آموزش ریمپ ایسیو

آموزش ریمپ ایسیو

 آموزش ریمپ ایسیو

آموزش ریمپ ecu این روزها به یکی از مشاغل پرطرفدار تبدیل شده که افراد زیادی خواهان یادگیری آن هستند. ریمپ ایسیو باعث افزایش توان موتور و کاهش مصرف سوخت خودرو میشود. ECU ریمپینگ به شیوه های مختلف انجام می شود، رایج‌ترین روش متصل شدن به پورت دیاگ خودرو و فلش کردن نرم افزار ECU با یک مپ استاندارد و روش دوم، نوشتن یک مپ سفارشی برای خودروی شماست که این روش هزینه بالاتری دارد ولی نتایج بهتری را برای خودرو به ارمغان می آورد. عملیات ریمپینگ نیاز به تخصص دارد و فرد باید با نرم افزارهای مختلف آشنا و همچنین شناخت کاملی از نحوه کارکرد ایسیو خودرو داشته باشد. اگر ریمپینگ توسط فرد غیر حرفه ای انجام شود علاوه بر افزایش مصرف سوخت باعث آسیب هایی همچون خرابی کاتالیست، افزایش دمای موتور، سوختن واشر سرسیلندر و … می شود. دوره آموزش ریمپینگ ECU که توسط آموزشگاه فنون برق آموزش داده می شود به صورت کاملا تخصصی و عملی بوده و با هدف ورود هنرجو به بازار کار برگزار می شود. با شرکت در دوره آموزشی ریمپ خودرو علاوه بر دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای آماده ورود به بازار کار می شوید. برای آموزش تعمیرات ایسیو ماشین های سنگین روی لینک کلیک کنید.

ویژگی های دوره آموزش ریمپ ایسیو

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش ریمپ ایسیو

7300000 تومان

5100000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش ریمپ ایسیو

آموزش حذف سنسور میل سوپاپ

آموزش حذف کاتاف(cutoff)

آموزش با دستگاه تی ان ام

آشنای با انواع ایسو های خودرو های ایرانی

توانای انجام ریمپ تمامی ایسو های خودرو های ایرانی چینی و کره ای

آشنایی با نحوه چکسام گیری

شناخت مپ ایسیو

آموزش کاهش دمای فن

آموزش حذف سنسور اکسیژن دوم به منظور رفع خطا کاتالیزور

آموزش از بین بردن کد و خطای کاتالیزور

توانای بر طرف کردن مشکلات نرم افزاری ایسو

توانای انجام ریمپ کلی(افزایش قدرت. شتاب و گشت آور)

توانای انجام ریمپ کاهش مصرف سوخت

وکاتاف رگباری(توانای انجام بک فایر و پاپ اند بنگ)

آموزش حذف کد خطا برای تمامی ایسو ها

آموزش حذف کد سویچ و بی کد کردن و فعال و غیر فعال کردن ایمو بلایزر

آموزش تنظیم دور ارام برای تمامی ایسو ها

آموزش حذف و فعال کردن تمامی سنسور ها

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید


  انتخاب دوره:


  آموزش برق خودرو درجه 1آموزش برق خودرو درجه 2آموزش تخصصی برق شبکه ای (مالتی پلکس)آموزش ریمپینگ(ریمپ ecu)آموزش تعمیرات ایسیو (ECU)  • روزساعتتاریخ
  • شنبه الی چهارشنبه13 الی 15:301403/05/13

  سوالات متداول عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره مدرک هم صادر میشود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟

  پاسخ : بله بعد از اتمام دوره آموزشگاه فنون برق مدرک برای تمام کارآموزان شرکت کننده صادر میشود و همچنین آموزشگاه میتواند در خواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.

  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس های آموزشگاه الزامی می باشد؟

  پاسخ : بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ،یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کاراموز باشد.

  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس های آموزشگاه برای کاراموزان شهرستانی دارید؟

  پاسخ : آموزشگاه فنون برق برای کاراموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کاراموزان محترم شهرستانی میتوانند با هزینه مناسب به خوابگاه ها معرفی گردند.

  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می باشند؟

  پاسخ : بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می باشند.

  چرا دوره آموزشی آموزش ریمپ ecu در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کاراموزان می باشد؟

  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره های برگزار کننده می باشد. همچنین از ویژگی های آموزشگاه : آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی دراختیار گذاشتن فایلهای به روزشده نرم افزاری

  آیا بعد از اتمام دوره های آموزشی تضمینی برای ورود به بازار کار وجود دارد؟

  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه فنون برق جهت ورود به بازار کار طراحی شده است و در دوره های آموزشی روش های ورود به بازارکار توسط اساتید، آموزش داده می شود تا هنرجویان با آمادگی کامل به راحتی جذب بازار کار شوند.

  چرا بهتر است کارآموزان دوره برق خودرو را در آموزشگاه فنون برق بگذرانند؟

  پاسخ : زیرا آموزشگاه فنون برق از اساتید با تجربه و متخصص و کارگاه های مجهز در این حوزه استفاده می کند و در پایان دوره، مدرک رسمی زیر نظر سازمان فنی وحرفه ای به هنرجویان اعطا می شود.

  سوالات متداول تخصصی

  آیا در کلاس تجهیزات به میزان کافی موجود است ؟

  پاسخ: بله تمامی تجهیزات مربوط به آموزش ریمپ ecu در کلاس موجود است

  آیا اجزا سیستم انژکتوری نیز آموزش داده می شود ؟

  پاسخ: بله، شناخت اجزا سیستم انژکتوری شامل عیب یابی و تست( اهمی و ولتاژی) انواع سنسورهای زیر ایسیو نیز آموزش داده خواهد شد

  آیا دوره برق خودرو پیش نیاز خاصی احتیاج دارد ؟

  پاسخ: خیر پیش نیازی احتیاج ندارد تمام موارد از صفر آموزش داده می شود.

  آیا نقشه خوانی و عیب یابی نیز آموزش داده خواهد شد؟

  پاسخ: بله، نقشه خوانی و عیب یابی دسته سیم موتور نیز آموزش داده می شود

  آیا کار با دستگاه دیاگ هم تدریس می شود؟

  پاسخ: بله،آموزش کار با دستگاه دیاگ – تحلیل پارامترها- دانلود ایسیو- فلش ایسیو نیز آموزش داده خواهد شد.

  آیا سیستم هوارسانی هم آموزش داده خواهد شد؟

  پاسخ: بله، سیستم هوارسانی – سوخت رسانی و جرقه زنی در موتورهای انژکتوری به صورت کامل توضیح داده خواهد شد.

  ریمپ چیست؟


  ریمپ ایسیو به فعالیتی گفته می شود که طی آن تنظیمات نرم افزاری ایسیو خودرو تغییر یافته و با توجه به نیاز مشتری تنظیمات دیگری روی ایسیو خودرو قرار می گیرد. با ریمپ ایسیو می توانید از حداکثر توان خودرو استفاده نمایید. در واقع با ریمپ، مپ ایسیو تغییر می یابد.

  ریمپ ایسیو می تواند تنظیمات ایسیو را با توجه به شرایط آب و هوایی، یا نوع استفاده ای که از خودرو می کنید تغییر دهد. به طور مثال اگر شما راننده تاکسی باشید با ریمپ می توانید زمان روشن شدن فن را زودتر کنید تا خودرو جوش نیاورد. یا اگر می خواهید در مسابقات اتومبیل رانی شرکت کنید می توانید با ریمپ شتاب خودرو را افزایش دهید. انجام ریمپ ایسیو امری تخصصی است و نیاز به آموزش ریمپ خودرو به صورت تخصصی دارد. چرا که کوچکترین اشتباه در تغییر نرم افزار ایسیو می تواند مشکلات جدی را در عملکرد قطعات خودرو ایجاد نماید. آموزش تعمیرات ایسیو خودرو در تهران

  بازار کار ریمپ ایسیو چگونه است؟

  با توجه به مزایای بسیاری که ریمپ ایسیو به همراه می آورد امروزه تقاضا برای ریمپ خودرو افزایش چشمگیری یافته است. از طرفی ریمپ ایسیو کار آسانی نبوده و تنها افراد متخصص در این زمینه می توانند تنظیمات ایسیو خودرو را تغییر دهند.

  علاوه بر این ریمپ ایسیو رشته ای جدید و نوپا است و در حال حاضر تعداد افراد متخصص در این رشته بسیار اندک هستند. بنابراین اگر با ایسیو خودرو آشنایی دارید و می خواهید به صورت تخصصی در زمینه ریمپ فعالیت داشته باشید می توانید با یک برنامه ریزی صحیح آموزش ریمپ ای سی یو را به طور کامل و حرفه ای ببینید و خود را برای ورود به یک شغل عالی و پولساز آماده کنید.

  همچنین هزینه ریمپ ایسیو پایین نبوده و این موضوع باعث شده تا افراد متخصص در این زمینه از درآمد بالایی برخوردار باشند. بنابراین با آموزش حرفه ایی ریمپ و تعمیرات ایسیو می توانید متوسط درآمد ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان در ماه داشته باشید.

  آموزش ریمپ خودرو

  برای آن که بتوانید ریمپ ایسیو را بر روی انواع خودروهای داخلی و خارجی انجام دهید لازم است آموزش کامل ریمپ را دیده و تمرین و تکرار بسیاری داشته باشید. بنابراین اگر قصد ورود به این شغل را دارید در اولین مرحله لازم است ریمپ را به طور کامل آموزش ببینید. برای آموزش ریمپ ماشین روش های گوناگونی وجود دارد. شرکت در دوره آموزشی ریمپ ایسیو یکی از بهترین روش هایی است که از طریق آن می توانید صفر تا صد ریمپ خودرو را یاد بگیرید.

  بعد از آن که نحوه ریمپ خودرو را یاد گرفتید نوبت آن است که تمرین و کار عملی داشته باشید. اگر دوره ریمپ را در یک مرکز تخصصی ریمپ سپری کرده باشید می توانید طی دوره تمرین و تکرار داشته و از این طریق تجربه لازم را نیز به دست آورید.

  ریمپ خودرو به روش های گوناگونی صورت می گیرد. آموزش ریمپ با دیاگ یکی از موضوعات مهمی است که حتما باید با آن آشنایی کامل را داشته باشید.

  آموزش ریمپ پراید، پژو، ۲۰۶، سمند و دیگر خودروها

  اما یک ریمپ کار حرفه ای باید بتواند ریمپ را بر روی انواع خودرو انجام دهد. اگر آموزش اصولی ریمپ را دیده باشید برای شما فرقی نمی کند برند خودرویی که قصد ریمپ آن را دارید چیست، شما می توانید انواع برند داخلی و خارجی خودرو را ریمپ ایسیو کنید. آموزش ها در دوره ریمپ خودرو آموزشگاه فنون برق به گونه ای است که پس از اتمام دوره بتوانید انواع خودرو داخلی، خودرو چینی و خارجی را ریمپ کنید. بنابراین نگران یادگیری نباشید.

  هنگام انتخاب مرکز آموزش ریمپ به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

  اما هنگام انتخاب مرکز آموزش ریمپ بهتر است به نکاتی توجه داشته باشیم. اول از همه این که چون ریمپ ایسیو کاری تخصصی است بنابراین مرکز انتخابی بایستی یک مرکز معتبر باشد و اساتید آن از تخصص کافی برای آموزش صفر تا صد ریمپ بهره مند باشند.

  موضوع بعدی عملی بودن آموزش ها است. بنابراین مرکز انتخاب شده باید مجهز به انواع تجهیزات بوده و به صورت عملی سرفصل ها را آموزش دهد. کامل و جامع بودن سرفصل ها موضوع دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد. اگر قصد آموزش ریمپ فنی حرفه ای را دارید به این موضوع توجه داشته باشید که آموزشگاه مورد نظر زیر نظر فنی حرفه ای دوره ریمپ را برگزار نماید.

  توجه داشته باشید که هر چقدر برای آموزش ریمپ هزینه کنید چندین برابر آن مدت زمان کوتاهی پس از ورود به بازار کار به شما عزیزان باز می گردد.

  به این نوشته امتیاز دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه دوره : 7.300.000 تومان

  شهریه با تخفیف : 5.100.000 تومان