آموزش ساخت تابلو روان

آموزش ساخت تابلو روان

 آموزش ساخت تابلو روان

آموزش ساخت تابلو روان یکی دیگر از دوره‌های پر مخاطب الکترونیک می‌باشد. تابلوهای روان از دسته تابلوهای تبلیغاتی هستند که به صورت متحرک تبلیغات را نمایش می‌دهند و مخاطبان بسیاری را جذب خود می‌کند به همین علت است که بیشتر کسب و کار‌ها این نوع از تابلوهای تبلیغاتی را برای معرفی کسب و کار خود انتخاب می‌کنند. علاقه‌مندان به این حرفه می‌توانند در دوره آموزش ساخت تابلو روان آموزشگاه فنون برق ثبت نام کنند. در این دوره، آموزش ساخت تابلو روان فول کالر، تابلو روان سه رنگ، تک رنگ و . . . زیر نظر اساتید با تجربه و در کارگاهی با تجهیزات بالا به صورت کاربردی آموزش داده می‌شود. کارآموزان تابلو روان بعد از گذراندن دوره آموزش ساخت تابلو روان با روش ساخت آن، آشنا شده و به راحتی می‌توانند وارد بازارکار ساخت تابلو روان شده و هنگام کار نیز از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه ساخت تابلو روان فنون برق بهره‌مند شوند. برای مطالعه آموزش طراحی بردهای الکترونیکی کلیک کنید.

ویژگی های دوره آموزش ساخت تابلو روان

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش ساخت تابلو روان

1700000 تومان

1200000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش ساخت تابلو روان

معرفی تمام قطعات تابلو روان

آموزش قیمت دادن به مشتری

آموزش بازار یابی برای کار ساخت تابلو روان

آشنای کامل با تمامی تابلو های روان و تلوزیون شهری

معرفی تمام ویژگی های ماژول ها

معرفی تمام ویژگی های بردهای تابلو های تک رنگ و فول کالر

آموزش مونتاژ کردن انواع تابلو تک رنگ

آموزش مونتاژ کردن انواع تابلو سه رنگ

آموزش مونتاژ کردن انواع تابلو فول کالر

آموزش مونتاژ کردن انواع تابلو روان چند کانال

آموزش مونتاژ کردن انواع تابلو روان دو رو

آموزش سیم بندی تعذیه

آموزش سیم بندی فلت

آموزش تمام منوهای نرم افزارHD 2016 ،HD2013

آموزش تمام منوهای نرم افزار HD PLAYER

آموزش عیب یابی تابلو روان

آموزش ساخت تلویزیون شهری آفلاین

تعلیم ساخت تلویزیون شهری آنلاین

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید


  انتخاب دوره:


  آموزش ساخت تابلو روانآموزش ساخت تابلو LED


  سوالات متداول عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره ساخت تابلو روان مدرک هم صادر می‌شود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟

  پاسخ : بله بعد از اتمام دوره ساخت تابلو روان آموزشگاه فنون برق مدرک برای تمام کارآموزان شرکت کننده صادر می‌شود و همچنین آموزشگاه می‌تواند در خواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.

  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس‌های آموزشگاه الزامی می‌باشد؟

  پاسخ : بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام، یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کاراموز باشد.

  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه ساخت تابلو روان برای کارآموزان شهرستانی دارید؟

  پاسخ: آموزشگاه فنون برق برای کارآموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کاراموزان محترم شهرستانی می‌توانند با هزینه مناسب به خوابگاه‌ها معرفی گردند.

  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می‌باشند؟

  پاسخ : بله تمام اساتید آموزشگاه ساخت تابلو روان فنون برق تماما با تجربه و سابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می باشند.

  چرا دوره آموزش ساخت تابلو روان در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کارآموزان می باشد؟

  چون آموزشگاه ساخت تابلو روان فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره های برگزار کننده می باشد. همچنین از ویژگی های آموزشگاه : آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان ارائـه خوابـگاه بـه کارآمـوزان شـهرستــانی دراختیار گذاشتن فایلهای به روزشده نرم افزاری

  آیا بعد از اتمام دوره های آموزشی تضمینی برای ورود به بازار کار وجود دارد؟

  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه فنون برق جهت ورود به بازار کار طراحی شده است و در دوره های آموزشی روش های ورود به بازارکار توسط اساتید، آموزش داده می شود تا هنرجویان با آمادگی کامل به راحتی جذب بازار کار شوند.

  چرا بهتر است کارآموزان دوره ساخت تابلو روان را در آموزشگاه فنون برق بگذرانند؟

  پاسخ : زیرا آموزشگاه فنون برق از اساتید با تجربه و متخصص و کارگاه‌های مجهز در این حوزه استفاده می کند و در پایان دوره آموزش ساخت تابلو روان، مدرک رسمی زیر نظر سازمان فنی وحرفه ای به هنرجویان اعطا می شود.

  سوالات متداول تخصصی

  آیا در کلاس ساخت تابلو روان، تجهیزات به میزان کافی موجود است؟

  پاسخ: بله تمامی تجهیزات مربوط به آموزش ساخت تابلو روان در کلاس موجود است

  آیا عیب یابی ماژول‌ها در دوره ساخت تابلو روان آموزش داده می‌شود؟

  پاسخ:بله عیب یابی ماژول‌ها در دوره آموزش ساخت تابلو روان، به صورت تماما عملی آموزش داده می‌شود.

  آیا دوره ساخت تابلو روان پیش نیاز خاصی احتیاج دارد؟

  پاسخ: خیر دوره ساخت تابلو روان پیش نیازی احتیاج ندارد تمام موارد از صفر آموزش داده می شود.

  آیا نحوه آب‌بندی تابلو نیز در دوره ساخت تابلو روان آموزش داده می‌شود؟

  پاسخ: بله، نحوه صحیح آب بندی تابلو به صورت کامل در کلاس ساخت تابلو روان آموزش داده می شود.

  کار آموز با چه کابل‌هایی در دوره آموزش ساخت تابلو روان آشنا می‌شود؟

  پاسخ: کار آموز در کلاس ساخت تابلو روان با انواع کابل های فلت و تغذیه آشنایی پیدا می کند .

  کارآموز در کلاس ساخت تابلو روان با چه ماژول‌هایی آشنا می‌شود؟

  پاسخ: در دوره ساخت تابلو روان انواع ماژول های تک رنگ، سه رنگ و تمام رنگ تشریح می شود

  آموزش ساخت تابلو روان

  تابلو روان‌ها یکی از کاربردی‌ترین ابزارهای تبلیغاتی هستند که با استفاده از آن می‌توانید محصولات و خدمات خود را در قالب متن، عکس و انیمیشن به دیگران ارائه دهید. یکی از مهم‌ترین مزایای ساخت تابلو روان این است که تمامی قطعات (حتی قاب) به صورت آماده در بازار موجود است و دیگر نیازی به برنامه نویسی، طراحی مدار، لحیم کاری و…نیست. تابلو روان فناوری پیشرفته از صفحه نمایش است که از پنل های ال ای دی به عنوان منبع نور استفاده می‌شود. در حال حاضر از تابلو روان به عنوان یک روش تبلیغاتی موثر استفاده می‌شود البته در سال‌های اخیر نیز تابلو‌های روان در کسب و کارهای کوچک و بزرگ رواج پیدا کرده بودند. آموزش ساخت تابلو LED در تهران
  آموزش ساخت تابلو روان

  مدرک فنی و حرفه‌ای دوره ساخت تابلو روان

  امروزه داشتن مدرک فنی و حرفه‌ای در رشته‌های مختلف فنی یک امتیاز ویژه محسوب می‌شود و مهارت آموزان تمایل به شرکت در دوره ساخت تابلو روان در آموزشگاهی دارند که به آن‌ها مدرک فنی و حرفه ای ارائه دهد. مهارت‌آموزان با داشتن این مدرک می‌توانند از مزایای آن استفاده نمایند. پس از اتمام دوره ساخت تابلو روان، کارآموزان باید آماده شرکت در آزمون فنی و حرفه‌ای شده و پس از کسب نمره قبولی مدرک معتبر و رسمی را دریافت نمایند. با توجه به اینکه داشتن مدرک در کشور‌‌های عضو سازمان جهانی کار الزامی است، افرادی که قصد فعالیت در کشورهای دیگر را دارند برای اخذ مدرک باید اقدام کنند.

  بهترین آموزشگاه ساخت تابلو روان در تهران کجاست؟

  انتخاب آموزشگاه ساخت تابلو روان از مهم‌ترین فاکتورهایی است که رابطه مستقیمی با کیفیت یادگیری هنرجو دارد. بسیاری از هنرجوها قیمت دوره را ملاک انتخاب آموزشگاه قرار می‌دهند، درست است که قیمت نیز اهمیت دارد اما آن چیزی که مهم است کیفیت آموزش و تجهیزات آموزشی آن آموزشگاه است. هنرجو باید قبل از انتخاب آموزشگاه، از کیفیت و اعتبار آن اطمینان حاصل کند.

  درآمد تکنسین ساخت تابلو روان

  به دلیل وجود فضای رقابتی در کسب و کارها، تبلیغات به یک عنصر جدانشدنی تبدیل شده است. شاید برای شما هم پیش آمده است که جذب فروشگاهی شده اید که اصطلاحا زرق و برق بیشتری داشته باشد. همین موضوع سبب شده که صاحبان مشاغل اقدام ب سفارش ساخت تابلو روان‌ها کرده‌اند. این افزایش تقاضا بازار کسب و کار تابلو روان را دوچندان کرده است. طبق آمار به دست آمده میانگین درآمد یک تکنسین تابلو روان از 12 تا 18 میلیون تومان در ماه متغیر است البته که رسیدن به درآمد بالا هم در این شغل دور از دسترس نیست.

  آموزش صفر تا صد ساخت تابلو روان

  تابلو‌های تبلیغاتی یا دیجیتال که در بازار بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند همان تابلو‌های روان هستند که جای تابلو‌های نئونی را پر کرده‌اند. به دلیل متحرک بودن تابلو روان‌ها جذابیت آن‌ها دوچندان می‌شود. این تابلو ها نقش بسزایی در جذب مشتری دارند و همین موضوع سبب شده است که اکثر مشاغل برای تبلیغ کسب و کار خود اقدام به سفارش ساخت تابلو روان کنند.

  انواع تابلو روان

  تابلو روان‌ها را با توجه به رنگ به چند دسته تقسیم بندی می‌کنند. تابلو‌های روان تک رنگ، چند رنگ و فول کالر. هرکدام از این تابلو‌ها کارکرد اختصاصی خود را دارند باید قبل از خرید دقت کنید که قرار است این تابلو را برای چه هدفی استفاده کنید. تابلو‌ها به صورت indoor و outdoor تولید می‌شوند. از تابلو های indoor برای تبلیغات در محیط بسته مثل پاساژ‌ها استفاده می‌شود. تابلو‌های ایندور در مجاورت باران قرار ندارند به همین دلیل نیازی به ضد آب بودن آن‌ها نیست. اما تابلو‌های outdoor به دلیل قرار گرفتن در محیط خارجی باید ضد آب باشند.

  هزینه ساخت تابلو روان چقدر است؟

  عوامل مختلفی در قیمت ساخت تابلو روان تاثیر دارند، مثلا ابعاد و سایز تابلو روان، متنی یا تصویری بودن تابلو روان، ماژول‌های به کار برده شده، تعداد رنگ‌های استفاده شده در تابلو‌ها، میزان مقاومت در برابر ضربه و…که هر کدام از این عوامل در قیمت ساخت تابلو روان موثر است. قیمت دهی به مشتری نیز یکی از مهم‌ترین بخش‌های این شغل است. گاه سازنده تابلو روان بدون توجه به نکات و عوامل تاثیر گذار در قیمت، مبلغی پایین‌تر از حد ممکن به مشتری اعلام می‌کند که متاسفانه سازنده دچار ضرر و زیان می‌شود! ما در دوره آموزش ساخت تابلو روان، به آموزش نحوه قیمت دهی خواهیم پرداخت تا زحمات عزیزان سازنده ضایع نشود و همچنین بتوانند با ارائه قیمتی معقول، مشتری را راضی نگه دارند.

  اجزای تشکیل دهنده تابلو روان چیست؟

  تابلو روان از اجزای مختلفی تشکیل شده است که در ادامه به شرح مختصری از هر یک می‌پردازیم.

  ماژول

  از قرار دادن ماژول‌ها کنار هم تابلو روان ایجاد می‌شود. ماژول‌ها در سایزهای مختلف در بازار وجود دارند. ماژول‌ها در انواع تک رنگ، سه رنگ و هفت رنگ وجود دارند و سایز آن‌ها نیز از 16 تا 32 متغیر است.

  مادربرد

  وظیفه دریافت اطلاعات از کامپیوتر و انتقال آن به ماژول‌ها بر عهده مادربرد است. مادربردها مانند ماژول‌ها در بازار خرید و فروش می‌شوند و شرکت‌های مختلف داخلی و خارجی طیف وسیعی از آن‌ها را تولید می‌کنند و برای اینکه مادربردها و ماژول‌ها بتوانند وظایف خود را انجام دهند باید ولتاژ و جریان لازم را تامین کرد و این امر توسط پاور انجام می‌شود.

  کابل ارتباطی

  در نهایت برای ارتباط بین قطعات از سیم‌های برق و کابل‌های دیتا استفاده می‌شود. با شرکت در دوره ساخت تابلو روان آمادگی لازم جهت ساخت تابلو روان را با بهترین متد‌های آموزشی بدست می‌آورید.

  آموزش جامع ساخت تابلو روان در آموزشگاه فنون برق

  آموزش ساخت تابلو روان در آموزشگاه فنون برق مزایای زیادی دارد. این آموزش‌ها، همراه با نصب عملی تمام مراحل ساخت می‌باشد. شما در این دوره، با انواع قطعات و ابزار آلات مورد استفاده و همینطور ساخت و مونتاژ تمام قطعات تابلو روان، آشنا خواهید شد. نحوه سیم کشی، لحیم کاری، ساخت تابلو روان با مصرف برق کم، نحوه قیمت دهی به مشتری، نحوه عیب یابی، تعمیر و سرویس کامل همه و همه توسط اساتید مجرب به صورت کاملا عملی در آموزشگاه فنون برق به شما مهارت آموزان عزیز آموزش داده می‌شود.

  مزایای شرکت در دوره ساخت تابلو روان در آموزشگاه فنون برق

  • ارائه مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای به مهارت آموز بعد از اتمام دوره
  • پشتیبانی نامحدود از مهارت آموز حتی بعد از اتمام دوره
  • امکان بازآموزی رایگان در صورت عدم یادگیری
  • آموزش ساخت تابلو روان کاملا به صورت عملی و پروژه محور
  • اراِئه خوابگاه به هنرجویان محترم شهرستانی
  • دسترسی آسان و سریع آموزشگاه ساخت تابلو روان فنون برق به مترو BRT
  به این نوشته امتیاز دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه دوره : 1.700.000 تومان

  شهریه با تخفیف : 1.200.000 تومان