آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل

از کاربردی ترین و پرطرفدار ترین دوره های آموزشی، دوره آموزش تعمیر موبایل است، که آموزشگاه فنون برق با بهترین اساتید و با کیفیت ترین ابزار، این دوره ارزشمند را برگزار می‌کند. تعمیر تمامی موبایل های اندروید و ای او اس در این آموزشگاه تدریس خواهد شد. اگر به تعمیرات موبایل علاقه مند هستید، با هر سطح از دانش و تجربه می‌توانید بدون هیچ گونه نگرانی در آموزشگاه ما ثبت نام کنید، چرا که اساتید خبره ما در این زمینه از صفر تا صد تعمیرات موبایل را به شما آموزش خواهند داد. همانطور که می‌دانید تعمیرات موبایل به دو بخش تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم می‌شود، تعمیرات نرم افزاری شامل فلش کردن گوشی، روت کردن گوشی، رفع ارورها، باز کردن قفل گوشی‌های مختلف و …(در بخش سرفصل ها کامل به این مباحث اشاره شده است) و تعمیرات سخت افزاری شامل روش‌های تعمیر انواع گوشی‌های آیفون و اندروید، باز و بسته کردن موبایل، تعویض تاچ ال سی دی، تعویض قطعات جانبی است که همه و همه در دوره آموزشی ما به مهارت آموزان آموزش داده می شود. پس از اتمام دوره مدرک معتبر بین المللی به مهارت آموز اعطا می‌شود، که این به منزله استخدام سریع و آسان در بهترین مراکز تعمیراتی است. فنون برق بعد از اتمام دوره نیز شما را پشتیبانی خواهد کرد. به این معنی که اگر در محل کار با مشکلی مواجه شدید می‌توانید با اساتید آموزشگاه مشورت کرده و ایراد را برطرف کنید. امکان باز آموزی، دوره رایگان تعمیرات موبایل ، از دیگر مزایای این آموزشگاه می باشد.

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات موبایل

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش تعمیرات موبایل

5600000 تومان

3900000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش تعمیرات موبایل

آموزش الکترونیک پایه ( تست و عملکرد قطعات) برای درک بهتر

عیب یابی و تشریح عملکرد مدار سیم کارت

آموزش آشنایی با ساختار سیم کارت و نسلهای آن

تشریح مدار SD کارت

خرابیهای رایج و عیب یابی مدار SD کارت

آموزش نقشه خوانی موبایل و تبلت

تشریح عملکرد و پیدا کردن قطعات نامعلوم روی برد موبایل و تبلت

پیدا کردن ارتباط بین لاینها و لاین آسیب دیده

آموزش باز و بسته کردن موبایل و تبلت

آموزش اصطلاحات پر کاربرد در زمینه سخت افزار موبایل و تبلت

آشنایی با قطعات SMD کاربردی در زمینه موبایل تبلت

آشنایی با بلوک دیاگرام موبایل و تبلت

تشریح عملکرد کلید مدار های موبایل و تبلت

آموزش شناسایی کلید مدارهای موبایل و تبلت

تحلیل عملکرد و تشریح ساختار مدارهای موبایل و تبلت

تشریح عملکرد مدار Base band

تشریح عملکرد flash – E2 ROM – ROM – RAM – CPU خرابیهای رایج آنها

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید


  دوره های مرتبط با رشته:


  آموزش تعمیرات لپ تاپآموزش تعمیرات موبایلآموزش تعمیرات نرم افزار موبایلآموزش پروگرام هارد موبایلآموزش تعمیرات تبلت  • روزساعتتاریخ
  • شنبه الی چهارشنبه9:30 الی 121403/05/13
  • شنبه الی چهارشنبه15:30 الی 181403/05/27
  • شنبه الی چهارشنبه13 الی 15:301403/06/05
  • شنبه الی چهارشنبه9:30 الی 121403/06/17

  سوالات متداول عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره آموزش تعمیرات موبایل مدرک هم صادر می‌شود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟

  پاسخ: بله بعد از اتمام دوره آموزشگاه فنون برق مدرک برای تمام کارآموزان شرکت کننده صادر می‌شود و همچنین آموزشگاه می‌تواند درخواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.

  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس تعمیرات موبایل آموزشگاه الزامی می‌باشد؟

  پاسخ: به مهارت آموز جهت شرکت در دوره آموزش تعمیر موبایل بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ، یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کارآموز باشد.

  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه برای کارآموزان شهرستانی دارید؟

  پاسخ: آموزشگاه فنون برق برای کاراموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کارآموزان محترم شهرستانی می‌توانند با هزینه مناسب به خوابگاه‌ها معرفی گردند.

  آیا اساتید دوره تعمیر موبایل دارای تجربه و سابقه کار می‌باشند؟

  پاسخ: بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می‌باشند.

  چرا کلاس تعمیرات موبایل در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کارآموزان می‌باشد؟

  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره‌های برگزار کننده می باشد. همچنین از ویژگی‌های آموزشگاه : آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره‌ها ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی دراختیار گذاشتن فایلهای به روزشده نرم افزاری

  برگزاری دوره آموزش تعمیر موبایل برای افراد شاغل به چه صورت است؟

  پاسخ: دوره آموزش تعمیر موبایل (سخت افزار) برای افراد شاغل به درخواست خودشان در روزهای تعطیل و آخر هفته برگزار می‌شود.

  تخفیف‌های آموزشگاه فنون برق شامل چه کارآموزانی می‌شود؟

  پاسخ: کار آموزان بعد از گذراندن یک دوره برای ثبت نام دوره‌های بعدی و همچنین در صورت معرفی هنرجوی دیگر می‌توانند از تخفیف‌های آموزشگاه بهره‌مند شوند.

  سوالات متداول تخصصی

  آیا دوره تعمیرات موبایل شامل کلیه موبایل‌ها می‌شود؟

  پاسخ: بله. دوره آموزش تعمیرات موبایل و تبلت شامل سخت افزار و نرم افزار انواع موبایل‌ها می‌باشد. که در قسمت سخت افزاری از گوشی‌های دکمه ای تا اندروید و ایفون آموزش داده می‌شود و در دوره از معرفی قطعات و عیب یابی آن‌ها منابع تغذیه، نقشه خوانی، قطعه شناسی، مهارت‌های تعمیراتی، تعمیر برد گوشی‌ها می‌باشد و در قسمت نرم افزاری IOS،اندروید و نرم افزار باکس آموزش داده می‌شود.

  آیا دوره آموزش تعمیرات موبایل ساعت مشخصی دارد؟

  پاسخ: دوره تعمیرات موبایل در سه زمان بندی مشخص برگزار می‌شود تا تمام افراد با تمام شرایط بتوانند در کلاسها شرکت کنند. کلاس‌های عادی که سه روز در هفته برگزار می‌شود،کلاس‌های فشرده که هر روز برگزار می‌شود و کلاس‌های آخر هفته که فقط پنجشنبه و جمعه برگزار می‌شود.

  در این دوره چه گوشی‌هایی آموزش داده می‌شود؟

  پاسخ: در دوره آموزش تعمیرات موبایل از گوشی‌های دکمه‌ای تا اندروید و آیفون به صورت کامل آموزش داده می‌شود.

  آیا در کلاس تعمیرات موبایل تعمیر گوشی‌های آب خورده و خاموش هم آموزش داده می‌شود؟

  پاسخ: بله در دوره تعمیرات موبایل( سخت افزار و نرم افزار) تعمیر گوشی‌های آب خورده و خاموش هم آموزش داده می‌شود.

  آیا در دوره آموزش تعمیر موبایل, تعمیرات تبلت را هم آموزش می‌دهید ؟

  بله برای کارآموزانی که دوره تعمیرات سخت افزار و نرم افزار موبایل را ثبت نام می‌کنند به صورت رایگان دوره تبلت را هم آموزش می‌دهیم

  آیا تشخیص و عیب یابی فقط با نقشه در این آموزش داده می‌شود؟

  پاسخ: خیر در دوره آموزش تعمیر موبایل تشخیص و عیب یابی با نقشه و بدون نقشه آموزش داده می‌شود

  آیا باکس‌ها به صورت کامل در دوره آموزش تعمیر موبایل گفته می‌شود؟

  پاسخ: بله تشریح باکس‌های روز بازار به صورت کامل در دوره آموزش تعمیر موبایل (نرم افزار) اموزش داده می‌شود.

