آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی

آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی

 آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی

آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی از دوره‌های تخصصی تعمیر لوازم خانگی آموزشگاه فنون برق می‌باشد. کلاس تعمیرات ماشین ظرفشویی به صورت کاملا عملی در آموزشگاه فنون برق با سرفصل‌های کاملا کاربردی و زیر نظر اساتید با تجربه و متخصص برگزار می‌شود. با شرکت در این دوره آموزشی به صورت جزء به جزء با آموزش صفر تا صد تعمیرات ماشین ظرفشویی، آموزش رفع مشکلات متداول ماشین ظرفشویی و نحوه تست، تعویض و عیب یابی قطعات آن به صورت کامل آشنا شده و در پایان دوره به راحتی وارد بازار کار شده و در حین کار نیز می‌توانید از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه بهره مند شوید. کارآموزان علاوه بر دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی در صورت تمایل می‌توانند در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی شرکت کرده و متخصص حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی شوند.

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی

4000000 تومان

2800000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی

آموزش نقشه خوانی برای درک بهتر آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی

تعلیم ارتباط بین مخزن نمک با مخزن رزین

تعلیم عیب یابی و تعمیرات هیدروستات

تعلیم عیب یابی و تعمیرات هیتر

تعلیم عیب یابی و تعمیرات انواع ظرفشویی قدیم و جدید

تعلیم قطعات الکترونیکی روی بردها و سایر قطعات

تعلیم عیب یابی الکترونیکی دستگاه ظرفشویی

تعلیم عیب یابی و تعمیرات تایمرهای الکتریکی و نیمه الکترونیکی

شناخت انواع شلنگهای ورودی آب و عیب یابی و تعمیرات آنها

تعلیم عیب یابی و تعمیرات تعمیر شیرهای الکتریکی

تعلیم عیب یابی و تعمیرات انواع پمپ تخلیه آب

تعلیم عیب یابی و تعمیرات پمپ سیرکولاسیون

تعلیم عیب یابی و تعمیرات شیرهای مخزن جا نمکی

تعلیم عیب یابی و تعمیرات مخزن پودر و مایع شفاف کننده

تعلیم عیب یابی و تعمیرات میکروسوییچ درب ظرفشویی

تعلیم عیب یابی و تعمیرات سنسورهای اندازه گیری میزان آب داخل ظرفشویی

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید


  انتخاب دوره:


  آموزش تعمیرات مکانیکی لوازم خانگیآموزش تعمیرات ماشین ظرف شوییآموزش تعمیرات ماشین لباسشوییآموزش تعمیرات برد لوازم خانگی  • روزساعتتاریخ
  • شنبه الی چهارشنبه15:30 الی 181403/05/06
  • شنبه الی چهارشنبه13 الی 15:301403/05/13
  • شنبه الی چهارشنبه9:30 الی 121403/05/27
  • شنبه الی چهارشنبه15:30 الی 181403/06/05
  • شنبه الی چهارشنبه13 الی 15:301403/06/17

  سوالات متداول عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره تعمیر ماشین ظرفشویی مدرک هم صادر میشود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟

  پاسخ : بله بعد از اتمام دوره آموزشگاه فنون برق مدرک برای تمام کارآموزان شرکت کننده صادر میشود و همچنین آموزشگاه میتواند در خواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.

  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس های آموزشگاه الزامی می باشد؟

  پاسخ : بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ،یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کاراموز باشد.

  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس های آموزشگاه برای کاراموزان شهرستانی دارید؟

  پاسخ : آموزشگاه فنون برق برای کاراموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کاراموزان محترم شهرستانی میتوانند با هزینه مناسب به خوابگاه ها معرفی گردند.

  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می باشند؟

  پاسخ : بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می باشند.

  چرا دوره آموزشی تعمیرات ماشین ظرفشویی در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کاراموزان می باشد؟

  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره‌های برگزار کننده می‌باشد. آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره‌ها ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی و حرفه ای استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی در اختیار گذاشتن فایل‌های به روزشده نرم افزاری

  آیا بعد از اتمام دوره‌های آموزشی تضمینی برای ورود به بازار کار وجود دارد؟

  پاسخ : تمام دوره‌های آموزشگاه فنون برق جهت ورود به بازار کار طراحی شده است و در دوره های آموزشی روش های ورود به بازارکار توسط اساتید، آموزش داده می شود تا هنرجویان با آمادگی کامل به راحتی جذب بازار کار شوند.

  چرا بهتر است کارآموزان دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی را در آموزشگاه فنون برق بگذرانند؟

  پاسخ : زیرا آموزشگاه فنون برق از اساتید با تجربه و متخصص و کارگاه‌های مجهز در این حوزه استفاده می‌کند و در پایان دوره، مدرک رسمی زیر نظر سازمان فنی وحرفه ای به هنرجویان اعطا می‌شود.

