آموزش انژکتور و دیاگ خودرو

آموزش دیاگ زدن و رفع عیوب سیستم های انژکتوری

مطابق استاندارد های فنی و حرفه ای

کاملا عملی در کارگاه مجهز

آموزش انژکتور و دیاگ خودرو

ویژگی های دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو

خوابگاه هنرجویان

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

پشتیبانی نامحدود

مدرک معتبر

مدرک معتبر

بازگشت وجه

بازگشت وجه

نماد اعتماد

نماد اعتماد

مجوز رسمی

مجوز رسمی

بازآموزی رایگان

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

کاملا عملی

دوره نامحدود

دوره نامحدود

تاریخ شروع

12 ام هر ماه

شهریه

3.000.000 تومان

شهریه با تخفیف

2.100.000 تومان

نام دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو
شهریه دوره: 3.000.000 تومان
شهریه دوره با تخفیف: 2.100.000 تومان
مدت دوره: 2 هفته
نوع دوره: عملی

معرفی دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو

انژکتور خودرو یکی از قطعات مهم در خودرو است و وظیفه دارد سوخت مورد نظر را در زمان تعیین شده تهیه ‌نماید و نقش مهمی در سیستم سوخت رسانی خودرو دارد. اگر انژکتور(injector) کار خود را به درستی انجام ندهد عملکرد خودرو دچار اختلال می شود. ایجاد مشکل در انژکتور باعث برخی مشکلات می شود که عبارتند از: کاهش توان و عملکرد موتور، استارت نامناسب خودرو، افزایش آلایندگی های خروجی، کاهش عمر و عملکرد کاتالیست خودرو ، کاهش عمر و عملکرد سنسور اکسیژن خودرو و افزایش مصرف سوخت.
با توجه به اهمیت این قطعه در خودرو و خرابی های رایج آن، نیاز به تعمیر آن امری ضروری است. این موضوع نشان دهنده این است که بازار کار این خودروها داغ بوده و تعمیرکاران آن درآمد خوبی دارند. در همین راستا آموزشگاه فنون برق دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو را به صورت کاملا عملی و زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور آموزش می دهد. دوره آموزش انژکتور و برق خودرو با هدف ورود هنرجو به بازار کار برگزار می شود.

جهت مشاوره رایگان و مدرک فنی حرفه ای دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو کلیک کنید

سرفصل‌های دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو

 • آموزش کامل سیستم سوخت رسانی (پمپ بنزین،ریل سوخت،دیافراگم فشار شکن و سوزن انژکتورها)
 • آموزش کار با دستگاه دیاگ
 • آموزش کامل سیستم جرقه زنی (کویل ،شمع و وایر)
 • عیب یابی و رفع عیب سیستم سوخت رسانی
 • عیب یابی و رفع عیب سیستم جرقه زنی
 • خواندن کدهای خطای سنسور اکسیژن،سنسور مپ،سنسور دریچه گاز،استپر موتور و سنسور موتور و رفع عیوب سنسورها ​
 • آموزش باز و بست قطعات انژکتوری روی خودرو و کار کردن بر روی خودرو
 • آموزش پاک کردن خطاهای ایسیو
 • آموزش ریست ایسیو با دیاگ
 • آموزش پارامترخوانی
 • آموزش عیب یابی دریچه گاز
 • آموزش مدار و نقشه سنسورها
 • آموزش تست سلامت سیم کشی سنسورها
 • آموزش تست عملگری با دیاگ

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام


  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش سیستم های انژکتوری و دیاگآموزش تخصصی موتور خودوروهای داخلیآموزش تخصصی تنظیم موتورآموزش مکانیک خودرو درجه 1آموزش مکانیک خودرو درجه 2


  سوالات متداول دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو


  سوالات تخصصی

  آیا در کلاس انژکتور و دیاگ خودرو، تجهیزات به میزان کافی موجود است ؟
  پاسخ: بله تمامی تجهیزات مربوط به آموزش انژکتور و دیاگ خودرو در کلاس انژکتور و دیاگ خودرو موجود است.
  آیا سیستم جرقه زنی نیز در دوره انژکتور و دیاگ خودرو، آموزش داده می شود ؟
  پاسخ: بله، آموزش کامل سیستم جرقه زنی (کویل، شمع و وایر) نیز در دوره انژکتور و دیاگ خودرو آموزش داده خواهد شد.
  نحوه برگزاری کلاس آموزش انژکتور و دیاگ خودرو به چه صورت است؟
  پاسخ:دوره انژکتور و دیاگ خودرو به صورت عملی بوده و در کارگاه برگزار میشود. هنرجو به صورت عملی و زیر نظر استاد مربوطه تمامی مباحث را آموزش میبیند.
  آیا نقشه خوانی و عیب یابی نیز در دوره انژکتور و دیاگ خودرو آموزش داده خواهد شد؟
  پاسخ: بله، نقشه خوانی نیز در دوره انژکتور و دیاگ خودرو آموزش داده می شود.
  آیا کار با دستگاه دیاگ هم تدریس می شود؟
  پاسخ: بله،آموزش کار با دستگاه دیاگ – تحلیل پارامترها- دانلود ایسیو- فلش ایسیو نیز در کلاس انژکتور و دیاگ خودرو آموزش داده خواهد شد.

  سوالات عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره انژکتور و دیاگ خودرو مدرک هم صادر میشود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟
  پاسخ : بله بعد از اتمام دوره انژکتور و دیاگ خودرو، آموزشگاه فنون برق مدرک برای تمام کارآموزان شرکت کننده صادر می‌کند و همچنین آموزشگاه میتواند درخواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.
  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس انژکتور و دیاگ خودرو در آموزشگاه الزامی می باشد؟
  پاسخ : بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ،یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کاراموز باشد.
  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس های آموزشگاه برای کاراموزان شهرستانی دارید؟
  پاسخ : آموزشگاه فنون برق برای کاراموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کاراموزان محترم شهرستانی میتوانند با هزینه مناسب به خوابگاه ها معرفی گردند.
  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می باشند؟
  پاسخ : بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می باشند.
  چرا دوره آموزشی انژکتور و دیاگ خودرو در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کاراموزان می باشد؟
  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره های برگزار کننده می باشد.
  همچنین از ویژگی های آموزشگاه :
  آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها
  ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای
  استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق
  پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان
  ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی
  دراختیار گذاشتن فایلهای به روزشده نرم افزاری
  آیا بعد از اتمام دوره های آموزش انژکتور و دیاگ خودرو تضمینی برای ورود به بازار کار وجود دارد؟
  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه فنون برق جهت ورود به بازار کار طراحی شده است و در دوره های آموزشی روش های ورود به بازارکار توسط اساتید، آموزش داده می شود تا هنرجویان با آمادگی کامل به راحتی جذب بازار کار شوند.
  چرا بهتر است کارآموزان دوره انژکتور و دیاگ خودرو را در آموزشگاه فنون برق بگذرانند؟
  پاسخ : زیرا آموزشگاه فنون برق از اساتید با تجربه و متخصص و کارگاه های مجهز در این حوزه استفاده می کند و در پایان دوره، مدرک رسمی زیر نظر سازمان فنی وحرفه ای به هنرجویان اعطا می شود.

  انژکتور و دیاگ خودرو


  با توجه به انژکتوری شدن خودرو ها و همچنین اهمیت این قطعه، آموزشگاه فنون برق دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو را کاملا به صورت عملی در کلاسی مجهز برگزار می‌کند. آموزش کار با دستگاه دیاگ و دیاگ زدن خودرو, آشنایی با سیستم‌ های انژکتوری و رفع ایراد های آن از مباحث موجود در سرفصل های دوره انژکتور و دیاگ خودرو در آموزشگاه فنون برق است. در ضمن پس از اتمام دوره مدرک معتبر فنی و حرفه ای به مهارت آموز اعطا می‌شود.

  انژکتور چیست؟

  موتورهای احتراق داخلی در دو نوع تزریق مستقیم و پاششی تولید می شوند. انژکتور سیستمی است که وظیفه تزریق سوخت به سیلندر را بر عهده دارد و در نتیجه در خودروهای پاششی استفاده می شود. این قطعه الکتریکی-مکانیکی در ورودی سیلندر قرار می گیرد و تزریق سوخت را در داخل محفظه احتراق انجام می دهد. انژکتور جایگزینی برای کاربراتوری است که بخشی از سیستم سوخت خودرو در خودروهای قدیمی بود. می دانیم که احتراق حاصل از انفجار مخلوط فشرده سوخت و هوا کل انرژی مورد نیاز را تامین می کند. بنابراین با عملکرد ناقص انژکتور، خودرو دچار مشکل می شود و به اصطلاح ریپ می‌زند خرابی انژکتور حتی می تواند باعث توقف خودرو شود. آموزشگاه فنون برق برگزار کننده دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو در کلاسی مجهز و همچنین توسط اساتید باتجربه است. شما علاقه‌مندان می‌توانید با ثبتنام در دوره انژکتور و دیاگ خودرو آینده شغلی بسیار خوبی را برای خود بسازید, پس با ما همراه باشید.

  دیاگ چیست؟

  به طور خلاصه دیاگ عملیات خطایابی از کامپیوتر موتور با استفاده از دستگاه است. در گذشته تعمیرکاران برای یافتن ایراد خودرو مجبور به باز کردن موتور میشدند تا اینکه در دهه ۸۰ شرکت های خودرو سازی به فکر راهی افتادند که ایراد خودرو را بدون باز کردن موتور متوجه شوند. بر این اساس کامپیوتر خودرو بوجود آمد که یکی از سودمند ترین پیشرفت ها برای تکنسین ها و تعمیرکاران خودرو به حساب می آمد, زیرا با کمک نرم افزار های تخصصی به سرعت قطعات مشکل دار خودرو را یافته و کار را آسان میکند.

   

  آموزش انژکتور و دیاگ خودرو از صفر تا صد

  در دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو ابتدا با نحوه کار با ابزارهای ساده و پیشرفته عیب یابی خودرو آشنا می شوید سپس با عیب یابی و رفع ایراد مانند تعمیر و تنظیم زمان جرقه زنی و پیش اشتعال، آموزش عیب یابی انژکتور آشنا می شوید. همچنین در دوره انژکتور و دیاگ خودرو, اصول به روز رسانی نرم افزار و نگهداری تجهیزات کالیبراسیون مولتی متر و دیاگ را آموزش می دهیم و با آموزش تغییر پارامترهای خودرو و اصلاح ایرادات خودرو در دیاگ، تمامی موارد لازم را به صورت عملی آموزش می بینید.

  آموزشگاه انژکتور و دیاگ خودرو

  با توجه به افزایش تعداد خودرو در کشور, بازار کار انژکتور و دیاگ خودرو روز به روز درحال رشد است. این رشد باعث شده تا بسیاری از آموزشگاه ها دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو را برگزار کنند. اما بهترین آموزشگاه انژکتور و دیاگ خودرو آموزشگاهی است که مجهز به انواع تجهیزات باشد، همچنین از اساتید با تجربه استفاده کند، سرفصل های دوره انژکتور و دیاگ خودرو کامل و جامع باشد، همچنین به مهارت آموز پس از پایان دوره مدرک معتبر و بین المللی صادر کند. اگر به دنبال یک آموزشگاه انژکتور و دیاگ خودرو معتبر هستید، آموزشگاه انژکتور و دیاگ خودرو فنون برق یکی از بهترین انتخاب ها برای کلاس انژکتور و دیاگ خودرو می باشد. آموزشگاه انژکتور و دیاگ خودرو فنون برق تمامی مطالب مرتبط با انژکتور و دیاگ خودرو را به صورت کاربردی، تخصصی و جامع به شما آموزش می دهد. همچنین با شرکت در کلاس انژکتور و دیاگ خودرو این آموزشگاه، از پشتیبانی پس از دوره بهره مند می شوید و در صورت عدم یادگیری سرفصل ها می توانید به صورت رایگان یک بار دیگر در دوره انژکتور و دیاگ خودرو شرکت کنید.

  درآمد انژکتور و دیاگ خودرو

  درآمد این شغل متغیر است و نسبت به میزان توانایی و مشتری مداری شما تعیین می‌شود، البته این شغل فوت و فن های دارد که با شرکت در دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو شما به این نکات مسلط شده و خواهید دید که با چند روش اساسی دیگر وقت سر خاراندن هم نخواهید داشت! اگر شما فردی با مهارت و مشتری مدار باشید میزان درآمد شما بین ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان در ماه متغیر خواهد بود.

  سرمایه لازم برای ورود به شغل انژکتور و دیاگ خودرو

  با توجه به این که حساسیت این شغل بسیار بالا است، برای شروع به کار باید تجهیزات و ابزار های خاصی تهیه کنید. البته تجهیزات لازم برای این شغل هزینه زیادی احتیاج ندارد و با یک سرمایه معقول می‌توانید بهترین وسایل را خریداری کنید. البته شناخت انواع برند‌ها نیز مسئله مهمی است که باید قبل از خرید به آن توجه کنید. در دوره انژکتور و دیاگ خودرو آموزشگاه فنون برق، اساتید باتجربه این مجموعه، بهترین و قیمت مناسب ترین تجهیزات را به شما معرفی می‌کنند تا بهترین و با کیفیت ترین لوازم را تهیه کنید و بتوانید در شغل خود موفق شوید. البته اصلا نگران هزینه های ابتدایی نشوید چرا که پس از مدت کوتاهی فعالیت در این شغل، خواهید دید که تمامی این هزینه ها به شما بازمی‌گردد.

  مزایای شرکت در دوره انژکتور و دیاگ خودرو آموزشگاه فنون برق

  با وجود فعالیت تعداد زیادی از آموزشگاه ها در سراسر کشور انتخاب بهترین آموزشگاه از دشوار ترین مراحل یادگیری است! اما شما با کمی تحقیق متوجه خواهید شد که بهترین آموزشگاه انژکتور و دیاگ خودرو، آموزشگاه فنون برق است. به طور خلاصه مزایای شرکت در این دوره در آموزشگاه فنون برق را بیان میکنیم:

  • پشتیبانی نامحدود از هنرجو
  • ارائه گواهینامه معتبر و بین المللی
  • آموزش از صفر تا صد برای ورود به بازار کار
  • دسترسی راحت به آموزشگاه
  • آموزش کاملا عملی
  • بهره‌گیری از اساتید با‌تجربه

  آموزشگاه فنون برق با برگزاری دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو در کلاسی مجهز و توسط اساتید با‌تجربه، با هدف نشر علم و مهارت و ورود مهارت آموزان به بازار کار فعالیت می‌کند. تمامی مهارت آموزانی که در دوره انژکتور و دیاگ خودرو ثبتنام می‌کنند در واقع آینده شغلی خود را تضمین می‌کنند.

  علائم خرابی انژکتور و دیاگ خودرو

  مشکلات و علائم انژکتور به شما اطلاع می‌دهد که زمان تعویض آن رسیده است. تعویض این قطعا باید با توجه به وضعیت عمومی خودرو و پیشنهاد شرکت سازنده خودرو انجام شود و این کار حتما باید توسط متخصص تعمیر انژکتور که دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو را گذرانده است انجام شود. علائم خرابی انژکتور خودرو بسته به میزان آسیب وارده به انژکتور متفاوت خواهد بود. اما در بیشتر مواقع علائمی مانند انفجار یا ضربه موتور، دود خروجی، احتراق ناقص موتور یا به طور کلی عملکرد ضعیف خودرو، استارت سخت، مصرف سوخت بیشتر و… از دلایل و علائم خرابی انژکتور خودرو است. آموزشگاه فنون برق برگزارکننده دوره انژکتور و دیاگ خودرو با بهترین تجهیزات و توسط مجرب ترین اساتید است. با ثبتنام در کلاس انژکتور و دیاگ خودرو وارد بازار کار پر درآمد این حرفه شوید. برای ثبتنام فقط کافی است با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس گرفته تا کارشناسان ما شما را همراهی کنند.

  آموزش کار با دستگاه دیاگ خودرو

  ابتدا دستگاه را به کابل خودرو وصل کنید و سپس سوئیچ خودرو را باز کنید. اگر اتصال برقرار شد مشخصات خودرو را از صفحه نمایش انتخاب کنید. سپس باید نوع دیاگ خودرو مشخص شود که مثلا میتواند دیاگ برق خودرو باشد. سپس دستگاه شروع به آنالیز کامپیوتر خودرو میکند و آن را با اعداد و نمودار نمایش می‌دهد. حال اگر در کامپیوتر خودرو اخطار باشد باید آن را پاک کنید تا خطا رفع شود. اگر با پاک کردن، خطا رفع شد یعنی کامپیوتر خودرو درست عمل کرده در غیر اینصورت باید به یک تعمیرکار مجرب مراجعه کنید. تعمیرکار مجربی که دوره انژکتور و دیاگ خودرو را در یک آموزشگاه معتبر گذرانده باشد. آموزشگاه فنون برق برگزار کننده دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو در کلاسی مجهز و توسط اساتید با‌تجربه است. شما علاقه‌مدان می‌توانید با شرکت در دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو فنون برق به یک تعمیرکار حرفه‌‌ای تبدیل شوید.

  برای ورود به دوره انژکتور و دیاگ خودرو چه پیش نیاز هایی احتیاج است؟

  مهارت آموزی که قصد شرکت در دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو را دارد بهتر است کمی با علوم مکانیک خودرو آشنایی داشته باشد اما در دوره انژکتور و دیاگ آموزشگاه فنون برق، تمامی مباحث حتی مباحث پیش‌نیاز تدریس می‌شود. آموزشگاه انژکتور و دیاگ خودرو فنون برق، این تضمین را به مهارت آموزان می‌دهد که با تلاش و پشتکار میتوانند تمام مباحث این دوره و حتی مباحثی که پیش نیاز این دوره است را در کلاس انژکتور و دیاگ خودرو فنون برق فرا بگیرند.

  5/5 - (2 امتیاز)
  دیدگاه مشتریان
  1. ahmadi گفت:

   سلام وقت بخیرر شهریه دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو چقدره

  2. وحید گفت:

   سلام من ۱۸ سالمه ایا شما محدودیت سنی دارین برای ثبتنام؟ تو دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو

   • admin گفت:

    سلام وقت بخیر
    لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو، با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل فرمائید.

  3. کیوان گفت:

   سلام آیا در کلاس انژکتور و دیاگ خودرو، تجهیزات به میزان کافی موجود است ؟

   • admin گفت:

    سلام وقت بخیر
    بله آموزشگاه فنون برق دارای مجهز ترین تجهیزات جهت برگزاری دوره انژکتور و دیاگ خودرو به بهترین نحو ممکن است.

  4. sobhan گفت:

   سلام خسته نبشید ممنون از مطالب آموزندتون. آیا سیستم جرقه زنی نیز در دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو، آموزش داده می شود ؟

   • admin گفت:

    سلام وقت بخیر
    بله، آموزش کامل سیستم جرقه زنی (کویل، شمع و وایر) نیز در دوره انژکتور و دیاگ خودرو آموزش داده خواهد شد.

  5. farhad گفت:

   سلام خسته نباشید آیا کار با دستگاه دیاگ هم تو دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو تدریس می شود؟

   • admin گفت:

    سلام وقت بخیر
    بله،آموزش کار با دستگاه دیاگ، تحلیل پارامترها، دانلود ایسیو و فلش ایسیو نیز در دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو آموزش داده خواهد شد.

  6. احمدی گفت:

   سلام خوب هستین؟ یه سوال دارم…آیا در دوره انژکتور و دیاگ خودرو، تجهیزات هست ؟

   • admin گفت:

    سلام وقت بخیر
    آموزشگاه انژکتور و دیاگ خودرو فنون برق، از مجهز ترین آموزشگاه های برگزارکننده این دوره در تهران است.

  7. فراهانی گفت:

   سلام میخواستم تو دوره انژکتور و دیاگ خودرو شرکت کنم چه مدارکی جهت ثبت نام باید بدیم؟

   • admin گفت:

    سلام وقت بخیر
    بعد از پرداخت شهریه، جهت انجام ثبت نام در دوره انژکتور و دیاگ خودرو ،یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کاراموز باشد.

  8. ایمان عبدالمالکی گفت:

   سلام خسته نباشید من میخاستم تو دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو ثبتنام کنم چه مدارکی لازمه که بیارم؟البته شناسنامم گم شده ایا در رون ثبتنام من مشکل ایجاد میشه؟

   • admin گفت:

    سلام وقت بخیر
    بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام در دوره انژکتور و دیاگ خودرو ،یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کاراموز باشد.

  9. کریمی گفت:

   سلام من از اسلامشهر میخواستم تو دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو آموزشگاه شماا شرکت کنم خوابگاه بمن تعلق میگیره؟

   • admin گفت:

    سلام وقت بخیر
    بله به تمامی مهارت آموزانی که از شهرستان تشریف می‌آورند، خوابگاهی در نزدیکی آموزشگاه انژکتور و دیاگ خودرو فنون برق تعلق میگیرد تا رفت و آمد این عزیزان به آموزشگاه راحت باشد.

  10. کیوانفر گفت:

   سلام به ادمین محترم جرقه زنی هم تو دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو یاد میگیریم؟من هر آموزشگاهی رفتم این مبحثو یاد نمیدن

   • admin گفت:

    سلام وقت بخیر
    بله در دوره انژکتور و دیاگ خودرو آموزشگاه فنون برق، جرقه زنی به طور کامل آموزش داده می‌شود.

  11. رامین رحمانی گفت:

   سلام خسته نباشید من میخواستم تو دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو ثبتنام کنم بازار کارش شنیدم خوبه …میانگین درامدش چقدره دوستان کسی میدونه

   • admin گفت:

    سلام وقت بخیر
    دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو در آموزشگاه فنون برق با هدف ورود مهارت آموز به بازار کار انجام می‌شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *