آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

دوره آموزش سرامیک خودرو یا آموزش دیتیلینگ از دیگر دوره های مرتبط با صافکاری و نقاشی ماشین است که به آموزش صفر تا صد سرامیک خودرو و نحوه ریکاوری رنگ انواع خودروها می پردازد. این دوره به صورت عملی و کارگاهی نحوه سرامیک و ریکاوری رنگ را آموزش می دهد. با شرکت در این دوره آموزش سرامیک زدن خودرو ابتدا با ابزارهای لازم برای سرامیک خودرو اشنا می شوید پس از آن هر آنچه برای سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو مورد نیاز است به شما آموزش داده می شود. آموزش کار بر روی رنگ در زیر نور سفید، آموزش کار با دستگاه های اوربیتال، آموزش کار با پدهای پولیش، آموزش رفع آفتاب سوختگی برخی از سرفصل های آموزشی در این دوره است. در پایان دوره سرامیک خودرو نیز یک مدرک معتبر فنی حرفه ای به شما عزیزان ارائه می شود. همچنین می توانید از بازآموزیی رایگان دوره و پشتیبانی نامحدود آموزشگاه بهره مند شوید. برای آموزش جلوبندی سازی خودرو روی لینک کلیک کنید.

ویژگی های دوره آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

14000000 تومان

9800000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

معرفی کامل دستگاه اوربیتال و روتاری و نحوه کار با آنها

معرفی پدهای پولیش و نحوه کار با آن

آموزش شناخت خطوط و زاویه های رنگ دانه های سطح بدنه

معرفی و آشنایی با متریال های مورد استفاده در اجرای سرامیک

آموزش عملی کار روی رنگ در زیر نور سفید

آموزش رفع خط و خش های رنگ

آموزش مقاومت رنگ خودرو در برابر ضربات و خط و خش

آموزش کامل اجرای سرامیک

آموزش رفع آفتاب سوختگی بدون رنگ کردن

آموزش شناخت بهترین متریال های بازار

آموزش شناخت بهترین ابزار برای کارهای مختلف

آموزش کامل شناخت ابزار و متریال لازم برای سرامیک بدنه خودرو

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید


  انتخاب دوره:


  آموزش نقاشی خودروآموزش صافکاری خودروآموزش لیسه گیری و ایر براشآموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو


  سوالات متداول عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره مدرک هم صادر میشود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟

  پاسخ : بله بعد از اتمام دوره آموزشگاه فنون برق مدرک برای تمام کارآموزان شرکت کننده صادر میشود و همچنین آموزشگاه میتواند در خواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.

  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس های آموزشگاه الزامی می باشد؟

  پاسخ : بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ،یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کاراموز باشد.

  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس های آموزشگاه برای کاراموزان شهرستانی دارید؟

  پاسخ : آموزشگاه فنون برق برای کاراموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کاراموزان محترم شهرستانی میتوانند با هزینه مناسب به خوابگاه ها معرفی گردند.

  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می باشند؟

  پاسخ : بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می باشند.

  چرا دوره آموزشی سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو را در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کاراموزان می باشد؟

  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره های برگزار کننده می باشد. همچنین از ویژگی های آموزشگاه : آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی دراختیار گذاشتن فایلهای به روزشده نرم افزاری

  آیا بعد از اتمام دوره های آموزشی تضمینی برای ورود به بازار کار وجود دارد؟

  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه فنون برق جهت ورود به بازار کار طراحی شده است و در دوره های آموزشی روش های ورود به بازارکار توسط اساتید، آموزش داده می شود تا هنرجویان با آمادگی کامل به راحتی جذب بازار کار شوند.

  چرا بهتر است کارآموزان دوره سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو را در آموزشگاه فنون برق بگذرانند؟

  پاسخ : زیرا آموزشگاه فنون برق از اساتید با تجربه و متخصص و کارگاه های مجهز در این حوزه استفاده می کند و در پایان دوره، مدرک رسمی زیر نظر سازمان فنی وحرفه ای به هنرجویان اعطا می شود.

