آموزش مالتی پلکس خودرو

آموزش نصب دزدگیر خودرو

آموزش نصب دزدگیر خودرو

از دیگر دوره‌های پرطرفدار بین جوانان، دوره آموزش نصب دزدگیر ماشین است که آموزشگاه فنون برق این دوره را از مبتدی تا پیشرفته برگزار می‌کند. نکته حائز اهمیت آموزش نصب دزدگیر ماشین، داشتن اطلاعات اولیه از سیستم برق خودرو است. در جلسات ابتدایی دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو، مهارت آموزان اطلاعات اولیه سیستم برق خودرو را فرا می‌گیرند و آماده یادگیری آموزش های تخصصی می‌شوند. نصب دزدگیر ماشین، نصب ریموت دزدگیر ماشین، نقشه سیم کشی دزدگیر خودرو از جمله سرفصل های این دوره آموزشی است. نصب دزدگیر ساده و تصویری، سیم کشی دزدگیر ماشین های ایرانی و خارجی، نصب آژیر، ساخت تستر و روش کار با آن، نصب چشمی دزدگیر، نصب پاور ویندوز یا شیشه بالابر، کد دهی به ریموت، نصب سنسور های دنده عقب، نصب دوربین ها و مانیتور های دنده عقب نیز در این دوره به صورت کاملا عملی آموزش داده می‌شود. علاقه مندان با شرکت در این دوره می‌توانند به سرعت مهارت‌های لازم را فرا بگیرند و وارد بازار کار شوند. فنون برق پس از اتمام دوره آموزشی همراه شما است و پشتیبانی نامحدودی را به شما عزیزان ارائه می‌کند. مدرک معتبری که در پایان دوره به مهارت آموزان اعطا می‌شود از دیگر مزایای برجسته این مجتمع آموزشی است. برای آموزش کولر و تهویه مطبوع خودرو روی  لینک کلیک کنید.

ویژگی های دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش نصب دزدگیر خودرو

3700000 تومان

2600000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش نصب دزدگیر خودرو

معرفی رنگ سیم و منطقه سیم کشی در انواع خودروهای ایرانی

آموزش نصب انواع دزدگیر ساده

آموزش سیم کشی دزدگیر انواع ماشین های ایرانی

نصب انواع آژیر و انواع مدل‌ها

طریقه ساخت تستر و طریقه کار با تستر

آموزش روش نصب چشمی دزدگیر

آموزش طریقه نصب پاور ویندوز یا شیشه بالابر 2 درب و 4 درب

آموزش کد دهی ریموت دزدگیر

آموزش نصب انواع سنسور های دنده عقب

آموزش نصب و راه اندازی دوربین و مانیتور دنده عقب

آموزش نصب و راه اندازی جی پی اس خودرو

آموزش نصب و راه اندازی اصولی آژیر

آموزش روش عبور سیم به سنسور ضربه

آموزش پیدا کردن سیم‌های لادری و صندوق عقب

آموزش تئوری نصب GPS

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید


  انتخاب دوره:


  آموزش نصب دزدگیر خودروآموزش نصب ضبط و باندآموزش تعمیرات ایسیوآموزش برق خودرو


  سوالات متداول عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره نصب دزدگیر خودرو مدرک هم صادر می‌شود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟

  پاسخ: بله بعد از اتمام دوره، آموزشگاه فنون برق برای تمام کارآموزان شرکت کننده، مدرک صادر کرده و همچنین آموزشگاه می‌تواند برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای مهارت آموز درخواست بدهد. لازم به ذکر است که این مدرک در کشور‌های دیگر نیز اعتبار دارد.

  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس‌های آموزشگاه الزامی می‌باشد؟

  پاسخ: بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام، یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کارآموز باشد.

  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه برای کارآموزان شهرستانی دارید؟

  پاسخ: آموزشگاه فنون برق برای کارآموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کارآموزان می‌توانند با هزینه مناسب به خوابگاه‌ها معرفی گردند.

  آیا اساتید این دوره، دارای تجربه و سابقه کار می‌باشند؟

  پاسخ: بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه و سابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می‌باشند.