  مراحل آموزش تعمیرات موبایل

  به صفحه دوره تعمیرات موبایل آموزشگاه فنون برق خوش آمدید. مجموعه فنون برق سال های زیادی است که با عنوان بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل، تعمیرکاران ماهر و حرفه ای را وارد بازار کار کرده است. آموزشگاه فنون برق در حال حاضر مجهز ترین کارگاه های آموزش تعمیر موبایل را در اختیار دارد و دوره های تعمیرات موبایل را در دو بخش تئوری و عملی برگزار می کند.

  یکی از اصلی ترین ویژگی های آموزشگاه فنون برق این است که کلاس های خود را با هدف ورود کارآموز به بازار کار تشکیل می دهد؛ بنابراین شما پس از گذراندن دوره آموزش تعمیرات موبایل در فنون برق، این آمادگی را خواهید داشت که از این شغل کسب درامد کنید.

  همانطور که در سرفصل ها مشاهده می کنید، در دوره آموزش تعمیرات موبایل تمامی ابعاد نرم افزاری و سخت افزاری انواع گوشی ها و تبلت های اندروید و ios بررسی و آموزش داده خواهد شد. تمامی تلاش آموزشگاه تعمیرات موبایل فنون برق این است که هنرجو پس از اتمام دوره دغدغه ای در زمینه مهارت تعمیر موبایل نداشته باشد. به همین دلیل توانسته ایم بهترین کادر مدرسان و اساتید تعمیر موبایل را جذب آموزشگاه کنیم.

  لازم به ذکر است که آموزشگاه فنون برق برای دوره های خود پشتیبانی 6 ساله در نظر گرفته است و در این مدت پاسخگوی شما هنرجویان گرامی خواهد بود. همچنین تا 6 ماه امکان تجدید دوره خواهید داشت تا اگر بخشی از دوره را متوجه نشده باشید، آن دوره مجددا به صورت رایگان برای شما تشکیل شود.

  در نهایت پس از اتمام دوره تعمیرات موبایل، مدرک کعتبر آموزشگاه را دریافت خواهید کرد و با این مدرک می توانید اقدام به دریافت جواز کسب و شرکت در آزمون فنی حرفه ای نمایید. پس از هر کجای ایران بزرگ که هستید همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید و پس از مشاوره رایگان در دوره مدنظر خودتان ثبت نام نمایید. برای آموزش پروگرام هارد موبایل روی لینک کلیک کنید.

  آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل

  دنیای تکنولوژی هر روز در حال پیشرفت و به روز شدن است و همین باعث شده تا شغل تعمیر موبایل تبدیل به یکی از تخصصی ترین مشاغل دنیا شود. به جرعت می توان گفت آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل به یک بستر آموزشی و آکادمیک نیاز دارد و برای یادگیری اصولی این حرفه باید حتما به یک آموزشگاه مجهز و حرفه ای مراجعه کنید.

  آموزشگاه فنون برق بیش از 20 سال است که در حوزه آموزش تعمیرات موبایل فعالیت می کند و حالا توانسته است با رفع دغدغه ها و نیاز های هنرجویان تبدیل به بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل شود. این مجموعه برگزار کننده دوره های آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل ویژه بازار کار است و این افتخار را داشته که افراد زیادی را روانه بازار کار نماید. در دوره تعمیرات موبایل فنون برق ما صفر تا صد تعمیر انواع گوشی و نحوه تعویض قطعات آن ها را به شما آموزش خواهیم داد. نوکت مثبت دوره های ما این است که تمامی مراحل تعمیرات را روی تلفن همراه به صورت عملی آموزش می دهیم تا هنرجویان با تجربه و آزمون و خطا به درک بیشتری از این حرفه برسند.

  آموزش تعمیرات موبایل

  آموزش تعمیرات موبایل آیفون

  همانطور که می‌دانید موبایل‌های آیفون بسیار حساس و پیچیده بوده و تعمیرات آن‌ ها بسیار تخصصی می‌باشد.

  یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که برای ورود به شغل تعمیرات موبایل می‌بایست بر آن مسلط باشید، نحوه عیب یابی و تعمیر سخت افزاری گوشی آیفون است. در این آموزشگاه به صورت تخصصی به این موضوع پرداخته شده است. اساتید متخصص تعمیرات موبایل به صورت کاملا عملی انواع مشکلات موبایل‌های برند آیفون را بررسی کرده و از صفر تا صد آموزش تعمیرات موبایل آیفون را به شما عزیزان تدریس می کنند. پس از آن کارآموزان به صورت عملی و زیر نظر استاد دوره مباحث آموزشی را تمرین می‌کنند، این موضوع باعث نهادینه شدن مباحث در ذهن کارآموزان می‌گردد.

  مزایای دوره تعمیرات موبایل

  برای اینکه در مسیر شغل تعمیرات موبایل موفق باشید، باید دوره های تعمیرات موبایل را به صورت تخصصی و حرفه ای بگذرانید. برای این کار آموزشگاه های زیادی هستند که می توانید به آن ها مراجعه کنید اما هیچ آموزشگاهی فنون برق نمی شود.

  در واقع فنون برق به عنوان آموزشگاه تعمیرات موبایل ویژگی ها و مزایایی دارد که نظر اکثر هنرجویان را به خود جلب کرده است. این مزایا عبارت اند از:

  • برگزاری دوره آموزش تعمیرات موبایل در دو مرحله تئوری و عملی
  • پذیرش هنرجو از سراسر نقاط ایران بزرگ به همراه خوابگاه
  • مشاوره 24 ساعته در خصوص انتخاب دوره و زمانبندی کلاس ها
  • امکان تجدید و تکرار دوره تا 6 ماه
  • پشتیبانی و پاسخگویی آموزشگاه با کارآموز به مدت 6 سال
  • منعطف بودن تایم دوره ها بر اساس زمانبندی و برنامه ریزی کارآموزان
  • برگزاری کلاس های آموزش تعمیرات موبایل با 5 تا 6 کارآموز
  • در اختیار داشتن بهترین و خبره ترین اساتید تعمیر موبایل در ایران
  • ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه به زبان های مختلف پس از اتمام دوره

  آموزشگاه تعمیرات موبایل

  متاسفاده عده ای فکر می کنند که می شود مانند دوران گذشته یک حرفه را به صورت تجربی و آماتور یاد بگیرند. این افراد پس از کسب آموزش های نادرست بدون هیچ تجربه ای اقدام به فعالیت در تعمیرگاه موبایل می نمایند اما در نهایت به دلیل نداشتن تخصص و مهارت لازم، خسارت های زیادی را به بار می آورند و عملا در این شغل شکست می خورند. برای آموزش تعمیرات تبلت روی لینک کلیک کنید.

  اگر قصد دارید یک بار برای همیشه تعمیر موبایل را به صورت کاملا تخصصی آموزش ببینید، حتما به یک آموزشگاه معتبر مراجعه کنید. با کمی تحقیق از هنرجویان و تعمیرکاران تازه کار متوجه می شوید که در حال حاضر مجموعه فنون برق بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در ایران محسوب می شود.

  همچنین قیمت دوره های تعمیرات موبایل در فنون برق نسبت به سایر آموزشگاه ها پایین تر بوده و شما با کمترین هزینه می توانید در این دوره ها شرکت نمایید. این مجموعه سعی کرده در سریع ترین زمان ممکن هنرجویان را آماده ورود به بازار کار کند و برای این کار از مربیان و اساتید معروف و خبره کمک گرفته است.

  آموزشگاه تعمیرات موبایل

  بازار کار تعمیرات موبایل چگونه است؟

  در دنیای امروز که تلفن های همراه سهم بزرگی در زندگی ما دارند پس بهترین شغل می‌تواند به مهم ترین ابزار در دنیای امروز مربوط باشد. موبایل وسیله ای است که با توجه به کاربرد بالایی که دارد خرید و فروش آن متوقف نمی‌شود. همین موضوع نشان دهنده این است که کاربران مداوم از آن استفاده می‌کنند وقتی از یک وسیله زیاد استفاده شود امکان خراب شدن آن وجود دارد. در نتیجه شغل تعمیرکار موبایل همواره از بازار کار خوبی برخوردار است.

