آموزش جلوبندی سازی خودرو

آموزش هواگیری انواع سیستمهای ترمز خودرو

مطابق استاندارد های فنی و حرفه ای

کاملا عملی در کارگاه مجهز

آموزش جلوبندی سازی خودرو
شهریه: 4.550.000 تومان
شهریه با تخفیف: 3.500.000 تومان
مدت زمان دوره: 2 هفته

شهریه: 3.500.000 تومان

ویژگی دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

مدرک معتبر

بازگشت وجه

نماد اعتماد

مجوز رسمی

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

دوره نامحدود

5,10,20 ام هر ماه

4.550.000 تومان

3.500.000 تومان

معرفی دوره جلوبندی سازی خودرو

جلوبندی سازی خودرو در حال حاضر یکی از حرفه های پردرآمد محسوب می شود در نتیجه افراد زیادی به دنبال آموزش جلوبندی سازی خودرو اقدام به ثبت نام در این دوره می کنند. آموزشگاه فنون با برگزاری دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو در بهترین شرایط توانسته جایگاه خوبی را در بین کارآموزان بدست بیاورد. هدف آموزشگاه فنون از برگزاری دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو تربیت نیروی متخصص جهت ورود به بازار کار و دست یابی به درآمد بالا می باشد. برگزاری دوره های آموزش جلوبندی سازی خودرو در این آموزشگاه به صورت کاملا عملی و پروژه محور و زیر نظر اساتید مجرب برگزار می شود و کارآموزان پس از اتمام این دوره مدرک فنی حرفه ای دریافت می کنند. کارآموزان با شرکت در دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو در آموزشگاه فنون، در مدت زمانی کوتاه به عنوان یک تعمیرکار حرفه ای جلوبندی ساز خودرو صفر تا صد این حرفه را فرا گرفته و می توانند وارد بازار کار جلوبندی سازی خودرو شده و از درآمد بالای این شغل استفاده نمایند.

جهت مشاوره رایگان و مدرک فنی حرفه ای دوره جلوبندی سازی خودرو کلیک کنید

سرفصل های دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش مکانیک خودرو درجه ۲آموزش مکانیک خودرو درجه ۱آموزش تخصصی گیربکس های دستیآموزش تعمیر گیربکس CVTآموزش گیربکس اتوماتیک بنز و بی ام و BMWآموزش تخصصی گیربکس های اتومات

  رشته های مرتبط با جلوبندی سازی خودرو

  آموزش مکانیک خودرو درجه ۱

  تاریخ شروع: ۱۲ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۷.۸۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۵.۵۰۰.۰۰۰ تومان

  آموزش مکانیک خودرو درجه ۲

  تاریخ شروع: ۱۲ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان

  آموزش گیربکس های دستی

  تاریخ شروع: ۱۲ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۲.۳۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۱.۶۰۰.۰۰۰ تومان

  آموزش گیربکس اتوماتیک

  تاریخ شروع: ۱۲ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۷.۰۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان

  سوالات متداول دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو

   

  سوالات تخصصی


  آیا دوره آموزش جلوبندی سازی احتیاج به پیش نیاز دارد؟
  پاسخ : خیر دوره آموزش جلوبندی سازی احتیاج به پیش نیاز ندارد..
  آیا عیب یابی سیستم ترمز ABS جزء سرفصل های دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو است؟

  پاسخ :بله عیب یابی سیستم ترمز ABSجزء سرفصل های دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو می باشد..

   

  آیا تعمیرات کمک فنر در دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله تعمیرات کمک فنر در دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو آموزش داده می شود..

   

  آیا نرم کردن فرمان خودرو جزء مباحث آموزشی دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو می باشد؟؟

  پاسخ : بله نرم کردن فرمان جزء مبحث آموزشی دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو می باشد..

   

  آیا رفع نشتی جعبه فرمان در این دوره آموزش داده می شود؟
  پاسخ: بله. آموزش داده می شود.
  آیا سیستم هوارسانی هم آموزش داده خواهد شد؟
  پاسخ: بله، سیستم هوارسانی – سوخت رسانی و جرقه زنی در موتورهای انژکتوری به صورت کامل توضیح داده خواهد شد.