  چرا دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کارآموزان می‌باشد؟

  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره‌های برگزار کننده می‌باشد. همچنین از ویژگی‌های آموزشگاه : آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره‌ها ارائه مدرک زیر نظر سازمان فنی وحرفه ای استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق پشتیبانی مادام العمر و نامحدود به کارآموزان ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی در اختیار گذاشتن فایل های به روزشده نرم افزاری

  آیا فایل‌های آموزشی تدریس شده در کلاس، در اختیار کارآموزان قرار می‌گیرد؟

  پاسخ: بله، پس از اتمام دوره تمام مباحث تدریس شده و در صورت نیاز فایل‌های به روز شده نرم افزاری در اختیار کارآموزان قرار می‌گیرد.

  تخفیف‌های آموزشگاه فنون برق شامل چه کارآموزانی می‌شود؟

  پاسخ: کارآموزان بعد از گذراندن یک دوره برای ثبت نام دوره‌های بعدی و همچنین در صورت معرفی هنرجوی دیگر می‌توانند از تخفیف‌های آموزشگاه بهره‌مند شوند.

  سوالات متداول تخصصی

  آیا دوره نصب دزدگیر خودرو به صورت عملی برگزار می‌شود؟

  پاسخ : بله کلاس‌های نصب دزدگیر خودرو به صورت تئوری و عملی برگزار می‌گردد ولی بیشترین تمرکز آموزشگاه روی کار عملی توسط کارآموزان در داخل کارگاه‌های مجهز می‌باشد.

  دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو چند ساعت است؟

  پاسخ :این دوره هم به صورت فشرده و هم به صورت عادی برگزار می‌شود که کارآموزان محترم بر اساس کار و موقعیت شغلی خود تصمیم می‌گیرند که به صورت فشرده یا عادی در کلاس‌ها شرکت کنند.

  در دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو به چه مباحثی پرداخته می‌شود؟

  پاسخ : در این دوره آموزشی از سیم کشی انواع ماشین‌های سواری خارجی و داخلی، پیدا کردن سیم‌ها، روش عبور دادن سیم برای صندوق، رله برای قطع برق اتومبیل و نصب صحیح آژیر، نصب شیشه بالابر، آشنایی با انواع سنسور ها و …همه به صورت کامل آموزش داده می‌شود.

  آموزش نصب دزدگیر خودرو در چه حدی می‌باشد؟

  پاسخ: تمام مراحل نصب دزدگیر خودرو از ابتدا تا انتها در کارگاه آموزشگاه به صورت کاملا عملی توسط استاد انجام شده و توسط خود کارآموز اجرا می‌شود.

  آیا استاد برای این دوره جزوه‌ای در نظر گرفته است و یا پیش نیاز خاصی احتیاج دارد؟

  پاسخ: این دوره داخل کارگاه به صورت عملی و ویژه بازار کار آموزش داده می‌شود و در صورت نیاز جزوه داخل کلاس در اختیار کارآموز قرار داده می‌شود.

  آموزش صفر تا صد نصب دزدگیر ماشین

  با توجه به آمار رو به رشد سرقت البته باید بگویم متاسفانه! نصب دزدگیر از نان شب هم واجب‌تر شده است. دزدگیر‌ها نقش بسزایی در افزایش امنیت خودرو‌ها داشته و به همین دلیل اولین اقدام بعد از خریدن خودرو نصب دزدگیر است.

  نصب دزدگیر یکی از پر درآمدترین فعالیت‌های مرتبط با خودرو است. شروع کردن این شغل نیاز به سرمایه اولیه بالایی ندارد و دانش و مهارت مهم‌ترین فاکتور برای موفقیت در این شغل است. یک آموزشگاه نصب دزدگیر خوب, دوره نصب دزدگیر خودرو را به صورت عملی به شما آموزش می‌دهد. همچنین آموزش در دوره نصب دزدگیر خودرو به این صورت است که می‌توانید انواع مختلف دزدگیر اعم از نصب دزدگیر مجیکار، رابین، استیل میت و … را بر روی انواع خودرو‌ها نصب کنید.

  آموزشگاه فنون برق یکی از مراکز معتبری است که دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو را برای علاقه مندان برگزار می‌کند. این آموزشگاه برای آموزش سرفصل‌های دوره نصب دزدگیر خودرو از اساتید مجرب استفاده کرده است. همچنین سرفصل‌های آموزش کلاس نصب دزدگیر خودرو جامع و متناسب با نیاز بازار کار می‌باشد.

