آموزش تعمیرات کولر گازی

آموزش تعمیر کولر گازی از صفر تا صد

مطابق استاندارد های فنی و حرفه ای

کاملا عملی در کارگاه مجهز

آموزش تعمیرات کولر گازی
شهریه: 1.600.000 تومان
شهریه با تخفیف: 1.100.000 تومان
مدت زمان دوره: 3 هفته

شهریه: 1.100.000 تومان

ویژگی دوره آموزش تعمیرات کولر گازی

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

مدرک معتبر

بازگشت وجه

نماد اعتماد

مجوز رسمی

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

دوره نامحدود

1و15 ام هر ماه

1.600.000 تومان

1.100.000 تومان

معرفی دوره آموزش تعمیرات کولر گازی

آموزش تعمیرات کولر گازی (اسپیلت) فنون برق یکی دیگر از رشته های پر درآمد دپارتمان لوازم خانگی و رفاهی می باشد که بسیار کاربردی می باشد. امروزه بسیاری از مکان ها مجهز به کولر های گازی یا اسپیلت هستند که ساختار بسیار پیچیده ای دارند ممکن است دچار مشکل یا خرابی شوند که در این صورت به یک متخصص با تجربه نیازمند هستید. کولر های گازی در فصول گرما نیازمند سرویس و تعمیر می باشند که بازار بسیار داغی دارند.

با شرکت در دوره تعمیرات کولر گازی آموزشگاه فنون برق می توانید از طریق یادگیری تعمیر کولر گازی به درآمد بالایی برسید. دوره آموزش کولر گازی در کارگاهی با تجهیزات بسیار توسط اساتید با سابقه بالا به صورت عملی شرکت کنند. در دوره آموزش تعمیر کولر گازی، آموزش کامل پنل کولر ، تنظیم انواع کولر گازی ها و آشنایی با انواع کد های خطا و …. به طور کامل آموزش داده می شود و در پایان می توانند براحتی وارد عرصه تعمیرات کولر گازی شوند و در حین کار هم می توانند از پشتیبانی به صورت نامحدود آموزشگاه بهره مند شوند.

کارآموزان علاوه بر دوره تعمیرات کولر گازی در صورت تمایل می توانند در دوره آموزش نصب کولر گازی شرکت کرده و در زمینه نصب و تعمیرات کولر گازی تعمیرکاری حرفه ای شوند.

جهت مشاوره رایگان و مدرک فنی حرفه ای دوره آموزش تعمیرات کولر گازی کلیک کنید

سرفصل‌های دوره آموزش تعمیرات کولر گازی

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش نصب کولر گازیآموزش تعمیرات کولر گازیآموزش نصب پکیج دیواریآموزش تعمیرات پکیج دیواری

  رشته های مرتبط با دوره آموزش تعمیرات کولر گازی

  آموزش تعمیرات پکیج دیواری

  تاریخ شروع: ۱و۱۵ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۱.۸۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۱.۳۰۰.۰۰۰ تومان

  آموزش تعمیرات یخچال

  تاریخ شروع: ۱و۱۵ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۲.۵۵۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۱.۸۰۰.۰۰۰ تومان

  آموزش نصب پکیج دیواری

  تاریخ شروع: ۱و۱۵ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۸۰۰.۰۰۰ تومان

  آموزش نصب کولر گازی

  تاریخ شروع: ۱و۱۵ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۸۰۰.۰۰۰ تومان

  سوالات متداول دوره آموزش تعمیرات کولر گازی

  سوالات تخصصی


  آیا در کلاس تعمیر کولر گازی تجهیزات به میزان کافی موجود است ؟
  پاسخ: بله تمامی تجهیزات مربوط به آموزش تعمیرات کولر گازی در کلاس موجود است
  آیا روش های نصب کنترل پنل دیواری نیز آموزش داده می شود ؟
  پاسخ: بله روش های نصب کنترل پنل دیواری به صورت تماما عملی آموزش داده می شود.
  آیا دوره تعمیرات کولر گازی پیش نیاز خاصی احتیاج دارد ؟
  پاسخ: خیر پیش نیازی احتیاج ندارد تمام موارد از صفر آموزش داده می شود.
  آیا عیب یابی قطعات الکترونیکی کولر گازی در این دوره تدریس می شود ؟
  پاسخ:بله، تست کردن و عیب یابی قطعات الکترونیکی کولر گازی به صورت عملی آموزش داده می شود
  کار آموز با چه نوع کمپرسور هایی در این دوره آشنا می شود؟
  پاسخ: کار آموز در این دوره با انواع کمپرسورهای سیستمهای مختلف تهویه مطبوع آشنایی پیدا می کند .
  آیا در این دوره کار با یونیت بیرونی کولر گازی نیز آموزش داده می شود ؟
  پاسخ: بله روشهای صحیح باز و بسته کردن یونیت بیرونی کولر گازی در این دوره تدریس خواهد شد

