آموزش نصب کرکره برقی

آموزش نصب کرکره برقی

آموزش نصب کرکره برقی

با توجه به نیاز اماکن مختلف تجاری، اداری، پارکینگ های مسکونی و … به کرکره برقی، وجود افراد متخصص و ماهر برای نصب کرکره برقی به شدت احساس میشود. از این جهت آموزشگاه فنون برق اقدام به برگزاری دوره نصب کرکره برقی در مجهزترین کارگاه ها کرده است. فنون برق با هدف تعلیم و آموزش نیروی علاقه مند و معرفی آنها به بازار کار از اساتید به نام بهره گرفته تا بتواند نیرو های متخصص زیادی را به بازار کار این حرفه معرفی کند. معرفی اجزای کرکره برقی، آموزش ست کرن موتور، نحوه مونتاژ کردن تیغه های کرکره و … از سرفصل های این دوره آموزشی هستند بعد از اتمام دوره نیز مدرک معتبر فنی و حرفه ای به همراه پشتیبانی نامحدود به مهارت آموز ارائه می‌شود.

ویژگی های دوره آموزش نصب کرکره برقی

 • بازآموزی رایگان
 • خوابگاه هنرجویان
 • مدرک معتبر
 • دوره نامحدود
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی نامحدود

شهریه آموزش نصب کرکره برقی

1700000 تومان

1200000 تومان

ثبت نام

سرفصل های آموزش نصب کرکره برقی

معرفی انواع موتور

معرفی انواع تیغه

معرفی متعلقات و کاربردهای آن ها

توضیح و آموزش نحوه اندازه گیری تیغه ها

توضیح و آموزش نحوه انتخاب نوع موتور و توان آن

توضیح و آموزش نصب یواق نگه دارنده

توضیح و آموزش نصب موتور داخل لوله ( توبلار )

توضیح و آموزش نصب موتور بیرون لوله ( ساید )

توضیح و آموزش وصل کردن تیغه ها روی لوله ( شفت )

توضیح و آموزش نصب ریل های دو طرفه

توضیح و آموزش نصب کپس های نگه دارنده تیغه ها

توضیح و آموزش تنظیم کردن میکرو سوئیچ های موتور

توضیح و آموزش تنظیم و راه اندازی مدار فرمان ( توبلار و ساید )

معرفی برند های معتبر در این صنعت

توضیح انواع ایرادات کرکره برقی

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید


  انتخاب دوره:


  آموزش سیستم های انژکتوری و دیاگآموزش تخصصی موتور خودوروهای داخلیآموزش تخصصی تنظیم موتورآموزش مکانیک خودرو درجه 1آموزش مکانیک خودرو درجه 2


  سوالات متداول عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره نصب کرکره برقی مدرک هم صادر می‌شود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟

  پاسخ: بله بعد از اتمام دوره آموزشگاه فنون برق مدرک برای تمام کارآموزان شرکت کننده صادر میشود و همچنین آموزشگاه میتواند در خواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.

  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس‌های آموزشگاه الزامی می‌باشد؟

  پاسخ: بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ، یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کارآموز باشد.

  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه برای کارآموزان شهرستانی دارید؟

  پاسخ : آموزشگاه فنون برق برای کارآموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کاراموزان محترم شهرستانی میتوانند با هزینه مناسب به خوابگاه‌ها معرفی گردند.

  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می‌باشند؟

  پاسخ: بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می‌باشند.

  چرا دوره آموزشی نصب کرکره برقی در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کارآموزان می‌باشد؟

  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره‌های برگزار کننده می‌باشد. همچنین از ویژگی‌های آموزشگاه : آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره‌ها ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی و حرفه ای استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق پشتیبانی مادام العمر و نامحدود به کارآموزان ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی دراختیار گذاشتن فایل‌های به روزشده نرم افزاری

  تخفیف‌های آموزشگاه فنون برق شامل چه کارآموزانی می‌شود؟

  پاسخ: کار آموزآن بعد از گذراندن یک دوره برای ثبت نام دوره‌های بعدی و همچنین در صورت معرفی هنرجوی دیگر می‌توانند از تخفیف‌های آموزشگاه بهره مند شوند.

  چرا دوره نصب کرکره برقی در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کارآموزان می‌باشد؟

  پاسخ: زیرا آموزشگاه فنون برق از اساتید با تجربه و متخصص و کارگاه های مجهز در این حوزه استفاده می‌کند و در پایان دوره، مدرک رسمی زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای به هنرجویان اعطا می‌شود.

