آموزش نصب کولر گازی

آموزش نصب کولر گازی

 آموزش نصب کولر گازی

دوره نصب کولر گازی یکی از دوره‌های محبوب در حوزه سیستم‌های رفاهی است که طرفداران زیادی دارد. افراد شرکت کننده در این دوره می‌توانند پس از پایان کلاس‌ها با مهارت بالا جذب بازار کار شده و به نصب انواع کولر گازی در برندهای مختلف بپردازند. هنرجویان علاقه‌مند به این حرفه می‌توانند در دوره آموزش نصب کولر گازی فنی و حرفه ای که توسط آموزشگاه فنون برق در کارگاهی مجهز و توسط اساتید با سابقه به صورت عملی برگزار می‌شود، شرکت کنند. در آموزشگاه نصب کولر گازی فنون برق، آموزش نصب یونیت داخلی و خارجی، آموزش لوله کشی کولر گازی و انتخاب محیط مناسب و….تدریس می‌شود. هنرجویان بعد از اتمام دوره نصب کولر گازی به راحتی می‌توانند وارد بازار کار شده و در حین کار نیز از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه بهره‌مند شوند. آموزش تعمیرات کولر گازی از دیگر رشته‌های مهم در رابطه با کولر گازی است که در دوره مجزایی توسط این آموزشگاه برگزار می‌گردد.

ویژگی های دوره آموزش نصب کولر گازی

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش نصب کولر گازی

2300000 تومان

1600000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش نصب کولر گازی

آموزش و آشنایی با سیکل تبرید در دستگاه‌های سرد کننده

آموزش تخصصی نصب کولر گازی (اسپلیت) و راه اندازی دستگاه بصورت کاملا عملی و با بهره گیری از بهترین روش‌ها در کارگاه مجهز آموزشی شامل:

آموزش مرحله به مرحله محاسبات کولر گازی مناسب برای هر گونه فضای مسکونی- اداری – تجاری – باشگاه – کارگاه -آموزشگاه و استفاده های خاص

معرفی انواع کولر گازی های موجود در بازار اعم از معمولی و کم مصرف

معرفی کلید ابزارها و تجهیزات مناسب برای نصب کولر گازی اسپیلت

آموزش کلید اقدامات مربوط به لوله مسی اعم از بریدن، پرچ کردن، لاله کردن، گشاد کردن

معرفی و آموزش نصب قطعات مکانیکی و الکتریکی اصلی و جانبی کولر گازی

آموزش تست فشار و نشت یابی وکیوم کردن و خلاء نمودن مدار گاز بصورت کاملا عملی

معرفی مراحل سرما سازی کولر گازی و عوامل موثر در مقدار کیفیت سرما دهی

آموزش مکان یابی و کارشناسی محل نصب کولر گازی شامل انتخاب محل نصب indoor unit و outdoor unit .

خم کاریهای لازم و جوشکاری لوله مسی همراه با معرفی جدیدترین و بهترین انواع ابزارهای مربوط به این اقدامات

معرفی و آشنایی با انواع دستگاه های تهویه مطبوع و تفاوت های بین آن ها

آموزش شارژ گازی کولر با انواع گاز های قدیمی و جدید و عوامل موثر در شارژ گاز بهتر

معرفی محل های تامین قطعات و لوازم و مواد اولیه نصب کولر گازی

معرفی هنر جویان به مراکز اشتغال و آموزش روش های کاربردی ورود به بازار کار

آموزش نحوه صحیح فاکتور نویسی و انعقاد قرارداد نصب به هنر جویان

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید


  انتخاب دوره:


  آموزش نصب کولر گازیآموزش تعمیرات کولر گازیآموزش نصب پکیج دیواریآموزش تعمیرات پکیج دیواری  • روزساعتتاریخ
  • شنبه الی چهارشنبه12 الی 141403/05/13
  • شنبه الی چهارشنبه16 الی 181403/05/13
  • شنبه الی چهارشنبه10 الی 121403/05/27
  • شنبه الی چهارشنبه18 الی 201403/05/27
  • شنبه الی چهارشنبه12 الی 141403/06/17
  • شنبه الی چهارشنبه16 الی 181403/06/17

  سوالات متداول عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره نصب کولر گازی، مدرک هم صادر می‌شود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟

  پاسخ : بله بعد از اتمام دوره نصب کولر گازی، آموزشگاه فنون برق مدرک برای تمام کارآموزان شرکت کننده صادر کرده و همچنین آموزشگاه میتواند درخواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.

