آموزش تعمیرات پکیج دیواری

آموزش نصب پکیج دیواری

آموزش نصب پکیج دیواری

آموزش نصب پکیج دیواری از دوره‌هایی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. هنرجویان علاقه‌مند به این حرفه می‌توانند در دوره نصب پکیج دیواری آموزشگاه فنون برق شرکت کرده و به صورت مرحله به مرحله و کاملا عملی با نحوه نصب پکیج دیواری، طریقه لوله کشی پکیج دیواری، آموزش طریقه وصل کردن شلنگ گاز، آموزش نصب قطعات داخلی پکیج و تنظیمات آن، آموزش نصب پکیج فن دار و بدون فن و … آشنا شوند. کارآموزان علاوه بر دوره نصب پکیج دیواری در صورت تمایل می‌توانند در دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری نیز شرکت کرده و در زمینه نصب و تعمیرات پکیج دیواری به تعمیرکاری حرفه‌ای تبدیل شوند. آموزشگاه فنون برق پس از اتمام دوره مشاوره‌های ویژه‌ای را جهت ورود به بازارکار به مهارت آموزان این رشته ارائه داده و با پشتیبانی نامحدود کارآموزان را برای موفقیت هر چه بیشتر در بازار کار پکیج دیواری یاری می‌کند.

ویژگی های دوره آموزش نصب پکیج دیواری

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش نصب پکیج دیواری

2300000 تومان

1600000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش نصب پکیج دیواری

یادگیری تست پمپ در پکیج دیواری

یادگیری ایمنی در پکیج دیواری

یادگیری عملی هواگیری پکیج دیواری

یادگیری رسوب گیری از مبدل

یادگیری چگونگی تنظیمات کنترل دما

یادگیری امتحان کردن سلامت فن

بررسی عملی تست کلید حداقل فشار

یادگیری امتحان کردن خازن پمپ پکیج دیواری

یادگیری تست کردن فلو سوییچ هنگام نصب پکیج دیواری دیواری

یادگیری پله به پله و عملی راه اندازی و نصب پکیج دیواری دیواری

یادگیری انتخاب پکیج متناسب با محیط و مساحت های متنوع

یادگیری عملی تست کردن فلو سوییچ پکیج توسط مولتی متر

یادگیری چگونگی نصب پکیج دیواری دیواری های فن دار و بدون فن

بررسی تحلیلی انواع کلکتورها به صورت رفت و برگشت

یادگیری نصب پکیج دیواری و شوفاژ دیواری و راه اندازی آنها به صورت کاملا عملی

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید


  انتخاب دوره:


  آموزش نصب کولر گازیآموزش تعمیرات کولر گازیآموزش نصب پکیج دیواریآموزش تعمیرات پکیج دیواری  • روزساعتتاریخ
  • شنبه الی چهارشنبه10 الی 121403/05/13
  • شنبه الی چهارشنبه18 الی 201403/05/13
  • شنبه الی چهارشنبه12 الی 141403/05/27
  • شنبه الی چهارشنبه16 الی 181403/05/27
  • شنبه الی چهارشنبه10 الی 121403/06/17
  • شنبه الی چهارشنبه18 الی 201403/06/17

  سوالات متداول عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره نصب پکیج دیواری، مدرک هم صادر می‌شود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟

  پاسخ: بله بعد از اتمام دوره نصب پکیج دیواری، آموزشگاه فنون برق برای تمام کارآموزان شرکت کننده، مدرک صادر کرده و همچنین آموزشگاه می‌تواند درخواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.

  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس نصب پکیج دیواری آموزشگاه الزامی می‌باشد؟

  پاسخ: بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام، یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کارآموز باشد.

  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس نصب پکیج دیواری آموزشگاه، برای کارآموزان شهرستانی دارید؟

  پاسخ: آموزشگاه فنون برق برای کارآموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کارآموزان محترم شهرستانی می‌توانند با هزینه مناسب به خوابگاه‌ها معرفی گردند.

  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می‌باشند؟

  پاسخ: بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه و سابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می‌باشند.

  چرا دوره آموزش نصب پکیج دیواری در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کارآموزان می‌باشد؟

  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره‌های برگزار کننده می‌باشد. همچنین از ویژگی‌های آموزشگاه: آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره‌ها ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی و حرفه ای استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق پشتیبانی مادام العمر و نامحدود به کارآموزان ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی در اختیار گذاشتن فایل‌های به روزشده نرم افزاری

  آیا فایل‌های آموزشی تدریس شده در کلاس، در اختیار کار آموزان قرار می‌گیرد؟

  پاسخ: بله، پس از اتمام دوره نصب پکیج دیواری تمام مباحث تدریس شده و در صورت نیاز فایل‌های به روز شده نرم افزاری در اختیار کارآموزان قرار می‌گیرد.

  برگزاری دوره نصب پکیج دیواری برای هنرجویان شهرستانی چگونه است؟

  پاسخ: دوره آموزش نصب پکیج دیواری برای هنرجویان شهرستانی به درخواست خودشان در تمامی روزها و حتی روزهای تعطیل و آخر هفته هم برگزار می‌شود و همچنین در صورت نیاز از طرف آموزشگاه به خوابگاه‌های در نظر گرفته شده معرفی می‌شوند.

  سوالات متداول تخصصی

  آیا در کلاس نصب پکیج دیواری، تجهیزات به میزان کافی موجود است؟

  پاسخ: بله تمامی تجهیزات مربوط به آموزش نصب پکیج دیواری در کلاس موجود است.

  آیا تست پمپ نیز در دوره نصب پکیج دیواری آموزش داده می شود؟

  پاسخ: بله، تست پمپ در دوره نصب پکیج دیواری به صورت تماما عملی آموزش داده می شود.

  آیا دوره نصب پکیج دیواری پیش نیاز خاصی احتیاج دارد؟

  پاسخ: خیر دوره نصب پکیج دیواری، پیش نیازی احتیاج ندارد تمام موارد از صفر آموزش داده می شود.

  آیا هواگیری پکیج دیواری در دوره آموزش نصب پکیج دیواری، تدریس خواهد شد؟

  پاسخ: بله، هواگیری پکیج دیواری به صورت کاملا عملی در دوره نصب پکیج دیواری آموزش داده می شود.

  آیا تنظیمات کنترل دما نیز کلاس نصب پکیج دیواری آموزش داده خواهد شد؟

  پاسخ: بله،چگونگی تنظیمات کنترل دما به صورت کامل در دوره نصب پکیج دیواری آموزش داده خواهد شد.

  آیا نحوه انتخاب پکیج نیز در کلاس نصب پکیج دیواری تدریس می شود؟

  پاسخ: بله،انتخاب پکیج متناسب با محیط و مساحت های متنوع نیز در دوره نصب پکیج دیواری آموش داده خواهد شد.

  نصب پکیج دیواری

  پکیج دیواری یک سیستم گرمایشی است که از آن برای گرم‌کردن آب و فضای خانه‌ها استفاده می‌شود. این سیستم از قطعات و بخش‌های گوناگونی از قبیل مبدل، منبع انبساط، برد، شیر پرکن، شیر اطمینان، سنسور دود، شیر هواگیری و …تشکیل شده است. پکیج‌های دیواری برای کارکردن به آب، برق و گاز احتیاج دارند. تعمیر یا نصب این دستگاه از آن‌ جهت که با برق و گاز کار می‌کنند بسیار حساس و تخصصی است و اهمیت آموزش را بیش‌ از پیش کرده است. چرا که نصب اشتباه پکیج دیواری ممکن است باعث نشت گاز شده و خساراتی را به همراه آورد. تعمیر و عیب‌یابی و نصب پکیج دیواری نیاز به رعایت اصول و نکاتی دارد و تنها راه برای نصب اصولی این دستگاه این است که آموزش نصب پکیج دیواری را در یک آموزشگاه معتبر بگذرانید. دوره آموزش نصب پکیج دیواری آموزشگاه فنون برق به‌خوبی شما را با اصول نصب پکیج آشنا کرده و در یک فضای آموزشی مجهز صفر تا صد نصب انواع مدل‌های پکیج را به شما مهارت‌آموزان عزیز آموزش می‌دهد. آموزش برق ساختمان با بهترین استاد ها

  آموزش نصب پکیج دیواری

  دوره آموزش نصب پکیج دیواری

  برای آموزش نصب پکیج دیواری روش‌های گوناگونی وجود دارد. یکی از بهترین روش‌ها برای آموزش، شرکت در دوره نصب پکیج دیواری فنی حرفه ای است، چرا که آموزش در این دوره‌ها به صورت عملی و در کارگاه‌های مجهز صورت می‌گیرد. اساتید در این دوره‌ها از تجربه بالایی برخوردار هستند و شما طی دوره، با تمام نکات و فوت و فن‌های نصب پکیج‌های دیواری آشنا می‌شوید. همچنین برخی از این مراکز در پایان دوره به شما عزیزان مدرک معتبری ارائه می‌دهند که به کمک این مدرک می‌توانید برای شرکت‌ها رزومه ارسال کرده و به استخدام آن‌ها در آیید. ضمن اینکه اگر هنگام ورود به بازار کار با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید از پشتیبانی کمک گرفته و سوالات خود را از استاد دوره بپرسید. برای آموزش نصب کولر گازی روی لینک کلیک کنید.

  درآمد نصاب پکیج دیواری چقدر است؟

  میزان درآمد نصاب پکیج دیواری وابسته به میزان تخصص، مهارت و تجربه کاری نصاب می‌باشد، زیرا هر چه تخصص و مهارت وی بیشتر باشد بدون شک تعداد مشتریان او نیز افزایش یافته و به دنبال آن درآمد وی افزایش می‌یابد. میزان تبلیغات، مشتری مداری، سرعت و کیفیت کار برخی از دیگر عوامل تاثیر گذار بر درآمد این شغل می‌باشد. به طور کلی می‌توان گفت متوسط درآمد این شغل بین 20 تا 30 میلیون در ماه است. البته برای افزایش درآمد راهکار‌هایی وجود دارد برای مثال با ایجاد آگهی در بخش خدمات رسانی سایت‌های مثل دیوار یا آچاره، ارائه خدمات با تخفیف، چاپ کارت یا پخش تراکت نیز می‌تواند در تبلیغات و معرفی شغل به دیگران موثر باشد.

  بازار کار نصب پکیج دیواری

  امروزه پکیج دیواری به دلیل مزایای بسیاری که دارد، مورد استقبال افراد قرار گرفته است و به جرات می‌توان گفت که جایگزین دیگر سیستم‌های گرمایشی شده است، در حال حاضر کمتر ساختمانی را می‌توان یافت که از این وسیله برای گرمایش استفاده نکند. افزایش تقاضا برای خرید پکیج دیواری، شغل نصب پکیج دیواری را به یکی از مشاغل و رشته‌های فنی با بازار کار عالی تبدیل کرده است. شغلی که با توجه به افزایش ساخت و ساز‌ها در سال‌های آینده و جایگزینی پکیج به جای دیگر سیستم‌های گرمایشی، می‌توان آینده شغلی عالی را برای آن متصور شد.

  چگونه نصاب حرفه‌ای پکیج دیواری شویم؟

  این سوال بسیاری از افراد علاقه مند به این شغل می‌باشد. از آنجایی که نصب پکیج دیواری امری تخصصی بوده و نیازمند رعایت اصول ایمنی است بنابراین کسب دانش و مهارت‌های لازم این شغل و شرکت در دوره آموزشی، شرط لازم برای ورود به شغل نصب پکیج دیواری می‌باشد. زیرا نصب اشتباه پکیج مشکلات و خسارات بسیاری را به همراه می‌آورد. یکی از بهترین روش‌ها برای ورود به بازار کار این شغل ثبت نام در دوره نصب پکیج دیواری است. زیرا در این دوره‌ها به صورت عملی و گام به گام، به آموزش صفر تا صد نصب پکیج دیواری پرداخته می‌شود. شرکت در دوره آموزشی باعث می‌شود که شما با طریقه نصب و ریزه کاری‌های انواع مدل‌ها و برندهای پکیج دیواری آشنا شوید و در بازار کار حرفی برای گفتن داشته باشید.

  سرمایه لازم برای ورود به شغل نصب پکیج دیواری

  شغل نصاب پکیج دیواری از جمله مشاغلی است که ورود به آن نیاز به سرمایه اولیه زیادی ندارد و نصاب می‌تواند در شروع کار خود با سرمایه کم درآمد زایی کند. اگر بخواهیم سرمایه مورد نیاز این شغل را بررسی کنیم فرد باید در ابتدا مبلغی به عنوان شهریه پرداخت کند که بین 1 تا 2 میلیون تومان است البته این مبلغ در چند پروژه اول به شما باز می‌گردد. سپس باید هزینه اجاره یا رهن مغازه در نظر گرفته شود. البته فعالیت در این حرفه بدون وجود مغازه نیز امکان پذیر است چرا که افراد می‌توانند به عنوان نصاب پکیج در شرکت‌های تبلیغاتی و خدماتی استخدام شوند و یا اینکه با تبلیغات در سایت‌هایی مثل دیوار و شیپور به صورت سیار شروع به کار کنند که در این صورت دیگر به تاسیس مغازه نیاز نخواهید داشت. سرمایه مورد نیاز بعدی مربوط به تهیه تجهیزات است. در ابتدا نیاز است تا کیف ابزار تهیه شود این کیف شامل وسایلی مثل آچار فرانسه، انبردست، سیم چین، دم باریک و … است. ابزاری مثل گیج فشار هوا، کابل تست برق، مولتی متر، دریل، دستگاه اتو، تراز، آلن 8 و 12، چکش، متر و … نیز از الزامات یک نصاب است.

  مزایای شرکت در دوره نصب پکیج دیواری آموزشگاه فنون برق

  شما علاقه‌مندان عزیز با شرکت در دوره آموزش نصب پکیج دیواری آموزشگاه فنون برق، از مزایای زیادی بهره‌مند خواهید شد. طبق آمار و میزان رضایتمندی هنرجویان، آموزشگاه فنون برق برگزار کننده کاربردی ترین و پربازده‌ترین دوره نصب پکیج دیواری در تهران است. این دوره به پیش نیاز خاصی احتیاج ندارد و پس از اتمام کلاس ها مهارت آموزان هرآنچه که برای ورود به بازار کار احتیاج است را بدست خواهند آورد. در زیر چند مورد از مزایای این آموزشگاه را باهم مرور می‌کنیم:

  • آموزش تئوری و عملی در کارگاه‌های مجهز و پیشرفته
  • بهره‌مندی از اساتید مجرب و به‌نام
  • امکان بازآموزی رایگان در صورت عدم یادگیری مباحث
  • اعطای گواهینامه معتبر فنی و حرفه ای
  • پشتیبانی از هنرجویان حتی پس از اتمام دوره
  • معرفی خوابگاه به مهارت‌آموزان در نزدیکی آموزشگاه
  • برگزاری کلاس با حداقل شرکت کننده جهت بهبود کیفیت آموزشی
  • دسترسی آسان به وسایل نقلیه عمومی

  نکات نصب پکیج دیواری

  نصب پکیج دیواری مستلزم رعایت نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید:

  • از نصب پکیج در محیط های دارای مساحت کمتر از ۶۰ متر مربع خودداری کنید.
  • از نصب پکیج در زیر‌ زمین، سرویس بهداشتی و حمام خودداری کنید.
  • از نصب پکیج دیواری در محیط‌های نمدار و مرطوب خودداری کنید. نصب پکیج در این محیط‌ها زمینه را برای ایجاد رسوب و فرسایش در پکیج ایجاد می‌کند.
  • هنگام نصب به تراز بودن محل نصب توجه داشته باشید.
  • هنگام نصب توجه داشته باشید که پکیج دیواری از وسایل گازسوز دور باشد.
  به این نوشته امتیاز دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه دوره : 2.300.000 تومان

  شهریه با تخفیف : 1.600.000 تومان