  آموزش نصب دزدگیر خودرو

  آموزش نصب دزدگیر خودرو را از کجا شروع کنیم؟

  برای آموزش نصب دزدگیر خودرو می‌توانید مدت زمانی را به عنوان شاگرد در کنار یک نصاب حرفه‌ای دزدگیر ماشین که سابقه کار بالایی دارد کار کنید و از او بخواهید صفر تا صد نصب دزدگیر خودرو را به شما آموزش دهد. در حال حاضر کمتر نصابی حاضر به پذیرفتن شاگرد می‌شود و اگر هم درخواست شما را قبول کند لازم است مدت زمان طولانی را نزد او بگذرانید تا بتوانید با نحوه نصب دزدگیر ماشین آشنا شوید.

  اگر تمایل دارید که دوره نصب دزدگیر خودرو را در مدت زمان کوتاهی آموزش ببینید بهترین راه شرکت در دوره‌های آموزش نصب دزدگیر خودرو در آموزشگاهی معتبر و تخصصی است.

  شرکت در دوره‌های آموزش دزدگیر خودرو این امکان را برای شما فراهم می‌کند که در مدت زمانی کوتاه صفر تا صد نصب دزدگیر را یاد بگیرید. آموزش‌ها در دوره نصب دزدگیر خودرو به صورتی

  است که بتوانید پس از پایان دوره به راحتی وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنید.

  آموزشگاه فنون برق یکی از مجهزترین آموزشگاه‌های برگزار کننده دوره‌های نصب دزدگیر خودرو است. این آموزشگاه با سطح کیفی بالا و با هدف ورود کارآموز به بازار کار این دوره را برگزار می‌نماید.

  بازار کار و درآمد نصب دزدگیر خودرو

  بازار کار نصب دزدگیر خودرو چگونه است؟ در صورت ورود به این حرفه چه درآمدی را کسب خواهیم کرد؟ این سوالاتی است که بیشتر افرادی که می‌خواهند وارد بازار کار نصب دزدگیر شوند از ما می‌پرسند. اگر نگاهی به اطراف خود بیندازید خواهید دید که تعداد خودروها روز به روز در حال افزایش است. از طرفی امنیت یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که افراد به دنبال آن هستند به خصوص در جامعه امروز که آمار سرقت روز به روز در حال افزایش است. بنابراین بدون شک بعد از خرید خودرو اولین اقدامی که توسط افراد صورت می‌گیرد اقدام به نصب دزدگیر است.

  نصب دزدگیر خودرو امری تخصصی است و تنها کسانی که نصب دزدگیر خودرو را به طور کامل آموزش دیده باشند می‌توانند از پس نصب و راه اندازی آن برآیند. بنابراین اگر در کلاس آموزشی دزدگیر خودرو ثبت نام کرده باشید و مهارت‌های این رشته را یاد گرفته باشید مطمئن باشید که می‌توانید از بازار کار خوبی برخوردار بوده و درآمد بالایی را کسب کنید.

  انتخاب بهترین آموزشگاه نصب دزدگیر ماشین

  اما با توجه به بازار کار خوبی که نصب دزدگیر خودرو دارد امروزه آموزشگاه‌های بسیاری در حال برگزاری دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو هستند، از جمله این آموزشگاه‌ها آموزشگاه فنی پارس، برق گستران فنی برق و …. هستند. یا توجه به این که تعداد آموزشگاه‌ها زیاد است، انتخاب بهترین آموزشگاه کمی سخت است. در برخی از این مراکز متاسفانه تنها یک جزوه آموزشی به کارآموزان داده شده و هیچ گونه آموزش عملی ارائه نمی‌شود. بنابراین انتخاب آموزشگاه دزدگیر خودرو موضوع مهمی است که نباید آن را نادیده بگیرید و حتما آموزشگاهی را انتخاب کنید که شیوه آموزش در آن به صورت عملی باشد و همچنین طی دوره، صفر تا صد نصب و راه اندازی انواع برند دزدگیر را به شما آموزش دهد. اگر به دنبال دریافت مدرک هستید توصیه می‌کنیم به اعتبار و فعالیت آموزشگاه زیر نظر سازمان فنی حرفه‌ای توجه داشته باشید.

  مزایای آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو فنون برق

  شما علاقه‌مندان عزیز با شرکت در دوره آموزش نصب دزدگیر ماشین آموزشگاه فنون برق، از مزایای زیادی بهره‌مند خواهید شد. طبق آمار و میزان رضایتمندی هنرجویان، آموزشگاه فنون برق کاربردی‌ترین و پربازده‌ترین دوره نصب دزدگیر خودرو را برگزار می‌کند.