  سوالات متداول تخصصی

  آیا در دوره نصب کرکره برقی جوشکاری آموزش می‌دهید؟

  پاسخ: بله، به طور خلاصه و در حد نیاز، مباحثی از جوشکاری گفته می شود.

  آیا چگونگی محاسبه نصب کرکره برقی برای محل های مسقف و غیر مسقف گفته می‌شود؟

  پاسخ: بله، تمام فرمول‌های محاسبه جهت نصب کرکره برقی در محل‌های پوشیده یا باز به طور کامل آموزش داده می‌شود.

  در چه حد مباحث مربوط به موتور ساید و موتور توبلار در دوره آموزشی کرکره برقی آموزش داده می‌شود؟

  پاسخ: تمامی قسمت‌های مربوط به معرفی انواع موتور ساید و موتور توبلار و نحوه نصب و ست کردن ریموت آن‌ها به طور کامل بررسی می‌شود.

  آیا موتور MC هم در این دوره تدریس می‌شود؟

  پاسخ: خیر زیرا این موتور در بازار کاملا منسوخ شده است.

  در این دوره تعمیرات برد کرکره هم آموزش داده می‌شود؟

  پاسخ: خیر این دوره مربوط به نصب و راه اندازی و عیب یابی و رفع عیوب مربوط به کرکره برقی می‌باشد.

  دوره آموزش نصب کرکره برقی

  با پیشرفت علم و تکنولوژی و فراهم شدن تجهیزات برای رفاه انسانها کرکره ها نیز ارتقا یافته و نوع پیشرفته آنها یعنی کرکره های برقی در اختیار افراد قرار گرفته است. در مکان های مختلف مثل مغازه ها، درب پارکینگ ها و مراکز تجاری از این نوع درب ها استفاده میشود که مزایای زیادی هم دارد. این درب ها حتی در فضاهای داخلی نیز کاربرد دارند مثلا میتوان از طریق آنها پنجره ها و درب های داخلی ساختمان را باز و بسته نمود. کاربرد و مزایای فراوانی که این نوع از درب های اتوماتیک دارند سبب شده تا افراد زیادی علاقه مند به یادگیری طریقه نصب کرکره های برقی شوند از طرفی تقاضاضی بازار نیز باعث رونق این شغل شده است. دوره نصب کرکره برقی از پرطرفدار ترین رشته هایی است که بسیاری از آموزشگاه ها مشغول برگزاری آن هستند و علاقه مندان میتوانند با شرکت در این دوره نصب کرکره برقی را آموزش ببینند و وارد بازار کار شوند.

  نصب کرکره برقی

  آموزش نصب کرکره برقی فنون برق

  شرکت در دوره نصب کرکره برقی آموزشگاه فنون برق یکی از بهترین روش ها برای آموزش نصب و راه اندازی کرکره برقی است. چرا که نصب کرکره برقی مراحل گوناگونی دارد و در این دوره ها به صورت عملی صفر تا صد نصب کرکره برقی به شما آموزش داده می شود.
  مهارت آموزان میتوانند کلیه مراحل نصب کرکره برقی با موتور ساید و توبلار، سیم کشی و تنظیم زمان و همچنین سرویس کاری را به طور کامل فرا بگیرند. مهارت آموزان با تجهیزات پیشرفته مراحل نصب و راه اندازی را انجام می‌دهند. در این دوره ها مباحثی از قبیل: آموزش نصب کرکره برقی با موتور توبلار و موتور ساید و موتور سانترال آموزش داده می شود. در پایان دوره به کارآموز مدرک فنی معتبر تعلق میگیرد. برای یادگیری صفر تا صد نحوه نصب این نوع از درب های اتوماتیک بایستی کلیه این مراحل را به صورت عملی تمرین کنید و در کلاس های عملی به رفع اشکال بپردازید.

  مدرک فنی و حرفه ای نصب کرکره برقی

  مهارت آموزان میتوانند پس از اتمام دوره در آزمون های فنی حرفه ای شرکت کنند و در صورت کسب نمره قبولی مدرک به آن‌ها تعلق میگیرد. این مدرک اعتبار بالایی دارد و می توان از آن برای راه اندازی کسب و کار یا استخدام در شرکت های مختلف استفاده کرد. ضمناً داشتن این مدرک برای مهاجرت به سایر کشورها لازم است، ضمنا مهارت آموزان می‌توانند با ترجمه آن به زبان کشور مورد نظر به عنوان نیروی فنی، به کشورهای عضو سازمان جهانی کار مهاجرت کنند.

  مراحل نصب کرکره برقی

  نصب و راه اندازی کرکره برقی از مراحل گوناگونی تشکیل شده است و انجام صحیح هر یک از این مراحل نیاز به دقت بالایی دارد زیرا در صورتی که کرکره برقی به درستی نصب نشود، عملکرد صحیحی نخواهد داشت. طریقه نصب کرکره برقی مراحل گوناگونی دارد که در دوره نصب کرکره برقی به آموزش صفر تا صد نصب کرکره برقی پرداخته می شود. در این بخش نیز به صورت خلاصه نحوه نصب این دستگاه گفته می شود.

  برای نصب کرکره برقی ابتدا لازم است محل نصب را بررسی کنید. در صورتی که در این مکان کرکره قدیمی و دستی نصب شده بود آن را به طور کامل بردارید. بعد از آن متراژ محلی که قصد نصب کرکره را دارید اندازه گیری کنید. نصب پروفیل کرکره برقی اولین اقدامی است که برای نصب کرکره باید انجام دهید پروفیل را یا به محل مورد نظر جوش دهید و یا اگر محل نصب بتنی بود سوراخی ایجاد کرده و داخل سوراخ میله ای گذاشته و در آنجا وصل کنید. بعد از آن که پروفیل نصب شد، پلیت کرکره برقی را نصب کنید. پلیت کرکره برقی با توجه به نوع موتور کرکره و ساید یا توبلار بودن متفاوت است. حالا شفت کرکره را نصب کنید. بعد از آنکه شفت را نصب کردید بلبرینگ، اندکپ و رسیور کرکره برقی را نصب کنید. حالا نوبت نصب کرکره هست. کار نصب کرکره در اینجا به پایان رسیده و نوبت تنظیمات و نصب جاقفلی می رسد.

  بازار کار نصب کرکره برقی چگونه است؟

  امروزه شاهد افزایش میزان استفاده از کرکره های برقی هستیم و همین موضوع نشانگر بازار کار پررونق این حرفه است. کرکره های برقی ایمنی بالایی دارند علاوه بر این، کار رانندگان خودروها را نیز آسان تر کرده اند، همین موضوع باعث افزایش تقاضا برای نصب این نوع از درب های اتوماتیک شده است. آینده شغلی نصاب کرکره برقی نیز بسیار درخشان است چرا که با پیشرفت تکنولوژی قطعا مدل های گوناگونی از این نوع درب ها وارد بازار خواهد شد و طبیعتا این درب ها باید توسط نصاب ماهر نصب شوند. همچنین با مدرن تر شدن ساختمان ها نیز کمتر ساختمانی را خواهیم دید که از درب های معمولی استفاده کنند. برای شروع کار خود میتوانید با تعدادی از فروشندگان این نوع درب ها همکاری کنید تا آن‌ها با معرفی شما به خریداران، شغل شما را گسترش داده و بر تعداد مشتریان شما بیافزایند.

  درآمد نصاب کرکره برقی

  نصب کرکره برقی یک تجارت پرسود در بازار ایران است. نصب کرکره برقی با توجه به نوع پروفیل استفاده شده و انتخاب موتور الکترونیکی دستگاه متفاوت خواهد بود. اما البته هزینه آن در مقایسه با مزایای کار برای صاحب کسب و کار آنقدر زیاد است که نصابان کرکره برقی هر روز پیشنهادات کاری زیادی دریافت می کنند. بنابراین با آموزش دوره نصب کرکره برقی می توانید به عضویت صنف پردرآمد نصابان کرکره برقی بپیوندید به شرطی که برای شرکت در آموزش این دوره کاربردی با سایر فراگیران همگام باشید.

  در رابطه با میزان درآمد نصاب کرکره برقی نیز باید بگوییم که درآمد این شغل مانند دیگر مشاغل فنی به میزان مهارت و تسلط شما وابسته است. البته عواملی از قبیل تبلیغات، خوش قول بودن، مشتری مداری، سرعت در کار نیز بر میزان درآمد این شغل تاثیر ویژه ای می گذارند. البته اگر می خواهید درآمد بیشتری در این شغل داشته باشید توصیه می کنیم علاوه بر آموزش نصب کرکره برقی، آموزش نصب درب اتوماتیک و آموزش نصب اپراتور شیشه ای را نیز به طور کامل فرا بگیرید چرا که این دو شغل به یکدیگر مرتبط بوده و باعث رونق شغل شما خواهد شد، اما به این موضوع نیز توجه داشته باشید که ممکن است درآمد شما در ماه اول ورود به بازار کار پایین باشد. اما اگر پشتکار خوبی داشته باشید به سرعت درآمد شما بیشتر خواهد شد. در حال حاضر نصابان کرکره برقی به طور متوسط درآمدی بین 15 تا 25 میلیون تومان در ماه کسب می کنند.

  سرمایه مورد نیاز نصب کرکره برقی

  برای راه اندازی کسب و کار خود ابتدا باید مبلغی را برای شرکت در دوره آموزش نصب کرکره برقی در نظر بگیرید که مبلغ آن در آموزشگاه نصب کرکره برقی فنون برق با تخفیف فقط 1 میلیون تومان است. در مرحله بعد اگر قصد راه اندازی مغازه دارید باید سرمایه ای برای رهن و اجاره آن داشته باشید که البته بستگی به موقعیت کارگاه در شهرهای مختلف دارد. اگر این مبلغ را ندارید می توانید به استخدام شرکت های بزرگ نصب کننده درب اتوماتیک و کرکره برقی در بیایید یا در سایت دیوار و شیپور تبلیغ کنید و به نوعی به صورت سیار و مجازی شروع به کار کنید که منطقی تر است و اکثر کارآموزان پس از پایان دوره این کار را انجام می دهند. البته اگر بخواهید این کار را به صورت حرفه ای انجام دهید و در کنار اجرا و نصب, فروش هم داشته باشید به سرمایه زیادی برای تهیه قطعات، درب و کرکره نیاز خواهید داشت. در هر صورت این حرفه از پرطرفدار ترین ها است زیرا یک شغل فصلی نیست و نصاب در هر فصل از سال میتواند فعالیت داشته باشد. پس شرکت در دوره نصب کرکره برقی برای کسی که می‌خواهد همیشه مشغول به کار باشد ضروری است.

  آموزش نصب کرکره برقی با موتور ساید و توبلار

  ساید و توبلار دو موتور استفاده شده در کرکره های برقی هستند. هر یک از این موتورها مزایا و معایبی داشته و برای نصب در مکان خاصی مناسب اند. مثلا موتور توبلار در مقایسه با موتور ساید قیمت مناسبی دارد اما برای محیط های شلوغ و پر رفت و آمد مناسب نیست. بنابراین انتخاب نوع موتور یکی از موضوعاتی است که هنگام نصب کرکره برقی باید به آن توجه داشته باشید و آموزش نصب کرکره برقی ساید و آموزش نصب کرکره برقی توبلار از آموزش های مهمی است که پیش از ورود به بازار کار نصب کرکره برقی بایستی آن را به طور کامل فرا گرفته باشید البته نصب و تنظیمات کرکره های برقی با موتور ساید و توبلار تفاوت هایی با هم دارد که بایستی به آن توجه کنید. در کلاس آموزش نصب کرکره برقی به طور کامل نحوه نصب و راه اندازی کرکره برقی با موتور توبولار و ساید به طور کامل آموزش داده می شود.

  مزایای شرکت در دوره نصب کرکره برقی فنون برق

  علاقه مندان با شرکت در دوره آموزش نصب کرکره برقی فنون برق از مزایای زیادی بهره مند خواهند شد. طبق رضایتمندی مهارت آموزان آموزشگاه فنون برق، دوره نصب کرکره برقی یکی از کاربردی ترین و پربازده ترین دوره های آموزشی برگزار شده در این آموزشگاه است. علاقه مندان جهت شرکت در این دوره به پیش نیاز خاصی احتیاج ندارند و در کلاس آموزشی صفر تا صد مطالب را فرا می‌گیرند. در ادامه به چند مورد از مزایای آموزشگاه فنون برق اشاره می‌کنیم:

  • آموزش تئوری و عملی در کارگاه های پیشرفته
  • آموزش توسط اساتید مجرب و متخصص
  • ارائه گواهینامه معتبر فنی و حرفه ای
  • پشتیبانی رایگان از هنرجو حتی پس از پایان دوره
  • معرفی خوابگاه به مهارت آموزان در مجاورت آموزشگاه
  • برگزاری کلاس ها با حداقل شرکت کننده جهت افزایش کیفیت آموزشی
  • دسترسی آسان به وسایل نقلیه عمومی مثل مترو و BRT
  به این نوشته امتیاز دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شهریه دوره : 1.700.000 تومان

  شهریه با تخفیف : 1.200.000 تومان