دوره آموزش گیربکس اتوماتیک

آموزش تعمیر گیربکس خودروهای هیوندای، کیا ، مزدا، تویوتا

مطابق استاندارد های فنی و حرفه ای

کاملا عملی در کارگاه مجهز

ویژگی های دوره آموزش گیربکس اتوماتیک

خوابگاه هنرجویان

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

پشتیبانی نامحدود

مدرک معتبر

مدرک معتبر

بازگشت وجه

بازگشت وجه

نماد اعتماد

نماد اعتماد

مجوز رسمی

مجوز رسمی

بازآموزی رایگان

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

کاملا عملی

دوره نامحدود

دوره نامحدود

تاریخ شروع

12 ام هر ماه

شهریه

11,900,000 تومان

شهریه با تخفیف

9,100,000 تومان

نام دوره دوره آموزش گیربکس اتوماتیک
شهریه دوره: 11,900,000 تومان
شهریه دوره با تخفیف: 9,100,000 تومان
مدت دوره: 3 هفته
نوع دوره: عملی

آموزش گیربکس اتوماتیک

آموزش گیربکس اتوماتیک بدلیل بازار کار خوبی که دارد به یکی از دوره‌های محبوب خودرو تبدیل شده که متقاضیان زیادی دارد. با توجه به اینکه تعداد خودروها با دنده اتومات در کشور بسیار زیاد شده به همان نسبت هم تعداد خودروهایی که نیاز به تعمیر گیربکس اتومات دارند بیشتر می‌شود. این فرمول ساده نشان دهنده این است که بازار کار تعمیرات گیربکس اتوماتیک بسیار خوب است. تعویض نکردن حالت گیربکس در هنگام حرکت خودرو، رانندگی نکردن در حالت خلاص (Neutral)، انتخاب نکردن حالت (Drive) حین گاز دادن، از جمله مواردی است که در صورت رعایت نکردن باعث خرابی گیربکس‌های اتومات می‌شود. گیربکس‌های اتومات از چند بخش اصلی تشکیل شده است که عبارتند از: مبدل گشتاور، کامپیوتر مرکزی(ECU)، شیرهای برقی یا سنولوئید، کلاچ گیربکس اتوماتیک و چرخ دنده‌های گیربکس اتوماتیک که اگر نحوه کارکرد و تعمیر این قسمت‌ها را به خوبی یاد بگیرید توانایی تعمیر انواع گیربکس اتومات را دارید. آموزشگاه فنون برق به عنوان بهترین و بزرگترین اموزشگاه گیربکس اتوماتیک در ایران و تهران، دوره آموزش گیربکس اتومات را زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای کشور برگزار می‌کند و هدف اصلی آن ورود هنرجو به بازار کار است. تعمیر گیربکس تویوتا، مزدا،کیا،هیوندا از جمله مباحث ارائه شده در دوره گیربکس اتوماتیک فنی حرفه‌ای این آموزشگاه است. کلاس آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک با بهترین اساتید و تجهیزات تشکیل می‌شود. هدف این آموزشگاه گسترش علم و مهارت آموزی و ورود مهارت آموز به بازار کار است. آموزش گیربکس دستی در آموزشگاه فنون برق

جهت مشاوره رایگان و مدرک فنی حرفه ای دوره دوره آموزش گیربکس اتوماتیک کلیک کنید

سرفصل‌های دوره آموزش گیربکس اتوماتیک

 • آموزش تعمیر گیربکس  6 سرعته هیوندای و کیا
 • تعمیر گیربکس AL4 206 چهار سرعته
 • تعمیر گیربکس های 4 و 5 سرعته ماکسیما
 • تعمیر گیربکس های 4 و 5 سرعته مزدا
 • تعمیر گیربکس های 4 و 5 سرعته هیوندا و کیا
 • آشنایی کامل با تورک کانورتور(توربین) و اجزای آن
 • آموزش باز و بسته کردن ساعت گیربکس
 • اموزش باز و بسته کردن اویل پمپ گیربکس
 • آشنایی با صفحه ها و دیسک های داخل گیربکس
 • کد های خطای انواع گیربکس ها
 • آشنایی با دستگاه دیاگ گیربکس اتومات
 • معرفی و شناخت بلوک ساعتی و شیرهای برقی
 • بازو بست کامل ساعتی و شیرهای برقی و معرفی کانال ها
 • آشنایی با چگونگی کارکرد شیرهای ساعتی
 • عیب یابی و رفع عیوب ساعتی و شیرهای ساعتی
 • معرفی کامل سلکتور و نحوه عملکرد آن
 • عیب یابی و رفع و عیوب سلکتور
 • آشنایی کامل با مجموعه های سیاره ای و قوانین آن
 • شناخت کامل صفحات و دیسک ها
 • اهم گیری شیر برقی ها
 • آموزش باز و بسته کردن دیفرانسیل و رفع عیوب آن
 • تست و عیب یابی و رفع ایراد تورک کانورتور
 • آموزش نحوه خواندن کدهای خطا
 • شناخت کامل کلاچ ها و ترمزهای داخل گیربکس
 • آشنایی با چگونگی کارکرد و عملکرد کلاچ ها و ترمزها در هر یک از حالت های دنده
 • عیب یابی و رفع عیوب کلاج ها و ترمزها

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام


  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.


  انتخاب دوره:


  آموزش مکانیک خودرو درجه 2آموزش مکانیک خودرو درجه 1آموزش تخصصی گیربکس های دستیآموزش تعمیر گیربکس CVTآموزش گیربکس اتوماتیک بنز و بی ام و BMWآموزش تخصصی گیربکس های اتوماتآموزش جلوبندی سازی  سوالات متداول دوره گیربکس اتوماتیک


  سوالات تخصصی

  گیربکس چه نوع خودروهایی در این دوره آموزش داده می‌شود؟
  پاسخ: گیربکس خودروهای تویوتا،هیوندا،کیا و مزدا در این دوره تدریس می‌شود.
  آیا باز و بسته کردن ساعت گیربکس هم جزء دوره آموزش گیربکس اتوماتیک است؟
  پاسخ: بله باز وبسته کردن ساعت گیربکس به صورت کامل و با جزییات لازم در دوره آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک آموزش داده می‌شود.
  آیا گیربکس خودروهای داخلی هم در دوره گیربکس اتوماتیک آموزش داده می‌شود؟
  پاسخ: خیر دوره آموزش تعمیر گیربکس‌های دستی دوره‌ای جداگانه است .
  نحوه برگزاری دوره گیربکس اتومات به چه صورت است؟
  پاسخ: دوره گیربکس اتوماتیک به صورت عملی بوده و در کارگاه برگزار می‌شود. هنرجو به صورت عملی و زیر نظر استاد مربوطه تمامی مباحث را آموزش می‌بیند.
  آیا در پایان دوره آموزش گیربکس اتوماتیک، علاوه بر گیربکس‌هایی که آموزش داده می‌شود تعمیر گیربکس خودروهای دیگر را نیز می‌توانیم انجام دهیم؟
  پاسخ: بله،با توجه به اینکه دوره به صورت کلی و از پایه آموزش داده می‌شود شما در پایان دوره تعمیرات گیربکس اتوماتیک توانایی تعمیر گیربکس خودروهای دیگر را نیز به خوبی یاد می‌گیرید.

  سوالات عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره گیربکس اتوماتیک مدرک هم صادر می‌شود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟
  پاسخ: بله بعد از اتمام دوره، آموزشگاه فنون برق برای تمام کارآموزان، مدرک صادر کرده و همچنین آموزشگاه می‌تواند برای مدرک فنی و حرفه‌ای و مدرک بین المللی برای مهارت آموز درخواست بدهد. لازم به ذکر است که این مدرک در کشور‌های دیگر نیز اعتبار دارد.
  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس گیربکس اتوماتیک آموزشگاه الزامی می‌باشد؟
  پاسخ: بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام، یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کارآموز باشد.
  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه برای کارآموزان شهرستانی دارید؟
  پاسخ: آموزشگاه فنون برق برای کارآموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کارآموزان محترم شهرستانی می‌توانند با هزینه مناسب به خوابگاه‌ها معرفی گردند.
  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می‌باشند؟
  پاسخ: بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه و سابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می‌باشند.
  چرا دوره آموزشی گیربکس اتوماتیک در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کارآموزان می‌باشد؟
  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره‌های برگزار کننده می‌باشد.
  همچنین از ویژگی‌های آموزشگاه :
  آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره‌ها
  ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای
  استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق
  پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان
  ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی
  دراختیار گذاشتن فایلهای به روزشده نرم افزاری
  آیا بعد از اتمام دوره آموزش گیربکس اتوماتیک تضمینی برای ورود به بازار کار وجود دارد؟
  پاسخ : تمام دوره‌های آموزشگاه فنون برق جهت ورود به بازار کار طراحی شده است و در دوره‌های آموزشی روش‌های ورود به بازارکار توسط اساتید، آموزش داده می‌شود تا هنرجویان با آمادگی کامل به راحتی جذب بازار کار شوند.
  چرا بهتر است کارآموزان دوره گیربکس اتومات را در آموزشگاه فنون برق بگذرانند؟
  پاسخ: زیرا آموزشگاه فنون برق از اساتید با تجربه و متخصص و کارگاه‌های مجهز در این حوزه استفاده می‌کند و در پایان دوره، مدرک رسمی زیر نظر سازمان فنی وحرفه‌ای به هنرجویان اعطا می‌شود.

  آموزش گیربکس اتوماتیک

  تعمیر و عیب یابی گیربکس‌های اتومات یکی از مشاغل تخصصی و پولساز مرتبط با خودرو است. گیربکس اتومات یکی از پیچیده‌ترین قطعات در خودرو بوده و تعمیر و عیب‌یابی آن امری تخصصی است. برای تعمیر گیربکس اتومات شما بایستی درک درستی از گیربکس، قطعات تشکیل دهنده آن، نحوه باز و بسته کردن، تعویض قطعات، عیب‌یابی و تعمیر داشته باشید. یادگیری این مهارت‌ها به آسانی از طریق خواندن جزوه آموزشی یا مشاهده فیلم به دست نمی‌آید و برای آموزش گیربکس اتوماتیک بایستی تمرین و کار عملی داشته باشید و بهترین راه یادگیری ثبت نام در دوره گیربکس اتومات زیر نظر اساتید فنی حرفه ای است. آموزش مکانیک خودرو در آموزشگاه فنون برق برگذار میشود.

  چگونه یک تعمیرکار گیربکس اتوماتیک شویم؟

  اگر می‌خواهید تعمیر گیربکس‌های اتومات را به صورت حرفه‌ای یاد بگیرید و در بازار کار این شغل حرفی برای گفتن داشته باشید بایستی به یکی از دو روش شاگردی کردن نزد یک تعمیرکار گیربکس حرفه‌ای یا شرکت در دوره گیربکس اتوماتیک مهارت‌های این شغل را یاد بگیرید. در صورتی که بخواهید برای آموزش گیربکس اتوماتیک روش اول را انتخاب کنید لازم است تا حداقل به مدت شش ماه یا یک سال نزد یک تعمیرکار حرفه‌ای شاگردی کنید. البته در صورتی که تعمیرکاران گیربکس تمایل به همکاری و آموزش به این روش داشته باشند. ضمن اینکه در این روش شما به صورت اصولی و از پایه تعمیر گیربکس‌های اتومات را یاد نمی‌گیرید.

  و اما روش دوم شرکت در دوره آموزش تعمیرات گیربکس در یک آموزشگاه معتبر است. آموزشگاه‌های زیادی در کشور دوره‌های فنی مختلفی برگزار می‌کنند که شما علاقه مندان می‌توانید با تحقیق بهترین آن‌ها را انتخاب کرده و با ثبت نام در کلاس‌ها تمامی فوت و فن‌های لازم برای تبدیل شدن به یک تعمیرکار گیربکس را فرا بگیرید.