  سوالات متداول تخصصی

  آیا در کلاس تعمیر ماشین ظرفشویی تجهیزات به میزان کافی موجود است؟

  پاسخ: بله تمامی تجهیزات مربوط به آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی در کلاس موجود است

  آیا تعمیرات هیدروستات نیز در دوره تعمیر ماشین ظرفشویی آموزش داده می شود؟

  پاسخ: بله، عیب یابی و تعمیرات هیدروستات به صورت تماما عملی آموزش داده می شود.

  آیا دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی پیش نیاز خاصی احتیاج دارد؟

  پاسخ: خیر پیش نیازی احتیاج ندارد تمام موارد از صفر آموزش داده می شود.

  آیا تعمیرات هیتر نیز در دوره تعمیرات ظرفشویی آموزش داده می شود؟

  پاسخ: بله، عیب یابی و تعمیرات هیتر به صورت کامل آموزش داده می شود.

  کارآموز در این دوره به تعمیر چه نوع ظرفشویی هایی آشنا می شود؟

  پاسخ: کار آموز در این دوره با عیب یابی و تعمیرات انواع ظرفشویی قدیم و جدید آشنایی پیدا می کند .

  آیا تعمیرات تایمرها هم در دوره تعمیرات ظرفشویی آموزش داده می شود؟

  پاسخ: بله، عیب یابی و تعمیرات تایمرهای الکتریکی و نیمه الکترونیکی به صورت کامل آموزش داده خواهد شد.

  آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی از صفر تا صد

  ماشین ظرفشویی به دلیل مزایای بسیار امروزه در بیشتر آشپزخانه‌ها دیده می‌شود و جایگاه ویژه‌ای در منازل پیدا کرده است. ماشین‌ ظرفشویی از مجموعه ای از قطعات تشکیل شده و ممکن است به دلیل استفاده نامناسب و ارتباط مستقیم با آب خراب شود و نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا کند. تعمیر یا تعویض قطعات ماشین ظرفشویی کاری تخصصی است و به آموزش نیاز دارد. در صورت شرکت در دوره عملی تعمیرات ظرفشویی در یک آموزشگاه معتبر می‌توانید صفر تا صد تعمیر ماشین ظرفشویی را فرا گرفته و قادر به تعمیر انواع مختلفی ماشین ظرفشویی شوید.

  آموزش تعمیر هیدروستات ظرفشویی، آموزش تعمیر هیتر ظرفشویی، آموزش تعمیر تایمر الکتریکی، آموزش تعمیر درب ظرفشویی، آموزش تعمیر شیر برقی ظرفشویی، آموزش تعمیر پمپ، جاپودری، جا نمکی، میکروسوئیچ درب، مخزن رزین و دیگر قطعات الکتریکی و مکانیکی ظرفشویی از موضوعاتی است که در دوره آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی فنی حرفه ای فنون برق به طور کامل به شما عزیزان آموزش داده می شود.

  آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی فنی حرفه ای

  دوره آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی در آموزشگاه فنون برق زیر نظر سازمان فنی حرفه ای برگزار شده و صفر تا صد تعمیر ظرفشویی به صورت عملی و کارگاهی به شما عزیزان آموزش داده می‌شود. پس از اتمام دوره مهارت آموز به سازمان فنی حرفه ای کشور معرفی شده و پس از کسب نمره قبولی در آزمون، مدرک فنی حرفه ای به مهارت آموز اعطا می‌شود. مدرک فنی حرفه ای تعمیر ماشین ظرفشویی بسیار معتبر بوده و برای عزیزانی که قصد مهاجرت به کشور‌های اروپای را دارند بسیار مناسب است و یک امتیاز ویژه محسوب می‌شود.

  بازار کار تعمیر ماشین ظرفشویی چگونه است؟

  ظرفشویی‌ها همانند دیگر لوازم برقی از هر برندی که باشند با گذشت زمان با مشکلاتی روبه رو شده و نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. از طرفی قیمت ظرفشویی به دلیل بالا رفتن دلار افزایش چشمگیری داشته است، این فاکتورها به خوبی نشان می‌دهند که شغل تعمیرات ظرفشویی بازار کار خوبی دارد ضمن اینکه در حال حاضر بسیاری از تعمیرکاران لوازم خانگی تسلط لازم برای تعمیر ماشین‌های ظرفشویی را ندارند بنابراین اگر شما از طریق شرکت در یک دوره آموزشی مهارت‌های این شغل را فرا بگیرید می‌توانید از یک بازار کار عالی برخوردار شوید. برای آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی کلیک کنید.