  سوالات متداول تخصصی

  نحوه رنگ زیر نور سفید هم در این دوره آموزش داده میشود؟

  پاسخ: بله، در این دوره تدریس میشود.

  آیا رفع آفتاب سوختگی بدون رنگ شده هم جزء سرفصل های این دوره است؟

  پاسخ:بله این موضوع در این دوره آموزش داده میشود.

  آموزش کار با دستگاه اوربیتال و روتاری در دوره سرامیک خودرو آموزش داده میشود؟

  پاسخ: بله از سرفصل های این دوره است. .

  نحوه برگزاری دوره سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو به چه صورت است؟

  پاسخ:دوره به صورت عملی بوده و در کارگاه برگزار میشود.هنرجو به صورت عملی و زیر نظر استاد مربوطه تمامی مباحث را آموزش میبیند.

  آیا در پایان این دوره می توان سرامیک رنگ را روی خودرو انجام داد؟

  پاسخ: بله آموزش ها عملی بوده و در پایان می توانید به صورت عملی سرامیک رنگ خودرو و ریکاوری رنگ را انجام دهید.

  بازار کار سرامیک خودرو

  رنگ بدنه خودرو به مرور زمان بر اثر تابش نور خورشید یا باران یا حتی وارد شدن خط و خش خراب می شود. سرامیک خودرو مانند یک سپر قدرتمند از بدنه خودرو شما در برابر این عوامل محافظت می کند. با سرامیک خودرو، رنگ بدنه ماشین تا ۵۰ درصد در برابر خط و خش در امان است. همچنین از خودرو در برابر آفتاب سوختگی و اشعه فرابنفش خورشید محافظت می نماید.

  علاوه بر این در بسیاری از موارد رنگ بدنه خودرو به دلیل فضولات پرندگان دچار مشکل می شود، سرامیک خودرو از خودرو شما در برابر آثار این فضولات محافظت می نماید.

  با توجه به مزایای بسیاری که سرامیک خودرو به همراه دارد انجام سرامیک و ریکاوری رنگ طرفداران بسیاری داشته و امروزه افراد بسیاری به دنبال سرامیک بدنه خودرو هستند. اجرای سرامیک خودرو امری تخصصی است و تنها کسانی از پس انجام آن بر می آیند که آموزش کامل سرامیک بدنه خودرو را یاد گرفته باشند.

  با شرکت در کلاس آموزش سرامیک خودرو آموزشگاه فنون برق می توانید به صورت تخصصی با نحوه اجرای سرامیک خودرو آشنا شوید و سرامیک بدنه خودرو را بر روی انواع خودرو اجرا کنید.

  آموزش سرامیک خودرو را از کجا آغاز کنیم؟

  سرامیک خودرو از مراحل گوناگونی تشکیل شده است و انجام آن نیاز به دقت بالایی دارد. بنابراین اگر هدف شما از آموزش سرامیک کاری خودرو ورود به بازار کار است باید بگوییم آموزش ساخت سرامیک بدنه خودرو را به صورت دقیق یاد بگیرید.

  برای آموزش اجرای سرامیک خودرو می توانید مدت زمانی را در کنار سرامیک کار خودرو بگذرانید و از او بخواهید نحوه زدن سرامیک خودرو را به شما آموزش دهد. روش دیگر شرکت در دوره سرامیک خودرو آن هم در یک آموزشگاه و مرکز تخصصی سرامیک خودرو است.

  اگر می خواهید در مدت زمان کوتاهی مهارت های مورد نیاز این شغل را یاد بگیرید توصیه می کنیم از طریق شرکت در دوره آموزشی سرامیک خودرو، مراحل زدن سرامیک بدنه ماشین را یاد بگیرید. چرا که یادگیری به روش اول یعنی شاگردی کردن معمولا به مدت زمان ۶ تا ۱۲ ماه نیاز دارد.