  سوالات عمومی


  آیا بعد از اتمام دوره مدرک هم صادر میشود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟
  پاسخ : بله بعد از اتمام دوره آموزشگاه فنون برق مدرک برای تمام کارآموزان شرکت کننده صادر میشود و همچنین آموزشگاه میتواند در خواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.
  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس های اموزشگاه الزامی می باشد؟
  پاسخ : بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ،یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کاراموز باشد.
  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس های آموزشگاه برای کاراموزان شهرستانی دارید؟
  پاسخ : آموزشگاه فنون برق برای کاراموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کاراموزان محترم شهرستانی میتوانند با هزینه مناسب به خوابگاه ها معرفی گردند.
  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می باشند؟
  پاسخ : بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می باشند.
  چرا دوره آموزشی جلوبندی سازی خودرو در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کارآموزان می باشد؟
  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره های برگزار کننده می باشد.
  همچنین از ویژگی های آموزشگاه :
  آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها
  ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای
  استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق
  پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان
  ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی
  دراختیار گذاشتن فایلهای به روزشده نرم افزاری
  آیا بعد از اتمام دوره های آموزشی جلوبندی سازی خودرو تضمینی برای ورود به بازار کار وجود دارد؟
  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه فنون برق جهت ورود به بازار کار طراحی شده است و در دوره های آموزشی روش های ورود به بازارکار توسط اساتید، آموزش داده می شود تا هنرجویان با آمادگی کامل به راحتی جذب بازار کار شوند.
  چرا بهتر است کارآموزان دوره جلوبندی سازی خودرو را در آموزشگاه فنون برق بگذرانند؟
  پاسخ : زیرا آموزشگاه فنون برق از اساتید با تجربه و متخصص و کارگاه های مجهز در این حوزه استفاده می کند و در پایان دوره، مدرک رسمی زیر نظر سازمان فنی وحرفه ای به هنرجویان اعطا می شود.

  دوره جلوبندی سازی خودرو

  کارآموزان با شرکت در دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو در آموزشگاه فنون، در مدت زمانی کوتاه به عنوان یک تعمیرکار حرفه ای جلوبندی ساز خودرو صفر تا صد این حرفه را فرا گرفته و می توانند وارد بازار کار جلوبندی سازی خودرو شده و از درآمد بالای این شغل بهره مند شوند.

  مزایای گذراندن دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو

  از جمله مزایایی که دوره آموزش جلوبندی سازی در آموزشگاه فنون دارد، علاوه بر برگزاری دوره زیر نظر اساتید مجرب و عملی بودن آن که مستلزم کارگاه مجهز است، معرفی کارآموزان به سازمان فنی حرفه ای، جهت دریافت مدرک فنی حرفه ای پس از اتمام دوره، پشتیبانی نامحدود کارآموزان و همچنین معرفی خوابگاه در نزدیکی آموزشگاه، برای افرادی که از نقاط مختلف ایران در دوره آموزش جلوبند سازی خودرو شرکت می کنند، را شامل می شود. در نظر داشته باشید که تمام این مزایا را معدود آموزشگاه معتبری می تواند به صورت یکجا به شما علاقه مندان این حرفه ارائه دهد پس این فرصت استثنائی را از دست ندهید.

  آموزش آنلاین جلوبندی سازی خودرو

  با شیوع بیماری کرونا، امروزه شاهد برگزاری دوره های آنلاین جلوبندی سازی خودرو هستیم. اما آیا می توان رشته جلوبندی سازی را بصورت آنلاین فرا گرفت؟ یکی از اساسی ترین موضوعات در زمینه یادگیری جلوبندی خودرو تمرین، تکرار و رفع اشکال است، که در آموزش آنلاین لحاظ نمی شود. بنابراین توصیه ما این است که برای یادگیری جلوبندی خودرو روشی را انتخاب کنید که امکان تمرین و تکرارعملی درآن وجود داشته باشد. با گذراندن عملی دوره های جلوبندی سازی خودرو فنی حرفه ای، پس از یادگیری تئوری مفاهیم پایه بصورت کاملا عملی مباحث را تمرین و تکرار می کنید تا راحت تر بتوانید در رشته جلوبندی سازی خودرو به موفقیت برسید.

  چرا برای آموزش جلوبندی سازی خودرو اقدام کنیم؟

  در ابتدا، به بدیهی ترین مزیت یاد گرفتن این مهارت اشاره می کنیم: توانایی برای حل مشکلات و تعمیر انواع مشکلات ایجاد شده در جلوبندی ماشین شخصی، هرچند این مزیت به تنهایی برای یاد گرفتن این مهارت کافی نیست. اما در نظر داشته باشید شما با آموختن این مهارت می توانید برای خودتان یک شغل و حرفه مستقل ایجاد نمایید و به درآمد قابل توجهی دست یابید. سوالی که در این بخش ممکن است برای شما به وجود بیاید، میزان درآمد این شغل و بازار کار آن است که در ادامه به پاسخ این سوالات می پردازیم. همچنین پس از اتمام دوره و دریافت مدرک فنی حرفه ای امکان مهاجرت به کشورهای دیگر برایتان فراهم می شود.

  پس از کسب مدرک فنی حرفه ای برق ماشین می توانید در کارخانجات استخدام شده و به تعمیر دستگاه ها و ماشین آلات آنها بپردازید.

  زمانی که شما مدرک بین المللی را از آموزشگاه برق خودرو کارورکس دریافت کردید می توانید در کمپانی های سازنده ماشین های لوکس به استخدام در آیید.

  پس از آموزش تخصصی رشته برق خودرو می توانید بطور مستقل یک مغازه مربوط به تعمیرات برق خودرو را راه اندازی کنید.

  بازار کار جلوبندی سازی خودرو

  نکته ای که باید به آن توجه کنید، این است که جلوبندی سازی خودرو اهمیت زیادی درعملکرد خودرو دارد صاحبان خودرو برای بهبود عملکرد خودرو اقدام به تعمیر و رفع مشکل پیش آمده در جلوبندی خودرو می کنند که برای رفع این مشکلات نیاز به متخصص می باشد. بنابراین، بدیهی است که حوزه جلوبندی سازی خودرو از بازار کار خوبی برخوردار است.

  درآمد اشتغال به جلوبندی سازی چقدر است؟

  حتما این نکته را در نظر داشته باشید به طور کلی شغل های مربوط به خودرو، از بازار کار و درآمد خوبی برخوردار هستند و نه تنها هیچ وقت از رونق نمی افتند، بلکه با گذر زمان و بیشتر شدن تعداد خودرو های در دسترس مردم، این شغل ها، از بازار خوبی برخوردار هستند و به تبع آن درآمد چشمگیری هم دارند.
  یکی از دسته پردرآمد ترین شغل های مربوط به خودرو، جلوبندی سازی خودرو می باشد. به جرأت می توان گفت این حرفه، علاوه بر برخورداری از بازار کار مناسب و رضایت بخش، از درآمد خوبی هم برخوردار است. البته، بدیهی است که میزان درآمد افراد در هر حرفه ای که باشند به دانش و مهارت آن ها بستگی دارد، جلوبندی سازی خودرو نیز از این مورد مستثنی نیست و هرچقدر که شما تخصص و مهارت داشته باشید به همان میزان می توانید مشتریان بیشتری را جذب کنید و در پی آن درآمد بالایی داشته باشید.

  چگونه مهارت لازم جلوبندی سازی را بدست آوریم؟

  از دو طریق می توانید به یک جلوبندی ساز ماهر بدل شوید. روش اول استخدام در یک مغازه تعمیرات و جلوبندی سازی خودرو به عنوان کارآموز و شاگرد می باشد که این روش پیشنهاد نمی شود زیرا بسیار زمان بر است و برای افرادی که می خواهند سریع وارد بازار کار شوند، مناسب نیست. روش دوم شرکت در دوره های آموزش فنی حرفه ای که در آموزشگاه های معتبر و زیر نظر اساتید مجرب است، می باشد که در مدت زمان کوتاهی می توانید مهارت لازم برای ورود به بازار کار را کسب کنید.

  افزون براین، برق خودرو یکی از مهم ترین سیستم های خودرو است که بروز هر گونه مشکل در آن نیاز به عیب یابی و تعمیر سریع دارد. رفع مشکلات برق خودرو امری کاملا تخصصی بوده و نیاز به تخصص و مهارت بالا در رشته برق خودرو دارد بسیار احساس می شود. بنابراین پیچیدگی های رشته برق خودرو موجب شده تا افرادی که سررشته ای از برق خودرو ندارند، نتوانند اقدام به تعمیر مشکلات مربوط به برق خودرو کنند و در هنگام بروزمشکل در برق خودرو به برقکار خودرو مراجعه کنند.

  همه این عوامل دست به دست هم داده تا برقکاران خودرو از درآمد بالایی برخوردار شوند. بنابراین می توان گفت که آموزش برق خودرو جز رشته های فنی پرطرفدار است که بازار کار پررونقی داشته و می توان آینده خوبی را برای شغل برق خودرو درنظر گرفت.

  سرمایه لازم برای ورود به حرفه جلوبندی سازی خودرو

  با درنظرگرفتن تمامی فاکتورهای ذکر شده، آموزشگاه فنون برق یکی از بهترین آموزشگاه‌های برق خودرو در تهران است که ، زیر نظر اساتید با تجربه، به آموزش برق خودرو فنی حرفه ای بصورت عملی و کاملا تخصصی مطابق با نیازهای روز بازار کار می پردازد.

  جهت شرکت در دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو نیاز به چه پیش زمینه ای داریم؟

  برای شرکت در دوره جلوبندی سازی خوودرو نیازی نیست هیچ مهارتی از قبل داشته باشید، چرا که در این دوره ها تمامی مطالب مورد نیاز، از صفر تا صد، بی هیچ کم و کسری بیان خواهد شد. این مورد نیز یکی از مزیت های بزرگ این دوره ها محسوب می شود.

  جلوبندی سازی خودرو مناسب چه افرادی است؟

  همان طور که قبلا گفته شد، جلوبندی سازی خودرو جزء شغل های پر درآمد است و از بازار کار خوبی نیز برخوردار می باشد و برای برای پیشرفت و ترقی در این حرفه لازم است، انگیزه، استعداد و اراده کافی داشته باشید. همچنین داشتن توانایی بالا در حل مسئله، می تواند از دیگر معیارهای لازم برای این شغل باشد. مورد دیگری که برای موفقیت در این شغل باید دارا باشید مهارت برقراری ارتباط با افراد مختلف می باشد که نمی توان از آن غافل شد.

  آشنایی با جلوبندی سازی خودرو

  درحال حاضر که اطلاعات کافی درباره دوره آموزش جلوبندی سازی خودرو کسب کرده اید، نوبت آن است کمی نیز به بررسی چگونگی و تعریف جلوبندی سازی خودرو، کاربرد آن و سایر نکات مربوطه آشنا شوید. بنابراین برای آشنایی بیشتر با مهارت جلوبندی سازی خودرو، در ادامه این متن با ما همراه باشید.

  جلوبندی چیست؟

  اگر بخواهیم به زبان ساده بگوییم به قسمت های جلو و زیرین خودرو جلوبندی گفته می شود. جلوبندی خودرو، وظایف بسیار زیاد و مختلفی دارد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. ممکن است برخی افراد، جلوبندی ماشین را با سیستم تعلیق خودرو اشتباه بگیرند یا آن ها را یکسان بدانند. اما این دو سیستم تفاوت هایی با هم دارند که یکی از این تفاوت ها، این است که سیستم تعلیق، نه تنها بخش جلو و چرخ های جلو را پوشش می دهد، بلکه در کمک فنرها و چرخ های عقب نیز تاثیرگذار است. اما جلوبندی خودرو، برخلاف سیستم تعلیق، هیچ تاثیری بر چرخ های عقب ندارد و تنها به چرخ ها و بخش جلویی خودرو و همچنین بر روی فرمان و میل فرمان تاثیر می گذارد.