  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس های آموزشگاه الزامی می باشد؟

  پاسخ : بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ،یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کارآموز باشد.

  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس های آموزشگاه برای کارآموزان شهرستانی دارید؟

  پاسخ : آموزشگاه فنون برق برای کارآموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کارآموزان محترم شهرستانی می‌توانند با هزینه مناسب به خوابگاه‌ها معرفی گردند.

  آیا اساتید دوره نصب کولر گازی، دارای تجربه و سابقه کار می‌باشند؟

  پاسخ : بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق، تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می‌باشند.

  چرا دوره آموزش نصب کولر گازی در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کارآموزان می باشد؟

  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره های برگزار کننده می باشد. همچنین از ویژگی های آموزشگاه : آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی دراختیار گذاشتن فایلهای به روزشده نرم افزاری

  برگزاری دوره نصب کولر گازی برای هنرجویان شهرستانی چگونه است؟

  پاسخ : دوره آموزشی نصب کولر گازی برای هنرجویان شهرستانی به در خواست خودشان در تمامی روزها و حتی روزهای تعطیل و آخر هفته هم برگزار می شود و همچنین در صورت نیاز از طرف آموزشگاه به خوابگاه های در نظر گرفته شده معرفی می شوند.

  فایل های آموزشی تدریس شده در کلاس نصب کولر گازی، در اختیار کار‌آموزان قرار می‌گیرد؟

  پاسخ : بله، پس از اتمام دوره نصب کولر گازی، تمام مباحث تدریس شده و در صورت نیاز فایل های به روز شده نرم افزاری در اختیار کارآموزان قرار می‌گیرد.

  سوالات متداول تخصصی

  در دوره نصب کولر گازی چه چیزهایی آموزش داده میشود ؟

  سرفصل‌های دوره آموزش نصب کولر گازی به طور کامل در داخل سایت آورده شده، اما به طور خلاصه: آموزش نصب کولر گازی، آشنایی با انواع کولر، آشنایی با سیستم تهویه، روشهای تست و ظرفیت سنجی، شارژ گاز کولر، تعویض قطعات، نحوه انتخاب سایز لوله، ضخامت و جنس

  آیا کار با لوله مسی هم در دوره نصب کولر گازی گفته میشود؟

  بله در دوره نصب کولر گازی، کار با لوله مسی اعم از بریدن و دلاله کردن و گشاد کردن و خم کردن به صورت کامل و عملی آموزش داده می‌شود.

  آیا در دوره آموزش نصب کولر گازی فقط با یک برند کار می‌کنید؟

  خیر در دوره نصب کولر گازی ما کلیت را به کارآموزان عزیز آموزش میدهیم تا کارآموزان بتوانند بعد از اتمام دوره تمام برندهای موجود در بازار را نصب کنند.

  آیا جوشکاری هم در دوره نصب کولرگازی، آموزش داده می‌شود؟

  بله در دوره آموزش کولر گازی جوشکاری هم گفته میشود.

  آیا در دوره آموزش نصب کولر گازی، تعمیر برد کولر گازی هم آموزش داده میشود؟

  در دوره نصب کولر گازی تعویض برد و اصلاحات مدار الکترونیکی آموزش داده می‌شود.

