آموزش تعمیر موتور خودروهای چینی

آموزش تعمیر موتور خودروهای چینی

آموزش تعمیر موتور خودروهای چینی

خودرو‌های چینی به سطح قابل قبولی از تکنولوژی ساخت خودرو دست پیدا کرده اند که در نتیجه آمار خوبی از خرید خودرو در داخل ایران را به خود اختصاص داده اند. هم‌اکنون در بازار کشور ما نیز بیش از ده‌ها برند مختلف از خودرو‌های چینی عرضه می‌شوند که توانسته‌اند مشتریان زیادی را به سوی خود بکشانند. حجم بالای این خودروها در کشور نشان دهنده این موضوع است که به همان مقدار خرابی های آنها هم بیشتر می شود. در صورت خرابی موتور خودروهای چینی نیاز به تعمیرکار متخصص می باشد که توانایی تعمیر انواع مدل های مختلف خودروهای چینی مدیران و کرمان موتور را داشته باشد و در این زمینه تجربه کافی داشته باشد. یادگیری تعمیر انواع مدل های مختلف خودروهای چینی کاری دشوار است و نیاز به صرف زمان و هزینه زیادی دارد.آموزشگاه فنون برق دوره آموزش تعمیر موتور خودروهای چینی را زیر نظر برترین اساتید و به صورت عملی آموزش می دهد. در این دوره هنرجو تعمیر موتور خودروهای مدیران خودرو کرمان موتور از قبیل جک، لیفان، تیگو و ام وی ام را به صورت کامل خواهند آموخت. برای آموزش تعمیر موتور هیوندا و کیا 4 و 6 سیلندر روی لینک کلیک کنید.

ویژگی های دوره آموزش تعمیر موتور خودروهای چینی

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش تعمیر موتور خودروهای چینی

9100000 تومان

6400000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش تعمیر موتور خودروهای چینی

آموزش تعمیر موتور خودروهای مدیران خودرو و کرمان موتور

تعمیر موتور MVM X33,MVM 530,MVM 550,TIGGO 5 دنده ای و اتومات

تعمیر موتور خودروهای JACK S5,لیفان X60,لیفان 620,JACK J5

اموزش باز و بسته کردن سرسیلندر

آموزش باز و بسته کردن میل لنگ و شاتون پیستون

باز و بسته کردن قطعات اطراف موتور

آشنایی با فلزکاری و کار با دستگاه های اندازه گیری (کولیس و میکرومتر

تایم گیری میل سوپاپ و میل لنگ

آشنایی با سیستم خنک کاری (واترپمپ و ترموستات)

آشنایی با سیستم جرقه (کوئل و شمع)

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید


  دوره های مرتبط با رشته:


  آموزش تعمیرات لپ تاپآموزش تعمیرات موبایلآموزش تعمیرات نرم افزار موبایلآموزش پروگرام هارد موبایلآموزش تعمیرات تبلت  • روزساعتتاریخ
  • شنبه الی چهارشنبه18 الی 201403/05/13
  • شنبه الی چهارشنبه9:30 الی 121403/05/27
  • شنبه الی چهارشنبه15:30 الی 181403/06/17

  سوالات متداول عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره مدرک هم صادر می شود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟

  پاسخ : بله بعد از اتمام دوره آموزشگاه فنون برق مدرک برای تمام کارآموزان شرکت کننده صادر می شود و همچنین آموزشگاه می تواند در خواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.

  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس های آموزشگاه الزامی می باشد؟

  پاسخ : بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ،یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کاراموز باشد.

  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس های آموزشگاه برای کاراموزان شهرستانی دارید؟

  پاسخ : آموزشگاه فنون برق برای کاراموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کاراموزان محترم شهرستانی می توانند با هزینه مناسب به خوابگاه ها معرفی گردند.

  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می باشند؟

  پاسخ : بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می باشند.