  بازار کار گیربکس اتوماتیک

  با داشتن مدرک معتبری که توسط آموزشگاه گیربکس اتوماتیک فنون برق صادر خواهد شد، پس از گذراندن دوره گیربکس اتوماتیک، مهارت آموز می‌تواند به راحتی در مراکز دولتی که در زمینه خودرو فعالیت می‌کنند، استخدام شود. همچنین اگر فردی که دوره آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک را گذرانده است، می‌تواند با سرمایه اندک مغازه‌ای را اجاره یا خریداری کند، حتی اگر متراژ کوچکی داشته باشد، به دلیل اهمیت این حرفه، کسب و کار او پر رونق خواهد بود. اما اگر فرد سرمایه کافی برای افتتاح مغازه را نداشته باشد می‌تواند در مکانیکی‌های دیگر کار کند و بعد از مدتی مغازه خودش را باز کند. کار کردن در سایر مکانیکی‌ها نیز به مهارت آموز کمک می‌کند تا با آن شغل بیشتر آشنا شده و تعامل با مشتری‌ها را نیز فرا بگیرد و تجربه کسب کند. اگر هنوز نتوانستید شغل خود را انتخاب کنید من به شما این شغل پر درآمد را پیشنهاد می‌کنم. دوره آموزش گیربکس اتوماتیک در آموزشگاه فنون برق از بهترین و پرطرفدار ترین دوره های فنی است که علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب کرده است.

  درآمد زایی با شرکت در دوره گیربکس اتوماتیک

  بعد از اینکه با تعمیر گیربکس‌های اتوماتیک آشنا شدید نوبت آن است که از طریق کار عملی تجربه کسب کنید و با چالش‌های تعمیر گیربکس اتوماتیک آشنا شوید. در دوره‌های آموزش گیربکس اتوماتیک آموزشگاه فنون برق این فرصت برای شما فراهم شده است. کلاس گیربکس اتوماتیک در این آموزشگاه مجهز به انوع گیربکس می‌باشد و استاد دوره به صورت عملی به شما نحوه تعمیر و باز و بسته کردن گیربکس را آموزش می‌دهد. شما پس از آموزش به صورت عملی کلیه مفاهیم را زیر نظر استاد تمرین می‌کنید. این موضوع باعث می‌شود تا تجربه کسب کرده و با چالش‌های تعمیر گیربکس آشنا شوید.

  علاوه بر این توجه داشته باشید که هر چه دوره گیربکس کامل و جامع باشد باز هم هنگام ورود به بازار کار با چالش‌هایی روبه رو می‌شوید. در صورت شرکت در دوره آموزش گیربکس اتومات می‌توانید با استاد در ارتباط بوده و چالش‌های خود را رفع کنید.

  دریافت مدرک فنی حرفه‌ای از دیگر مزایایی است که شما به شرکت دوره گیربکس به دست می‌آورید. داشتن مدرک به شما کمک می‌کند پروسه جذب و استخدام شما با سرعت بیشتری انجام شود. همچنین در صورتی که بخواهید مغازه تعمیرات گیربکس راه اندازی کنید می‌توانید از طریق مدرک برای دریافت جواز کسب اقدام کنید.

  آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک هیوندا، مزدا، ۲۰۶ و خودروهای چینی

  یک تعمیرکار گیربکس بایستی بتواند گیربکس انواع خودروها را عیب‌یابی و تعمیر نماید. در صورتی که آموزش کامل گیربکس اتوماتیک را دیده باشید برای شما فرقی نمی‌کند که گیربکس معیوب برای چه خودرویی است شما با اصول تعمیرات گیربکس‌های اتوماتیک آشنا هستید. اما گیربکس خودروها با یکدیگر تفاوت‌هایی دارد که باید این تفاوت‌ها آشنایی کامل را داشته باشید. ۲۰۶، هیوندا و خودروهای چینی در مقایسه با دیگر خودروها بیشتر آسیب می‌بینند بنابراین توصیه می‌کنیم تعمیر گیربکس این خودرو‌ها را حتما یاد بگیرید.

