آموزش نصب دزدگیر خودرو

آموزش نصب جی پی اس، سنسور دنده عقب

مطابق استاندارد های فنی و حرفه ای

کاملا عملی در کارگاه مجهز

خوابگاه برای هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

بازآموزی رایگان

ارائه مدرک معتبر

دوره نامحدود

برتری فنون برق

معرفی دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

آموزش نصب دزدگیر ماشین به درخواست بسیاری از افراد توسط آموزشگاه فنون برق در کارگاهی مجهز و زیر نظر اساتید با تجربه برگزار می شود و بسیار پر طرفدار است زیرا نصب دزدگیر خودرو یکی از روش های مؤثر در حفاظت از خودرو می باشد. از این رو هنرجویان مشتاق می توانند در دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو آموزشگاه فنون برق ثبت نام کنند. در این دوره آموزشی، نحوه نصب دزدگیر ماشین، نصب ریموت دزدگیر ماشین، نقشه سیم کشی دزدگیر ماشین و . . . برای ماشین های خارجی و ایرانی به طور کامل و عملی آموزش داده می شود. هنرجویان پس از گذراندن دوره نصب دزدگیر خودرو می تواند با اعتماد به نفس بسیاری دزدگیر انواع خودروها مانند پراید، 206 و . . . را نصب کرده و وارد بازار کار نصب دزدگیر ماشین که یکی از بهترین مشاغل مربوط به خودرو می باشد، شوند . آموزشگاه فنون برق پس از دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو همراه شماست و پشتیبانی نامحدودی را به شما عزیزان ارائه می دهد.

لوگو مجوز

جهت مشاوره رایگان و مدرک فنی حرفه ای دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو کلیک کنید

سرفصل های دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

 • معرفی رنگ سیم و منطقه سیم کشی در انواع خودروهای ایرانی و خارجی
 • آموزش نصب انواع دزدگیر ساده
 • آموزش نصب انواع دزدگیر تصویری
 • آموزش سیم کشی دزدگیر انواع ماشین های ایرانی و خارجی
 • نصب انواع آژیر و انواع مدل ها
 • طریقه ساخت تستر و طریقه کار با تستر
 • آموزش روش نصب چشمی دزدگیر
 • آموزش طریقه نصب پاور ویندوز یا شیشه بالابر 2 درب و 4 درب
 • آموزش کدهی ریموت دزدگیر
 • آموزش نصب انواع سنسور های دنده عقب
 • آموزش نصب و راه اندازی دوربین و مانیتور دنده عقب
 • آموزش نصب و راه اندازی جی پی اس خودرو
 • آموزش نصب دستگاه سخن گو به دزدگیر
 • آموزش نصب و راه اندازی اصولی آژیر
 • آموزش روش عبور سیم به سنسور ضربه
 • آموزش روش عبور سیم برای صندوق پران
 • آموزش پیدا کردن سیم های لادری و صندوق عقب

ویژگی های دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

هزینه دوره

هزینه دوره: 1400000

هزینه دوره با تخفیف

هزینه دوره با تخفیف: 1000000

تاریخ شروع

تاریخ شروع: 12

مدت دوره

مدت زمان دوره: 1 هفته

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش نصب دزدگیر خودروآموزش نصب ضبط و باندآموزش تعمیرات ایسیوآموزش برق خودرو

  رشته های مرتبط با دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

  دوره آموزشیشهریهشهریه با تخفیفتوضیحات
  آموزش نصب ضبط و باند خودرو1،400،0001،000،000هر دوهفته یک بار

  سوالات متداول دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

  سوالات تخصصی


  آیا دوره نصب دزدگیر خودرو به صورت عملی برگزار میشود؟

  پاسخ : بله کلاس های نصب دزدگیر خودرو به صورت تئوری و عملی برگزار می گردد ولی بیشترین تمرکز اموزشگاه روی کار عملی توسط کاراموزان در داخل کارگاه های مجهز می باشد.

  دوره اموزش نصب دزدگیر خودرو چند ساعت است؟

  پاسخ :دوره اموزش نصب دزدگیر خودرو هم به صورت فشرده و هم به صورت عادی برگزار میشود که کاراموزان محترم بر اساس کار و موقعیت شغلی خود می توانند انتخاب کنند که فشرده یا عادی تشریف بیاورند

  در دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو چه مباحثی گفته میشود؟

  پاسخ : در دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو از سیم کشی انواع ماشین های سواری خارجی و داخلی ، پیدا کردن سیم ها ، روش عبور دادن سیم برای صندوق ، رله برای قطع برق اتومبیل و نصب صحیح آژیر، نصب شیشه بالابر، آشنایی با انواع سنسور ها و ...همه به صورت کامل اموزش داده میشود.

  آموزش نصب دزدگیر خودرو در جه حدی می باشد؟

  پاسخ : تمام مراحل نصب دزدگیر خودرو از ابتدا تا انتها در کارگاه آموزشگاه به صورت کاملا عملی توسط استاد انجام شده و توسط خود کاراموز اجرا می شود.

  آیا دوره نصب دزدگیر خودرو جزوه دارد و یا پیش نیاز درسی خاصی احتیاج است؟

  پاسخ : دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو داخل کارگاه به صورت عملی و ویژه بازار کار آموزش داده می شود و در صورت نیاز جزوه داخل کلاس در اختیار کارآموز قرار داده میشود

  سوالات عمومی


  آیا بعد از اتمام دوره مدرک هم صادر میشود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟

  پاسخ : بله بعد از اتمام دوره آموزشگاه فنون برق مدرک برا ی تمام کارآموزان شرکت کننده صادر میشود و همچنین آموزشگاه میتواند درخواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.

  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس های آموزشگاه الزامی می باشد؟

  پاسخ : بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ،یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کاراموز باشد.

  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس های آموزشگاه برای کارآموزان شهرستانی دارید؟

  پاسخ : آموزشگاه فنون برق برای کارآموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کارآموزان محترم شهرستانی میتوانند با هزینه مناسب به خوابگاه ها معرفی گردند.

  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می باشند؟

  پاسخ : بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه و سابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می باشند.

  چرا دوره آموزشی نصب دزدگیر خودرو در اموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کارآموزان می باشد؟

  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره های برگزار کننده می باشد.
  همچنین از ویژگی های آموزشگاه :
  آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها
  ارائه مدرک زیر نظر سازمان فنی وحرفه ای
  استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق
  پشتیبانی مادام العمر و نامحدود به کارآموزان
  ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی
  دراختیار گذاشتن فایل های به روزشده نرم افزاری

  آیا فایل های آموزشی تدریس شده در کلاس، در اختیار کارآموزان قرار می گیرد؟

  پاسخ : بله ، پس از اتمام دوره تمام مباحث تدریس شده و در صورت نیاز فایل های به روز شده نرم افزاری در اختیار کارآموزان قرار می گیرد.

  تخفیف های آموزشگاه فنون برق شامل چه کارآموزانی می شود؟

  پاسخ : کارآموزان بعد از گذراندن یک دوره برای ثبت نام دوره های بعدی و همچنین در صورت معرفی هنرجوی دیگر می توانند از تخفیف های آموزشگاه بهره مند شوند...

  توضیحات کاربردی و آموزشی


  آموزش نصب دزدگیر ماشین را از کجا شروع کنیم؟

  برای آموزش نصب دزدگیر ماشین می توانید مدت زمانی را به عنوان شاگرد در کنار یک نصاب حرفه ای دزدگیر ماشین که سابقه کار بالایی دارد کار کنید و از او بخواهید صفر تا صد نصب دزدگیر خودرو را به شما یاد دهد. در حال حاضر کمتر کسی است که حاضر به پذیرفتن شاگرد باشد و اگر هم درخواست شما را قبول کند شما لازم است مدت زمان طولانی را نزد او بگذرانید تا بتوانید با نحوه نصب دزدگیر ماشین آشنا شوید.

  اگر تمایل دارید که طریقه نصب دزدگیر ماشین را مدت زمان کوتاهی یاد بگیرید بهترین راه شرکت در دوره های آموزش نصب دزدگیر خودرو در آموزشگاهی معتبر و تخصصی است.

  شرکت در دوره های آموزش دزدگیر ماشین این امکان را برای شما فراهم می کند که در مدت زمانی کوتاه صفر تا صد نصب دزدگیر را یاد بگیرید. آموزش ها در دوره نصب دزدگیر ماشین به صورتی است که بتوانید پس از پایان دوره به راحتی وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنید.

  آموزشگاه فنون برق یکی از مجهزترین آموزشگاه های برگزار کننده دوره های نصب دزدگیر خودرو است. این آموزشگاه با سطح کیفی بالا و با هدف ورود کارآموز به بازار کار این دوره را برگزار می نماید.

  بررسی بازار کار و درآمد نصب دزدگیر خودرو

  بازار کار نصب دزدگیر خودرو چگونه است؟ در صورت ورود به این حرفه چه درآمدی را کسب خواهیم کرد؟ این سوالاتی است که بیشتر افرادی که می خواهند وارد بازار کار نصب دزدگیر شوند از ما می پرسند. اگر نگاهی به اطراف خود بیندازید خواهید دید که تعداد خودروها روز به روز در حال افزایش است. از طرفی امنیت یکی از مهم ترین موضوعاتی است که افراد به دنبال آن هستند به خصوص در جامعه امروز که آمار سرقت روز به روز در حال افزایش است. بنابراین بدون شک بعد از خرید خودرو دومین اقدامی که توسط افراد صورت می گیرد خرید دزدگیر و نصب آن است.

