آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

 آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی از دوره‌های بسیار پرکاربرد و تخصصی تعمیرات لوازم خانگی آموزشگاه فنون برق است. امروزه ماشین لباسشویی یکی از لوازم حیاتی در خانه ها محسوب می شود و این دستگاه ممکن است پس از مدتی خراب شده و نیاز به تعمیرات داشته باشد. هنرجویان علاقه مند به این حرفه می‌توانند در کلاس آموزش تعمیر لباسشویی فنون برق که در کارگاهی با تجهیزات به روز و توسط اساتید با سابقه به صورت عملی برگزار می شود، شرکت کنند. در دوره آموزش تعمیرات لباسشویی، نحوه عیب یابی ماشین لباسشویی، تست قطعات و تعمیر و تعویض آن ها به طور کامل آموزش داده می شود. هنرجویان بعد از اتمام دوره تعمیرات ماشین لباسشویی به راحتی وارد بازار کار تعمیرات لباسشویی می شوند و در حین کار می توانند از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه بهره مند شوند. کارآموزان علاوه بر دوره آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی در صورت تمایل می توانند در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی شرکت کرده و متخصص حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی شوند.

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

4000000 تومان

2800000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

تشریح عملکرد کلی لباسشویی

آموزش نحوه عیب یابی ،بررسی خرابی تک تک قطعات لباسشویی به صورت مرحله ای

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی نحوه عیب یابی و بررسی خرابی های شیر برقی در لباسشویی

آموزش نحوه عیب یابی و بررسی خرابی جا پودری در لباسشویی

تشریح قطعات نگه دارنده دیگ از جمله فنر نگه دارنده ،کمک فنر یا دمپر

تشریح و بررسی انواع موتور در لباسشویی و نحوه برطرف کردن ایرادات در آن و آموزش تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو

آموزش نحوه تعویض لاستیک دور درب لباسشویی

آموزش تعمیر لباسشویی شامل باز و بست کل لباسشویی با تمامی قطعات و لوازم

تشریح عملکرد درام شفت بلبرینگ دیگ

آموزش نحوه عیب یابی خرابی های قطعات نگه دارنده دیگ و بررسی ایراد های مربوطه

آموزش نحوه عملکرد هیدروستات در لباسشویی و بررسی خرابی آنا

تشریح خروجی تخلیه دیگ،مسیر فیلتر و شلنگ تخلیه

تشریح کامل پمپ تخلیه و بررسی ایرادات مربوطه و نحوه عیب یابی آن

آموزش عیب یابی خرابی پمپ سیرکوله و بررسی ایرادات مربوطه

بررسی انواع خطا ها و ارور ها در لباسشویی

نحوه برطرف کردن ایرادات درانواع ماشین های لباسشویی

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید


  انتخاب دوره:


  آموزش تعمیرات مکانیکی لوازم خانگیآموزش تعمیرات ماشین ظرف شوییآموزش تعمیرات ماشین لباسشوییآموزش تعمیرات برد لوازم خانگی  • روزساعتتاریخ
  • شنبه الی چهارشنبه13 الی 15:301403/05/06
  • شنبه الی چهارشنبه9:30 الی 121403/05/20
  • شنبه الی چهارشنبه15:30 الی 181403/05/27
  • شنبه الی چهارشنبه13 الی 15:301403/06/05
  • شنبه الی چهارشنبه9:30 الی 12 1403/06/24

  سوالات متداول عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره تعمیرات ماشین لباسشویی مدرک هم صادر میشود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟

  پاسخ : بله بعد از اتمام دوره آموزشگاه فنون برق مدرک برا ی تمام کارآموزان شرکت کننده صادر میشود و همچنین آموزشگاه میتواند در خواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.

  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس های تعمیرات ماشین لباسشویی اموزشگاه الزامی می باشد؟

  پاسخ : بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ،یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کاراموز باشد.

  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس های آموزشگاه برای کاراموزان شهرستانی دارید؟

  پاسخ : آموزشگاه فنون برق برای کاراموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کاراموزان محترم شهرستانی میتوانند با هزینه مناسب به خوابگاه ها معرفی گردند.

  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می باشند؟

  پاسخ : بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می باشند.

  چرا دوره آموزشی تعمیرات ماشین لباسشویی در اموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کاراموزان می باشد؟

  چون اموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره های برگزار کننده می باشد. همچنین از ویژگی های آموزشگاه : آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی دراختیار گذاشتن فایلهای به روزشده نرم افزاری

  برگزاری دوره تعمیرات ماشین لباسشویی برای هنرجویان شهرستانی چگونه است؟

  پاسخ : دوره آموزشی تعمیرات برد لوازم خانگی برای هنرجویان شهرستانی به در خواست خودشان در تمامی روزها و حتی روزهای تعطیل و آخر هفته هم برگزار می شود و همچنین در صورت نیاز از طرف آموزشگاه به خوابگاه های در نظر گرفته شده معرفی می شوند.

  آیا فایل های آموزشی تدریس شده در کلاس، در اختیار کار آموزان قرار می گیرد؟

  پاسخ : بله ، پس از اتمام دوره تمام مباحث تدریس شده و در صورت نیاز فایل های به روز شده نرم افزاری در اختیار کارآموزان قرار می گیرد.

  سوالات متداول تخصصی

  آیا کلاس تعمیرات لباسشویی به صورت عملی برگزار میشود؟

  پاسخ : بله کلاس های تعمیرات ماشین لباسشویی به صورت تئوری و عملی برگزار می گردد ولی بیشترین تمرکز اموزشگاه روی کار عملی توسط کاراموزان در داخل کارگاه های مجهز می باشد.

  آیا دوره تعمیرات ماشین لباسشویی جزوه دارد و یا پیش نیاز درسی خاصی احتیاج است؟

  پاسخ : دوره آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی داخل کارگاه به صورت عملی و ویژه بازار کارآموزش داده می شود و در صورت نیاز جزوه داخل کلاس در اختیار کارآموز قرار داده میشود.

  آیا تعمیرات میکروسوئیچ لباسشویی هم در دوره تعمیر ماشین لباسشویی گفته میشود؟

  پاسخ : بله داخل دوره تمام مباحث مربوط به انواع لباسشویی ها گفته میشود و از جمله تعمیرات میکروسوئبج لباسشویی هم ذکر می گردد.

  آیا در دوره تعمیرات لباسشویی، پمپ لباسشویی هم گفته می شود ؟

  پاسخ : در دوره آموزشی تعمیرات ماشین لباسشویی عیب یابی و تعمیر و تعویض واتر پمپ لباسشویی گفته میشود

  آیا در دوره تعمیرات ماشین لباسشویی تعمیر قطعات ماشین لباسشویی گفته میشود؟

  پاسخ :در دوره تعمیرات لباسشویی،تعمیر و تعویض و عیب یابی قطعات ماشین لباسشویی گفته میشود.

  آیا تعمیرات ماشین های لباسشویی اینورتری هم داخل دوره آموزش داده میشود؟

  پاسخ : بله در دوره تعمیرات ماشین لباسشویی ،تمام لباسشویی ها از لباسشویی های قدیم تا جدید حتی ماشین لباسشویی اینورتری هم گفته میشود.

  ماشین لباسشویی

  لباسشویی یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی است که از آن برای شستشو انواع لباس، پرده و غیره استفاده می شود. لباسشویی ها در ظرفیت، مدل و برندهای گوناگونی تولید و به بازار عرضه می شوند. در چند سال اخیر تکنولوژی تولید لباسشویی پیشرفت چشمگیری داشته و شاهد ورود لباسشویی های تمام اتوماتیک و بدون تسمه یا گیربکسی هستیم. این موضوع تعمیرات لبایسشویی را امری تخصصی و مهارت محور کرده و اهمیت آموزش تعمیر لباسشویی را دو چندان نموده است.
  آموزش تعمیر لباسشویی

  آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

  اگر قصد ورود به بازار کار تعمیرات لباسشویی را دارید و می خواهید یک تعمیرکار حرفه ای لباسشویی شوید لازم است تا چند مهارت را به صورت تخصصی یاد بگیرید. آموزش تعمیر ماشین لباسشویی اتوماتیک، دوقلو، سطلی، لباسشویی با ظرفیت های گوناگون و ماشین لباسشویی های ایرانی و خارجی از مهم ترین این آموزش ها است. لباسشویی ها از قطعات بسیاری تشکیل شده اند، این قطعات عمر مفیدی داشته و با گذشت زمان یا به خاطر استفاده نامناسب خراب می شوند. خرابی در قطعات لباسشویی منجر به خوب کار نکردن این دستگاه شده و مشکلات گوناگونی از قبیل نشتی، سر و صدا، تخلیه نشدن، روشن نشدن، خاموش و روشن شدن و غیره را ایجاد می کند. شما به عنوان تعمیرکار لباسشویی باید در صورت مشاهده هر یک از این مشکلات به سرعت علت را شناسایی و قطعه معیوب را تعمیر یا تعویض کنید. این مهارت به آسانی به دست نیامده و به آموزش کامل تعمیر ماشین لباسشویی نیاز دارد. یکی از بهترین روش ها برای یادگیری صفر تا صد مهارت های تعمیرات لباسشویی شناسایی یک آموزشگاه تعمیرات ماشین لباسشویی و شرکت در دوره تعمیر لباسشویی آن است. معمولا در این دوره ها به صورت عملی تعمیر انواع مدل و برند از لباسشویی آموزش داده می شود.

  بازار کار تعمیرکار لباسشویی

  ممکن است برخی از لوازم خانگی مانند چرخ گوشت، آبمیوه گیری، چای ساز و … در همه منازل وجود نداشته باشند و یا مورد استفاده قرار نگیرند اما در عوض ماشین های لباسشویی، لباسشویی و یخچال از لوازم برقی پرکاربرد در منازل هستند که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. استفاده گسترده مردم از ماشین های لباسشویی و اضافه شدن امکانات زیادی به این وسایل باعث شده است که افراد زیادی وارد این حرفه شوند و به کسب درآمد بپردازند. از طرفی بالاتر رفتن قیمت ماشین لباسشویی سبب شده است که شغل تعمیرکار لباسشویی از بازار کار خوبی برخوردار شود.

  درآمد تعمیرکار لباسشویی

  ماشین لباسشویی معمولا بین 8 تا 14 سال عمر مفید دارد و تا وقتی که به درستی از آن استفاده شود نیازی به تعمیر پیدا نمی‌کند، اما گاهی ممکن است که ناخواسته در اثر عوامل مخرب مشکلاتی برای آن‌ها ایجاد شود در این صورت بهتر است برای تعمیر آن‌ها از تعمیرکاری با تجربه کمک گرفت. درآمد تعمیرکاران ماشین لباسشویی به عواملی مانند تجربه تعمیرکار، مهارت و سرعت عمل وی بستگی دارد اما به طور میانگین میتوان گفت که درآمد تعمیرکار ماشین لباسشویی چیزی حدود 15 تا 20 میلیون تومان در ماه متغیر است. البته اگر تعمیرکار در کنار شغل خود به فروشنگی قطعات مورد نیاز ماشین لباسشویی بپردازد سود بیشتری خواهد کرد و در نتیجه درآمد وی نیز افزایش پیدا میکند. آموزش تعمیر لوازم گازسوز با مجتمع فنون برق

  تعمیر موتور ماشین لباسشویی

  موتور از مهم ترین قطعات در لباسشویی است و در دو نوع معمولی و تسمه دار همچنین دیجیتالی و بدون تسمه در لباسشویی ها استفاده می شود. بروز مشکل در موتور لباسشویی مشکلات بسیاری را در لباسشویی ایجاد می کند، خشک نشدن لباس ها، نچرخیدن دیگ، آبگیری نکردن یا آبگیری ناقص، خاموش و روشن شدن ناگهانی لباسشویی، آبکشی ناقص، لرزش، سر و صدا برخی از علائمی است که هنگام سوختن یا نیم سوز شدن موتور در لباسشویی دیده می شود. تعمیر موتور لباسشویی کاری سخت و تخصصی است. چرا که ممکن است مشکل ایجاد شده در لباسشویی به دلیل آسیب دیدن موتور نباشد و با دست زدن به موتور به آن آسیب وارد کرده و باعث سوختن موتور شود. یا مشکل موتور بسیار سطحی باشد و با یک اشتباه موتور بسوزد. بنابراین آموزش تعمیرات موتور ماشین لباسشویی موضوع مهمی است که حتما باید به آن توجه داشته باشید.

  تعمیرات برد ماشین لباسشویی

  یکی از دیگر قطعات مهم در لباسشویی ها برد است. برد تراشه ای است که قطعات گوناگونی بر روی آن سوار شده اند. ممکن است به دلیل نفوذ آب یا دیگر مایعات یا داغ شدن برد لباسشویی آسیب ببیند و قطعات قرار گرفته بر روی آن سوخته و نیاز به تعمیر داشته باشند. در صورت خراب شدن برد لباسشویی دستگاه به درستی فرمان نگرفته و لباسشویی روشن نمی شود یا به اشتباه برنامه های شستشو را انجام می دهد.تعمیر برد الکترونیکی بسیار تخصصی است همانطور که اشاره شد برد از قطعات حساس و کوچکی تشکیل شده است و این موضوع تعمیر را بسیار سخت کرده است. شما برای تعمیر برد ابتدا با استفاده از ابزارهای خاصی باید قطعه معیوب را شناسایی کنید و پس از آن، قطعه را از روی برد برداشته و نمونه سالم را بر روی آن قرار دهید. در برخی از مواقع شاهد قطع شدن اتصالات قطعات برد هستیم که در این صورت بایستی اتصالات مجدد برقرار شود. برای آموزش تعمیرات برد ماشین لباسشویی توصیه می کنیم در دوره آموزش تعمیرات برد الکترونیکی آموزشگاه فنون برق ثبت نام کنید و صفر تا صد تعمیر و عیب یابی برد لباسشویی و دیگر لوازم را به صورت عملی یاد بگیرید.

  تعمیر انواع مدل های ماشین لباسشویی

  امروزه به دلیل قابلیت های بسیار لباسشویی های اتوماتیک شاهد افزایش خرید این نوع از لباسشویی هستیم. بنابراین تعمیرات ماشین لباسشویی اتوماتیک از مهم ترین آموزش هایی است که برای ورود به بازار کار تعمیر لباسشویی باید حتما ببنید.
  اما لباسشویی دوقلو مدل دیگری از لباسشویی است که دو مخزن داشته و برای شستشو پتو، ملحفه، پرده، روفرشی بسیار مناسب است. لباسشویی ها ظرفیت های گوناگون ۷/۸/۱۰/۱۲ دارند در لباسشویی های دوقلو این ظرفیت بیشتر شده و به همین دلیل بسیاری از افراد برای شستشو پرده، روفرشی و پتو از این نوع از لباسشویی استفاده می کنند. بنابراین آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی دوقلو از پیش نیازهای مهمی است که پیش از ورود به این شغل باید به طور کامل آن را یاد بگیرید.
  علاوه بر این دو مدل از لباسشویی، لباسشویی سطلی نیز به دلیل قیمت پایینی که در مقایسه با دیگر مدل های لباسشویی دارد امروزه مورد استفاده قرار میگیرد، بنابراین آموزش تعمیرات لباسشویی سطلی از دیگر سرفصل های مهمی است که باید آن را به طور کامل یاد بگیرید. با آموزش تعمیر انواع مدل لباسشویی پاسخگو تمام نیازهای مشتریان در زمینه تعمیرات لباسشویی بوده و از این طریق می توانید در بازار کار به سرعت پیشرفت کرده و درآمدزایی داشته باشید.

  تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی، سامسونگ، ایندزیت، حایر، بوش و غیره

  اما لباسشویی علاوه بر اینکه ظرفیت‌ها و مدل‌های گوناگونی دارند در برندهای گوناگونی نیز تولید می شوند. بنابراین شما بایستی نحوه تعمیرات انواع برند داخلی و خارجی را یاد داشته باشید. کلیات تعمیرات لباسشویی یکسان است و معمولا محل قرار گرفتن قطعات در لباسشویی مشابه است. اما تعمیر آن‌ها با هم تفاوت هایی هم دارد. مثلا کدهای خطا در لباسشویی اسنوا با لباسشویی ال جی متفاوت است. اگر می خواهید حضوری موفق در زمینه تعمیرات لباسشویی داشته باشید باید با تفاوت های برندهای لباسشویی آشنایی کامل داشته باشید.

  چگونه با شرکت در دوره تعمیرات ماشین لباسشویی درآمد کسب کنیم؟

  در گذشته بسیاری از افراد هنگام خراب شدن لباسشویی به جای تعمیر دستگاه معیوب را با مدل جدیدی تعویض می کردند. اما در حال حاضر هزینه خرید لباسشویی بسیار بالا رفته و تعمیر در مقایسه با تعویض بسیار مقرون به صرفه تر است. این موضوع نیاز به مراکز تعمیرات لباسشویی را دو چندان کرده است. از طرفی لباسشویی های امروزی از تکنولوژی های پیشرفته ای برخوردارند و این کار تعمیر را بسیار تخصصی کرده است بنابراین هر فردی نمی تواند مشکل لباسشویی را برطرف کند و تنها تعمیرکاران آموزش دیده می تواند از پس تعمیر لباسشویی برآیند. دریافت مدرک فنی حرفه ای مزیت دیگری است که در صورت شرکت در دوره تعمیر لباسشویی می‌توانید به دست آورید. این مدرک اعتبار بالایی داشته و در صورت دریافت آن می‌توانید به سرعت در بازار کار جذب شده و درآمدزایی داشته باشید.

  مزایای شرکت در دوره تعمیرات لباسشویی آموزشگاه فنون برق

  در دوره آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی فنون برق ، صفر تا صد تعمیر و عیب یابی انواع لباسشویی به شما آموزش داده می شود. با شرکت در این دوره می توانید به صورت عملی با تعمیر و تعویض قطعات لباسشویی آشنا شوید. این موضوع به شما کمک می کند تا هنگام ورود به بازار کار ترس و ابهامی نداشته باشید و به سرعت مشکل لباسشویی را تشخیص و آن را تعمیر کنید. به علاوه این که آموزش‌های این آموزشگاه بسیار جامع بوده و شما با شرکت در این دوره می‌توانید وارد بازار کار شوید. در ادامه به چند مورد از مزایای شرکت در دوره تعمیر لباسشویی آموزشگاه فنون برق می‌پردازیم:

  • آموزش تئوری و عملی در کارگاه های مجهز و پیشرفته
  • بهره مندی از اساتید مجرب و به نام
  • امکان بازآموزی رایگان در صورت عدم یادگیری مباحث
  • اعطای گواهینامه معتبر فنی و حرفه ای
  • پشتیبانی از هنرجویان حتی پس از اتمام دوره
  • معرفی خوابگاه به مهارت‌آموزان در نزدیکی آموزشگاه
  • برگزاری کلاس با حداقل شرکت کننده جهت بهبود کیفیت آموزشی
  • دسترسی آسان به وسایل نقلیه عمومی مثل BRT , مترو

  آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

  رفع ایرادات رایج ماشین لباسشویی

  روشن نشدن ماشین لباسشویی

  یکی از ایرادات رایجی که ممکن است برای لباسشویی پیش بیاید روشن نشدن آن است. در بیشتر مواقع تنها با باز و بسته کردن مجدد درب ماشین لباسشویی ایراد رفع می‌شود. گاهی نیز ایراد ناشی از مدار تایمر یا پریز برق است در نتیجه ابتدا بهتر است تا از رسیدن جریان برق به ماشین لباسشویی اطمینان حاصل کنید. آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی در تهران

  لرزش ماشین لباسشویی

  دلیل لرزش ماشین لباسشویی حین شستشو تراز نبودن آن است. برای رفع مشکل وسیله را هم سطح زمین قرار دهید استفاده از یک کفپوش مناسب در زیر لباسشویی، لرزش را کاهش می‌دهد. چوب و مصنوعات چوبی نیز تاثیر بسزایی در کاهش سر و صدا و لرزش لباسشویی دارند. گاهی نیز توجه نکردن به وزن و ظرفیت ماشین لباسشویی می‌تواند موجب لرزش آن شود. همیشه سعی کنید مقدار کمتری البسه از وزن تعیین شده وارد مخزن کنید.

  حل نشدن مواد شوینده در لباسشویی

  اگر مواد شوینده در لباسشویی حل نمی‌شود ممکن است به دلیل کثیف بودن فیلتر شیر الکتریکی باشد. در صورت کثیف بودن فیلتر فشار آب ورودی به جاپودری کم خواهد بود و تمام پودر ریخته شده در جاپودری حل نشده و به داخل مخزن منتقل نمی‌شود. ممکن است جا پودری کثیف باشد، برای رفع این مشکل باید جاپودری را از محل خود خارج کنید و سپس پودر هایی که سفت شده اند را جدا کنید.

  برق داشتن بدنه لباسشویی

  برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی می‌تواند مسئله خطرناکی باشد چرا که وجود آب در دستگاه که رسانای الکتریکی است میتواند موجب برق گرفتگی شود. اگر با این مسئله مواجه شدید سریعا لباسشویی را از پریز برق بکشید. بررسی کنید که آیا سیم اتصال به زمین لباسشویی به درستی وصل شده است یا خیر. سیم کشی‌ها و اتصالات ماشین لباسشویی را بررسی کنید. ممکن است برق داشتن بدنه لباسشویی به علت وجود ایراد در موتور و اتصال موتور به بدنه باشد.

  علت توقف ماشین لباسشویی حین کار

  ممکن است که موتور ماشین لباسشویی پس از شروع به کار متوقف شود. ایراد در تایمر لباسشویی نیز می‌تواند دلیل توقف شستشو شود. خرابی میکروسوئیچ درب، زبانه و قفل درب، تایمر الکترونیک و یا نوسانات برق نیز می‌توانند از دلایل توقف شستشو باشند.

  به این نوشته امتیاز دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه دوره : 4.000.000 تومان

  شهریه با تخفیف : 2.800.000 تومان