آموزش مالتی پلکس خودرو

آموزش نصب ضبط و باند خودرو

آموزش نصب ضبط و باند خودرو

آموزش نصب ضبط و باند خودرو دوره‌ای بسیار پر درآمد و پرطرفدار در عرصه لوازم یدکی و جانبی خودرو می‌باشد که به با توجه به درخواست‌های زیاد برای برگزاری دوره نصب ضبط و باند خودرو، آموزشگاه فنون برق این دوره را به صورت عملی در کارگاهی با تجهیزات کامل و به صورت عملی توسط اساتید با سابقه کاری بسیار برگزار می‌کند. امروزه نصب ضبط و باند با کیفیت بالا بسیار بازار گرم و خوبی دارد زیرا بسیاری از جوانان طرفدار نصب سیستم‌های صوتی با تجهیزات کامل و با کیفیت هستند و هزینه‌های بسیاری صرف این تجهیزات می‌کنند. افراد علاقه‌مند به این حرفه می‌توانند در دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو شرکت کنند و تمامی مباحث نصب ضبط با دو اسپیکر، نصب سیستم صوتی از صفر تا صد و تنظیمات آن و سیم کشی‌های مربوطه و … به طور کاملا حرفه‌ای آموزش ببینند و به راحتی وارد بازار کار نصب باند و سیستم صوتی ماشین که از مشاغل پردرآمد مربوط به خودرو است، شوند و به سرعت به درآمد چشم گیری دست یابند. نصب سیستم صوتی خودرو نیاز به دانش و مهارت خاصی دارد، بنابراین به سادگی و بدون داشتن دانش کافی امکان پذیر نیست، از طرفی امروزه سیستم صوتی ماشین از قسمت های مختلفی تشکیل شده است بنابراین نصب سیستم صوتی به مراتب کار دشواری خواهد بود. در دوره آموزش نصب ضبط و باند ماشین آموزشگاه فنون برق، تمامی مراحل نصب سیستم صوتی به صورت مرحله به مرحله و ریز به ریز آموزش داده شده است. در این دوره شما به طور کامل طریق نصب و اجرا سیستم صوتی ماشین شامل نصب آمپلی فایر، نصب باند، نصب دستگاه پخش، نصب میدرنج، نصب ساب باکس و …. را فرا خواهید گرفت، همچنین در پایان دوره می توانید مدرک فنی حرفه ای را دریافت کرده و وارد بازار کار این شغل شوید. برای آموزش انژکتور و دیاگ خودرو روی  لینک کلیک کنید.

ویژگی های دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش نصب ضبط و باند خودرو

3700000 تومان

2600000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش نصب ضبط و باند خودرو

شناخت اولیه سیستم¬ های صوتی در دوره آموزش نصب سیستم صوتی خودرو

یادگیری تنظیمات برابر کننده برای صدای قویتر

یادگیری نصب ضبط و باند به صورت دو اسپیکر

یادگیری تنظیم کردن آمپلی برای نتیجه دلخواه

آشنا شدن با انواع برندهای موجود در بازار

شناخت مفاهیم تنظیم و نصب سیستم صوتی خودرو

یادگیری سیم ¬کشی اصولی ضبط و باند

شناخت مفاهیم فیلتر پایین و بالا در راستا کیفیت مطلوب

یادگیری تنظیم دو ساب ووفر و دو بلندگو

یادگیری تنظیمات جهت دریافت صدای رسا و واضح

یادگیری نصب ساب باکس در صندوق ماشین

یادگیری چگونگی نصب ضبط و باند خودرو

یادگیری نصب میدرنج

یادگیری نصب تویتر و سوپر تویتر

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید


  دوره های مرتبط با رشته:


  آموزش تعمیرات لپ تاپآموزش تعمیرات موبایلآموزش تعمیرات نرم افزار موبایلآموزش پروگرام هارد موبایلآموزش تعمیرات تبلت


  سوالات متداول عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره نصب ضبط و باند خودرو مدرک هم صادر میشود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟

  پاسخ: بله بعد از اتمام دوره نصب ضبط و باند خودرو، آموزشگاه فنون برق برای تمام کارآموزان شرکت کننده در دوره، مدرک صادر کرده و همچنین آموزشگاه می‌تواند برای مدرک فنی و حرفه‌ای و مدرک بین المللی برای مهارت آموز درخواست بدهد. لازم به ذکر است که این مدرک در کشور‌های دیگر نیز اعتبار دارد.

  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس‌های آموزشگاه الزامی می‌باشد؟

  پاسخ: بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ، یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کارآموز باشد.

  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه برای کارآموزان شهرستانی دارید؟

  پاسخ: آموزشگاه فنون برق برای کارآموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کارآموزان محترم شهرستانی می‌توانند با هزینه مناسب به خوابگاه‌ها معرفی گردند.

  آیا اساتید آموزشگاه نصب ضبط و باند خودرو دارای تجربه و سابقه کار می‌باشند؟

  پاسخ: بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می‌باشند.

  چرا دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کارآموزان می‌باشد؟

  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره‌های برگزار کننده می‌باشد. همچنین از ویژگی‌های آموزشگاه نصب ضبط و باند خودرو : آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره‌ها ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی و حرفه ای استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی دراختیار گذاشتن فایل‌های به روزشده نرم افزاری

  پس از اتمام دوره نصب ضبط و باند خودرو تا چه مدت هنرجویان از پشتیبانی آموزشگاه فنون برق برخوردار خواهند بود؟

  پاسخ: پس از اتمام دوره، هنرجویان می‌توانند به صورت نامحدود از پشتیبانی آموزشگاه بهره‌مند شوند.

  آیا بعد از اتمام دوره‌های آموزشی تضمینی برای ورود به بازار کار وجود دارد؟

  پاسخ: تمام دوره‌های آموزشگاه فنون برق جهت ورود به بازار کار طراحی شده است و در دوره‌های آموزشی روش‌های ورود به بازارکار توسط اساتید، آموزش داده می شود تا هنرجویان با آمادگی کامل به راحتی جذب بازار کار شوند.

  سوالات متداول تخصصی

  آیا نصب آمپلی فایر ها در دوره نصب ضبط و باند خودرو گفته می‌شود؟

  پاسخ : بله در دوره نصب ضبط و باند خودرو، این مبحث آموزش داده می‌شود.

  آیا نصب آمپلی فایرهای چهار کانال در این دوره آموزش داده می‌شود؟

  پاسخ: بله این مبحث آموزش داده می‌شود.

  آیا مولتی پلکس هم در دوره نصب ضبط و باند خودرو آموزش داده میشود؟

  پاسخ: خیر مولتی پلکس داخل دوره ضبط و باند خودرو آموزش داده نمی‌شود.

  آیا تنظیم تمام منوهای رادیو پخش ها در دوره نصب ضبط و باند خودرو گفته میشود؟

  پاسخ: بله تنظیم تمام منوهای رادیو پخش‌ها داخل کلاس نصب ضبط و باند خودرو گفته می‌شود

  در بعضی مواقع در صدا نویزهایی وجود دارد ،آیا دردوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو رفع نویزگیری صدا هم آموزش داده می‌شود؟

  پاسخ: بله داخل دوره نصب ضبط و باند خودرو نویزگیری صدا گفته می‌شود.

  دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو

  آموزش نصب ضبط و باند خودرو یکی از دوره‌های پرطرفدار در بین اهالی صنعت خودرو می‌باشد. از این رو آموزشگاه فنون برق با بهره‌گیری از اساتید مجرب و کارگاه‌های آموزشی مجهز، زمینه را برای کارآموزان فراهم کرده است تا با استفاده از تجهیزات و مواد آموزشی به روز، خود را در جهت کارآمدی در بازار کار آماده کنند. علاقه‌مندان به شرکت در دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو می‌توانند سرفصل‌های آموزش داده شده را در این صفحه مطالعه کرده و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبتنام در دوره نصب ضبط و باند خودرو اقدام کنند. آموزشگاه فنون برق در تلاش است دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو را به صورت کامل و بی نقص برگزار کند تا کارآموز بدون هیچ مشکلی با مجوز رسمی در بازار کار فعالیت کند. آموزش مالتی پلکس خودرو در آموزشگاه فنون برق

  بازار کار نصب ضبط و باند ماشین

  نصب سیستم صوتی بر روی خودرو جز آن دسته فعالیت‌هایی است که صاحبان خودرو برای انجام آن حاضر به پرداخت هزینه‌های بسیاری هستند. با وجود اینکه بر روی خودروها به صورت فابریک ضبط و باند نصب شده است اما بیشتر صاحبان خودرو به خصوص جوانان پس از خرید خودرو به دنبال تعویض ضبط و نصب سیستم صوتی حرفه‌ای بر روی آن هستند.
  نصب سیستم صوتی بر روی خودرو امری تخصصی است و نیاز به نصب تجهیزات گوناگونی از قبیل ساب ووفر، باند، آمپلی و غیره دارد. از این رو صاحبان خودرو نمی‌توانند ضبط و باند را بر روی ماشین نصب کنند و برای نصب سیستم صوتی از نصابان حرفه‌ای می‌خواهند تا سیستم صوتی مناسبی را بر روی خودرو نصب کنند.
  این موارد باعث شده تا شغل نصب ضبط و باند خودرو جز مشاغل فنی پر درآمد و پولساز در زمینه خودرو باشد و نصابان ضبط و باند، از درآمد بالایی برخوردار باشند. بنابراین اگر علاقه‌مند به حضور و فعالیت در این شغل هستید، به شما اطمینان می‌دهیم که این حرفه از بازار کار خوبی برخوردار بوده و در صورت آموزش نصب ضبط و باند خودرو از صفر تا صد می‌توانید از یک شغل با درآمد همیشگی برخوردار باشید.

  درآمد نصب ضبط و باند خودرو

  حین رانندگی گوش دادن به موسیقی، پادکست، رادیو و سایر فایل‌های صوتی حس خوبی دارد گاهی رانندگان برای جلوگیری از خواب آلودگی و خستگی به موسیقی گوش می‌دهند. بنابراین همه ما سعی می کنیم خودروی خود را به یک سیستم صوتی قابل قبول مجهز کنیم. اما نصب این وسایل بر روی خودرو کار همه افراد نیست و قطعا باید این کار را به فردی آموزش دیده و با تجربه سپرد. بنابراین با توجه به تقاضای بازار می توان نتیجه گرفت که نصب ضبط و باند خودرو بازار خوبی دارد. اگر قصد دارید در این شغل کار کنید، بهتر است بدانید که هرچه مهارت و تسلط خود را بیشتر کنید، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد. سرعت عمل بالا، تحویل به موقع کار به مشتری، تبلیغات مناسب، قیمت مناسب، مشتری مداری، انتخاب مکان مناسب برای مغازه و بسیاری موارد دیگر می تواند تاثیر بسزایی در درآمد و شناخته شدن شما در بین مردم داشته باشد.

  آموزش نصب سیستم صوتی خودرو را از کجا آغاز کنیم؟

  نصب سیستم صوتی بر روی خودرو مستلزم انجام مراحل گوناگونی است. انجام هر یک از این مراحل بسیار تخصصی بوده و کوچکترین اشتباه در نصب ضبط و باند خودرو باعث اختلال در عملکرد ضبط و باند خواهد شد. بنابراین اگر می‌خواهید نصب ضبط و باند را به صورت اصولی یاد بگیرید و در این حوزه به فعالیت مشغول شوید لازم است تا آموزش نصب نصب ضبط و باند خودرو را به صورت اصولی و از پایه یاد بگیرید.
  شرکت در دوره آموزش نصب سیستم صوتی خودرو بهترین راه برای یادگیری نصب ضبط و باند ماشین است. البته توجه داشته باشید که آموزشگاه‌های بسیاری دوره نصب ضبط و باند خودرورا برگزار می‌کنند. در صورت گذراندن دوره نصب ضبط و باند خودرو در یک آموزشگاه معتبر در یک بازه زمانی کوتاه چند روزه با تمام نکات و مراحل نصب ضبط و باند بر روی انواع ماشین آشنا می‌شوید. علاوه بر این نحوه ورود به بازار کار این رشته را یاد گرفته و می‌توانید پس از اتمام دوره نصب ضبط و باند خودرو شروع به فعالیت کنید.

  آموزشگاه نصب سیستم صوتی خودرو

  انتخاب آموزشگاه برای گذراندن دوره نصب ضبط و باند خودرو بایستی با در نظر گرفتن فاکتورهای گوناگونی باشد. مجهز بودن کلاس، عملی بودن آموزش‌ها و تخصص استاد سه موضوع مهمی است که باید هنگام ثبت نام مورد توجه قرار گیرد. نبود هر یک از این موارد باعث می‌شود آموزش مفاهیم به درستی صورت نگیرد.
  بنابراین هنگام ثبت نام اطمینان حاصل کنید که کارگاه مجهز به ضبط و دیگر تجهیزات باشد، شیوه آموزش به صورت عملی بوده و امکان کار عملی به شما داده می شود همچنین استاد دوره در زمینه نصب ضبط و باند بر روی ماشین تخصص لازم را دارد.
  اگر قصد دریافت مدرک معتبر ضبط و باند خودرو را دارید به اعتبار آموزشگاه نیز توجه داشته باشید و آموزشگاهی را انتخاب کنید که مجوز لازم را از سازمان فنی حرفه ای دریافت نموده است. حال در ادامه مزایای مدرک فنی و حرفه‌ای را با هم بررسی خواهیم کرد.

  مزایای شرکت در دوره نصب ضبط و باند خودرو آموزشگاه فنون برق

  شما علاقه‌مندان عزیز با شرکت در دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو آموزشگاه فنون برق از مزایای زیادی بهره‌مند خواهید شد. طبق آمار و میزان رضایتمندی هنرجویان آموزشگاه فنون برق کاربردی ترین و پربازده‌ترین دوره را برگزار می‌کند. این دوره به پیش نیاز خاصی احتیاج ندارد و هنرجویان از صفر تا صد مطالب را فرا می‌گیرند. پس از اتمام دوره مهارت آموزان هرآنچه که برای ورود به بازار کار احتیاج است را بدست خواهند آورد.

  • آموزش تئوری و عملی در کارگاه های مجهز
  • بهره مندی از اساتید با تجربه
  • امکان بازآموزی رایگان در صورت عدم یادگیری مباحث
  • اعطای گواهینامه معتبر از سازمان فنی و حرفه ای
  • پشتیبانی از هنرجویان پس از اتمام دوره
  • معرفی خوابگاه به مهارت‌آموزان در نزدیکی آموزشگاه
  • برگزاری کلاس با حداقل شرکت کننده جهت بهبود کیفیت آموزشی
  • دسترسی آسان به وسایل نقلیه عمومی مثل مترو  و BRT

  نکاتی که نصاب ضبط و باند خودرو باید بداند!

  هنگام نصب ضبط و باند به سیم‌ها و رنگ بندی آن‌ها توجه داشته باشید، به طور مثال سیم زرد رنگ در سیستم صوتی زمانی است که می‌خواهید از سیستم صوتی بدون باز کردن سویئچ استفاده کنید، کار می‌کند. یا سیم قرمز رنگ زمانی که سوئیچ باز می‌شود کار می کند. برای فرمان داده به آمپلی فایر سیستم صوتی باید از سیم آبی رنگ استفاده کنید. سیم‌های خاکستری رنگ برای اسپیکرهای جلو و سمت راست به کار گرفته می‌شوند. سیم‌های بنفش رنگ در سیستم صوتی برای اسپیکرهای عقب و سمت راست هستند.

  هنگام نصب سیستم صوتی بر روی خودرو به ابعاد اجزا و قطعات استفاده شده توجه داشته باشید و از قطعات مناسب با خودرو استفاده کنید. مثلا دریچه استریو در خودروهای گوناگون متفاوت است بنابراین به این موضوع حتما توجه داشته باشید.

  برای داشتن صدا با کیفیت نیاز است تا تنظیمات گوناگونی را اعمال کنید. اگر این تنظیمات به درستی اعمال نشود کیفیت صدا دریافتی مناسب نخواهد بود.

  در دوره‌های آموزش نصب ضبط و باند ماشین کلیه نکات لازم برای نصب صحیح ضبط و باند بر روی انواع خودرو به شما آموزش داده می‌شود.

  سرمایه مورد نیاز برای ورود به شغل نصب ضبط و باند خودرو

  پس از اتمام دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو و دریافت گواهینامه فنی و حرفه‌ای معتبر افراد می‌توانند اقدام به راه اندازی مکانی جهت تاسیس کارگاه خود کنند. برای این منظور باید سرمایه‌ای برای رهن و اجاره مغازه در نظر گرفته شود و در نقاطی از شهر که تعمیرگاه خودرو وجود دارد این مکان را اجاره کرد. نصاب‌های سیستم صوتی خودرو در صورتی که بتوانند به خرید و فروش انواع ضبط و باند، ساب ووفر و آمپلی فایر بپردازند، سود بیشتری خواهند برد. اگر سرمایه کافی برای خرید سیستم‌های صوتی ندارید، می‌توانید ابتدا از مهارت خود برای انجام خدمات نصب استفاده کنید و پس از جمع آوری سرمایه، وسایل نام برده شده را خریداری و به فروش برسانید تا سود بیشتری کسب کنید.

  به این نوشته امتیاز دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه دوره : 3.700.000 تومان

  شهریه با تخفیف : 2.600.000 تومان