آموزش تعمیرات طلا و جواهر

آموزش تعمیرات طلا و جواهر

 آموزش تعمیرات طلا و جواهر

همانطور که می‌دانید طلا سازی یکی از اصیل ترین صنایع کشور است که مشاغل زیادی به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به آن وابسته هستند. یکی از مشاغل مرتبط با این صنعت تعمیرات طلا است. شغل تعمیرات طلا از مشاغل جذاب و … است که امروزه طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. به صورت کلی این شغل شامل تغییر سایز زیور آلات و تعمیر زیور آلات آسیب دیده می‌شود. برای بدست آوردن مهارت های این شغل حتما باید در دوره آموزش تعمیر طلا شرکت کرده تا تمامی فوت و فن های این حرفه را بدست آورد. برای آموزش گوهر تراشی روی لینک کلیک کنید. آموزشگاه فنون برق این دوره را به بهترین نحو ممکن برگزار می‌کند. مهارت آموز در این دوره به صورت کامل و 100 درصد عملی به اصول تعمیرات طلا، ذوب کاری، ساخت قاب، جوش کاری، حدیده کشی، پرداخت کاری، نورد کاری، نشاندن سنگ روی جواهر، تعمیرات انواع دستبند گردنبند گوشواره انگشتر زیر نظر اساتید خبره مسلط خواهد شد.

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش تعمیرات طلا و جواهر

9300000 تومان

6500000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش تعمیرات طلا و جواهر

معرفی ابزار و نحوه کار با آن‌ها

آموزش اصول راه اندازي كوره ذوب دستي يا برقي

آشنایی با انواع قلم و طرز کارمعرفی دستگاه نورد و کاربرد آن

آموزش نحوه پركردن بوته از فلزات قيمتي و ذوب آن

آشنایی با دستگاه جوشکاری و لحیم کاری فلزات قیمتی

آموزش نحوه ذوب براده هاي فلزات قيمتي و نيمه قيمتي

آشنایی با انواع ابزار دستی برای تعمیر فلزات قیمتی و نحوه کار با آن‌ها

آموزش نحوه استفاده از مواد اسيدي و غير اسيدي در تعميرات فلزات قيمتي

آموزش نحوه تشخيص انواع رنگ طلا

آموزش نحوه لحيم كاري فلزات قيمتي و نيمه قيمتي

آشنايي با انواع لحيم و كاربرد آن ها

آموزش نحوه پياده و سوار كردن نگين‌هاي درشت و ريز

آموزش اصول تبديل عيارهاي ايراني به استاندارد

آموزش لحيم كاري مدل‌هاي جواهر

آشنایی با اصول تشخيص و استفاده صحيح از لحيم‌ها

آموزش بسابكاري فلزات قيمتي

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید


  انتخاب دوره:


  آموزش آبکاریآموزش گوهر شناسیآموزش مخراج کاریآموزش طلا سازی و جواهر سازیآموزش تعمیرات طلا و جواهرآموزش طراحی طلا و جواهر


  سوالات متداول عمومی

  نحوه ثبت نام در آموزشگاه تعمیرات طلا و جواهر فنون برق به چه صورت می‌باشد؟

  پاسخ: ثبت نام در دوره تعمیرات طلا و جواهر به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می‌شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  کلاس آموزش تعمیرات طلا و جواهر چند نفره می‌باشد؟

  پاسخ: تمام دوره‌های آموزشگاه فنون برق بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می‌شود، که کلاس‌های گروهی بین ۴ تا ۶ نفر می‌باشد.

  نحوه پشتیبانی آموزشگاه تعمیر طلا و جواهر فنون برق به چه صورت می‌باشد؟

  پاسخ: پشتیبانی از کارآموزان به صورت نامحدود می‌باشد و درصورتی که کارآموز نیاز به پشتیبانی داشته باشد می‌تواند با استاد مربوطه در تماس باشد.

  نحوه پرداخت شهریه دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر به چه صورت می‌باشد؟

  پاسخ: کارآموزان هم می‌توانند به صورت نقدی و هم به صورت اقساط شهریه دوره را پرداخت کنند.

  چرا باید دوره تعمیرات طلا و جواهر را در آموزشگاه فنون برق بگذرانیم؟

  پاسخ: دوره های عملی و کارگاه‌های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره‌ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک می‌کند آموزشگاه فنون برق را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب فنی : مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کار اقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهای مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

  سوالات متداول تخصصی

  آیا دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر نیاز به پیش نیاز دارد؟

  ‍پاسخ: خیر شرکت در دوره تعمیر طلا و جواهر نیاز به پیش نیازی ندارد.

  نحوه لحیم کاری در دوره تعمیر طلا و جواهر آموزش داده می‌شود؟

  بله، آموزش لحیم کاری فلزات قیمتی و نیمه قیمتی از سرفصل‌های این دوره است.

