آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو

آموزش صفر تا صد لیسه گیری و ایر براش خودرو

مطابق استاندارد های فنی و حرفه ای

کاملا عملی در کارگاه مجهز

آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو
شهریه: 7.800.000 تومان
شهریه با تخفیف: 5.500.000 تومان
مدت زمان دوره: 1 هفته

شهریه: 5.500.000 تومان

ویژگی دوره آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

مدرک معتبر

بازگشت وجه

نماد اعتماد

مجوز رسمی

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

دوره نامحدود

1,10,20 ام هر ماه

7.800.000 تومان

5.500.000 تومان

معرفی دوره آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو

یکی از دیگر دوره های پرطرفدار نقاشی خودرو که از بازار کار خوبی نیز برخوردار می باشد دوره آموزش لیسه گیری رنگ خودرو و ایر براش است. این دوره در آموزشگاه فنون برق به صورت عملی برگزار شده و صفر تا صد مباحث مربوط به لیسه گیری یا لیسه کشی و ایر براش را به شما عزیزان آموزش می دهد. آموزش کار با ابزارهای لیسه گیری، آموزش زیرکاری، آموزش ترکیب رنگ لیسه کشی ، آموزش لیسه گیری رنگ سفید صدفی، لیسه گیری بدون رنگ برخی از سرفصل های دوره آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو است. پس از یادگیری نحوه لیسه گیری و ایر براش با تمام چالش های ورود به بازار کار این شغل نیز آشنا می شوید و با دریافت مدرک فنی حرفه ای می توانید خود را برای ورود به بازارکار این شغل آماده کنید.

جهت مشاوره رایگان و مدرک فنی حرفه ای دوره آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو کلیک کنید

سرفصل‌های دوره آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام
[

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش نقاشی خودروآموزش صافکاری خودروآموزش لیسه گیری و ایر براشآموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

  رشته های مرتبط با دوره آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو

  آموزش نقاشی خودرو

  تاریخ شروع: ۱,۱۰,۲۰ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۷.۸۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۵.۵۰۰.۰۰۰ تومان

  آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

  تاریخ شروع: ۱,۱۰,۲۰ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۷.۸۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۵.۵۰۰.۰۰۰ تومان

  آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو

  تاریخ شروع: ۱,۱۰,۲۰ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۷.۸۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۵.۵۰۰.۰۰۰ تومان

  آموزش صافکاری خودرو

  تاریخ شروع: ۱,۱۰,۲۰ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۷.۸۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۵.۵۰۰.۰۰۰ تومان

  سوالات متداول دوره آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو

  سوالات تخصصی


  نحوه لیسه کشی رنگ های صدفی هم در دوره لیسه کشی و ایر براش آموزش داده میشود؟
  پاسخ: بله، در این دوره تدریس میشود.
  آیا نحوه پاک کردن و بی رنگ کردن قطعات رنگ شده هم جزء این دوره است؟
  پاسخ:بله این موضوع در این دوره آموزش داده میشود.
  آموزش ترکیب رنگ لیسه کشی در این دوره آموزش داده میشود؟
  پاسخ: بله از سرفصل های این دوره است. .
  نحوه برگزاری این دوره به چه صورت است؟
  پاسخ:دوره به صورت عملی بوده و در کارگاه برگزار میشود.هنرجو به صورت عملی و زیر نظر استاد مربوطه تمامی مباحث را آموزش میبیند.
  آیا در پایان این دوره علاوه بر لیسه گیری و وایر براش خودرو، سرامیک خودرو نیز آموزش داده می شود؟
  پاسخ: خیر دوره آموزش سرامیک رنگ خودرو و ریکاوری در دوره دیگر آموزش داده می شود.

  سوالات عمومی


  آیا بعد از اتمام دوره لیسه گیری و ایر براش خودرو مدرک هم صادر میشود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟
  پاسخ : بله بعد از اتمام دوره آموزشگاه فنون برق مدرک برای تمام کارآموزان شرکت کننده صادر میشود و همچنین آموزشگاه میتواند در خواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.
  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس های آموزشگاه الزامی می باشد؟
  پاسخ : بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ،یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کاراموز باشد.
  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس های آموزشگاه برای کاراموزان شهرستانی دارید؟
  پاسخ : آموزشگاه فنون برق برای کاراموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کاراموزان محترم شهرستانی میتوانند با هزینه مناسب به خوابگاه ها معرفی گردند.
  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می باشند؟
  پاسخ : بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می باشند.
  چرا دوره آموزشی لیسه گیری و ایر براش خودرو را در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کاراموزان می باشد؟
  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره های برگزار کننده می باشد. همچنین از ویژگی های آموزشگاه : آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی دراختیار گذاشتن فایلهای به روزشده نرم افزاری
  آیا بعد از اتمام دوره های آموزشی تضمینی برای ورود به بازار کار وجود دارد؟
  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه فنون برق جهت ورود به بازار کار طراحی شده است و در دوره های آموزشی روش های ورود به بازارکار توسط اساتید، آموزش داده می شود تا هنرجویان با آمادگی کامل به راحتی جذب بازار کار شوند.
  چرا بهتر است کارآموزان دوره لیسه گیری و ایر براش خودرو را در آموزشگاه فنون برق بگذرانند؟
  پاسخ : زیرا آموزشگاه فنون برق از اساتید با تجربه و متخصص و کارگاه های مجهز در این حوزه استفاده می کند و در پایان دوره، مدرک رسمی زیر نظر سازمان فنی وحرفه ای به هنرجویان اعطا می شود.

  آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو

  لیسه گیری یا لیسه کشی خودرو فرایندی است که طی آن می توانید خراش های عمیق ایجاد شده روی بدنه خودرو را رفع نمایید. به طور کلی خراش های ایجاد شده روی بدنه خودرو به دو دسته خراش های سطحی و خراش های عمیق است. خراش عمیق روی لایه اول بدنه خودرو ایجاد می شود و خراش های عمیق خراش هایی است که روی لایه های دوم و سوم ایجاد می شود.

  با عملیات لیسه گیری خودرو می توانید خراش های عمیق را رفع نمایید. توجه داشته باشید که اگر بر روی خودرو شما خراش عمیق ایجاد شد، باید هر چه سریعتر نسبت به رفع آنها اقدام کنید. چرا که بی توجهی به این موضوع می تواند باعث ریختن و ترک بدنه خودرو می شود که در این صورت دیگر نمی توان با لیسه گیری مشکل را رفع نمود.

  اما لیسه گیری خودرو امری تخصصی است و نیاز به دقت بالایی دارد. بی توجهی به لیسه گیری و مراحل انجام آن می تواند از کیفیت نتیجه بکاهد. با آموزش لیسه کشی خودرو می توانید کلیه مراحل و نکات لیسه کشی خودرو را یاد بگیرید.

  بازار کار لیسه گیری خودرو

  لیسه گیری یکی از بهترین روش ها برای ترمیم رنگ بدنه خودرو است. لیسه گیری از مراحل گوناگونی تشکیل شده و امری بسیار تخصصی است. با توجه مزایای بسیاری که لیسه گیری دارد امروزه بسیاری از افراد برای رفع مشکلات خط و خش بر روی بدنه خودرو از لیسه گیری استفاده می کنند. از آنجایی که انجام لیسه گیری تخصصی است و در حال حاضر صافکاران و نقاشان محدودی تسلط کافی بر روی لیسه گیری ندارند شما می توانید با آموزش لیسه گیری اتومبیل صفر تا صد نحوه لیسه گیری را یاد بگیرید و خود را آماده ورود به یک شغل پردرآمد و تخصصی نمایید.

  آموزش لیسه گیری بدنه خودرو

  عمل لیسه گیری خودرو مراحل گوناگونی دارد و شما باید تمامی این مراحل را با دقت بالایی انجام دهید به طوری که بعد از آن که لیسه گیری به اتمام رسید تشخیص محل لیسه گیری قابل تشخیص نباشد. در دوره آموزش لیسه گیری خودرو به طور کامل صفر تا صد این مراحل و تمام نکات انجام آن به شما اموزش داده می شود.

  اما چگونه لیسه گیری خودرو را انجام دهیم؟

  برای شروع کار لیسه گیری ابتدا لازم است محلی که قصد انجام لیسه کشی را دارد کاملا تمیز کنید. بعد از آنکه این محل را کاملا تمیز کردید نوبت آن است که بررسی کنید که عمق خراش ایجاد شده در بدنه چقدر است. برای تشخیص عمق خراش ایجاد شده می توانید محل خراش را زیر نور آفتاب یا اشعه فرابنفش بررسی کنید.

  بعد از آنکه عمق خراش را بررسی کردید اگر متوجه شدید که خراش به لایه اول بدنه ضربه وارد کرده است می توانید با پولیشکاری مشکل را رفع نمایید. اما اگر خراش به لایه سطح دوم و سوم آسیب وارد کرد باید شروع به لیسه کشی نمایید.

  حالا کافیست کد رنگ بدنه خودرو را شناسایی کرده و با بتونه سنگی و رنگ خشک محل ایجاد خراش را پر کنید. بعد از آنکه محل خراش را پر کردید نوبت آن است که با لیسه کشی اضافات رنگ را از بین ببرید و در انتها محل خراش را پولیش کنید.

  اگر این مراحل را به درستی انجام دهید به هیچ وجه محل لیسه کشی شده دیده نمی شود. با شرکت در دوره آموزشی لیسه کشی رنگ خودرو می توانید به صورت عملی تمام این مراحل را انجام داده و کسب تجربه کنید.

  دوره آموزش لیسه کشی ماشین فنون برق

  ما در آموزشگاه فنون برق در کارگاه های مجهز و به صورت کاملا عملی کلاس آموزش لیسه گیری خودرو را برگزار می کنیم. هدف آموزشگاه فنون برق از برگزاری این دوره این است که با توجه به بازار کار خوب این رشته از طریق آموزش صفر تا صد لیسه گیری خودرو شما را برای ورود به بازار کار آماده می کند.

  برای رسیدن به این هدف، مجتمع آموزشی فنون برق برای آموزش سرفصل های لیسه گیری از اساتید متخصص که سابقه بالایی در این زمینه دارند بهره گرفته است. از انجایی که تمرین و تکرار یکی از مهم ترین موارد برای موفقیت در این شغل است بنابراین آموزشگاه فنون برق با مجهز کردن کلاس لیسه کشی خود این فرصت را برای شما فراهم کرده است تا بعد از تدریس استاد بتوانید به صورت عملی تمرین و رفع اشکال نمایید.

  آموزش ها در دوره آموزش لیسه گیری بدنه خودرو از پایه نحوه لیسه کشی را به شما آموزش می دهد. بنابراین اگر هیچ آشنایی با لیسه کشی ندارید نگران یادگیری نباشید. ابتدا با لیسه کشی، ابزار و نحوه کار با آنها آشنا می شوید و بعد از آن به صورت عملی مراحل لیسه کشی را انجام می دهید.

   

  نمایش بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  همین حالا با ما تماس بگیرید

  شماره تماس:
  02166756476

  شماره همراه:
  09027051825

  ساعت کاری:
  9 صبح الی 18 بعدظهر

  مشاوره تلفنی رایگان
  همین الان، اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

   شماره موبایل

   توضیحات