ارائه مدرک معتبر

ارائه مدرک نتایج دوره تحت استاندارد های فنی و حرفه ای و ارائه گواهی نامه پایان دوره تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای

ارائه مدرک معتبر

ارائه مدرک نتایج دوره تحت استاندارد های فنی و حرفه ای و ارائه گواهی نامه پایان دوره تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای

باز آموزی رایگان

مدیریت آموزشگاه متعهد می شود در صورت عدم یادگیری شما از هر دوره به صورت رایگان مجددا برگزار می شود

باز آموزی رایگان

مدیریت آموزشگاه متعهد می شود در صورت عدم یادگیری شما از هر دوره به صورت رایگان مجددا برگزار می شود

ارائه کارت پشتیبانی

اهدای کارت عضویت در انجمن پشتیبان فنی برای کار آموزان آموزشگاه و پشتیبانی نا محدود کار آموزان پس از اتمام دوره.

ارائه کارت پشتیبانی

اهدای کارت عضویت در انجمن پشتیبان فنی برای کار آموزان آموزشگاه و پشتیبانی نا محدود کار آموزان پس از اتمام دوره.

دوره نامحدود

تمامی دوره ها تا زمان یادگیری کامل کارآموزان برقرار است معیار رضایت مندی از دوره، فقط شخص شرکت کننده می باشد

دوره نامحدود

تمامی دوره ها تا زمان یادگیری کامل کارآموزان برقرار است معیار رضایت مندی از دوره، فقط شخص شرکت کننده می باشد.

عیب یابی گوشی های auto reset به روش های مختلفی امکان پذیر می باشد و رفع مشکل در مدل های مختلف گوشی ممکن است دارای وجوه مشترک زیادی باشد. در بسیاری از مواقع گوشی با مشکل   auto reset مواجه می شود که این مشکل ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. یکی از بدترین نوع ری استارت خودکار انواع گوشی زمانی است که در آن گوشی به صورت مداوم ری استارت می شود و در این صورت افراد نمی توانند هیچ کاری به جز بازگشت به داده های کارخانه انجام دهند.  یکی از دلایل به وجود آورنده آن بالا بودن بیش از اندازه فرکانس پردازنده است یا ممکن است به دلیل مشکلات نرم افزاری و یا صدمات فیزیکی باشد.

در عیب یابی گوشی های auto reset  می توان توجه کرد زمانی که برنامه های نا مطمئن و متفرقه را بر روی گوشی خود نصب می کنید موجب ایجاد مشکلات مختلفی از جمله بوت نشدن گوشی و یا ری استارت شدن پشت سر هم خواهد شد. نرم افزارهای متفرقه دارای ویروس می باشند و با نصب آنها بر روی گوشی موجب اختلال در عملکرد سیستم عامل گوشی و ریستارت شدن آن می شوید.

عیب یابی گوشی های auto reset

عیب یابی گوشی های auto reset و مشکل ریست شدن

برای پیشگیری از مشکل ریست شدن خودکار گوشی در هنگام عیب یابی گوشی های auto reset بهتر است قبل از نصب هر برنامه بر روی گوشی از منبع نرم افزارهایی که نصب می کنید اطلاع کافی داشته باشید و یا از منابع معتبر از جمله گوگل پلی جهت نصب نرم افزارهایی که نیاز دارید استفاده کنید.

برای حل مشکل auto reset و بالا نیامدن گوشی های مختلف بهتر است از فلش کردن گوشی بپرهیزید زیرا موجب به وجود آمدن مشکلات دیگری در گوشی می شود.مانند بریک شدن(سافت بریک -هارد بریک) قبل از شروع به عیب یابی گوشی های auto reset بهتر است از اطلاعات مهمی که در تلفن های همراه خود دارید بک آپ بگیرید و اطلاعات را در جای امنی ذخیره کنید. بروز رسانی هایی که از سوی گوشی شما منتشر می شود در بسیاری از مواقع مشکلات دستگاه را برطرف خواهد کرد و می تواند مشکل ریست شدن مداوم گوشی شما را برطرف کند.

راه حل بعدی برای حل مشکل ریست شدن گوشی تشخیص دادن برنامه مشکل دار در گوشی می باشد: از بین نرم افزارهایی که بر روی گوشی نصب کرده اید آنهایی را که احتمال می دهید موجب ایجاد مشکل شده است و یا برنامه هایی که قابل استفاده نیستند را پاک کنید.

راه حل بعدی این است که همه چیز را ریست کنید: ریست کردن گوشی شاید راهکار خاصی نباشد اما در بسیاری از مواقع مشکلات به وجود آمده در گوشی را حل خواهد کرد.

مشکل درعملکرد گوشی وعیب یابی گوشی های auto reset

در بسیاری از مواقع عملکرد دستگاه به دلیل سنگین بودن موارد موجود در زمینه سیستم عامل می باشد و بهترین راه حل در این شرایط ریست کردن گوشی است.

راه حل بعدی این است که سیم کارت خود را از دستگاه خارج نمایید: ممکن است به دلیل سیم کارت و وضعیت اپراتور گوشی باشد که دستگاه به صورت مداوم ریست می شود. با انجام این مراحل ممکن است مشکل auto reset شدن گوشی شما برطرف شود.

گاهی اوقات که از گوشی زیاد استفاده شود ممکن است گرم شدن بیش از حد گوشی موجب ریست شدن خودکار شود. بسیاری از گوشی ها مانند گوشی های اندرویدی به نحوی طراحی شده اند که با گرم شدن بیش از حد خاموش شده و یا ری استارت می شوند: زمانی که در روزهای گرم از گوشی خود استفاده کنید و نور صفحه در آخرین حد است و از اینترنت 4G و جی پی اس استفاده می کنید گوشی ممکن است دچار مشکل شود و ری استارت شود. ا

ز دیگر مشکلاتی که ممکن است موجب ریستارت شدن انواع گوشی شود قرار نگرفتن باتری به نحوی صحیح در جای خود و خراب شدن فایل های سیستم عامل در گوشی های اندروید می باشد. با انجام مراحل ذکر شده در صورتی که مشکل ریست شدن خودکار گوشی شما برطرف نشد بهتر است به یک متخصص حرفه ای که در زمینه تعمیرات موبایل که آموزش تعمیرات تخصصی موبایل را گذرانده است و با تجربه می باشد مراجعه کنید. دوره آموزش تعمیر موبایل برای آشنایی با روش عیب یابی گوشی های auto reset روش های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد.

2019-06-01T11:23:13+04:30