  آیا اصول فرزکاری در دوره تعمیر طلا و جواهر آموزش داده می‌شود؟

  پاسخ: بله بصورت کامل آموزش داده می‌شود.

  آیا در دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر اصول بسابکاری آموزش داده می‌شود؟

  پاسخ: بله، به طور کامل آموزش داده می‌شود.

  آموزشگاه فنون برق چه امکانات برتری نسبت به سایر آموزشگاه‌ها دارد؟

  پاسخ: مدارک معتبر – کلاس های صد در صد عملی و ویژه بازار کار و پشتیبانی بعد از دوره

  آموزش تعمیرات طلا

  دوره آموزش تعمیر طلا از دوره‌های موثر و کارآمدی است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. در این دوره نحوه تعمیر طلا و سایر فلزات گرانبها به شما آموزش داده می‌شود. افراد زیادی با شرکت در دوره تعمیرات طلا وارد بازار کار شده و کسب درآمد می‌کنند و از شغل و درآمد خود رضایت دارند. در دوره تعمیر طلا و جواهر به هنرجویان نحوه طراحی طلا و تعمیرات رایج، دوره‌های لحیم کاری و ریخته گری طلا، درجه بندی مروارید و سنگ‌های قیمتی و حکاکی روی طلا آموزش داده می‌شود. برای مطالعه آموزش طراحی طلا و جواهر روی لینک کلیک کنید.

  تعمیرات طلا

  چگونه به یک تعمیرکار طلا و جواهرات تبدیل شویم؟

  تعمیرات طلا و جواهرات یکی از مشاغل کاربردی است که در آن تعمیرکار، طلا و جواهرات آسیب دیده را تعمیر می‌کند. قبل از شروع به کار در این حرفه لازم است تا یک دوره آموزشی را سپری کنید. برای آموزش چندین راه وجود دارد شما می‌توانید تعمیرات طلا و جواهرات را نزد یک استادکار فرا بگیرید. روش دوم این است که شما در یک آموزشگاه ثبتنام کرده و پس از اتمام کلاس، وارد بازار کار این حرفه شوید. در این روش شما تمامی تکنیک‌های لازم را فرا خواهید گرفت و به تمامی فوت و فن‌ها مسلط خواهید شد. اما ما این قول را به شما نمی‌دهیم که با تعلیم نزد یک استادکار، بتوانید به این تکنیک‌ها دست پیدا کنید! چرا که به علت مشغله و کمبود زمان، شاید استادکار نتواند آنطور که باید شما را آماده کند. پس بهتر است، اگر به این حرفه علاقه دارید روش دوم، یعنی ثبتنام در آموزش تعمیرات طلا و جواهر را انتخاب کنید.

  وظیفه تعمیرکار طلا و جواهرات چیست؟

  تعمیرکار طلا قادر است که انگشترها، دستبندها، گوشواره‌ها و سایر زیورآلات آسیب دیده را تعمیر کرده و آن‌ها را به حالت اولیه برگرداند.

  مسئولیت شما در طول تعمیر ممکن است شامل ارزیابی وضعیت جواهرات آسیب دیده باشد. انتخاب سنگ‌های قیمتی، فلزات، لحیم کاری، صیقل دادن و ارزیابی کیفیت تعمیرات از دیگر مواردی است که با شرکت در دوره تعمیرات طلا و جواهرات به مهارت و تجربه کافی دست پیدا خواهید کرد.

  ابزار مورد نیاز برای تعمیر طلا و جواهر

  همانطور که می‌دانید تعمیرکاران طلا و جواهر، صنعتگران حرفه‌ای هستند که زیورآلات آسیب دیده را تعمیر می‌کنند. داشتن ابزار طلاسازی برای تعمیر زیورآلات ضروری است. از ابزار تعمیر طلا و جواهرات، می‌توان به جک جواهرسازی، سیم چین دار، انبر و دستگاه‌های لیزر، حکاکی و جوش اشاره کرد. تعمیرات طلا را می‌توان در زمینه‌های مختلفی مانند سنگ زنی، صاف کردن لبه‌های تیز، تغییر اندازه و شکل قطعات طلا یا نقره انجام داد. افرادی که دوره تعمیر جواهرات را می‌گذرانند می‌توانند به راحتی سایر زیورآلات آسیب دیده را تعمیر کنند.

  بازار کار تعمیر طلا و جواهر

  طلا و جواهرات هم از نظر ارزش مالی و هم از نظر زیبایی ظاهری، بسیار مهم هستند. وقتی که طلای مورد علاقه مشتری آسیب ببیند یا نیاز به تعمیر داشته باشد، یافتن فردی متخصص و واجد شرایط در این زمینه مهم‌ترین کاری است که مشتری انجام می‌دهند. به همین دلیل بازار کار تعمیر طلا برای کسب درآمد مناسب است. با آموزش تعمیرات طلا و جواهرات می‌توانید فعالیت حرفه‌ای خود را به عنوان یک تکنسین مجرب و متخصص آغاز کنید. این رشته راهی برای بازگرداندن زیبایی و کارایی جواهرات گرانبها است. تعمیر طلا یک شغل هیجان انگیز است و شما برای دستیابی به موفقیت بیشتر در این زمینه به زمان و تلاش کافی نیاز دارید. برای آموزش طلا سازی و جواهر سازی روی  لینک کلیک کنید.