  ورود به بازار کار تعمیرات ماشین ظرفشویی به سرمایه بالایی هم نیاز ندارد و در حال حاضر به دلیل بازار کار عالی این شغل سایت‌های بسیاری خدمات آنلاین تعمیر ظرفشویی را ارائه می‌دهند و با ثبت نام در این سایت‌ها می توانید وارد بازار کار شده و درآمدزایی داشته باشید.

  درآمد تعمیرکار ماشین ظرفشویی

  تعمیر ماشین ظرفشویی از آن دسته از مشاغلی است که کسب درآمد در آن به مهارت و تخصص فرد بستگی دارد هر چه فرد در این حرفه با تجربه تر باشد بهتر می‌تواند نسبت به تعمیر ظرفشویی اقدام کند. اگر بتوانید دانش خود را با مدل‌های جدید از ظرفشویی‌ها که بازار می آیند آپدیت کنید و به تعمیرکاری حرفه ای تبدیل شوید به درآمد بالای 20 میلیون تومان در ماه فکر کنید!

  در دوره تعمیر ماشین ظرفشویی به چه مهارت‌هایی مسلط خواهیم شد؟

  شما با شرکت در دوره تعمیر ماشین ظرفشویی قطعات قرار گرفته در این دستگاه و طرز کار آنها را یاد می‌گیرید، نحوه کار با ابزارهای تست قطعات، چگونگی تعمیر و عیب یابی ماشین‌های ظرفشویی، مشکلات ماشین ظرفشویی و نحوه رفع آن‌ها، نحوه تعویض قطعات قرار گرفته در دستگاه و به طور کامل قادر به تعمیر و عیب یابی انواع مدل‌های ماشین ظرفشویی از رومیزی تا مبله با برندهای گوناگون ایرانی و خارجی خواهید شد.

  تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی، سامسونگ، بوش، مجیک، اسنوا و غیره

  ظرفشویی‌های سامسونگ، ال جی، بوش و مجیک برخی از برندهای معروف ظرفشویی خارجی هستند که از گذشته تا به امروز طرفداران بسیاری داشته است. اسنوا، پاکشوما و ایکس ویژن نیز برخی از برندهای تولید کننده ماشین ظرفشویی در کشور هستند که با توجه به افزایش قیمت لوازم خانگی خارجی همچنین پیشرفت تولید داخلی خرید آن‌ها نیز رو به افزایش بوده است. یک تعمیرکار ماشین ظرفشویی بایستی با نحوه عیب یابی و تعمیر انواع مدل‌ها و برندهای ظرفشویی داخلی و خارجی آشنایی داشته باشید. برخی از تعمیرکاران ظرفشویی تنها تخصص لازم برای ظرفشویی‌های برند خارجی را دارند اما توجه داشته باشید که امروزه تقاضا برای خرید محصولات ایرانی رو به افزایش است بنابراین اگر می‌خواهید در این شغل حضوری حرفه ای داشته باشید باید آموزش تعمیر ظرفشویی ایرانی و خارجی را نیز یاد گرفته باشید.

  اصول کلی تعمیر ماشین ظرفشویی یکسان است و تنها در برخی از موارد با هم تفاوت‌هایی دارند. مثلا کدهای خطا در ظرفشویی اسنوا با ال جی و ال جی با سامسونگ متفاوت است

  دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی فنون برق

  انتخاب یک آموزشگاه تعمیرات ماشین ظرفشویی حرفه ای از مهم ترین فاکتورهایی است که برای آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی بایستی به آن توجه داشته باشیم. متاسفانه بسیاری از افراد قیمت را مهم ترین فاکتور انتخاب آموزشگاه در نظر گرفته و به عواملی از قبیل نوع و شیوه آموزش، جامعیت سرفصل‌ها، مهارت‌های استاد، اعتبار آموزشگاه، مدرک دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی توجهی ندارند. همانطور که بیان کردیم تعمیر ماشین‌های ظرفشویی کار آسانی نیست و مهارت‌های خاص خود را میطلبد و این مهارت از طریق تمرین و کار عملی به دست می آید. بنابراین هنگام ثبت نام به فاکتورهای مهمی که اشاره شد توجه کنید و این موضوع را در نظر بگیرید که متوسط هزینه تعمیر یک ماشین ظرفشویی 1 میلیون تومان است بنابراین اگر آموزش صفر تا صد تعمیر ماشین ظرفشویی را به صورت حرفه ای بگذرانید در همان ابتدای کار چندین برابر هزینه پرداخته شده برای آموزش را دریافت خواهید نمود.

  به این نوشته امتیاز دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه دوره : 4.000.000 تومان

  شهریه با تخفیف : 2.800.000 تومان