  نصب دزدگیر خودرو امری تخصصی است و تنها کسانی که آموزش نصب دزدگیر ماشین را دیده باشند می توانند از پس نصب و راه اندازی آن برآیند. بنابراین اگر در کلاس آموزشی دزدگیر خودرو ثبت نام کرده باشید و مهارت های این رشته را یاد گرفته باشید مطمئن باشید که می توانید از بازار کار خوبی برخوردار بوده و درآمد بالایی را کسب کنید.

  آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو

  اما با توجه به بازار کار خوبی که نصب دزدگیر خودرو دارد امروزه آموزشگاه های بسیاری در حال برگزاری دوره آموزش نصب دزدگیر ماشین هستند. در برخی از این مراکز متاسفانه تنها یک جزوه آموزشی به کارآموزان داده شده و هیچ آموزش عملی ارائه نمی شود. بنابراین انتخاب آموزشگاه دزدگیر ماشین موضوع مهمی است که نباید آن را نادیده بگیرید و حتما آموزشگاهی را انتخاب کنید شیوه آموزش در آن به صورت عملی باشد همچنین طی دوره صفر تا صد نصب و راه اندازی انواع برند دزدگیر را به شما آموزش دهد. اگر به دنبال دریافت مدرک هستید توصیه می کنیم به اعتبار آموزشگاه و فعالیت زیر نظر فنی حرفه ای توجه داشته باشید.

  آموزش سیم کشی دزدگیر خودرو

  برای نصب دزدگیر ماشین لازم است تا سیم کشی های گوناگونی را انجام دهید. سیم برق دزدگیر، سیم راهنما، سیم آژیر، سیم صندوق پران برخی از انواع سیم ها در دزگیر است که باید به درستی آن ها را نصب کنید. اشتباه در نصب و انجام هر یک از این سیم ها باعث می شود تا دزدگیر به خوبی عمل نکند.

  سیم برق دزدگیر برای کارکرد نیاز به برق V 12 دارد و از طریق سیم قرمز رنگی به فیوز و با سیم مشکی رنگ به بدنه خودرو وصل می شود.

  سیم قفل مرکزی دزدگیر از مهم ترین سیم ها است. در دزدگیر شش سیم برای سیم قفل مرکزی است. این سیم ها به دو دسته تقسیم می شوند. سیم های Look و سیم های unlook. هر یک از این دو دسته سیم خود از سه سیم تشکیل شده اند که این سیم ها در داخل کنترل یونیت دزدگیر به یک رله وصل می شوند. در دفترچه راهنما دزدگیر سیم های قفل مرکزی مشخص شده اند که می توانید برای شناسایی این سیم ها دفترچه را مطالعه کنید.

  سیم راهنما دزدگیر جز دسته سیم های خروجی دزدگیر هستند و به سیم های راهنمای ماشین متصل می شوند. در دفترچه راهنما دزدگیر این سیم ها مشخص شده اند. معمولا در دزدگیرها اگر دو سیم هم رنگ وجود داشته باشد این دو سیم مربوط به راهنما هستند و باید به دسته سیم راهنما ماشین متصل شوند. اگر سیم راهنما دزدگیر یک عدد بودم باید آن را توسط دیود 4007 به راهنما ماشین متصل کنید.

  سیم آژِیر، سیم حسگر ACC، سیم لای دری، سیم کاپوت، سیم صندوق پران از دیگر سیم هایی است که هنگام سیم کشی دزدگیر باید آنها را انجام دهید. در دوره آموزش دزدگیر ماشین آموزشگاه فنون برق به طور کامل صفر تا صد نحوه سیم کشی دزدگیر خودرو به طور کامل به شما آموزش داده می شود.

  دوره نصب دزدگیر خودرو مناسب چه کسانی است؟

  • با توجه به بازار کار عالی که نصب دزدگیر خودرو دارد این دوره مناسب:
  • کلیه علاقه مندان به مشاغل مرتبط با خودرو
  • برقکاران خودرویی که می خواهند مهارت های خود را توسعه کنند.
  • افرادی که سرمایه بالایی برای ورود به بازار کار ندارند.
  • افرادی که دنبال یک شغل پردرآمد فنی هستند.
  • افرادی که هیچ آشنایی با نحوه نصب دزدگیر خودرو ندارند.
  • افرادی که می خواهند صفر تا صد نصب دزدگیر خودرو را یاد بگیرند.
  • افرادی که قصد دریافت مدرک معتبر نصب دزدگیر خودرو هستند.
  • افرادی که میخواهند آموزش نصب دزدگیر ماجیکار، استیل میت، رابین و دیگر برندها را یاد بگیرند.

  مقالات مرتبط با دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو