آموزش برق خودرو

آموزش باطری سازی و برق ماشین های خارجی

مطابق استاندارد های فنی و حرفه ای

کاملا عملی در کارگاه مجهز

آموزش برق خودرو
شهریه: 4.650.000 تومان
شهریه با تخفیف: 3.200.000 تومان
مدت زمان دوره: 2 هفته

شهریه: 3.200.000 تومان

ویژگی دوره آموزش برق خودرو

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

مدرک معتبر

بازگشت وجه

نماد اعتماد

مجوز رسمی

بازآموزی رایگان

دوره نامحدود

4.650.000 تومان

3.200.000 تومان

6.700.000 تومان

4.700.000 تومان

معرفی دوره آموزش برق خودرو

آموزش برق خودرو و باطری سازی خودرو که امروزه به یکی از دوره های رایج تعمیرات خودرو تبدیل شده است. دوره برق خودرو فنی حرفه ای به دلیل اهمیت بالا بسیار پرطرفدار می باشد. زیرا که برق ماشین عنصر اصلی خودرو می باشد و در صورتی که سیستم برق رسانی خودرو از جمله دوشاخه و پریز برق ، لوله ی برق ، اتصال به زمین ، سیستم های ولتاژ پایین و… دچار مشکل شود تمامی قسمت های ماشین که با برق کار می کنند از کار می افتند. هنرجویان با شرکت در دوره آموزش صفر تا صد برق خودرو می توانند زیر نظر اساتید مجرب در محیطی کاملا مجهز به صورت عملی تمام مهارت های مرتبط با برق خودرو را کسب کنند و به سرعت به سود حاصل از دوره آموزش برق خودرو دست یابند و در وارد بازار کار شغل برق کار خودرو که یکی از بهترین مشاغل مرتبط با خودرو می باشد، شوند. همچنین در پایان هنرجویان می توانند از پشتیبانی به صورت نامحدود آموزشگاه برق خودرو فنون برق بهره مند شوند.

جهت مشاوره رایگان و مدرک فنی حرفه ای دوره آموزش برق خودرو کلیک کنید

سر فصل‌های دوره آموزش برق خودرو درجه ۲ (باطری سازی)

سر فصل‌های دوره آموزش برق خودرو درجه۱

نمایش تمام سر فصل ها
مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش تخصصی کولر و تهویه مطبوعآموزش نصب ضبط وباند خودروآموزش برق خودرو درجه ۲آموزش برق خودرو درجه ۱آموزش نصب دزدگیر خودروآموزش تعمیرات ایسیو (ECU)

  رشته های مرتبط با دوره آموزش برق خودرو

  آموزش تعمیرات ایسیو خودرو

  تاریخ شروع: ۱۲ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۳.۸۵۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۲.۷۰۰.۰۰۰ تومان

  آموزش برق خودرو BMW

  تاریخ شروع: ۱۲ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۶.۷۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۴.۷۰۰.۰۰۰ تومان

  آموزش تنظیم موتور خودرو

  تاریخ شروع: ۱۲ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۲.۱۰۰.۰۰۰ تومان

  آموزش مالتی پلکس خودرو

  تاریخ شروع: ۱۲ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۲.۱۰۰.۰۰۰ تومان

  سوالات متداول دوره آموزش برق خودرو

  سوالات تخصصی


  آیا در کلاس برق خودرو تجهیزات به میزان کافی موجود است ؟
  پاسخ: بله تمامی تجهیزات مربوط به آموزش برق خودرو در کلاس موجود است
  آیا اجزا سیستم انژکتوری نیز آموزش داده می شود ؟
  پاسخ: بله، شناخت اجزا سیستم انژکتوری شامل عیب یابی و تست( اهمی و ولتاژی) انواع سنسورهای زیر ایسیو نیز آموزش داده خواهد شد
  آیا دوره برق خودرو درجه ۲ پیش نیاز خاصی احتیاج دارد ؟
  پاسخ: خیر پیش نیازی احتیاج ندارد تمام موارد از صفر آموزش داده می شود.
  آیا نقشه خوانی و عیب یابی نیز آموزش داده خواهد شد؟
  پاسخ: بله، نقشه خوانی و عیب یابی دسته سیم موتور نیز آموزش داده می شود
  آیا کار با دستگاه دیاگ هم تدریس می شود؟
  پاسخ: بله،آموزش کار با دستگاه دیاگ – تحلیل پارامترها- دانلود ایسیو- فلش ایسیو نیز آموزش داده خواهد شد.
  آیا سیستم هوارسانی هم آموزش داده خواهد شد؟
  پاسخ: بله، سیستم هوارسانی – سوخت رسانی و جرقه زنی در موتورهای انژکتوری به صورت کامل توضیح داده خواهد شد.

  سوالات عمومی


  آیا بعد از اتمام دوره مدرک هم صادر میشود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟
  پاسخ : بله بعد از اتمام دوره آموزشگاه فنون برق مدرک برای تمام کارآموزان شرکت کننده صادر میشود و همچنین آموزشگاه میتواند در خواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.
  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس های اموزشگاه الزامی می باشد؟
  پاسخ : بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ،یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کاراموز باشد.
  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس های آموزشگاه برای کاراموزان شهرستانی دارید؟
  پاسخ : آموزشگاه فنون برق برای کاراموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کاراموزان محترم شهرستانی میتوانند با هزینه مناسب به خوابگاه ها معرفی گردند.
  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می باشند؟
  پاسخ : بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می باشند.
  چرا دوره آموزشی برق خودرو در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کاراموزان می باشد؟
  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره های برگزار کننده می باشد.
  همچنین از ویژگی های آموزشگاه :
  آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها
  ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای
  استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق
  پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان
  ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی
  دراختیار گذاشتن فایلهای به روزشده نرم افزاری
  آیا بعد از اتمام دوره های آموزشی برق خودرو تضمینی برای ورود به بازار کار وجود دارد؟
  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه فنون برق جهت ورود به بازار کار طراحی شده است و در دوره های آموزشی روش های ورود به بازارکار توسط اساتید، آموزش داده می شود تا هنرجویان با آمادگی کامل به راحتی جذب بازار کار شوند.
  چرا بهتر است کارآموزان دوره برق خودرو را در آموزشگاه فنون برق بگذرانند؟
  پاسخ : زیرا آموزشگاه فنون برق از اساتید با تجربه و متخصص و کارگاه های مجهز در این حوزه استفاده می کند و در پایان دوره، مدرک رسمی زیر نظر سازمان فنی وحرفه ای به هنرجویان اعطا می شود.

  توضیحات کاربردی و آموزشی


  دوره برق خودرو

  آموزش برق خودرو یکی از شاخه های تخصصی تعمیرات مکانیک برق خودرو است. دوره برق خودرو بسیار محبوب بوده و با توجه به پیشرفت تکنولوژی در سیستم برق خودرو و نیز افزایش روزافزون تعداد خودروها بازار کار خوبی دارد. با توجه به درآمد بالا و بازار کار پررونق برق ماشین ، آموزشگاه فنون برق دوره برق خودرو فنی حرفه ای را در دو کلاس برق خودرو درجه یک و دو برگزار می کند. در این دوره آموزش صفر تا صد برق خودرو و کلیه مباحث مربوط به رشته برق خودرو به صورت کاملا تخصصی آموزش داده می شود تا کارآموزان به راحتی وارد بازار کار برق خودرو شوند. آموزش استارت ماشین ، آموزش تعمیر باتری خودرو و نحوه شارژ آن ، آموزش تعمیر بخاری خودرو ، کار با دستگاه دیاگ ، آموزش سیم کشی خودرو ، آموزش نصب سنسورها خودرو ، کار با سیستم تزریق از جمله سرفصل هایی است که در دوره آموزش تخصصی برق خودرو در آموزشگاه فنون برق ارائه می شود.

  ویژگی دوره تخصصی برق خودرو

  آموزشگاه فنون برق به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه برق خودرو در تهران ، رشته برق خودرو فنی حرفه ای را به صورت کاملا عملی و زیر نظر اساتید مجرب برگزار می نماید. در کلاس برق خودرو ، آموزش صفر تا صد برق خودرو به کارآموزان داده می شود و به آنها امکان تمرین و عیب یابی داده می شود. پس از اتمام دوره آموزشی برق خودرو ، گواهی معتبر دوره برق خودرو فنی حرفه ای به کارآموزان ارائه می شود. علاوه بر این ، کارآموزان از حمایت و پشتیبانی نامحدود آموزشگاه فنون برق و بازآموزی رایگان آموزش برق ماشین بهره مند می شوند.

  فرصت شغلی برق خودرو

  پس از آموزش صفر تا صد برق خودرو و کسب مدرک فنی حرفه ای برق خودرو می توانید به عنوان باتری ساز خودرو، سیم کشی خودرو ، نصاب صفحه کیلومتر و سیستم صوتی خودرو و … استخدام شوید.
  پس از کسب مدرک فنی حرفه ای برق ماشین می توانید در کارخانجات استخدام شده و به تعمیر دستگاه ها و ماشین آلات آنها بپردازید.
  زمانی که شما مدرک بین المللی را از آموزشگاه برق خودرو کارورکس دریافت کردید می توانید در کمپانی های سازنده ماشین های لوکس به استخدام در آیید.
  پس از آموزش تخصصی رشته برق خودرو می توانید بطور مستقل یک مغازه مربوط به تعمیرات برق خودرو را راه اندازی کنید.

  آموزش برق خودرو فنی حرفه ای

  دوره آموزشی رشته برق خودرو در آموزشگاه فنون برق زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور برگزار می شود. سرفصل های دوره آموزش تعمیرات برق خودرو کاملا منطبق بر سرفصل های های رشته برق تخصصی خودرو فنی حرفه ای بوده و صفر تا صد آموزش برق خودرو را از به شما آموزش می دهد. باید توجه داشته باشید که تمامی
  آموزشگاه برق خودرو دارای مجوز مورد تایید سازمان فنی حرفه ای نبوده و دوره های برق خودرو برگزار شده توسط آنها فاقد اعتبار است. بنابراین حتما پیشنهاد می کنیم پیش از ثبت نام در کلاس برق خودرو اطمنیان حاصل کنید که دوره های برق خودرو برگزار شده زیر نظر سازمان فنی حرفه ای باشد.

  آموزش برق خودرو در تهران

  اگر تمایل به ثبت نام دوره آموزش برق خودرو فنی حرفه ای دارید، می توانید در کلاس برق خودرو آموزشگاه فنون برق که در میدان انقلاب تهران واقع است شرکت کنید. آموزشگاه فنون برق برای رفاه بیشتر کارآموزان خوابگاه هایی را معرفی میکند که در نزدیکی محل برگزاری آموزشگاه بوده تا رفت و آمد بسیار راحت شود. جامع و کاربردی بودن کلاس برق خودرو آموزشگاه فنون برق موجب شده تا هر ساله کارآموزان بسیاری اقدام به ثبت نام دوره اموزش باطری سازی در این آموزشگاه کرده و خود را برای وارد شدن به بازار کار برق خودرو مهیا کنند. با شرکت در دوره آموزشی برق خودرو فنون برق می توانید پس از اتمام دوره همچنان از پشتیبانی و راهنمایی اساتید و در صورت عدم یادگیری برق خودرو، برگزاری کلاس برق خودرو رایگان برای شما صورت خواهد گرفت.

  بازارکار برق خودرو و آینده شغلی

  بازار کار برق خودرو چگونه است؟ درآمد برقکار خودرو چقدر است؟ آیا برق خودرو آینده شغلی خوبی دارد؟ با نگاهی اجمالی به جامعه و آمار تعداد خودرو می توان دید که امروزه هر خانواده ای از خودرو استفاده می کند آمارها نشان می دهند که درآینده نیز تعداد خودروها بیش از پیش خواهد شد.
  افزون براین، برق خودرو یکی از مهم ترین سیستم های خودرو است که بروز هر گونه مشکل در آن نیاز به عیب یابی و تعمیر سریع دارد. رفع مشکلات برق خودرو امری کاملا تخصصی بوده و نیاز به تخصص و مهارت بالا در رشته برق خودرو دارد بسیار احساس می شود. بنابراین پیچیدگی های رشته برق خودرو موجب شده تا افرادی که سررشته ای از برق خودرو ندارند، نتوانند اقدام به تعمیر مشکلات مربوط به برق خودرو کنند و در هنگام بروزمشکل در برق خودرو به برقکار خودرو مراجعه کنند.
  همه این عوامل دست به دست هم داده تا برقکاران خودرو از درآمد بالایی برخوردار شوند. بنابراین می توان گفت که آموزش برق خودرو جز رشته های فنی پرطرفدار است که بازار کار پررونقی داشته و می توان آینده خوبی را برای شغل برق خودرو درنظر گرفت.

  بهترین آموزشگاه برق خودرو

  امروزه آموزشگاه‌های برق خودرو بسیاری در تهران و سایر استان ها اقدام به برگذاری دوره‌ تخصصی آموزش برق خودرو کرده اند که هر کدام از کیفیت تدریس و اساتید گوناگونی برخوردارند. بهترین آموزشگاه برق خودرو به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای به آموزش صفر تا صد برق خودرو فنی حرفه ای میپردازد. کیفیت سرفصل‌های آموزشی و متناسب بودن آن با نیازهای روز بازار کار،تجربه و سابقه اساتید دوره، کیفیت کارگاه‌های آموزشی، کیفیت مدرک ارائه شده، ضمانت یادگیری مباحث دوره برق خودرو برخی از مهم‌ترین عواملی است که هنگام انتخاب آموزشگاه برق خودرو می بایست مورد توجه قرار دهید. بنابراین اکیدا پیشنهاد می کنیم در هنگام انتخاب آموزشگاه فنی برای سپری کردن دوره‌ آموزشی برق خودرو، نحوه برگزاری دوره را چک کرده و از جامع و عملی بودن دوره آموزش باطری سازی خودرو و آموزش برق خودرو خارجی مطمئن شوید.
  با درنظرگرفتن تمامی فاکتورهای ذکر شده، آموزشگاه فنون برق یکی از بهترین آموزشگاه‌های برق خودرو در تهران است که ، زیر نظر اساتید با تجربه، به آموزش برق خودرو فنی حرفه ای بصورت عملی و کاملا تخصصی مطابق با نیازهای روز بازار کار می پردازد.

  آموزش صفر تا صد برق خودرو

  دوره آموزش برق خودرو آموزشگاه فنون برق یکی از دوره های پرطرفدار فنی حرفه ای است که صفر تا صد برق خودرو را از باطری سازی تا برق خودروهای خارجی به شما آموزش می دهد. آموزشگاه فنون برق به عنوان یکی از بهترین مرکز آموزش برق خودرو در تهران، رشته برق خودرو را به صورت کاملا عملی و زیرنظر مجرب ترین اساتید برگزار می نماید. در دوره برق خودرو، هنرجویان مباحث برق خودرو را به همراه رفع اشکال و تمرین عملی یاد می گیرند. این موضوع نقش مهمی در یادگیری برق خودرو نهادینه شدن مفاهیم در ذهن کارآموزان دارد. پس از اتمام دوره آموزشی برق خودرو، مدرک معتبر فنی حرفه ای به هنرجویان ارائه میشود. افزون بر این هنرجویان از پشتیبانی دائمی آموزشگاه و بازآموزی رایگان برخوردار خواهند شد. این اموزشگاه علاوه بر دوره فوق کلاس های آموزشی متعددی را در زمینه تعمیرات خودرو برگزار می کند، آموزش تعمیرات ایسیو ، آموزش مکانیک خودرو، آموزش کولر خودرو برخی از این دوره ها می باشد.

   

   

  آموزش آنلاین برق خودرو

  با شیوع بیماری کرونا، امروزه شاهد برگزاری دوره های آنلاین برق خودرو هستیم. اما آیا میتوان رشته برق خودرو را بصورت آنلاین فرا گرفت؟یکی از اساسی ترین موضوعات در زمینه یادگیری برق خودرو تمرین، تکرار و رفع اشکال است، که در آموزش آنلاین لحاظ نمیشود. بنابراین توصیه ما ای است که برای یادگیری برق خودرو روشی را انتخاب کنید که امکان تمرین و تکرارعملی درآن وجود داشته باشد. با گذراندن عملی دوره های آموزش برق خودرو فنی حرفه ای، پس از یادگیری تئوری مفاهیم پایه بصورت کاملا عملی مباحث را تمرین و تکرار می کنید تا راحت تر بتوانید در رشته برق خودرو به موفقیت برسید.

   

  نمایش بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  همین حالا با ما تماس بگیرید

  شماره تماس:
  02166756476

  شماره همراه:
  09027051825

  ساعت کاری:
  9 صبح الی 18 بعدظهر

  مشاوره تلفنی رایگان
  همین الان، اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

   شماره موبایل

   توضیحات