  درآمد تعمیر طلا چقدر است؟

  با آموزش صحیح و تخصصی، استفاده از ابزار مناسب، با برنامه‌ریزی کافی و همچنین اجرای تکنیک‌های بازاریابی موثر، می‌توانید درآمد ایده آل و دلخواه را از شغل تعمیرات طلا بدست آورید. طبق آمار به دست آمده درآمد تعمیرکار طلا و جواهرات ماهیانه بین 20 تا 30 میلیون تومان متغیر است برای افزایش درآمد می‌توانید با استخدام کارمندان مجرب درآمد خود را افزایش دهید. به خاطر داشته باشید که حتما باید افرادی را برای همکاری استخدام کنید که توانایی برقراری ارتباط صحیح با مشتری را داشته باشند.

  روش‌های افزایش درآمد تعمیرکار طلا

  • از طریق بازاریابی و تبلیغات گسترده می‌توانید کسب و کار خود را به مشتریان معرفی کنید. همچنین می‌توانید از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های مختلف برای جذب مخاطبان و مشتریان بیشتر بهره ببرید.
  • اگر در زمینه تعمیر طلا پشتکار داشته باشید، پس از مدت کوتاهی به یک تعمیرکار ماهر و با تجربه تبدیل خواهید شد و به این ترتیب می‌توانید با جلب اعتماد افراد، مشتریان بیشتری جذب کنید.
  • مهم‌ترین عوامل موفقیت شما در این حرفه مهارت و تجربه شما است! پس سخت تلاش کنید تا تجربه کافی کسب کنید.
  • ایجاد برند و تلاش برای گسترش آن، از دیگر عوامل تاثیر گذار در موفقیت شما در بازار کار است. سعی کنید که یک نام تجاری برای کسب و کار خود انتخاب کنید، هرچه قدر که این نام گیرا‌تر باشد جذب مشتری راحت‌تر خواهد بود.

  تعمیر طلای نگین دار

  اگر طلای شما نگین مخراج شده داشته باشد به این معنی که نگین با کمک پایه روی طلا سوار شده باشد باید به کارگاه طلاسازی مراجعه کنید اما اگر نگین به وسیله چسپ روی طلا سوار شده باشد با این شرایط میتوانید در منزل طلای خود را تعمیر کنید. البته به یاد داشته باشید که برای اینکار حتما از چسپ آلفا استفاده کنید چرا که با این چسپ ظریف کاری های لازم رعایت میشود.

  تعمیر نگین

  دوره تعمیرات طلا و جواهر در فنون برق

  طلاسازی از صنایع قدیمی و با اهمیت در کشور است. مشاغل زیادی به صورت مستقیم و غیرمستقیم با طلاسازی در ارتباط اند. در کنار شغل طلاسازیی، تعمیرات طلا و جواهرات نیز از مشاغل محبوب و پرطرفدار در صنعت طلاسازی است. امروزه شاهد افزایش تقاضا برای این شغل هستیم، به همین دلیل آموزشگاه فنون برق به برگزاری دوره تعمیرات طلا و جواهر به صورت تخصصی پرداخته است. این دوره در آموزشگاه فنون برق به صورت کاملا عملی برگزار می‌شود. شما با شرکت در این دوره نیازی به گذراندن دوره‌های پیش نیاز، مبتدی و یا کلاس‌های متنوع دیگر ندارید، شما می‌توانید تنها با شرکت در یک دوره در این آموزشگاه به سرعت وارد بازار کار شوید.

  در دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر فنون برق، هنرجو با روش‌های تعمیر کلیه مصنوعات طلا آشنا می‌شود. سرفصل‌های این دوره آموزشی شامل آموزش اصول راه اندازی کوره ذوب دستی یا برقی، آموزش استفاده از مواد اسیدی و غیر اسیدی در تعمیر فلزات گرانبها، آشنایی با کولیس و میکرومتر و استفاده صحیح از آنها می‌باشد.

  سنگ‌های قیمتی درشت و ریز، آشنایی با سنگ محک و اسید سلطانیک و غیره در دوره تعمیر زیورآلات استفاده از تجهیزات ذوب، جوش، لایه برداری و پولیش آموزش داده می‌شود. همچنین خواهید آموخت که سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی تا چه زمانی می‌توانند در برابر حرارت، اسیدها و سایر مواد شیمیایی مقاومت کرده و کیفیت خود را حفظ کنند.

  به این نوشته امتیاز دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه دوره : 9.300.000 تومان

  شهریه با تخفیف : 6.500.000 تومان