آموزش طلا سازی و جواهر سازی

حرفه طلا سازی و جواهر سازی را می‌توان از بهترین فنونی معرفی کرد که پس از آموزش کامل، علاوه بر درآمد بالایی که می‌توانید از این هنر داشته باشید، تجربیات مختلفی نیز به‌دست خواهید آورد. از سال‌ها قبل طلا از گران قیمت ترین زیورآلات به حساب می‌آمد که باعث شده بود تا مشاغلی که به آن مربوط هستند نیز از حقوق و مزایای بالایی برخوردار باشند. اگر به دنبال یک حرفه خوب و پر درآمد هستید، مطمئنا آموزش طلا سازی و جواهر سازی می‌تواند از بهترین دوره های آموزشی باشد که شما را به موفقیت نزدیک‌تر می کنند. آشنایی با انواع وسایل مورد نیاز برای کار، کیفیت بالای آموزش و ارائه مدرک معتبر باعث شده تا ارزش شرکت در این دوره بیش از پیش افزایش یابد. همچنین لازم به ذکر است که ساخت انواع وسایل زینتی نیاز به آموزش و تجربه دارد که با آموزش های عملی و کار و تلاش طولانی مدت، می‌توانید در این کار مهارت بالایی کسب کنید . آموزش آبکاری طلا ، آموزش مخراج کاری ، آموزش میناکاری طلا و جواهر از دیگر دوره‌های پرطرفدار آموزشگاه فنون برق می‌باشد.

ویژگی های دوره آموزش طلا سازی و جواهر سازی

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش طلا سازی و جواهر سازی

11100000 تومان

7800000 تومان

ثبت نام

شهریه پیشرفته

11100000 تومان

7800000 تومان

ثبت نام

شهریه جامع

11100000 تومان

14400000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش طلا سازی و جواهر سازی

آشنایی با شکل و ابعاد سنگ

آموزش اسید شویی قطعات جوشکاری شده

معرفی انواع تیغه اره و کاربرد آنها جهت درک هر چه بهتر سرفصل های آموزش مقدماتی طلاسازی و جواهر سازی

آموزش اره کاری و سوراخ کاری

آشنایی با ابزارهای فرم دهی

آموزش نحوه آماده سازی فلزات جهت نوردکاری

معرفی ابزار اره کاری (فرز- انواع مته – کمان اره و انواع تیغ اره)

آموزش اره کاری

آموزش قرینه سازی

آشنایی با ابزار و مواد پرداخت

الگوسازی برای انگشتر و آویز

معرفی ابزار، ذوب فلزات، نحوه عیار کردن، آشنایی با دستگاه پرداخت

آموزش ساخت انگشتری رنگی، نحوه سایز کردن انگشتر، سوهان کاری

آموزش اصولی نحوه حرارت دادن به رنگ بدون آسیب دیدن به آن

آموزش سمباده کاری با دست و ماشین

آموزش برش کاری و سوراخ کاری فلزات قیمتی

آموزش فرم دهی فلزات قیمتی

آموزش نحوه پرداخت فلزات قیمتی

آموزش نوردکاری فلز به صورت تخت، مفتول و خاص

آموزش نحوه کار با چرخ نورد

آموزش نحوه عیار کردن انواع فلزات قیمتی

معرفی ابزارهای سنجش ابعاد و زوایا جهت درک هر چه بهتر سرفصل های آموزش مقدماتی طلاسازی و جواهر سازی

ساخت انگشتر پایه ایتالیایی

آشنایی با حدیده کشی

آموزش جوشکاری

سرفصل های پیشرفته

آموزش فرم دهی با روش چکش کاری

آموزش نحوه کار با ابزارهای ذوب کاری و ساخت آلیاژهای فلزات قیمتی در دوره تخصصی آموزش طلا سازی و جواهرسازی

آموزش نحوه ساخت انواع پایه چنگ از خود

ساخت انواع انگشتر

ساخت دسبند و انگشتر رولکسی

ساخت مدل ژورنالی

آموزش ساخت دیدارکشی

ساخت انگشتر سولیتر

لام بندی

آموزش ساخت انواع پایه

آموزش ساخت انواع پایه تک نگین

ساخت لولا (برای قاب عکس)

ساخت زنجیر و دستبند

آموزش ساخت پایه های مدل دار فانتزی، کونیک، طرح دار وغیره

آموزش ساخت قطعات متحرک و ساخت زنجیر، بند رولکسی و غیره

ساخت انگشتر یا دسبند کارتیر جهت درک هر چه بهتر سرفصل های آموزش پیشرفته طلاسازی و جواهر سازی

ساخت انواع زنجیر

ساخت انگشتر به انتخاب کارآموز

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید


  انتخاب دوره:


  آموزش آبکاریآموزش گوهر شناسیآموزش مخراج کاریآموزش طلا سازی و جواهر سازیآموزش تعمیرات طلا و جواهرآموزش طراحی طلا و جواهر


  سوالات متداول عمومی

  سوالات متداول تخصصی

  آموزش طلا سازی و جواهر سازی

  طلا سازی و جواهر سازی یکی از دوره‌های فنی است که علاوه بر بازار کار خوب، درآمد بالایی نیز دارد. نیاز جامعه به زیور‌آلات باعث شده تا بسیاری از افراد تمایل به یادگیری آن داشته باشند. یکی از بهترین راه های یادگیری طلا سازی، شرکت در دوره‌های آموزش طلا سازی و جواهر سازی است. در دوره طلا سازی و جواهر سازی، هنرجو با ابزارهای مختلف طلاسازی آشنا شده، فرآیندهای مختلف طلاسازی را از مبتدی تا حرفه ای و از صفر تا صد را به طور کامل آموزش دیده و در پایان دوره می‌تواند به عنوان یک طلا ساز حرفه‌ای با مدرک معتبر وارد بازار کار شود.

  آموزش طلا سازی و جواهر سازی

  طلا سازی را از کجا شروع کنیم؟

  طلا در دنیای امروز ما نقش مهمی دارد و یکی از گرانترین فلزات دنیاست و می‌توان گفت که ساخت و فروش طلا یکی از بهترین و پردرآمدترین مشاغل تا به امروز است و شما به راحتی می توانید با آموزش طلاسازی و جواهر سازی به یکی از تاجران طلا در بازار تبدیل شوید. شاید برای شما سوالی در مورد نحوه یادگیری این حرفه پیش بیاید. در پاسخ به این سوال باید بگویم که روش های مختلفی برای یادگیری طلا سازی وجود دارد که در ادامه به این روش ها می‌پردازیم.

  طلاسازی در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین رشته‌های تحصیلی در هنرستان‌ها است و حتی دوره کارشناسی طراحی و ساخت طلا و جواهرات در هنرستان راه اندازی شده است.

  علاوه بر رشته طلا سازی و جواهر سازی در هنرستان، آموزشگاه‌های زیادی وجود دارند که می‌توانید طلا سازی و جواهر سازی را در آنجا بیاموزید. روش دیگر این است که به عنوان کارآموز دوره طلا سازی و جواهر سازی نزد یک استاد طلاسازی کار کنید تا آموزش ببینید. اما بهترین روش این است که دوره آموزش طلا سازی و جواهر سازی را در یک آموزشگاه معتبر بگذرانید. چرا که هم در وقت خود صرفه جویی می‌کنید و هم تمامی فوت و فن‌ها و مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار طلاسازی را فرا می‌گیرید. برای مطالعه آموزش طراحی طلا و جواهر روی لینک کلیک کنید.

  درآمد طلاسازی

  با توجه به قیمت ثابت طلا، عاملی که فروشگاه یا برندی را متمایز می‌کند، زیبایی و کیفیت طلای ساخته شده آنهاست. بنابراین بسته به عملکرد طلاساز، یعنی خلاقیت در طراحی و کیفیت کار، درآمد و سود حاصل از این حرفه متفاوت است، هرچه در حین ساخت طلا تلاش بیشتری کنید و زیبایی بیشتری به طلا ببخشید طبیعتا دستمزد ساخت شما یا همان اجرت ساخت طلا بیشتر خواهد شد. البته عامل دیگری نیز در درآمد طلاساز موثر است و آن نحوه آموزش طلا سازی و جواهر سازی است. اگر طلاساز دوره طلا سازی و جواهر سازی را در یک آموزشگاه معتبر گذرانده باشد قطعا روش کار و طراحی او با سایر طلاساز‌ها متفاوت خواهد بود.

  درآمد طلاسازی

  دوره طلا سازی و جواهر سازی مناسب چه کسانی است؟

  مهم نیست چند ساله هستید همین که ذوق هنری داشته باشید و به شغل طلاسازی و جواهر سازی علاقه داشته باشید می‌توانید دست به کار شوید! مهارت آموز می‌تواند زن یا مرد پیر یا جوان شاغل یا جویای کار باشد. چیزی که در این شغل بیشتر از همه چیز مد نظر است ذوق هنری است. پس اگر فکر می‌کنید که برای شروع این شغل مناسب هستید، همین حالا با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید و در دوره آموزش طلا سازی و جواهر سازی ثبت نام کنید! البته کسانی که به فکر راه انداختن کسب و کار شخصی خودشان هستند، کسانی که به فکر برندسازی شخصی هستند، کسانی که به حوزه طراحی و ساخت جواهرات و طلاسازی علاقه دارند و کسانی که قدرت تخیل و ایده پردازی خوبی دارند یک قدم از بقیه جلو تر هستند! افرادی که این ویژگی ها را دارند میتوانند با شرکت در این دوره آینده درخشانی را برای خودشان رقم بزنند. برای آموزش گوهر تراشی روی لینک کلیک کنید.

  تاریخچه و قدمت طلا سازی و جواهر سازی

  طلا در طول تاریخ به دلیل کمیاب بودن، سهولت استفاده، مقاومت در برابر زنگ زدگی و خوردگی، رنگ خاص، درخشش غیر معمول و زیبا و درکل ویژگی‌هایی که به ندرت در فلزات دیگر یافت می‌شود، مورد تحسین قرار گرفته است. همچنین این فلز قابلیت تبدیل به رشته‌های بسیار ریز را دارد که در ساخت جواهرات اهمیت زیادی دارد. فلزکاری و هنر‌های وابسته، به عنوان یکی از شاخه های اصلی هنرهای صانعی، از گذشته تا به امروز آثار هنری گران‌بهایی تولید کرده است که امروزه در موزه های معتبر داخلی و خارجی جهان نگهداری می شود. این موضوع نشان‌دهنده این است که زرگران و جواهرسازان در دوره‌های مختلف تاریخی از خلاقیت و مهارت فوق العاده‌ای در ساخت اشیاء تزئینی گرانبها برخوردار بوده‌اند که حیرت همگان را برانگیخته است.

  بهترین آموزشگاه طلا سازی و جواهر سازی در تهران

  با وجود تعداد زیاد آموزشگاه های طلاسازی، علاقه‌مندان در انتخاب آموزشگاه، دچار شک و تردید می شوند اما با کمی تحقیق و به لطف فضای مجازی متوجه می‌شوید که آموزشگاه طلا سازی و جواهر سازی فنی پارس، فنون برق، برق گستران و فنی برق بهترین مراکز آموزش طلا سازی و جواهر سازی هستند. این آموزشگاه ها به عنوان مجهز ترین و مدرن ترین کارگاه‌های آموزشی در تهران مطابق با استاندارد های روز دنیا و با هدف کشف استعداد‌های این هنر شروع به فعالیت نموده و در راستای مهیا نمودن بستر امن جهت اشتغال زایی و برند سازی شما هنرمندان در صنعت طلاسازی کشور فعالیت می‌کند.

  جواهر سازی در تهران

  مزایای شرکت در دوره طلاسازی و جواهر سازی فنون برق

  شما هنرجویان عزیز با شرکت در دوره آموزش طلاسازی آموزشگاه فنون برق از مزایای زیادی بهره‌مند خواهید شد. طبق آمار و میزان رضایتمندی هنرجویان، آموزشگاه فنون برق کاربردی ترین و پربازده‌ترین دوره طلاسازی را برگزار می‌کند.
  در این دوره هنرجویان از صفر تا صد مطالب را فرا گرفته و پس از اتمام دوره، مهارت آموزان هرآنچه که برای ورود به بازار کار احتیاج است را بدست خواهند آورد.

  • آموزش تئوری و عملی در کارگاه های مجهز و پیشرفته
  • بهره مندی از اساتید مجرب و به نام
  • امکان بازآموزی رایگان در صورت عدم یادگیری مباحث
  • اعطای گواهینامه معتبر فنی و حرفه ای
  • پشتیبانی از هنرجویان حتی پس از اتمام دوره
  • معرفی خوابگاه به مهارت‌آموزان در نزدیکی آموزشگاه
  • برگزاری کلاس با حداقل شرکت کننده جهت بهبود کیفیت آموزشی
  • دسترسی آسان به وسایل نقلیه عمومی

  مدرک فنی و حرفه ای دوره طلاسازی و جواهر سازی

  پس از اتمام موفقیت آمیز دوره طلا سازی و جواهر سازی در آموزشگاه فنون برق، آموزشگاه مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای را به هنرجویان محترم اعطا می‌کند. با مدرک فنی حرفه‌ای که از سازمان فنی حرفه ای می‌گیرید، می‌توانید در خارج از کشور کار کنید زیرا این مدرک در سراسر دنیا از اعتبار بالایی برخوردار است.

  پیش نیاز دوره طلا سازی و جواهر سازی

  از آنجایی که آموزشگاه فنون برق تمام تکنیک‌ها و آموزش‌های لازم را به صورت کاربردی از پایه آموزش می‌دهد شما برای شرکت در این دوره نیازی به گذراندن دوره دیگری نخواهید داشت. همچنین این دوره برای کسانی که می‌خواهند بر دانش خود بیفزایند نیز بسیار موثر خواهد بود. اساتید دوره طلا سازی و جواهر سازی فنون برق با سابقه و مهارتی که دارند، قادر هستند که متناسب با شخصیت و سلیقه هنرجو کار کنند.

  4.5/5 - (25 نظر)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه : 7.800.000 تومان

  شهریه درجه 2 : 7.800.000 تومان

  شهریه درجه 3 : 14.400.000 تومان