  آیا کلاس نصب کولر گازی در روز‌های پایانی هفته نیز برگزار می‌شود؟

  دوره نصب کولر گازی در دو زمان‌بندی مشخص برگزار میشود تا تمام افراد با تمام شرایط بتوانند در کلاس‌ها شرکت کنند. کلاس‌های فشرده هر روز برگزار میشود و کلاس‌های آخر هفته فقط در روز‌های پنجشنبه و جمعه برگزار می‌شود.

  دوره نصب کولر گازی

  آموزش نصب کولر گازی یکی از دوره های محبوب آموزشگاه فنون برق در حوزه سیستم های سرمایشی است طرفداران زیادی دارد. مهارت‌آموزان در انتهای دوره نصب کولر گازی می توانند با مهارت بسیار بالا جذب بازار کار گشته و قادر به نصب انواع کولر گازی در برندهای مختلف باشند. آموزشگاه فنون برق با برخورداری از اساتید تحصیل کرده در این زمینه، اقدام به برگزاری دوره آموزش نصب کولر گازی به صورت کلاس های حضوری می نماید. کیفیت دوره آموزش نصب کولر گازی کاملا مطلوب بوده و به صورت تئوری و عملی در کارگاه های مجهز تدریس می گردد.

  آموزش نصب کولر گازی از صفر تا صد

  آموزش نصب کولر گازی آموزشگاه فنون برق به صورت عملی بوده و شما طی دوره فرصت خوبی برای تمرین و رفع اشکال دارید. در ابتدای آموزش نصب کولر گازی، با انواع کولرهای گازی آشنا خواهید شد. سپس استاد دوره به معرفی کلیه قطعات و اجزای مکانیکی و الکتریکی کولر گازی می‌پردازد. در این مرحله، ابزار و تجهیزات لازم برای نصب کولرهای گازی و نحوه کار با آن‌ها آموزش داده می‌شود. در مرحله چهارم، نحوه نصب انواع کولرهای گازی و جوشکاری لوله مسی، برق کشی کولر و غیره را یاد می‌گیرید. در نهایت با کمک استاد دوره، تمرین عملی کرده و به رفع اشکال می‌پردازید.

  آموزش نصب کولر گازی

  بازار کار نصب کولر گازی

  اگر به دنبال درآمد بالا در رشته های فنی هستید، دوره نصب کولر گازی یکی از بهترین انتخاب ها بوده و شما را به این هدف می رساند. علت این موضوع افزایش تقاضا برای خرید کولرگازی و جایگزین شدن این دستگاه به جای بسیاری از سیستم های تهویه می باشد. با افزایش تقاضا برای خرید کولر گازی بدون شک تقاضا برای نصب این دستگاه نیز افزایش خواهد یافت. متاسفانه بسیاری از افراد تنها به صورت تجربی مهارت های لازم این شغل را کسب کرده و نمی توانند به صورت حرفه ای در این شغل فعالیت کنند. با توجه به لزوم تکنسین متخصص جهت نصب کولرگازی، با شرکت در دوره های آموزشی می توانید به کلیه مهارت های مورد نیاز این شغل تسلط پیدا کرده و وارد بازار کار شوید. آموزش نصب پکیج دیواری در تهران

  درآمد شغل نصب کولر گازی چقدر است؟

  میزان درآمد نصاب کولر گازی با توجه به افزایش روز افزون تقاضا برای خرید این دستگاه بسیار مناسب می باشد. درآمد این شغل وابسته به میزان تخصص و مهارت شما در زمینه نصب کولر می باشد. هر چه دقت و سرعت العمل شما بیشتر باشد و همچنین روابط بهتری با مشتریان داشته باشید بدون شک درآمد شما در این شغل بیشتر خواهد شد. برای این شغل می توان متوسط درآمد 15 تا 30 میلیون تومان در ماه را متصور شد.

  بهترین آموزشگاه نصب کولر گازی در تهران

  با وجود افزایش تقاضا برای یادگیری نصب کولر گازی، آموزشگاه‌های زیادی اقدام به برگزاری دوره آموزش نصب کولر گازی کرده‌اند. همین موضوع سبب سردرگمی علاقه‌مندان به شرکت در این دوره شده است، چرا که در انتخاب بهترین آموزشگاه نصب کولر گازی دچار تردید شده‌اند. با کمی تحقیق متوجه خواهید شد که بهترین آموزشگاه نصب کولر گازی آموزشگاه فنون برق است. چرا که این آموزشگاه با بهره‌گیری از اساتید مجرب و کلاس‌های مجهز، این دوره را به بهترین شکل ممکن برگزار می‌کند. تمامی هنرجویان پس از پایان دوره به شرط علاقه و پشتکار، وارد بازار کار می‌شوند و به درآمد های دلخواه می‌رسند. این دوره در آموزشگاه فنون برق بسیار محبوب و پرطرفدار بوده و همین موضوع سبب جذب علاقه‌مندان و مهارت آموزان به این حرفه شده است.

  آموزش نصب کولر گازی فنی و حرفه ای

  آموزشگاه فنون برق دوره نصب کولر گازی را زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای کشور و با اخذ مجوز از این سازمان برگزار می‌کند. تمامی سرفصل‌های این آموزشگاه با سرفصل های فنی و حرفه‌ای و با توجه به نیاز بازار کار تعیین شده‌است. با ثبت‌نام در دوره نصب کولر گازی فنون برق، شما با صفر تا صد این دوره آشنا شده و پس از پایان دوره، به راحتی می‌توانید وارد بازار کار شوید. افرادی که با کولر گازی آشنایی دارند نیز برای حرفه ای تر شدن می‌توانند در این دوره شرکت کنند. با شرکت در دوره نصب کولر گازی ضمن یادگیری و تسلط در این حرفه‌ از یک مدرک معتبر دو زبانه فنی و حرفه‌ای نیز بهره‌مند شوید.

  مزایای شرکت در دوره نصب کولر گازی در آموزشگاه فنون برق

  • آموزش نصب کولر گازی به صورت کاملا عملی و ویژه ورود به بازار کار
  • بهره مندی از اساتید به نام و باتجربه
  • ارائه مدرک معتبر فنی و حرفه ای و بین المللی
  • پشتیبانی نامحدود حتی پس از پایان دوره
  • امکان بازآموزی کاملا رایگان
  • دسترسی راحت به وسایل نقلیه عمومی مثل مترو و BRT
  • ارائه خوابگاه به مهارت آموزان محترم شهرستانی

  تعرفه خدمات کولر گازی

  شرح خدمات قیمت (تومان)
  شارژ کامل گاز کولر گازی _بدون هزینه گاز ۲۸۰,۰۰۰
  شارژ روغن کمپرسور ۱۸۰,۰۰۰
  جوشکاری یونیت ۲۵,۰۰۰
  نصب پنل کولر گازی ۲۳۰,۰۰۰
  نصب پایه دیواری یونیت خارجی ۱۲۰,۰۰۰
  کابل‌کشی – متری ۱۵,۰۰۰
  داکت‌کشی – متری ۲۵,۰۰۰
  اجرت لوله کشی مسی- متری ۳۵,۰۰۰
  نصب پایۀ زمینی ۱۰۰,۰۰۰

  بعد از اتمام دوره نصب کولر گازی، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

  پس از اتمام دوره آموزش نصب کولر گازی فنی حرفه ای در آموزشگاه فنون برق با تسلط کامل می توانید کلیه مراحل مربوط به نصب یونیت داخلی و خارجی کولرهای گازی از قبیل: انتخاب بهترین مکان نصب، نصب یونیت بر روی دیوار، سوراخ کاری، بررسی اتصالات، نصب لوله ها و کابل ها، کار با لوله مسی، نصب یونیت خارجی، خارج کردن هوا و رطوبت، شارژ گاز کولر گازی و غیره را انجام دهید و بدون استرس وارد بازار کار شده و به درآمدزایی بپردازید.

  به این نوشته امتیاز دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه دوره : 2.300.000 تومان

  شهریه با تخفیف : 1.600.000 تومان