  وظیفه جلوبندی چیست؟

  به طور کلی، مهم ترین وظیفه ای که جلوبندی خودرو با آن سر و کار دارد، دست اندازها و ناهمواری های جاده است. به بیان دیگر، وظیفه اصلی جلوبندی خودرو این است که در برابر آسیب ناهمواری های جاده ای مقاومت کند و مانع تکان خوردن بیش از حد خودرو شود. بنابراین، می توان نتیجه گرفت جلوبندی خودرو، رابطه مستقیم با رفاه و راحتی سرنشینان خودرو دارد و در صورتی که این بخش به درستی عمل نکند، بدون شک مشکلاتی به وجود خواهد آمد، همچین آسایش سرنشینان از آنان سلب خواهد شد. جلوبندی خودرو شامل بخش های مختلفی می باشد که هر یک تاثیر چشمگیری در عملکرد درست آن دارند، در ادامه به معرفی این بخش ها می پردازیم و وظایف هر یک از آن ها را بررسی می کنیم.

  بخش های مختلف جلوبندی خودرو

   

  • سیستم فرمان

  فرمان خودرو یکی از بخش های اصلی جلوبندی خودرو می باشد که وظیفه آن، برقراری ارتباط میان راننده و خودرو به منظور کنترل و هدایت خودرو می باشد.

  • میل موجگیر

  وظیفه میل موجگیر حفظ تعادل خودرو می باشد که به آن میل تعادل نیز گفته می شود. این بخش، برای دوران خود به نیرو احتیاج دارد و این نیرو را از راه های مختلف، برای مثال چرخ دنده های درگیر با چرخ دنده سر میل لنگ، تامین می کند. از آنجایی که میل موجگیر، حساس است، تعمیرکار برای تعمیر این بخش نیاز به دانش و مهارت زیادی دارد و ممکن است با یک حرکت اشتباه در حین تعمیر مشکلات دیگری ایجاد شود.

  • سگ دست

  سگ دست یک قطعه از چدن و شبیه یک لولا می باشد و وظیفه آن انتقال وزن خودرو به چرخ ها و زمین است که در محور فرمان قرار دارد و باعث می شود چرخ ها به راحتی روی محورشان بچرخند و رفاه خوبی را برای سرنشینان ماشین فراهم کند.

  • کمک فنر

  وظیفه کمک فنر کنترل نوساناتی که به فنرها وارد می شود. معمولا کمک فنر در نزدیکی چرخ ها قرار دارد و با کنترل نوساناتی که به فنرها وارد می شود از تکان خوردن شدید خودرو جلوگیری می کند. در نتیجه آرامش نسبی را برای سرنشینان خودرو فراهم می کند.

  • سیبک

  سیبک با کمک دیگر بخش ها وظیفه اتصال چرخ ها به سیستم تعلیق را دارد که علاوه برآن به چرخ ها کمک می کند که بهتر بچرخند. با توجه به شکل ظاهری سیبک که کروی شکل است باعث می شود اصطحکاکی که بین قطعات ایجاد شده است کاهش یابد. همچنین با تحمل مقداری از وزن خودرو کمک می کند خودرو به نرمی حرکت کند و در دست اندازها و ناهمواری های جاده تکان زیادی نداشته باشد و این تکان ها به داخل کابین خودرو منتقل نشود.

   

  نمایش بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  همین حالا با ما تماس بگیرید

  شماره تماس:
  02166756476

  شماره همراه:
  09027051825

  ساعت کاری:
  9 صبح الی 18 بعدظهر

  مشاوره تلفنی رایگان
  همین الان، اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

   شماره موبایل

   توضیحات