارت آموزان می‌توانند در ازمون های عملی و کتبی هماهنگ کشوری سازمان فنی و حرفه ای شرکت کنند و بعد از قبولی مدرک معتبر فنی و حرفه ای دریافت کنند. لازم به ذکر است که این مدرک قابل استعلام و قابل ترجمه بوده و برای افرادی که قصد مهاجرت دارند امتیاز محسوب میشود و می‌توان از ان به عنوان مدرک رسمی و قابل قبول در سطح بین المللی استفاده کرد.

  لوازم مورد نیاز برای نصب آیفون تصویری

  مجری برقکار باید یک عدد پریز برق مخصوص آیفون تهیه کند. برای آیفون می‌توان از کابل های معمولی و یا فویل دار استفاده کرد البته بهتر است از کابل فویل دار استفاده کند چرا که در این صورت صوت دریافتی بدون نویز و پرش منتقل میشود. آموزش نصب دزدگیر اماکن با جدید ترین متد ها

  نکات مهم در نصب آیفون تصویری

  راه اندازی آیفون تصویری باید به صورت اصولی انجام شود به گونه ای که بعد از نصب و راه اندازی، دریافت تصاویر و وضوح صدا با بالاترین کیفیت و وضوح باشد. به طور کلی اگر نصاب موارد زیر را رعایت کند طول عمر آیفون تصویری به تبع بیشتر میشود.
  برای اینکه شاهد تصویر بهتری از آیفون تصویری باشیم باید یک سری از نکات را رعایت کنیم.
  آیفون تصویری باید در مکانی نصب شود که نور خورشید مستقیما بر آن نتابد
  آیفون تصویری در مکانی که مکان ریزش قطرات باران باشد نصب نشود
  آیفون تصویری در مکانی نصب شود که درب پارکینگ به خوبی قابل مشاهده باشد
  آیفون تصویری در ارتفاع 140 تا 150 متری از کف نصب شود.

  انواع آیفون تصویری

  آیفون های تصویری در دو نوع اصلی آنالوگ یا دیجیتال وارد بازار می‌شوند که هر کدام مناسب شرایط خاص خود هستند و در برند های مختلفی عرضه می‌شوند.

  آیفون تصویری آنالوگ

  بیشتر ما با این نوع از آیفون های تصویری آشنا هستیم پنل این دستگاه ها در نمای بیرونی ساختمانها قرار دارند که زنگ هر واحد با شماره صاحب خانه مشخص میشود. تصویر فردی که به ساختمان مراجعه میکند بعد از فشردن واحد مورد نظر روی نمایشگر رویت میشود. بهتر است این نوع از آیفون‌ها در ساختمانهای کوچک نصب شوند. برای ساختمان هایی که واحد های زیادی دارند مشکلاتی از قبیل تداخل تصاویر و زنگ واحد های مختلف و زنگ نخوردن یک واحد از مشکلاتی هستند که آیفون های تصویری آنالوگ در ساختمانهای بزرگ ایجاد می‌کنند.

  آیفون تصویری دیجیتال

  آیفون‌های تصویری دیجیتال دارای یک پنل تصویری هستند که در بیرون از ساختمانها نصب می‌شوند تفاوت این نوع از آیفون‌ها با آیفون‌های آنالوگ اینجاست که برای انتخاب واحد دکمه ای قرار داده نشده است و کاربر با یک ماژول شماره گیری مواجه می‌شود.

  آموزش نصب آیفون تصویری در آموزشگاه فنون برق

  آموزشگاه فنون برق با بهره گیری از اساتید با تجربه در کارگاهی مجهز اقدام به برگزاری دوره نصب آیفون تصویری کرده است. در این دوره مهارت اموز تمامی اجزای مورد استفاده در آیفون های تصویری را فرا خواهد گرفت و به طور کامل قادر به نصب انواع مختلف آیفون تصویری خواهد بود. از سرفصل های این دوره می‌توان به بررسی انواع سیم و کابل مورد نیاز در آیفون، بررسی ایرادات احتمالی، شناسایی ابزار مورد نیاز، بررسی مسیر زنگ و نحوه اتصال ان به پنل، آموزش استفاده از قفل های اهنربایی و بررسی مدار میکروسوئیچ اشاره کرد.

  به این نوشته امتیاز دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه دوره : 1.699.999 تومان

  شهریه با تخفیف : 1.200.000 تومان