آموزش طراحی طلا و جواهر

آموزش طراحی طلا و جواهر

طراحی طلا و جواهر یکی از مهم‌ترین بخش‌های تولید طلا و جواهر می‌باشد که باید به آن توجه ویژه‌ای شود. طراحی طلا و جواهر امروزه توسط متخصصان این هنر، در برنامه‌هایی مانند ماتریکس صورت می‌گیرد تا کار بیش از پیش ساده شود. این کار نیز مانند دیگر حرفه‌های موجود، نیاز به زمان، آموزش و تجربه دارد. امروزه با وجود انواع و اقسام طرح‌های مختلف در بازار زیورآلات، برخی از آنها خاص و تک به نظر می‌رسند و همین موضوع باعث خواهد شد تا ارزش آن‌ها بیش از پیش افزایش یابد. طراحی منحصر به فرد باعث خواهد شد تا ارزش آن بیش از دیگر رقبا افزایش پیدا کند و همین باعث بالا رفتن کیفیت کار شما خواهد شد. همچنین شما می‌توانید طراحی طلا و جواهر را به صورت کار آزاد برای خود انجام دهید و یا با شرکت‌ها کار خود را ارتقاء دهید. شما می‌توانید با شرکت در دوره‌های ما به یک طراح جواهرات با تجربه تبدیل شوید. همچنین آموزش تعمیرات طلا و جواهر، آموزش فروشندگی طلا و جواهر، آموزش طلا سازی و جواهر سازی از دیگر موضوعاتی است که در آموزشگاه فنون برق آموزش داده می‌شود.

ویژگی های دوره آموزش طراحی طلا و جواهر

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش طراحی طلا و جواهر

11100000 تومان

7800000 تومان

ثبت نام

شهریه

11100000 تومان

تومان

ثبت نام

شهریه

11100000 تومان

تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش طراحی طلا و جواهر

معرفی و دسته بندي نرم افزارهاي خلق و ایجاد creativity

آشنایی با سيستم مدلسازي نربز(nurbs)

آشنایی اوليه با محيط ماتریکس و نحوه كار با نماها

معرفی ابراز نقطه و خط و رسم حجم هاي اوليه

استفاده از ring rail و طراحی حلقه ساده با كمک ابزار profile placer و sweep 1rail

معرفی offset curve و rebuild طراحی انگشتر دامله باكمک network

معرفی ابزار عمومی مثل curve from 2views و mirror و join و روش شناسایی فایل سالم

ادامه آشنایی با ابزار هاي نقطه، خط و انواع چند ضلعی ها

طراحی انگشتر ساده با كمک sweep 2 rail آوردن تصویر نقش یا عکس به فضاي ماتریکس و طراحی بر روي آن تبدیل نقوش به polysurface

طراحی انگشتر چپ و راستی (arrey) آوردن سنگ و دیواره ساختن براي آن، معرفی انواع سنگها و روش كار با ابزار flow along curve

چيدن سنگ بروي كار ساخت چنگ و چيدن آن و طراحی با كمک ابزارloft و استفاده از cutter و سوارخ كردن زیر سنگ

توضيح راجع به انواع boolean

طراحی مدل ابري با كمک انواع سنگ

معرفی ابزار curve from object و ابزار هاي بخش blend perpendicular

طراحی انگشتر زیر خالی بر اساس فرم سنگ

روش ایجاد sureface سالم بدون وجود درز با حداقل control point

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید


  انتخاب دوره:


  آموزش آبکاریآموزش گوهر شناسیآموزش مخراج کاریآموزش طلا سازی و جواهر سازیآموزش تعمیرات طلا و جواهرآموزش طراحی طلا و جواهر


  سوالات متداول عمومی

  نحوه ثبت نام در آموزشگاه فنون برق به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  کلاس آموزش طراحی طلا و جواهر چند نفره می باشد؟

  پاسخ: تمام دوره های آموزشگاه فنون برق بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین ۴ تا ۶ نفر می باشد.