  درآمد تعمیرکار موبایل

  مانند مشاغل دیگر درآمد تعمیرکار موبایل به عوامل گوناگونی مثل سطح دانش و مهارت تعمیرکار، تجربه محل کار، تبلیغات انجام شده، مشتری مداری، قیمت پیشنهادی برای تعمیر و عوامل اینچنینی بستگی دارد. طبق آمار بدست آمده تعمیرکار مبتدی موبایل درآمدی بین 20 تا 25 میلیون تومان و تعمیرکار حرفه ای موبایل از 40 میلیون تومان به بالا کسب خواهد کرد. آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل در آموزشگاه فنون برق

  درآمد تعمیرکار موبایل

  سرمایه اولیه راه اندازی تعمیرگاه موبایل

  شما پس از گذراندن دوره آموزش تعمیر موبایل، ابزارهایی برای شروع به کار نیاز دارید.

  برای بخش سخت افزاری تعمیر موبایل حدودا ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان هزینه برای خرید ابزار های مورد نیاز دارید، ولی بهتر است بدانید که مثلا اگر قصد خرید لوپ باکیفیتی دارید باید ۸ میلیون تومان برای میکروسکوپ هزینه کنید.

  برای کار کردن روی گوشی‌ های اپل یا سامسونگ جدید، حتما ابزار گرانتر و حرفه‌ای تری لازم دارید. به مراتب با یک هیتر ۲ میلیون تومانی ممکن است به برد گوشی‌های اپل آسیب برسانید! برای کار نرم افزاری موبایل هم شما به لپ تاپ احتیاج دارید. باکس‌های موبایل هم قیمتی بین ۳ تا ۶ میلیون تومان دارند.

  ابزارهای مورد نیاز تعمیرکار موبایل

  تعمیرکاران برای تعمیرات موبایل حتما باید از ابزار کمک بگیرند در واقع بدون استفاده از لوازم مخصوص، تعمیر موبایل ممکن نخواهد بود.

  برخی از این ابزار که مورد استفاده قرار می‌گیرند عبارت اند از هویه، هویه دیجیتال، هولدر و پایه، سیم لحیم، مولتی متر، میکروسکوپ، چراغ ذره بین، هیتر، ست پیچ گوشتی، قاب باز کن، تقویت کننده باتری، تستر باتری، جعبه JIG.

  در دوره تعمیرات موبایل آموزشگاه فنون برق به این موضوع توجه ویژه ای می‌شود و اساتید توجه خاصی به این مبحث دارند.

  کارورزی بعد از اتمام دوره تعمیرات موبایل

  برخی ناآگاهی را استرس زا می‌دانند، یعنی هر موقعیتی که با آن آشنایی نداریم باعث ایجاد احساس ترس و وحشت در ما می‌شود. بنابراین کسانی که اولین روز کاری در زمینه تعمیرات موبایل را تجربه می‌کنند ممکن است به دلیل عدم آشنایی با محیط کار تعمیرات موبایل و عدم تجربه در حل مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری تلفن همراه احساس اضطراب کنند و فکر کنند که در این کار موفق نمی شوند.

  این اضطراب و نگرانی می‌تواند مقدمه اشتباهات جبران ناپذیری باشد. توصیه می‌کنیم قبل از ورود به کار به عنوان یک تعمیرکار حرفه ای دوره‌های کارآموزی را به پایان برسانید. این دوره‌ها شما را به عنوان یک کارآموز دوره آموزش تعمیرات موبایل وارد دنیای واقعی می‌کند و اضطراب ناشی از کمبود دانش و مهارت را از بین می‌برد و فرصتی برای تجربه کاری بی‌عیب و نقص در اختیار شما قرار می‌دهد.
  نخصص در هر زمینه ای باعث موفقیتتان می شود، پس سعی کنید یک متخصص باشید.

  به این نوشته امتیاز دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه دوره : 5.600.000 تومان

  شهریه با تخفیف : 3.900.000 تومان