  سوالات عمومی


  آیا بعد از اتمام دوره تعمیر کولر گازی مدرک هم صادر میشود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟
  پاسخ : بله بعد از اتمام دوره آموزشگاه فنون برق مدرک برای تمام کارآموزان شرکت کننده صادر میشود و همچنین آموزشگاه میتواند در خواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.
  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس های اموزشگاه الزامی می باشد؟
  پاسخ : بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ،یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کاراموز باشد.
  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس های آموزشگاه برای کاراموزان شهرستانی دارید؟
  پاسخ : آموزشگاه فنون برق برای کاراموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کاراموزان محترم شهرستانی میتوانند با هزینه مناسب به خوابگاه ها معرفی گردند.
  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می باشند؟
  پاسخ : بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می باشند.
  چرا دوره آموزشی تعمیرات کولر گازی در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کاراموزان می باشد؟
  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره های برگزار کننده می باشد.
  همچنین از ویژگی های آموزشگاه :
  آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها
  ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای
  استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق
  پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان
  ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی
  دراختیار گذاشتن فایلهای به روزشده نرم افزاری
  آیا فایل های آموزشی تدریس شده در کلاس، در اختیار کار آموزان قرار می گیرد؟
  پاسخ : بله ، پس از اتمام دوره تعمیرات کولر گازی تمام مباحث تدریس شده و در صورت نیاز فایل های به روز شده نرم افزاری در اختیار کارآموزان قرار می گیرد.
  برگزاری دوره تعمیرات کولر گازی برای هنرجویان شهرستانی چگونه است؟
  پاسخ : دوره آموزشی تعمیرات کولر گازی برای هنرجویان شهرستانی به در خواست خودشان در تمامی روزها و حتی روزهای تعطیل و آخر هفته هم برگزار می شود و همچنین در صورت نیاز از طرف آموزشگاه به خوابگاه های در نظر گرفته شده معرفی می شوند.

  آموزش کولر گازی


  آموزش کولر گازی فنون برق به دو دوره نصب و تعمیرات تقسیم می شود. دوره نصب پیش نیاز دوره تعمیرات بوده و مراحل نصب کولر گازی را به صورت گام به گام به شما آموزش می دهد. بعد از آنکه مسلط به نصب کولر گازی شدید دوره تعمیرات کولر گازی آغاز می شود. در این دوره طریقه عیب یابی و تعمیرات کولر گازی به طور کامل آموزش داده می شود. شیوه آموزش از پایه و با قطعه شناسی آغاز می شود. بعد از شناخت قطعات و طرز کار کولر گازی نوبت به شناسایی مشکلات کولر گازی و عیب یابی آن می رسد. در این مرحله شما انواع مشکلات را شناخته و نحوه تعمیر و تعویض قطعات کولر گازی را یاد می گیرد. در کلاس تعمیرات کولر گازی انواع ابزار و تجهیزات برای کار و تمرین عملی شما عزیزان تدارک دیده شده است. بنابراین حین آموزش ضمن تدریس به صورت عملی کار می کنید و این موضوع باعث مسلط شدن هر چه بیشتر شما به تعمیرات کولر گازی می شود. آموزش تعمیرات کولر

  بازار کار شغل تعمیرات کولر گازی

  با گسترش روزافزون تقاضا برای کولرهای گازی طبیعتا بازار کاری این حرفه نیز از رونق زیادی برخوردار شده است. همچنین تخصصی بودن این شغل باعث شده تا کسانی که سررشته ای در این کار ندارند حرفی برای گفتن نداشته باشند. همه این عوامل نشان از بازار کار رو به رونق شغل تعمیرکار کولر گازی می دهد. با توجه به افزایش تقاضا برای نصب و تعمیر کولر گازی، بدون شک درآمد شغل نصب کولر گازی افزایش خواهد یافت و در چنین شرایطی نیاز به نیروی متخصص و حرفه ای است که مهارت لازم در نصب انواع مدل ها و برندهای کولر گازی را داشته باشد. بنابراین با آموزش تعمیرات کولر گازی می توانید به صورت تخصصی با مهارت های این شغل آشنا شوید و خود را برای یک شغل عالی و پردرآمد آماده کنید.

  چگونه با آموزش تعمیر کولر گازی وارد بازار کار کولر گازی شویم؟

  برای ورود به بازار کار نصب کولر گازی باید درباره انواع مدل های کولر گازی، طریقه نصب آنها، طریقه لوله کشی و برق کشی آنها و بسیاری از مطالب دیگر سررشته داشته باشید و طبیعیتا هر چه میزان تخصص و تجربه شما شما در این زمینه بیشتر، در بازار کاری این شغل حرف بیشتری برای گفتن خواهید داشت.

  بهترین راه برای رسیدن به این دانش و مهارت، گذراندن دوره های آموزش تعمیر کولر گازی در یک آموزشگاه معتبر است. چرا که در این دوره های آموزشی به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای کلیه مراحل و نکات لازم برای نصب صحیح انواع کولر گازی آموزش داده خواهد شد. البته برای گذراندن دوره تعمیر کولر گازی باید دقت نظر داشته باشید و آموزشگاهی را انتخاب نمایید که به صورت کاملا تخصصی به آموزش نصب و تعمیر کولر گازی بپردازد. آموزشگاه فنون برق با فراهم کردن مدرن ترین تجهیزات زیر نظر اساتید مجرب، در این زمینه بسیار پیشگام بوده است و دوره آموزش تعمیرات کولر گازی را به صورت حرفه ای و کاملا عملی برگزار می نماید.

  چگونه در بازار کار تعمیرات کولر گازی درآمد زایی کنیم؟

  مهم ترین فاکتوری که باید به آن توجه داشته باشید ارائه خدمات با کیفیت است. بنابراین به هیچ وچه کیفیت را فدای کمیت نکنید و برای به دست آوردن سود بیشتر از آن نکاهید. اگر برای تعمیر نیاز به تعویض قطعات بود حتما زا قطعات اصلی و اورجینال استفاده کنید.

  زمان و کیفیت ارائه کار یکی از مهم ترین فاکتورهای تضمین کننده ی موفقیت در این حرفه است. بنابراین می بایست با ارایه عالی ترین خدمات تا جای ممکن مشتری راضی از دیگر فاکتوری که روی درآمد شما در این حرفه اثر می گذارد، سرعت عمل ارائه کار و خوش قول بودن است. خوش قول بودن و به موقع ارایه دادن کار نیز از عوامل دیگر تضمین کننده ی اعتبار کار شماست.

  تا جای ممکن در قیمت گذاری خدمات خود منصف باشد. از تبلیغات نیز غافل نشوید. یک تبلیغات اصولی و کاربردی می تواند تعداد مراجعات و مشتریانتان را افزایش دهد. مهارت و تخصص از مهم ترین فاکتورها برای درآمدزایی در این شغل است بنابراین در انتخاب دوره آموزش تعمیرات کولر گازی دقت نظر داشته باشید و آموزشگاهی را انتخاب کنید که به طور کامل به آموزش تعمیر کولر گازی می پردازد.

  درآمد نصب کولر گازی چقدر است؟

  درآمد تعمیرات کولر گازی درآمد این شغل همانند مشاغل فنی دیگر بسته به فاکتورهای مختلف مانند میزان دانش و تجربه، زمان و کیفیت ارائه کار، تبلیغات مناسب، مشتری مداری و غیره می باشد. با در نظر همه ی فاکتورهایی که به آن اشاره شد ، میانگین درآمد این شغل می تواند از ۱۰ تا ۱۵ میلیون در ماه متغیر باشد.

  بهترین آموزشگاه کولر گازی کدام است؟

  بهترین آموزشگاه کولر گازی آموزشگاهی است که به صورت کاملا عملی، زیر نظر مجرب ترین اساتید و سازمان فنی حرفه ای این دوره را برگزار کرده و در انتها مدرک رسمی فنی حرفه ای را اخذ کنند. آموزشگاه فنون برق تهران یکی از بهترین آموزشگاه نصب و تعمیرات کولر گازی است که با رعایت فاکتور های ذکر شده و بهترین شهریه دوره های آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش نصب را برگزار می نماید. هدف فنون برق از برگزاری دوره تعمیر کولر گازی تربیت نیروی های متخصص و ماهر برای ورود به بازار کار کولر گازی و است.

  چه مهارت هایی در دوره تعمیرات کولر گازی آموزش داده می شود؟

  دوره آموزش تعمیر کولر گازی در آموزشگاه فنون برق به صورت عملی و در کارگاه هایی مجهز برگزار شده و به آموزش صفر تا صد تعمیرات کولر گازی در انواع برندها می پردازد. برخی از مهارت هایی که با شرکت در دوره تعمیرات کولر گازی به دست می آورید، عبارتند از:

  • شارژ کامل گاز کولر گازی
  • رفع لرزش یونیت داخلی و خارجی کولر گازی
  • تعویض کمپرسور، کنتاکتور، لوله مویی، شیر برقی، فیلتر درایر ، خازن کولر گازی
  • رفع نشتی گاز کولر گازی و وکیوم آن
  • تعمیر برد کولر گازی
  • نصب یونیت داخلی کولر گازی
  • نصب یونیت خارجی کولر گازی
  • نصب فیوز مینیاتوری ، پایۀ زمینی کولر گازی
  • کابل کشی، لوله کشی، سیم کشی، داکت کشی کولر گازی
  • تخلیه آب درین
  • شستشوی کولر گازی
  • تعمیر اینورتر کولر گازی

  با شرکت در دوره تعمیرات کولر گازی فنون برق می توانید انواع مشکلات ایجاد شده در این دستگاه از قبیل: یخ زدن کولر گازی، نشتی آب، باد گرم کولر گازی، کم شدن پرتاب باد، سر و صدا کولر گازی و غیره را رفع کنید. آموزش تعمیرات کولر

  چگونه یک نصاب و تعمیرکار حرفه ای کولر گازی شویم؟

  از آنجایی که شغل تعمیرات کولر گازی شغلی تخصصی است بنابراین برای ورود به بازار کار کولر گازی و فعالیت در این شغل می بایست ابتدا مهارت های مورد نیاز نصب و تعمیرات کولر گازی را به طور کامل فرا بگیرید.یکی از روش های معمول برای آموزش تعمیرات کولر گازی یادگیری مهارت های این شغل شاگردی کردن زیر نظر یک استاد کار با تجربه است. این روش نیازمند مدت زمان طولانی ۶ تا ۱۲ ماهه می باشد، ضمن اینکه مدرک معتبری به شما ارائه نمی گردد.

  روش سریع تر و معتبرتر دیگر جهت فراگیری تخصص ها و مهارت های مورد نیاز این شغل، گذراندن دوره های آموزش تعمیر کولر گازی در یک آموزشگاه معتبر است.

  آموزش تعمیرات کولر گازی فنی حرفه ای

  مدرک فنی حرفه ای تعمیرات کولر گازی یکی از مدارک مهم و معتبری است که از طریق آن می توانید نسبت به جذب و استخدام یا مهاجرت اقدام کنید. لازمه دریافت این مدرک آموزش تعمیرات لوازم خانگی در یک مرکز معتبر است. آموزشگاه فنون برق از معتبر ترین آموزشگاه هایی است که زیر نظر فنی حرفه ای فعالیت دارشته و دوره های آموزش تعمیرات کولر گازی فنی حرفه ای را برگزار می نماید. بنابراین برای دریافت مدرک کولر گازی می توانید در دوره آموزش کولر گازی فنون برق ثبت نام نموده و پس از اتمام دوره و کسب نمره های قبولی برای دریافت مدرک اقدام کنید. توجه داشته باشید که مدرک فنی حرفه ای کولر گازی از اعتبار بالایی برخوردار بوده و از طریق آن می توانید برای دریافت جواز کسب، مهاجرت، استخدام در نمایندگی های و مراکز نصب و تعمیرات کولر گازی اقدام کنید.

   

   

  نمایش بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  همین حالا با ما تماس بگیرید

  شماره تماس:
  02166756476

  شماره همراه:
  09027051825

  ساعت کاری:
  9 صبح الی 18 بعدظهر

  مشاوره تلفنی رایگان
  همین الان، اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

   شماره موبایل

   توضیحات