  نحوه پشتیبانی آموزشگاه فنون برق به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: پشتیبانی از کارآموزان به صورت نامحدود می باشد و درصورتی که کارآموز نیاز به پشتیبانی داشته باشد میتواند با استاد مربوطه در تماس باشد.

  نحوه پرداخت شهریه دوره طراحی طلا و جواهر به چه صورت می‌باشد؟

  پاسخ: کارآموزان هم می توانند به صورت نقدی و هم به صورت اقساط شهریه دوره را پرداخت کنند.

  چرا باید دوره طراحی طلا و جواهر را در آموزشگاه فنون برق بگذرانیم؟

  پاسخ: دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک می کند آموزشگاه فنون برق را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب فنی : مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره طراحی طلا و جواهر دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره طراحی طلا و جواهر در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه طراحی طلا و جواهر از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کار اقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره طراحی طلا و جواهر

  سوالات متداول تخصصی

  آیا دوره آموزش طراحی طلا و جواهر نیاز به پیش نیاز دارد؟

  ‍پاسخ : خیر شرکت در دوره طراحی طلا و جواهر نیاز به پیش نیاز ندارد.

  طراحی با ماتریکس در دوره آموزش طراحی طلا و جواهر آموزش داده می شود؟

  بله، آموزش طراحی طلا و جواهر با ماتریکس از سرفصل های این دوره است.

  آیا طراحی ۲ بعدی و ۳ بعدی با نرم افزار در دوره طراحی طلا و جواهر آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله بصورت کامل آموزش داده می شود.

  آیا در دوره آموزش طراحی طلا و جواهر طراحی حلقه و آویز آموزش داده می شود؟

  پاسخ: بله ، به طور کامل آموزش داده می شود.

  آموزشگاه طراحی طلا و جواهر فنون برق چه امکانات برتری نسبت به سایر آموزشگاه ها دارد؟

  پاسخ: مدارک معتبر – کلاس های صد در صد عملی و ویژه بازار کار و پشتیبانی بعد از دوره

  معرفی دوره آموزش طراحی طلا و جواهر

  دوره‌های آموزش طراحی طلا و جواهرات به یکی از محبوب‌ترین دوره‌ها برای افرادی که به طلاسازی و جواهرسازی علاقه دارند تبدیل شده است. امروزه رقابت در صنعت طلا و جواهر به حدی گسترده شده است که می‌توان آن را به عنوان منبع اصلی کسب درآمد اصلی دانست. هدف بسیاری از افرادی که در این صنعت فعالیت می‌کنند این است که بتوانند با خلاقیت خود محصولی با ارزش هنری بالا تولید کنند. برای موفقیت در صنعت طلا و جواهر باید به توصیه‌های زیر توجه کنید:

  • اصول موفقیت در زمینه طراحی جواهرات را بیاموزید.
  • با آموزش‌ طراحی طلا و جواهر به صورت تخصصی، استعدادهای هنری خود را در زمینه طراحی جواهرات شکوفا کنید.
  • با موسسات معتبر طراحی جواهرات در شهر خود آشنا شوید و در بهترین آموزشگاه طراحی طلا و جواهر ثبتنام کنید.

  با رعایت موارد فوق به راحتی می‌توانید مسیر موفقیت را طی کرده و به یک طراح حرفه‌ای در صنعت طراحی طلا و جواهر تبدیل شوید. اما قبل از هر چیز باید دانش و اطلاعات اولیه خود را در صنعت طلا و جواهر افزایش دهید. دانستن اینکه بهتر است در کدام آموزشگاه شرکت کنید، یکی از مواردی است که در ادامه به آن پاسخ می‌دهیم. با ما همراه باشید.

  دوره طراحی طلا و جواهرات مناسب چه کسانی است؟

  دوره طراحی طلا و جواهرات برای افراد خلاق و ایده پردازی که توانایی بهره‌گیری از دانش و مهارت در کنار خلاقیت را دارند مناسب است. این گونه افراد می‌توانند تحولی شگرف در صنعت پر درآمد طلا و جواهرات را ایجاد نمایند. علاقه‌مندان به صنعت طلاسازی، طراحی طلا، صنعت مد و زیبایی، افرادی که قصد ایجاد کارگاه طلا و جواهرات را دارند و همچنین فعالان در زمینه طراحی و مدلسازی نیز مناسب شرکت در دوره آموزش طراحی طلا و جواهرات هستند.

  آموزش طراحی طلا و جواهر با ماتریکس

  در دوره طراحی طلا و جواهرات، نحوه طراحی زیورآلات به صورت سه بعدی با استفاده از نرم افزار Matrix و مطابق با استانداردهای جواهرسازی و ریخته گری به هنرجو آموزش داده می‌شود. با پیشرفت تکنولوژی، نرم افزارهای قدرتمند زیادی برای کمک به افراد، طراحی و ساخته شده است و در دوره آموزش طراحی طلا و جواهر، از نرم افزار Matrix برای آموزش طراحی طلا و جواهرات به کمک کامپیوتر استفاده می‌شود. این نرم افزار مخصوص طراحی و مدل سازی طلا و جواهرات طراحی شده است و یادگیری و کار با آن بسیار ساده و آسان می‌باشد. این نرم افزار در حال حاضر یکی از بهترین نرم افزارهای طراحی جواهرات با کامپیوتر است که در دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی معتبر آمریکا و اروپا، مانند موسسه GIA آمریکا به عنوان نرم افزار اصلی تدریس می‌شود. برای شرکت در دوره طراحی طلا و جواهر نیازی به شرکت در کلاس‌ آموزش طلاسازی و جواهرسازی ندارید! تنها چیزی که برای شرکت در دوره آموزش طراحی طلا و جواهر لازم است، آشنایی کار با کامپیوتر و تسلط به زبان انگلیسی در سطح مبتدی است. برای آموزش گوهر تراشی روی لینک کلیک کنید.

  طراحی طلا با ماتریکس

  بازار کار طراحی طلا و جواهر

  طبق آمار جهانی ایران رتبه 5 را در بین مصرف کنندگان طلا و جواهر دارد. با این حال بسیاری از تولیدات طلا و جواهرات در ایران به صورت سنتی انجام می‌شود. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، تولیدکنندگان طلا و جواهرات به دلیل کاهش هزینه‌ها، تمایل بیشتری به استفاده از کامپیوتر دارند. استفاده از ماشین آلات و دستگاه‌های کامپیوتری نیاز به طراح دارد. از طرفی افزایش سرعت پرینترهای سه بعدی نسبت به پرینترهای قبلی باعث شده است که طراحان بیشتری برای هر پرینتر سه بعدی لازم باشد. امروزه هر پرینتر به چهار یا پنج طراح نیاز دارد، به همین دلیل بازار کار طراحی طلا و جواهرات با نرم افزار هر روز در حال افزایش است. برای مطالعه آموزش مخراج کاری طلا روی لینک کلیک کنید.

  درآمد طراحی طلا و جواهر

  اگر تصمیم دارید که وارد شغل طراحی طلا و جواهر شوید به شما تبریک می‌گوییم که این شغل پردرآمد را انتخاب کردید! در رتبه بندی مشاغل بین المللی، این شغل جزو پنج شغل پردرآمد معرفی شده است. اگر شما به عنوان یک طراح طلا شروع به کار کنید شاید در ابتدای کار چیزی حدود 20 تا 30 میلیون تومان در ماه درآمد داشته باشید، اما با گذر زمان و بالاتر رفتن تجربه و سابقه کاری شما، درآمد شما به طور قابل توجهی افزایش پیدا خوهد کرد. این شغل از لحاظ فیزیکی زحمت کمتری دارد و شما را خسته نمی‌کند! طراحی طلا و جواهر شغلی بسیار شیرین، بی دردسر و البته پردرآمد است.

  مزایای طراحی طلا و جواهر با نرم افزار

  طراحی طلا و جواهرات با نرم افزار‌های کامپیوتری مثل ماتریکس، روشی جدید در صنعت طراحی است که اخیرا در سطح جهان و دنیا رواج پیدا کرده است. طراحی طلا و جواهر با استفاده از کامپیوتر، نسبت به طراحی سنتی، مزایای زیادی دارد. مهم‌ترین امتیاز طراحی با کامپیوتر افزایش دقت، سرعت و ظرافت است.

  • امکان کاهش وزن طلا به پایین‌ترین حد ممکن و ایجاد طلایی ظریف
  • امکان تعیین وزن طلا و جواهرات مصرف شده در آن
  • مقرون به صرفه بودن طراحی با نرم افزار، نسبت به طراحی دستی
  • امکان مشاهده طرح سه بعدی از محصول و رفع ایرادات آن
  • صرفه جویی در زمان
  • امکان طراحی پیچیده‌ترین طرح‌ها

  بهترین آموزشگاه طراحی طلا و جواهر

  با توجه به بازار کار عالی طراحی طلا و جواهر و همچنین افزایش تقاضا برای این رشته، علاقه‌مندان زیادی تصمیم به شرکت در دوره طراحی طلا و جواهر دارند. مهم‌ترین بخش آموزش، انتخاب بهترین آموزشگاه طراحی طلا و جواهر است. با وجود اینکه تعداد آموزشگاه‌های طراحی طلا و جواهر در حال افزایش است، همین امر کار را برای مهارت‌آموزان دشوار کرده است. اگر قصد آموزش طراحی طلا و جواهر به صورت حرفه‌‌ای را دارید پس حتما باید در آموزشگاهی ثبتنام کنید که مجهز به تجهیزات لازم باشد، از اساتید مجرب برخوردار باشد، سرفصل‌ها جامع باشد، تمامی مباحث به صورت عملی آموزش داده شود و مهم‌تر از همه اعتبار بالایی داشته باشد. آموزشگاه طراحی طلا و جواهر فنون برق تمامی ویژگی‌های ذکر شده را دارد. آموزشگاه طراحی طلا و جواهر فنون برق در تهران، برگزار کننده دوره طراحی طلا و جواهر به صورت تخصصی می‌باشد که کار آموزان می‌توانند با شرکت در دوره طراحی طلا و جواهر در این آموزشگاه، از پشتیبانی نامحدود، حتی پس از پایان دوره طراحی طلا و جواهر برخوردار شوند.

  مدرک فنی و حرفه‌ای دوره طراحی طلا و جواهر

  پس از پایان دوره آموزش طراحی طلا و جواهر، آزمونی جهت اطمینان از صحت فراگیری مطالب از مهارت آموز گرفته می‌شود. پس از کسب نمره قبولی مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای به مهارت آموز اعطا می‌شود. با دریافت این مدرک می‌توانید به عنوان طراح طلا و جواهر از مزایا و امتیازهای آن در ایران و کشورهای دیگر بهره مند شوید. درضمن نگران آزمون فنی و حرفه‌ای نیز نباشید، چرا که با شرکت در کلاس طراحی طلا و جواهر در آموزشگاه فنون برق، شما به تمامی مهارت‌های لازم چه مهارت‌های عملی و چه مهارت‌های تئوری، مسلط خواهید شد و نمره بالایی کسب خواهید کرد. ارزش و اعتبار این مدرک بسیار بالا است. این مدرک در تمامی کشور‌های عضو سازمان جهانی کار ILO معتبر است و به قدری اهمیت دارد که در بیشتر کشور‌ها افرادی که مدرک فنی و حرفه‌ای دارند، راحت تر از افرادی که مدرک دانشگاهی دارند استخدام می‌شوند.

  به این نوشته امتیاز دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه : 7.800.000 تومان

  شهریه درجه 2 : 0 تومان

  شهریه درجه 3 : 0 تومان