  چرا دوره آموزشی تعمیر موتور خودروهای چینی در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کاراموزان می باشد؟

  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره های برگزار کننده می باشد. همچنین از ویژگی های آموزشگاه : آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی دراختیار گذاشتن فایلهای به روزشده نرم افزاری

  آیا بعد از اتمام دوره های آموزشی تضمینی برای ورود به بازار کار وجود دارد؟

  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه فنون برق جهت ورود به بازار کار طراحی شده است و در دوره های آموزشی روش های ورود به بازارکار توسط اساتید، آموزش داده می شود تا هنرجویان با آمادگی کامل به راحتی جذب بازار کار شوند.

  چرا بهتر است کارآموزان دوره تعمیر موتور خودروهای چینی را در آموزشگاه فنون برق بگذرانند؟

  پاسخ : زیرا آموزشگاه فنون برق از اساتید با تجربه و متخصص و کارگاه های مجهز در این حوزه استفاده می کند و در پایان دوره، مدرک رسمی زیر نظر سازمان فنی وحرفه ای به هنرجویان اعطا می شود.

  سوالات متداول تخصصی

  آیا در کلاس تجهیزات به میزان کافی موجود است ؟

  پاسخ: بله تمامی تجهیزات مربوط به آموزش تعمیر موتور خودروهای چینی در کلاس موجود است

  نحوه برگزاری این دوره به چه صورت است؟

  پاسخ: دوره به صورت عملی بوده و در کارگاه برگزار می شود.هنرجو به صورت عملی و زیر نظر استاد مربوطه تمامی مباحث را آموزش می بیند.

  آیا دوره تعمیر موتور خودروهای چینی پیش نیاز خاصی احتیاج دارد ؟

  پاسخ: خیر پیش نیازی احتیاج ندارد تمام موارد از صفر آموزش داده می شود.

  آیا نقشه خوانی و عیب یابی نیز آموزش داده خواهد شد؟

  پاسخ: بله، نقشه خوانی و عیب یابی دسته سیم موتور نیز آموزش داده می شود

  آیا تعمیر موتور خودروها هر کدام به صورت جداگانه آموزش داده می شود؟

  پاسخ: بله، با توجه به اینکه آموزشگاه فنون برق تجهیزات و امکانات به اندازه کافی دارد تعمیر موتور خودروهای این دوره را هر کدام به صورت جداگانه آموزش می دهد.

  ورود خودرو های چینی به ایراد از سالهای اول دهه هشتاد شروع شد. صنعت خودروسازی در چین با سابقه نیست اما همانند سایر صنعت‌های این کشور به سرعت پیشرفت کرد. با پیشرفت این خودرو ها وضعیت خرید و فروش آنها در بازار های جهانی و ایران رونق گرفت، به طوری که در بازار های جهانی سالانه 20 میلیون خودرو به فروش می‌رسانند. همین موضوع باعث شده است تا در خیابان‌ها شاهد تعداد زیادی از خودروهای چینی باشیم و با افزایش تعداد این خودرو ها بازار تعمیر آن‌ها پیشرفت کرده است.

  تعمیر موتور خودرو های چینی

  چگونه تعمیرکار موتور ماشین های چینی شویم؟

  برای ایننکه تبدیل به یک تعمیرکار موتور خودروهای چینی شویم چند روش مختلف وجود دارد روش اول کارآموزی نزد تعمیرکار خودرو های چینی است این روش مزایا و معایب زیادی دارد برای مثال طولانی بودن طول کار اموزی و امکان یادگیری ناقص از معایب این روش است روش دیگر برای یادگیری تعمیر موتور خودروهای چینی شرکت در دوره های آموزش تعمیر موتور خودرو های چینی در یک آموزشگاه فنی حرفه ای است حتما به این نکته توجه کنید که آموزشگاهی که ثبتنام می‌کنید حتما زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای باشد چرا که بعد از اتمام دوره مدرک معتبر دریافت کنید و بتوانید وارد بازار کار شوید.

  درآمد و بازار کار تعمیرکاران خودرو های چینی

  درآمد تعمیرکاران خودرو های چینی به گستردگی خدماتی که توسط تعمیرکار ارائه می‌شود بستگی دارد. هر چه تعمیرکار در حوزه های مختلف مربوط به خودرو مهارت‌های بیشتری کسب کند درآمد وی نیز افزایش خواهد یافت. از طرفی با توجه به امکاناتی که تولید کنندگان خودرو های چینی ارائه می‌دهند تعداد مصرف کنندگان این خودرو ها در ایران به شدت افزایش یافته است از همین رو درآمد این تعمیرکاران بالا بوده و از بازار کار خوبی برخوردار هستند.

  آیا هر مکانیکی قادر به تعمیر موتور خودرو های چینی میباشد؟

  تعویض لنت و روغن خودروهای چینی کار نسبتا ساده ای است و مکانیکی‌های ساده نیز می‌توانند این کار را انجام دهند. اما تعمیر سیستم‌های برقی و موتور خودرو‌های چینی کار هر تعمیرکاری نیست و حتما باید توسط تعمیرکار، آموزش دیده و با تجربه انجام شود.

  آموزشگاه تعمیر موتور خودروهای چینی در فنون برق

  مجتمع آموزشی فنون برق یکی از بهترین آموزشگاه‌های پایتخت است که بیش از ۵۰ رشته تخصصی را به مهارت‌آموزان آموزش می‌دهد. این آموزشگاه هرساله تعداد زیادی نیروی فعال و متخصص را آموزش می‌دهد که تمامی این افراد جذب بازار کار می‌شوند. بهترین اساتید و کارشناسان حرفه‌ای و مجرب در این آموزشگاه فعالیت می‌کنند. این اساتید باتجربه مطالب را به مهارت‌آموزان آموزش می‌دهند و تا زمانی که افراد به طور کامل آن مبحث را فرا نگیرند، استاد موضوع بعدی را آغاز نمی‌کند. کلاس‌های برگزار شده در مجتمع آموزشی فنون برق کاملاً مجهز و حرفه‌ای بوده و کارگاه‌هایی برای آموزش عملی در این مرکز طراحی شده است. پس از آموزش تئوری در کارگاه‌های عملی افراد با ابزارها و نحوه کار با آنها آشنا می‌شوند و مباحث را کاملاً فرامی‌گیرند. یکی از ویژگی‌های مهم این آموزشگاه تأمین خوابگاه برای افرادی است که ساکن تهران نیستند. این افراد می‌توانند در طول دوره‌ها بدون نگرانی از محل سکونت در این خوابگاه‌ها اسکان یابند. آموزشگاه برق ساختمان فنون برق از بهترین آموزشگاه‌ها است که با بهره‌گیری از اساتید حرفه‌ای افراد علاقه‌مند را تعلیم‌ و تربیت دهند. برای شرکت در دوره آموزش برق ساختمان فقط کافی است در سایت فنون برق ثبت‌نام کنید و فقط با پرداخت هزینه بسیار مناسب در طول مدت کوتاه به درآمد بالا برسید.

  مزایای آموزشگاه فنون برق

  علاقه مندان به شرکت در دوره تعمیر موتور خودرو های چینی با ثبتنام در آموزشگاه فنون برق از مزایای زیادی بهره مند خواهند شد در ضمن این دوره به پیش نیاز خاصی احتیاج ندارد و هنرجویان تمامی مباحث را فرا خواهند گرفت. در ادامه چند مورد از مزایای این اموزشگاه را با همدیگر مرور خواهیم کرد:

  • آموزش تئوری و عملی در کارگاه های پیشرفته
  • بهره مندی از اساتید با تجربه
  • امکان بازآموزی رایگان
  • اعطای گواهینامه معتبر فنی و حرفه ای
  • ارائه پشتیبانی رایگان حتی پس از پایان دوره
  • معرفی خوابگاه به مهارت آموزان
  • برگزاری کلاس ها با حداقل شرکت کننده جهت بهبود کیفیت آموزشی
  • دسترسی آسان به وسایل نقلیه عمومی
  به این نوشته امتیاز دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه دوره : 9.100.000 تومان

  شهریه با تخفیف : 6.400.000 تومان