  هنگام انتخاب مرکز آموزش سرامیک خودرو به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

  اما دوره سرامیک خودرو را در کدام آموزشگاه سپری کنیم؟ آیا کیفیت این دوره در تمام مراکز آموزشی یکسان است؟ در پاسخ به این سوالات باید بگوییم متاسفانه کیفیت سطح برگزاری دوره در تمام آموزشگاه ها با هم یکسان نیست بنابراین هنگام ثبت نام بایستی موارد گوناگونی را در نظر بگیرید.

  بسیاری از افراد تنها به هزینه آموزش سرامیک خودرو توجه داشته و بدون در نظر گرفتن کیفیت دوره و شیوه برگزاری تنها به دلیل پایین بودن قیمت در این دوره ثبت نام می نمایند. همانطور که اشاره شد اجرای سرامیک خودرو آسان نبوده و برای انجام آن لازم است مراحل گوناگونی را سپری کنید. بنابراین پیش از ثبت نام از شیوه برگزاری دوره مطلع شوید و اطمینان حاصل کنید که دوره به صورت عملی برگزار می شود. موضوع مهم دیگر جامع بودن آموزش ها است، بنابراین اطمینان حاصل کنید سرفصل های دوره متناسب با نیازهای شما برای ورود به بازار کار می باشد یا و به آموزش کامل سرامیک بدنه خودرو می پردازد.

  موضوع دیگر مهارت های استاد است. از آنجایی که سرامیک خودرو امری تخصصی است بنابراین استاد دوره بایستی از سابقه و مهارت خوبی برخوردار باشد. همچنین فن و قدرت بیان بالایی داشته باشد و بتواند به خوبی دانش این شغل را به شما انتقال دهد.

  یکی از بهترین آموزشگاه سرامیک خودرو آموزشگاه فنون برق است. این آموزشگاه با سالها سابقه درخشان و به صورت تخصصی و مهارت محور صفر تا صد سرامیک خودرو را به شما عزیزان آموزش می دهد. کلاس سرامیک خودرو در این آموزشگاه مجهز به انواع تجهیزات و ابزار بوده و آموزش اجرای سرامیک خودرو به صورت عملی می باشد.

  آموزشگاه فنون برق ، دوره آموزش سرامیک کاری خودرو را زیر نظر سازمان فنی حرفه ای برگزار می نماید و در پایان دوره نیز مدرکی معتبر که زیر نظر این سازمان می باشد به شما عزیزان ارائه می دهد.

  آموزش مرحله به مرحله سرامیک خودرو

  اجرای سرامیک خودرو از مراحل گوناگونی تشکیل شده است. انجام صحیح هر یک از این مراحل مستلزم رعایت نکات بسیاری است. توجه داشته باشید که اگر هر یک از مراحل سرامیک به خوبی اجرا نشود نتیجه کار بی کیفیت خواهد بود.

  اولین و مهم ترین مرحله برای اجرای سرامیک خودرو تمیز کردن سطح بدنه خودرو است. تمیز کردن یا کارواش خودرو هنگام سرامیک زدن مانند کارواش های معمولی خودرو نیست. برای انجام این کار لازم است بدنه خودرو را با موارد شوینده مناسب کاملا تمیز کنید. توجه داشته باشید محیطی که قصد سرامیک کاری خودرو را دارید باید بسیار تمیز باشد همچنین این فضا باید با نور سفید روشن باشد تا خطوط و زاویه های رنگ دانه های بدنه خودرو دیده شود.

  دومین مرحله از مراحل سرامیک خودرو، اجرا سرامیک کاری است. برای این کار مواد مورد نیاز برای سرامیک کاری را با زاویه ای مشخص و پدی مخصوص بر روی بدنه خودرو می زنید.

  یکی از موضوعات مهمی که هنگام سرامیک خودرو باید مورد توجه قرار گیرد دقت در کار است. بنابراین به هیچ عنوان هنگام سرامیک زدن خودرو عجله نداشته باشید. ممکن است سرامیک خودرو چندین ساعت یا حتی روز به طول انجامد.

  به این نوشته امتیاز دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه دوره : 14.000.000 تومان

  شهریه با تخفیف : 9.800.000 تومان