آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو

آموزش نقاشی خودرو

 آموزش نقاشی خودرو

آموزش نقاشی خودرو از دوره های تخصصی مرتبط با خودرو است که به آموزش صفر تا صد نقاشی خودرو می‌پردازد. در دوره آموزش نقاشی خودرو ابتدا شناخت کاملی از ابزارهای نقاشی خودرو به دست می‌آورید، پس از آن نحوه سمباده زنی، بتونه کاری، بتونه کشی، زیرکاری، آستر زنی، رنگ سازی، کاور گیری، کار با پیستوله‌های رنگ پاش، کارشناسی و تشخیص رنگ و هر آنچه که برای ورود به بازار کار نقاشی خودرو مورد نیاز است آموزش داده می‌شود. دوره نقاشی خودرو در آموزشگاه فنون برق به صورت عملی برگزار می‌شود. این موضوع باعث شده تا کارآموزان در پایان دوره آموزش نقاشی خودرو به خوبی بتوانند از عهده نقاشی خودروهای داخلی و خارجی بر بیایند و آماده ورود به بازار کار این شغل شوند. امکان بازآموزیی رایگان، ارائه مدرک معتبر، پشتیبانی نامحدود از دیگر مزایای شرکت در دوره آموزش نقاشی خودرو است. برای آموزش صافکاری خودرو روی لینک کلیک کنید.

ویژگی های دوره آموزش نقاشی خودرو

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش نقاشی خودرو

14000000 تومان

9800000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش نقاشی خودرو

آشنایی و شناخت کامل ابزارهای نقاشی و کاربرد آنها در نقاشی خودرو

آموزش شناخت انواع کمپرسور و پیستوله

آموزش تعیین محل نصب لوازم برقی و جاگذاری آنها

آموزش جایگزینی چراغ ها، کلیدها، سیستم روشنایی و غیره

آموزش از بین بردن پوشش رنگ، آستری و بتونه

آموزش بتونه کاری، آستر سازی

آموزش انواع سنباده و نحوه کار با آنها

آموزش کاغذ پیچی برای عدم پاشش رنگ روی بقیه قسمت ها

آموزش آستری پاشی و اصول کنترل و رفع عیب آستری

آموزش پوست آب زدن بعد از بتونه اولیه

آموزش کنترل بدنه خودرو بعد از پوست آب زدن

آموزش پرزگیری و آماده کردن بدنه خودرو جهت نقاشی

آشنایی با انواع کوره خشک کن های خودرو

آشنایی با انواع رنگ و کاربرد آن

آشنایی با ابزار رنگ کاری خودرو

آشنایی با پلاک مشخصات رنگ خودرو

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید


  انتخاب دوره:


  آموزش نقاشی خودروآموزش صافکاری خودروآموزش لیسه گیری و ایر براشآموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو


  سوالات متداول عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره نقاشی خودرو مدرک هم صادر میشود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟

  پاسخ: بله بعد از اتمام دوره آموزش نقاشی خودرو آموزشگاه فنون برق, مدرک برای تمام کارآموزان شرکت کننده صادر میشود و همچنین آموزشگاه میتواند درخواست مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.

  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس های آموزشگاه الزامی می باشد؟

  پاسخ: بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ،یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کاراموز باشد.

  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس نقاشی خودرو آموزشگاه برای کاراموزان شهرستانی دارید؟

  پاسخ: آموزشگاه فنون برق برای کاراموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کاراموزان محترم شهرستانی میتوانند با هزینه مناسب به خوابگاه ها معرفی گردند.

  آیا اساتید دوره آموزش نقاشی خودرو دارای تجربه و سابقه کار می باشند؟

  پاسخ: بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می باشند.

  چرا دوره آموزش نقاشی خودرو در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کاراموزان می باشد؟

  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره های برگزار کننده می باشد. همچنین از ویژگی های آموزشگاه : آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق پشتیبانی مادام العمر و نامحدود به کارآموزان ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی در اختیار گذاشتن فایل های به روزشده نرم افزاری

  آیا بعد از اتمام دوره های آموزشی تضمینی برای ورود به بازار کار وجود دارد؟

  پاسخ: تمام دوره های آموزشگاه فنون برق جهت ورود به بازار کار طراحی شده است و در دوره های آموزشی روش های ورود به بازارکار توسط اساتید، آموزش داده می شود تا هنرجویان با آمادگی کامل به راحتی جذب بازار کار شوند.

  چرا بهتر است کارآموزان دوره نقاشی خودرو را در آموزشگاه فنون برق بگذرانند؟

  پاسخ: زیرا آموزشگاه نقاشی خودرو فنون برق از اساتید با تجربه و متخصص و کارگاه های مجهز در این حوزه استفاده می کند و در پایان دوره، مدرک رسمی زیر نظر سازمان فنی وحرفه ای به هنرجویان اعطا می شود.

  سوالات متداول تخصصی

  آیا نحوه آسترزنی هم در دوره نقاشی خودرو آموزش داده میشود؟

  پاسخ: بله در دوره نقاشی خودرو، آموزش کامل آسترزنی و شناخت متریال آستر تدریس میشود.

  آیا بتونه کشی محل صافکاری شده هم جزء دوره آموزش نقاشی خودرو است؟

  پاسخ:بله این موضوع در دوره آموزش نقاشی تدریس می‌شود.

  آموزش کارشناسی و تشخیص رنگ در دوره نقاشی خودرو آموزش داده میشود؟

  پاسخ: بله آموزش کامل کارشناسی و تشخیص رنگ از سرفصل های دوره آموزش نقاشی خودرو است. 

  نحوه برگزاری دوره آموزش نقاشی خودرو به چه صورت است؟

  پاسخ:دوره آموزش نقاشی خودرو به صورت عملی بوده و در کارگاه برگزار میشود. هنرجو به صورت عملی و زیر نظر استاد مربوطه تمامی مباحث را آموزش میبیند.

  آیا در پایان دوره آموزش نقاشی خودرو علاوه بر نقاشی خودرو، سرامیک خودرو نیز آموزش داده می شود؟

  پاسخ: خیر دوره آموزش سرامیک خودرو و ریکاوری در دوره دیگر آموزش داده می شود.

  آموزش نقاشی خودرو صفر تا صد

  دوره نقاشی خودرو در واقع ترکیب هنر و مکانیک است که با تلفیق دانش این دو رشته، تکنسین‌های ماهری برای ورود به بازار کار نقاشی خودرو تربیت می‌شوند. اگر علاقه مند به یادگیری دوره نقاشی خودرو در تهران به صورت تخصصی هستید می‌توانید در دوره آموزش نقاشی خودرو آموزشگاه فنون برق شرکت کرده و بعد از گذراندن دوره, مدرک فنی و حرفه ای مربوطه را دریافت کنید. این دوره کاملا به صورت عملی بوده و پس از پرداختن به مباحث تئوری، کارآموز را به صورت عملی با این رشته آشنا کرده و تمامی ارکان اصلی نقاشی خودرو و مواد مورد نیاز برای این کار را آموزش می‌دهد. در این دوره آموزش نقاشی خودروهای داخلی و خارجی به طور کامل توضیح داده می‌شود و مدرک فنی حرفه ای اعطا شده در این دوره به شما کمک می‌کند تا بتوانید نقاشی انواع خودرو هارا انجام دهید.

  نقاشی خودرو

  بازار کار نقاشی خودرو چگونه است؟

  نقاشی خودرو از شغل های تخصصی و مهارت محور مربوط به خودرو است که در حال حاضر افراد حرفه ای و آموزش دیده در این شغل از درآمد بالایی برخوردار می باشند. رنگ خودروها بنا به دلایل گوناگونی از قبیل ضربه یا خط و خش، تصادف، آفتاب خوردگی و غیره از بین می رود و نیاز به نقاشی مجدد پیدا می کند. در نتیجه میتوان گفت که بازار کار نقاش خودرو خوب است.

  نقاشی خودرو از مراحل گوناگونی تشکیل شده است و انجام آن به دقت، دانش و مهارتی خاص نیاز دارد. یک نقاش حرفه ای خودرو بایستی بتواند به درستی رنگی شبیه به رنگ خودرو تهیه کرده و به روشی مناسب به بدنه خودرو بزند تا مغایرتی با رنگ بدنه نداشته باشد.

  نقاشی خودرو مانند دیگر مشاغل مرتبط با خودرو به دلیل افزایش روز افزون تعداد خودرو در کشور از بازار کار خوبی برخوردار می‌باشد. از طرفی افراد برای آنکه ظاهر خودرویشان زیبا شود به خصوص رانندگان خودروها خارجی حاضر هستند پول بسیاری بابت نقاشی خودرو پرداخت کنند. همه این موارد بازار کار نقاشی خودرو را بسیار داغ کرده است. با آموزش نقاشی خودرو از صفر تا صد شما هم می توانید با مهارت های این شغل آشنا شده و آماده ورود به این شغل پردرآمد شوید.

  آموزش نقاشی خودرو حرفه ای

  اما چگونه نقاشی خودرو را یاد بگیریم؟ برای آموزش نقاشی خودرو از کجا آغاز کنیم؟ نقاشی خودرو از مراحل گوناگونی تشکیل شده است. انجام اشتباه در هر یک از این مراحل باعث می‌شود تا نقاشی خودرو کیفیت مناسبی نداشته باشد. برای آموزش نقاشی خودرو می‌توانید رشته صافکاری و نقاشی خودرو را در مدرسه سپری کنید. روش دیگر شاگردی نزد یک نقاش خودرو است و روش سوم آموزش از طریق شرکت در دوره آموزش نقاشی خودرو در یک آموزشگاه معتبر است.

  اگر می‌خواهید در کمتر از یک تا دو ماه نقاشی خودرو را یاد بگیرید روش اول و دوم توصیه نمی‌شود. چرا که یادگیری به این روش به حداقل زمان ۶ ماه نیاز دارد. علاوه بر این معمولا نقاشان خودرو طرح درس مشخصی برای آموزش نقاشی خودرو نداشته و نمی‌توانند از پایه مسائل را به شما آموزش دهند. همچنین بعد از اتمام دوره کارورزی، هیچ مدرکی به شما ارائه نمی‌دهند. علاوه بر این معمولا نقاشان خودرو از پذیرش کارآموز خودداری می کنند.

  شرکت در دوره آموزش نقاشی خودرو بهترین راه برای آموزش جهت ورود به بازار کار است. چرا که در کلاس آموزش نقاشی خودرو به صورت عملی نحوه نقاشی خودرو به شما آموزش داده می شود. همچنین در پایان دوره مدرکی معتبر به شما ارائه شده که از طریق آن می توانید به سرعت وارد بازار کار شوید. البته توجه داشته باشید که تمام آموزشگاه ها این دوره را با کیفیت یکسانی برگزار نمی‌کنند و در برخی از مراکز تنها به صورت تئوری نقاشی خودرو به شما آموزش داده می‌شود.

  مدرک بین المللی نقاشی خودرو

  اگر قصد مهاجرت از طریق ویزای کاری را دارید باید نسبت به دریافت مدرک اقدام کنید. برخی از آموزشگاه ها بعد از اتمام دوره به مهارت آموز مدرک میدهند اما برخی از این مدارک معتبر نیستند در حالی که آموزشگاه فنون برق در پایان دوره مدرک بین المللی و قابل ترجمه به مهارت آموزان ارائه میدهد که برای مهاجرت یک امتیاز ویژه محسوب میشود. همانطور که اشاره شد مدرک بین المللی نقاشی خودرو بسیار معتبر بوده و قابلیت ترجمه را دارد.

  مراحل نقاشی خودرو

  برای نقاشی خودرو لازم است مراحل گوناگونی را انجام دهید. اولین و مهم ترین مرحله مشخص کردن محلی است که قصد دارید نقاشی کنید. بعد از آن باید محل مورد نظر را از هر گونه گرد و غبار و چربی تمیز کنید. بهتر است محل هایی که قصد رنگ کاری روی آن را ندارید کاملا بپوشانید. بعد از آن باید با سمباده دستی یا سمباده زن سطح مورد نظر را کاملا پاک و تمیز کنید.

  بعد از آن نوبت به بتونه کاری می‌رسد، بتونه را با رقیق کننده ها مخلوط کرده و در محل مورد نظر اسپری می کنیم. توجه داشته باشید که در تمام بخش ها به طور یکسان اسپری کنید، انجام اشتباه این کار باعث می‌شود تا رنگ در بخشی ضخیم‌تر از بخش دیگر شود.

  وقتی بتونه کاری به پایان رسید در مرحله نهایی لازم است شروع به نقاشی خودرو کنید. برای رنگ کردن، رنگ مورد نظر را با رقیق کننده مناسب مخلوط کنید سپس بر روی محل مورد نظر اسپری کنید. و اجازه دهید رنگ خشک شود.

  انجام هر یک از این مراحل مستلزم رعایت نکات بسیاری است، در دوره آموزش نقاشی خودرو به صورت عملی هر یک از این مراحل به همراه نکات و فوت و فن‌های آن به شما آموزش داده می‌شود. برای ثبتنام در دوره آموزش نقاشی خودرو تنها کافیست با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس گرفته تا کارشناس مربوطه به صورت رایگان به شما مشاوره بدهد.

  دوره نقاشی خودرو مناسب چه کسانی است؟

  • این دوره مناسب افرادی است که با صافکاری خودرو آشنایی دارند.
  • افرادی که در دوره سرامیک خودو و دوره ایر براش ثبت نام نموده اند.
  • کلیه افرادی که به مشاغل مرتبط با خودرو علاقه مند هستند.
  • کلیه افرادی که می خواهند در بازار کار نقاشی خودرو فعالیت داشته باشند.
  • افرادی که می خواهند شغلی پردرآمد داشته باشند.

  هنگام انتخاب آموزشگاه نقاشی خودرو به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

  بهترین آموزشگاه نقاشی خودرو آموزشگاهی است که دوره نقاشی خودرو را به صورت عملی، کارگاهی و زیر نظر اساتید متخصص برگزار می نماید و طی دوره صفر تا صد مراحل نقاشی خودرو را به شما آموزش می دهد. اگر می خواهید علاوه بر یادگیری نقاشی خودرو، مدرک معتبر فنی حرفه ای نیز دریافت کنید بایستی دوره نقاشی خودرو را در آموزشگاهی که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت دارد سپری کنید.

  آموزشگاه فنون برق یکی از بهترین اموزشگاه ها برای شرکت در دوره نقاشی خودرو فنی حرفه ای است. این آموزشگاه زیر نظر سازمان فنی حرفه ای این دوره آموزشی را برگزار می نماید. کلاس آموزش نقاشی خودرو در مجتمع آموزشی فنون برق مجهز به انواع تجهیزات و ابزار نقاشی بوده و تمامی مراحل را به صورت عملی به شما آموزش می‌دهد.

  این آموزشگاه ضمن اینکه آموزش نقاشی خودرو را از پایه تا پیشرفته به شما آموزش می‌دهد شما را با نحوه ورود به بازارکار و درآمد زایی از این شغل آشنا می‌کند. همچنین پس از پایان یافتن دوره پشتیبانی را به صورت نامحدود به شما عزیزان ارائه می‌دهد. بنابراین نگران یادگیری و ورود به بازار کار نباشید.

  بهترین آموزشگاه نقاشی خودرو

  با توجه به بازار کار و درآمد عالی نقاشی ماشین، تعداد متقاضیان یادگیری دوره نقاشی خودرو به میزان قابل توجهی افزایش یافته و آموزشگاه‌های زیادی دوره نقاشی خودرو را برگزار می‌کنند. این مشکل انتخاب آموزشگاه نقاشی خودرو را کمی دشوار کرده است چرا که متاسفانه برخی از این مراکز تنها به آموزش تئوری نقاشی خودرو می‌پردازند و فاقد هرگونه آموزش عملی هستند. آموزشگاه فنون برق یکی از بهترین مراکز آموزش حرفه ای نقاشی خودرو می باشد. این آموزشگاه کلاس نقاشی خودرو را به انواع ابزار و وسایل مجهز کرده و مراحل اولیه دوره نقاشی خودرو را آموزش می دهد. عملی بودن این دوره آموزشی، باعث شده است تا بیش از ۸۰ درصد مهارت آموزان پس از گذراندن دوره به راحتی وارد بازار کار شوند. در آموزشگاه فنون برق هدف فقط یادگیری شما عزیزان است. در این راستا اگر در طول دوره احساس کردید که به خوبی بر مطالب مسلط نشده اید می توانید بار دیگر در دوره نقاشی ماشین به صورت رایگان شرکت کنید. ضمنا آموزشگاه نقاشی خودرو فنون برق پس از پایان دوره به شما پشتیبانی نامحدودی می دهد. می توانید سوالات خود را با استاد در میان بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید, پس با آموزشگاه فنون برق هرگز نگران چالش های ورود به بازار کار نباشید. ما تا لحظه ورود شما به بازار کار از شما حمایت می‌کنیم.

  مدرک فنی حرفه ای نقاشی خودرو

  پس از گذراندن دوره آموزش نقاشی خودرو مدرک معتبر فنی و حرفه ای به مهارت آموز داده می‌شود. در مورد اعتبار گواهینامه فنی و حرفه ای نقاشی خودرو باید اشاره کنم که این گواهی قابل ترجمه و همچنین قابل استعلام از سازمان فنی و حرفه ای است که پس از دریافت آن می توانید در اختیار ارگان های رسمی و دولتی مانند قوه قضاییه, بانک, موسسات مالی و اداری و نیز به کشورهای خارجی ارائه دهید البته قبل از ارائه مدرک فنی حرفه ای دوره نقاشی خودرو در کشورهای خارجی برای کاریابی یا حتی مهاجرت باید ابتدا آن را ترجمه کنید و سپس با توجه به اعتبار این مدرک در دنیا، امکان کار شما در کشورهای خارجی فراهم خواهد شد که با این مدرک معتبر به طور قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند.

  به این نوشته امتیاز دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه دوره : 14.000.000 تومان

  شهریه با تخفیف : 9.800.000 تومان