  این دوره به پیش نیاز خاصی احتیاج ندارد و هنرجویان از صفر تا صد مطالب را فرا می‌گیرند. پس از اتمام دوره مهارت آموزان هرآنچه که برای ورود به بازار کار احتیاج است را بدست خواهند آورد.

  • آموزش تئوری و عملی در کارگاه‌ مجهز
  • بهره‌مندی از دانش و مهارت اساتید مجرب
  • امکان بازآموزی رایگان
  • اعطای گواهینامه معتبر فنی و حرفه ای
  • پشتیبانی از هنرجویان پس از اتمام دوره
  • معرفی خوابگاه به مهارت‌آموزان
  • برگزاری کلاس با حداقل شرکت کننده جهت بهبود کیفیت آموزشی
  • دسترسی آسان به وسایل نقلیه عمومی

  نحوه سیم کشی دزدگیر خودرو

  برای نصب دزدگیر ماشین لازم است تا سیم کشی‌های گوناگونی را انجام دهید. سیم برق دزدگیر، سیم راهنما، سیم آژیر، سیم صندوق پران برخی از انواع سیم‌ها در دزگیر است که باید به درستی آن‌ها را نصب کنید. اشتباه در نصب هر یک از این سیم‌ها باعث می‌شود تا دزدگیر به خوبی عمل نکند.

  سیم برق دزدگیر برای کارکرد نیاز به برق V 12 دارد و از طریق سیم قرمز رنگی به فیوز و با سیم مشکی رنگ به بدنه خودرو وصل می‌شود.

  سیم قفل مرکزی دزدگیر از مهم ترین سیم‌ها است. در دزدگیر شش سیم برای سیم قفل مرکزی است. این سیم‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند. سیم‌های Look و سیم‌های unlook. هر یک از این دو دسته سیم خود از سه سیم تشکیل شده‌اند که این سیم‌ها در داخل کنترل یونیت دزدگیر به یک رله وصل می‌شوند. در دفترچه راهنما دزدگیر سیم‌های قفل مرکزی مشخص شده‌اند که می‌توانید برای شناسایی این سیم‌ها دفترچه را مطالعه کنید.

  سیم راهنما دزدگیر جز دسته سیم‌های خروجی دزدگیر هستند و به سیم‌های راهنمای ماشین متصل می‌شوند. در دفترچه راهنما دزدگیر این سیم‌ها مشخص شده‌اند. معمولا در دزدگیرها اگر دو سیم هم رنگ وجود داشته باشد این دو سیم مربوط به راهنما هستند و باید به دسته سیم راهنما ماشین متصل شوند. اگر سیم راهنما دزدگیر یک عدد بود، باید آن را توسط دیود ۴۰۰۷ به راهنما ماشین متصل کنید.

  سیم آژِیر، سیم حسگر ACC، سیم لای دری، سیم کاپوت، سیم صندوق پران از دیگر سیم‌هایی است که هنگام سیم کشی دزدگیر باید آنها را انجام دهید. در دوره آموزش دزدگیر خودرو آموزشگاه فنون برق به طور کامل صفر تا صد نحوه سیم کشی دزدگیر ماشین به طور کامل به شما آموزش داده می‌شود.

  دوره نصب دزدگیر خودرو مناسب چه کسانی است؟

  با توجه به بازار کار عالی که نصب دزدگیر خودرو دارد این دوره مناسب:

  • کلیه علاقه مندان به مشاغل مرتبط با خودرو
  • برقکاران خودرویی که می‌خواهند مهارت‌های خود را توسعه دهند.
  • افرادی که سرمایه بالایی برای ورود به بازار کار ندارند.
  • افرادی که دنبال یک شغل پردرآمد فنی هستند.
  • افرادی که هیچ آشنایی با نحوه نصب دزدگیر خودرو ندارند.
  • افرادی که می‌خواهند صفر تا صد نصب دزدگیر خودرو را یاد بگیرند.
  • افرادی که قصد دریافت مدرک معتبر نصب دزدگیر خودرو را دارند.
  • افرادی که می‌خواهند آموزش نصب دزدگیر ماجیکار، استیل میت، رابین و دیگر برندها را یاد بگیرند.
  به این نوشته امتیاز دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه دوره : 3.700.000 تومان

  شهریه با تخفیف : 2.600.000 تومان