  در دوره آموزش گیربکس اتوماتیک آموزشگاه فنون برق آموزش تعمیر گیربکس اتومات هیوندا و کیا، آموزش تعمیرات گیربکس اتوماتیک ۲۰۶، مزدا، تویوتا به طور کامل به شما آموزش داده می‌شود. همچنین آموزش تعمیر گیربکس اتومات خودروهای چینی نیز به طور کامل در دوره آموزش گیربکس CVT آموزش داده می‌شود.

  بهترین و بزرگترین اموزشگاه گیربکس اتوماتیک در ایران و تهران

  انتخاب آموزشگاه از موضوعات مهمی است که برای آموزش گیربکس اتوماتیک باید مورد توجه قرار گیرد. هنگام انتخاب آموزشگاه گیربکس اتومات فقط به قیمت دوره توجه نکنید و به موضوعاتی از قبیل عملی بودن آموزش‌ها، کامل بودن سرفصل‌ها، مجهز بودن کارگاه، تجربه استاد و اعتبار آموزشگاه توجه داشته باشید. بی توجهی به این موارد و انتخاب تنها بر اساس قیمت باعث می‌شود نه تنها در هزینه آموزش گیربکس اتوماتیک صرفه جویی داشته باشید بلکه زمان و هزینه را از دست بدهید.

  بنابراین هنگام ثبت نام توجه کنید که کارگاه مجهز به انواع گیربکس اتومات باشد و امکان کار عملی روی آن‌ها برای شما فراهم شده باشد. همچنین اطمینان حاصل کنید که استاد دوره تجربه و سابقه خوبی داشته باشد و بتوانید به خوبی مفاهیم را به شما آموزش دهد. سرفصل‌های دوره نیز بایستی متناسب با نیازهای بازار کار باشد و هر آنچه برای ورود به بازار کار تعمیر گیربکس اتوماتیک به آن نیاز دارید را به شما آموزش دهد. برای مشاوره درباره قیمت و هزینه دوره، مدت زمان یادگیری، اساتید، شرایط ثبت نام در آموزشگاه فنون برق به عنوان یکی از بهترین و بزرگترین اموزشگاه گیربکس اتوماتیک در ایران، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  مزایای شرکت در دوره آموزش گیربکس اتوماتیک آموزشگاه فنون برق

  شما علاقه‌مندان عزیز با شرکت در این دوره آموزشی از مزایای زیادی بهره‌مند خواهید شد. طبق آمار و میزان رضایتمندی هنرجویان آموزشگاه فنون برق کاربردی‌ترین و پربازده‌ترین دوره گیربکس اتوماتیک را برگزار می‌کند. این دوره به پیش نیاز خاصی احتیاج ندارد و هنرجویان از صفر تا صد مطالب را فرا می‌گیرند. پس از اتمام دوره مهارت آموزان هر آنچه که برای ورود به بازار کار احتیاج بود را بدست خواهند آورد.

  • آموزش تئوری و عملی در کارگاه‌های مجهز و پیشرفته
  • بهره مندی از اساتید مجرب و به‌نام
  • امکان بازآموزی رایگان در صورت عدم یادگیری مباحث
  • اعطای گواهینامه معتبر فنی و حرفه‌ای
  • پشتیبانی از هنرجویان حتی پس از اتمام دوره
  • معرفی خوابگاه به مهارت‌آموزان در نزدیکی آموزشگاه
  • برگزاری کلاس با حداقل شرکت کننده جهت بهبود کیفیت آموزشی
  • دسترسی آسان به وسایل نقلیه عمومی مانند مترو و BRT

  در انتها یادآور شویم که به علت بازار کار خوب و درآمد بالای تعمیرات گیربکس ماشین های دنده اتومات، شرکت در دوره آموزش گیربکس اتوماتیک در آموزشگاه فنون برق در تهران، از بهترین روش های ورود به این حوزه کاری جذاب است. همچنین برای تعمیرکاران گیربکس که قصد مهاجرت دارند مدرک فنی حرفه ای و بین المللی دوره تعمیر گیربکس اتومات توصیه شدید می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت و هزینه دوره تخصصی گیربکس اتوماتیک، شرایط ثبت نامی، شرایط خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی و مواردی از این دست با کارشناسان ما در آموزشگاه فنون برق تماس بگیرید.

  3.4/5 - (7 نظر)
  دیدگاه مشتریان
  1. saeed گفت:

   سلام میخواستم تو کلاس گیربکس اتوماتیک شرکت کنم شهریش چقدره

   • admin گفت:

    سلام وقت بخیر
    برای اطلاع از شرایط ثبت نام در دوره گیربکس اتوماتیک و نحوه برگزاری کلاس گیربکس اتوماتیک با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید.

  2. ایمانی گفت:

   سلام ممنون از سایت خوبتون دوره آموزش گیربکس اتوماتیک چند روز در هفته برگزار میشه

   • admin گفت:

    سلام وقت بخیر در خصوص کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه برگزاری کلاس گیربکس اتوماتیک با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

  3. کیان گفت:

   خسته نباشید لطفا بگین که دوره آموزش گیربکس اتوماتیک بهتره یا دوره تعمیرات موبایل؟

   • admin گفت:

    سلام وقت بخیر دوره گیربکس اتوماتیک و تعمیرات موبایل دو دوره کاملا متفاوت از همدیگر هستند. شما باید با توجه به علاقه خود تصمیم به شرکت در دوره ها بکنید.

  4. فربد میرالهی گفت:

   درود
   کلاس گیربکس اتوماتیک تجهیزات کافی داره؟من قبلا این دوره رو تو یه اموزشگاه دیگه گذروندم اصلا یاد نگرفتم فقط بخاطر اینکه کلاس گیربکس اتوماتیک اون اموزشگاه اصلا مجهز نبود

  5. saman گفت:

   سلام دوستان میخواستم تو کلاس گیربکس اتوماتیک شرکت کنم لطفا اگر کسی قبلا شرکت کرده تجربشو بگه ایا راضی بوده؟

   • admin گفت:

    سلام دوستان میخواستم تو کلاس گیربکس اتوماتیک شرکت کنم لطفا اگر کسی قبلا شرکت کرده تجربشو بگه ایا راضی بوده؟

  6. فرهادی گفت:

   سلام به همگی من دو ماه پیش تو دوره آموزش گیربکس اتوماتیک شرکت کرده بودم به شدت راضیم بهترین اساتید در کنار بهترین تجهیزات واقعا فوق العاده بود

  7. سینا گفت:

   آیا باز و بسته کردن ساعت گیربکس هم جزء دوره آموزش گیربکس اتوماتیک است؟

  8. امیرعباس گفت:

   گیربکس چه نوع خودروهایی در دوره گیربکس اتوماتیک آموزش داده میشود؟

   • admin گفت:

    سلام وقت بخیر گیربکس خودروهای تویوتا،هیوندا،کیا و مزدا در دوره گیربکس اتوماتیک تدریس میشود. آموزشگاه گیربکس اتوماتیک فنون برق از بهترین اموزشگاه های تهران است.

  9. Mohammad Ali گفت:

   سلام وعرض ادب.چرا داخل سایت از اساتیدی که دارن سرکلاسهاتون آموزش گیربکس اتوماتیک رو میدن نام برده نشده. همچنین چرا ادرس محل برگزاری دوره گیربکس اتوماتیک هیچ کجای سایت نوشته نشده.یعنی هرکس که بخواهد مراجعه حضوری داشته باشه باید اول تماس بگیره

  10. رضا قرشی گفت:

   سلام دوره کلاس ها چند روز هست

   • مهدیه عباسی گفت:

    سلام وقت بخیر برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02166576476 تماس بگیرید.

  11. Yasin گفت:

   با سلام
   خسته نباشید
   خواستم ببینم شرکت در دوره ها رنج سنی خاصی را شامل میشود یا نه؟؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *