آموزش تعمیرات لوازم خانگی

آموزش تعمیرات لوازم خانگی

آموزش تعمیرات لوازم خانگی

آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنون برق از دوره‌های محبوب و پولساز در این مجتمع فنی است. دوره تعمیرات لوازم خانگی فنی حرفه ای در این آموزشگاه شامل آموزش تعمیرات یخچال ، آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی ، آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی ، ماکروویو و … می‌باشد که با توجه به گستردگی بازار و همچنین حجم بالای استفاده از این لوازم از بازار کار خوب و پردرآمدی برخوردار است. آموزش تعمیر لوازم خانگی به صورت کاملا عملی و توسط اساتید با تجربه در دو کلاس آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی و دوره تعمیرات مکانیکی لوازم خانگی فنی حرفه ای برگزار می‌گردد. کارآموزان طی این دوره آموزشی به صورت عملی، آموزش صفر تا صد تعمیرات وسایل برقی خانه و آشپزخانه را فرا گرفته و بر روی لوازم و وسایل خانگی تمرین کرده و به رفع اشکال می‌پردازند. ارائه مدرک معتبر و پشتیبانی رایگان از دیگر مزایای شرکت در دوره‌های آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی فنون برق است.

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش تعمیرات لوازم خانگی

7200000 تومان

5000000 تومان

ثبت نام

شهریه آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی

7200000 تومان

3800000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش تعمیرات لوازم خانگی

آموزش مباحث تعمیرات جارو برقی

آموزش مباحث تعمیرات ماکروفر

آموزش مباحث تعمیرات غذاساز

آموزش مباحث تعمیرات چرخ گوشت

آموزش مباحث تعمیرات مخلوط کن

آموزش مباحث تعمیرات آبمیوه گیری

آموزش مباحث تعمیرات پلوپز

آموزش مباحث تعمیرات سرخ کن

آموزش مباحث تعمیرات سشوار

آموزش مباحث تعمیرات خردکن

آموزش مباحث تعمیرات چایی ساز

آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی

آموزش جامع تعمیرات ماشین لباسشویی

آموزش جامع تعمیرات انواع یخچال ساید، معمولی و فریزر

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید


  انتخاب دوره:


  آموزش تعمیرات لوازم خانگیآموزش تعمیرات یخچال ساید و فریزرآموزش تعمیرات ماشین ظرفشوییآموزش تعمیرات ماشین لباسشوییآموزش تعمیرات یخچال صنعتی


  سوالات متداول عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی مدرک هم صادر میشود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟

  پاسخ: بله بعد از اتمام دوره، آموزشگاه فنون برق برای تمام کارآموزان شرکت کننده، مدرک صادر کرده و همچنین آموزشگاه می‌تواند برای مدرک فنی و حرفه‌ای و مدرک بین المللی برای مهارت آموز درخواست بدهد. لازم به ذکر است که این مدرک در کشور‌های دیگر نیز اعتبار دارد.

  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس‌های تعمیرات لوازم خانگی آموزشگاه الزامی می‌باشد؟

  پاسخ: بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام، یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کارآموز باشد.

  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه برای کاراموزان شهرستانی دارید؟

  پاسخ: آموزشگاه فنون برق برای کارآموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کارآموزان محترم شهرستانی می‌توانند با هزینه مناسب به خوابگاه‌ها معرفی گردند.

  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می‌باشند؟

  پاسخ: بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می‌باشند.

  چرا دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کارآموزان می‌باشد؟

  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره‌های برگزار کننده می‌باشد. همچنین از ویژگی‌های آموزشگاه : آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره‌ها ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی و حرفه ای استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق پشتیبانی مادام العمر و نامحدود به کارآموزان ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی دراختیار گذاشتن فایل‌های به روزشده نرم افزاری

  آیا فایل‌های آموزشی تدریس شده در کلاس تعمیرات لوازم خانگی، در اختیار کار آموزان قرار می‌گیرد؟

  پاسخ: بله، پس از اتمام دوره تعمیر لوازم خانگی فنی حرفه ای تمام مباحث تدریس شده و در صورت نیاز فایل‌های به روز شده نرم افزاری در اختیار کارآموزان قرار می‌گیرد.

  برگزاری دوره تعمیرات لوازم خانگی برای هنرجویان شهرستانی چگونه است؟

  پاسخ: دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی برای هنرجویان شهرستانی به در خواست خودشان در تمامی روزها و حتی روزهای تعطیل و آخر هفته نیز برگزار می‌شود و همچنین در صورت نیاز از طرف آموزشگاه به خوابگاه‌های در نظر گرفته شده معرفی می‌شوند.

  سوالات متداول تخصصی

  آیا در کلاس تعمیرات لوازم خانگی تجهیزات به میزان کافی موجود است ؟

  پاسخ: بله تمامی تجهیزات مربوط به آموزش تعمیرات مکانیکی لوازم خانگی در کلاس تعمیرات لوازم خانگی موجود است.

  آیا مباحث تعمیرات ساید و یخچال نیز در دوره تعمیرات لوازم خانگی آموزش داده می شود ؟

  پاسخ: بله، مباحث تعمیرات ساید و یخچال به صورت تماما عملی در دوره تعمبر لوازم خانگی آموزش داده می شود.

  آیا دوره تعمیرات لوازم خانگی پیش نیاز خاصی احتیاج دارد ؟

  پاسخ: خیر دوره تعمیرات لوازم خانگی پیش نیازی احتیاج ندارد تمام موارد از صفر آموزش داده می شود.

  آیا مباحث تعمیرات ماشین ظرفشویی نیز در کلاس تعمیرات لوازم خانگی تدریس خواهد شد؟

  پاسخ: بله، مباحث تعمیرات ماشین ظرفشویی به صورت کاملا تخصصی در دوره تعمیرات لوازم خانگی آموزش داده می شود.

  آیا تعمیرات چرخ گوشت نیز در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی آموزش داده خواهد شد؟

  پاسخ:بله، تعمیرات چرخ گوشت هم به صورت کامل در دوره تعمیرات لوازم خانگی آموزش داده خواهد شد.

  آیا تعمیرات ماکروفر هم در کلاس تعمیرات لوازم خانگی تدریس می شود؟

  پاسخ: بله، تعمیرات ماکروفر نیز در دوره تعمیرات لوازم خانگی آموزش داده خواهد شد.

  دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی فنی حرفه ای

  آموزش تعمیر لوازم خانگی از رشته‌های آینده‌دار و پولسازی است که در صورت یادگیری آن می‌توانید یک شغل دائمی در تمام شهرهای ایران و حتی خارج از کشور داشته باشید. لوازم خانگی گستردگی بسیاری دارند از این رو آموزش تعمیر لوازم خانگی شامل آموزش مهارت‌های لازم برای عیب یابی و تعمیر انواع لوازم خانگی مانند یخچال و ماشین لباسشویی، جاروبرقی و ماکروفر و دیگر لوازم خانگی می‌باشد. در آموزشگاه فنون برق طی دوره تعمیر لوازم خانگی، مهارت‌های لازم برای عیب یابی و تعمیر انواع لوازم خانگی از صفر تا صد به صورت کامل و عملی آموزش داده می‌شود.

  آموزش تعمیرات لوازم خانگی یک دوره کاملا عملی است و همیشه طرفداران زیادی داشته است. زیرا افراد با گذراندن دوره تعمیرات لوازم خانگی با بسیاری از قطعات الکترونیکی که هر روز باید با آن‌ها سر و کار داشته باشند آشنا می‌شوند.

  آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  مزایای مدرک فنی و حرفه ای دوره تعمیرات لوازم خانگی

  در انتهای دوره تعمیرات لوازم خانگی آموزشگاه فنون برق، یک مدرک معتبر به مهارت آموزان ارائه می‌شود. مهارت آموزان با داشتن این مدرک می‌توانند در مصاحبه‌های شغلی موفقیت بیشتری کسب کنند. این مدرک نشان از دانش و مهارت شما در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی است. همچنین این مدرک یک مدرک بین المللی و قابل ترجمه است و در تمامی کشورهای عضو سازمان بین المللی کار (ILO) معتبر است. افراد با ارائه این مدرک می‌توانند در کشور‌های عضو سازمان جهانی کار مشغول به کار شوند. علاوه بر اعتبار بالای مدرک فنی و حرفه‌ ای برای اشتغال در خارج از کشور، افرادی که دارای مدرک فنی حرفه‌ ای هستند راحت‌تر از افرادی که مدرک دانشگاهی دارند می‌توانند مشغول به کار شوند. از جمله مزایای این مدرک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استفاده از وام و تسهیلات
  • امکان تدریس در آموزشگاه‌های آزاد
  • امکان ادامه تحصیل برای دیپلم ردی‌ها
  • استخدام سریع و راحت در بازار کار
  • استفاده از مدرک فنی و حرفه‌ ای برای مهاجرت و ویزای کاری

  چرا باید در دوره تعمیر لوازم خانگی فنی حرفه ای ثبت نام کنیم؟

  شرکت در کلاس تعمیرات لوازم خانگی باعث می‌شود تا شما به صورت عملی مباحث تعمیرات لوازم خانگی را یاد بگیرید. طی دوره تعمیر لوازم خانگی نه تنها به صورت تئوری و از پایه با لوازم خانگی و انواع قطعات آن آشنا می‌شوید بلکه می‌توانید به صورت عملی کلیه مباحث را تمرین کرده و رفع اشکال نمایید. به طور مثال نحوه شارژ گاز یخچال را یاد می‌گیرید، تعمیر شیر الکتریکی، هیتر و دیگر قطعات ظرفشویی را یاد می گیرید، با انواع مشکلات ماشین لباسشویی و نحوه تعمیر آنها آشنا می‌شوید. از همه مهم‌تر این که استاد دوره تعمیر لوازم خانگی فنی حرفه ای تجربه بالایی در این رشته دارد و تمام نکات و فوت و فن‌های تعمیر و عیب یابی لوازم خانگی را به شما آموزش می‌دهد.

  جزوه تعمیرات لوازم خانگی

  یکی از خدماتی که در دوره تعمیرات لوازم خانگی به کارآموزان ارائه می‌شود، ارائه جزوات کاربردی حاوی مطالب آموزشی در دوره فنی حرفه ای تعمیر لوازم خانگی می‌باشد. این جزوات می‌توانند به عنوان راهنما عمل کنند. در ابتدای کار ممکن است با موردی مواجه شوید که پاسخ آن در جزوه تعمیرات لوازم خانگی باشد. داشتن یادداشت‌های مهم و مفید می‌تواند فرصتی برای مرور مفاهیم را فراهم کند. حتی در زمان اشتغال نیز افراد می‌توانند با کمک این جزوه بسیاری از مشکلات را حل کنند و حتی نکاتی را به دیگران آموزش دهند.

  شغل تعمیرات لوازم خانگی

  در اینجا به صفر تا صد حرفه و شغل تعمیر لوازم خانگی و مواردی چون بازار کار، درآمد، فرصت های شغلی و سرمایه لازم برای راه اندازی مغازه تعمیرات لوازم خانگی می پردازیم:

  بازار کار تعمیرات لوازم خانگی

  یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، جاروبرقی، ماکروفر، غذا ساز، آبمیوه گیری، چای ساز، بخارشو، چرخ گوشت، ساندویچ ساز برخی از انواع پرمصرف لوازم خانگی هستند که در بیشتر آشپزخانه‌ها دیده می‌شوند. تمامی این لوازم ممکن است به دلیل استفاده نامناسب یا با گذشت زمان دچار مشکلاتی شوند. در گذشته هنگام خراب شدن این لوازم تعویض در مقایسه با تعمیر طرفداران بیشتری داشت، اما امروزه با توجه به افزایش چشمگیر قیمت لوازم خانگی افراد به دنبال تعمیرکارانی مجرب هستند که بتوانند لوازم را تعمیر کنند.

  همه این موارد به خوبی نشان از بازار کار عالی لوازم خانگی و آینده شغلی عالی متخصصان این رشته می‌دهد. اگر به خوبی با مهارت‌های این رشته آشنا باشید و آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنی حرفه ای را در یک آموزشگاه حرفه‌ای سپری کرده باشید اطمینان داشته باشید که هرگز بیکار نخواهید بود و فرصت‌های شغلی برای شما در این حرفه بسیار است.

  فرصت‌های شغلی تعمیرکار لوازم خانگی

  با توجه به بازار کار عالی شغل تعمیرات لوازم خانگی می‌توان فرصت‌های شغلی متنوعی برای افراد متخصص در این رشته متصور شد. برخی از فرصت‌های شغلی این رشته که بعد از اتمام دوره آموزشی می‌توانید در آن‌‎ها مشغول کار شوید، عبارتند از:

  • استخدام در نمایندگی‌های برندهای لوازم خانگی مانند نمایندگی اسنوا، ال جی، سامسونگ و غیره
  • همکاری با سایت‌ها و مراکز خدمات آنلاین از قبیل: استادکار، آچاره، امدادکاران و غیره
  • استخدام در کارخانه‌های تولید لوازم خانگی
  • استخدام در مراکز تعمیر لوازم خانگی
  • راه اندازی مغازه تعمیرات لوازم خانگی به صورت شخصی
  • ثبت آگهی رایگان در دیوار و شیپور و جذب مشتری
  • فعالیت از طریق راه اندازی سایت تعمیر آنلاین لوازم خانگی

  درآمد تعمیرات لوازم خانگی

  سوال مهمی که باید قبل از انتخاب شغل از خود بپرسید این است که درآمد این شغل چقدر است؟ به طور کلی درآمد مشاغل فنی بسیار بهتر از مشاغل دولتی است و این را بدانید که حداقل درآمد تعمیرکار مبتدی لوازم خانگی دو برابر حقوق وزارت کار است! عوامل زیادی در افزایش درآمد این شغل تاثیر گذار هستند اولین و در اصل مهم‌ترین آن‌ها، کیفیت بالای کار تعمیرات است. هرچه قدر که تعمیرکار در کار خود بدون اشتباه عمل کند درآمد وی نیز به همان نسبت بالا می‌رود. عامل دوم در افزایش درآمد تعمیرکار لوازم خانگی جلب رضایت مشتری است برای جلب رضایت مشتری فقط کافی است در سریع‌ترین زمان ممکن وسیله را تعمیر کنید. به طور متوسط می‌توان درآمد ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان را برای افراد متخصص در این حرفه متصور شد.

  درآمد تعمیرات لوازم خانگی

  سرمایه لازم برای ورود به شغل تعمیرات لوازم خانگی

  شاید باور نکنید اما خوشبختانه برای ورود به بازار کار این شغل و فعالیت به عنوان تعمیرکار لوازم خانگی به سرمایه چند صد میلیونی نیازی ندارید! در واقع باید بگوییم مهم‌ترین سرمایه در این شغل که شما به آن بسیار نیاز دارید دانش و مهارت است. بنابراین تا آنجایی که می‌توانید برای یادگیری تعمیرات لوازم خانگی زمان بگذارید و دوره تعمیرات لوازم خانگی فنی حرفه‌ ای را در یک آموزشگاه مطمئن سپری کنید.

  هزینه آموزش تعمیرات لوازم خانگی و خرید ابزار تمام سرمایه مورد نیاز برای شروع کار تعمیرات لوازم خانگی است. در بخش قبلی اشاره کردیم که فرصت‌های شغلی این حرفه بسیار است و شما می‌توانید برای شروع یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. آموزشگاه فنون برق برگزارکننده دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی با بهترین اساتید و مجهز‌ترین کلاس‌ها است. هدف این آموزشگاه ورود مهارت آموز به بازار کار است و تاکنون در این امر نیز بسیار موفق ظاهر شده است.

  آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی فنون برق در تهران

  یکی از فاکتورهای کلیدی برای یادگیری بهتر تعمیرات لوازم خانگی انتخاب یک آموزشگاه حرفه‌ ای و مجهز است. به دلیل بازار کار خوبی که تعمیرکاران لوازم خانگی دارند همچنین افزایش تقاضا برای تعمیرات لوازم خانگی مراکز بسیاری اقدام به برگزاری دوره‌های تعمیرات لوازم خانگی در تهران و سایر شهرستان‌ها پرداخته‌اند. اما یک آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی معتبر، ویژگی‌هایی دارد که بایستی به آن توجه داشته باشید. مجهز بودن کلاس به انواع مختلف لوازم خانگی از مهم‌ترین موضوعاتی است که باید به آن توجه داشته باشید. بهره‌مندی از اساتید با تجربه، سرفصل‌های کامل و جامع، پشتیبانی مناسب، امکان تمرین و کار عملی برخی از دیگر عوامل مهم در زمان انتخاب آموزشگاه فنی حرفه ای تعمیرات است.
  در آموزشگاه فنون برق صفر تا صد تعمیرات انواع لوازم خانگی به صورت عملی و در کلاسی مجهز به شما آموزش داده می‌شود. با شرکت در دوره آموزشگاه فنون برق می‌توانید تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ، ال جی، بوش، دوو، اسنوا و دیگر برندها را به راحتی انجام دهید. همچنین پس از اتمام کلاس نسبت به دریافت مدرک فنی حرفه ای اقدام نمایید.

  به این نوشته امتیاز دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه : 5.000.000 تومان

  شهریه درجه 2 : 3.800.000 تومان