آموزش تعمیرات پکیج دیواری

آموزش عیب یابی و تعمیرات فلو سوئیچ با مولتی متر

مطابق استاندارد های فنی و حرفه ای

کاملا عملی در کارگاه مجهز

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری

خوابگاه هنرجویان

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

پشتیبانی نامحدود

مدرک معتبر

مدرک معتبر

بازگشت وجه

بازگشت وجه

نماد اعتماد

نماد اعتماد

مجوز رسمی

مجوز رسمی

بازآموزی رایگان

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

کاملا عملی

دوره نامحدود

دوره نامحدود

تاریخ شروع

1و15 ام هر ماه

شهریه

2.800.000 تومان

شهریه با تخفیف

2.000.000 تومان

نام دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری
شهریه دوره: 2.800.000 تومان
شهریه دوره با تخفیف: 2.000.000 تومان
مدت دوره: یک هفته
نوع دوره: عملی

معرفی دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری

دوره تعمیرات پکیج دیواری از دوره های پرطرفدار و محبوب تاسیسات در آموزشگاه فنون برق است. با توجه به مزایای پکیج دیواری میتوان گفت که این دستگاه در اکثر ساختمان ها وجود دارد و با توجه به پیچیدگی این دستگاه و همچنین نیاز آن به سرویس و تعمیر، شغل تعمیرات پکیج دیواری بسیار پر رونق است. هنرجویان علاقه مند به این حرفه می‌توانند در کلاس آموزش تعمیرات پکیج دیواری آموزشگاه فنون برق شرکت کرده و به صورت عملی و زیر نظر اساتید با سابقه عیب یابی و تعمیر قطعات پکیج و … را به طور کامل آموزش ببینند و بعد از اتمام دوره، به راحتی وارد بازار کار تعمیرات پکیج دیواری شده و در حین کار نیز از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه بهره‌مند شوند.

کارآموزان علاوه بر دوره تعمیرات پکیج دیواری در صورت تمایل می‌توانند در دوره  آموزش نصب پکیج دیواری شرکت کرده و در زمینه نصب و تعمیرات پکیج دیواری تعمیرکاری حرفه ای شوند.

جهت مشاوره رایگان و مدرک فنی حرفه ای دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری کلیک کنید

سرفصل‌های دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری

 • آموزش تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری فن دار و بدون فن
 • آموزش تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری تک مبدل و دو مبدل
 • آموزش عیب یابی و تشخیص عیب فلوسویچ و فلو متر و فلورگلاتور
 • آموزش رفع عیب و تعمیرات ممکن فلوسویچ و فلو متر و فلور گلاتور
 • آموزش عیب یابی و تشخیص عیب پرشردود و فن خروج دود و تئوری
 • اموزش رفع عیب و تعمیرات ممکن پرشردو فن خروج دوره وت تئوری
 • آموزش تشخیص عیب حارمکی روش های رفع عیب
 • آمورش عیب یابی و تشخیص عیب پمپ سیرکولاتور و تعمیرات ممکن پمپ ها و معرفی انواع پمپ موجود در پکیج های مختف موجود در بازار
 • آموزش روشهای رفع گریپاژ پمپ سیرکولاتور
 • آموزش روشهای رسوب زدایی مبدل اصلی و مبدل ثانویه به صورت عملی
 • آموزش روشهای رسوب زدایی مبدل های دو منظوریه و تک منظوره
 • آموزش عیب یابی و تعمیرات مجاز و ممکن شیر برقی گاز با معرفی انواع شیر برقی گاز موجود در بازار و در انواع پکیج
 • آموزش تشخیص عیب و تعمیرات ممکن کلید حداقل فشار( پرشوسویچ) آب
 • آموزش تشخیص عیب و رفع اشکال سیستم بای پس در انواع پکیج
 • آموزش گام به گام تشخیص عیب و رفع اشکال و تعمیرات ممکن و معقول و روشهای مقرون به صرفه کلیه قطعات موجود در انواع پکیج های فن دار و بدون فن و تک مبدل و دو مبدل معرفی پکیجهای چگالشی از طریق معرفی تفاوتهای و نحوه و موارد استفاده از این نوع پکیج ها

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام


  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.


  انتخاب دوره:


  آموزش نصب کولر گازیآموزش تعمیرات کولر گازیآموزش نصب پکیج دیواریآموزش تعمیرات پکیج دیواری  سوالات متداول دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری


  سوالات تخصصی

  آیا در دوره تعمیرات پکیج دیواری تعمیرات پمپ هم آموزش داده می شود؟
  پاسخ : بله در این دوره، تعمیرات پمپ به طور کامل به روش معمول و روش سنتی گفته می شود.
  آیا در دوره تعمیر پکیج دیواری انواع پکیج مورد بررسی قرار می گیرد؟
  پاسخ : بله در در دوره تعمیرات پکیج دیواری تعمیر انواع پکیج ها تک مبدل و دو مبدل ، فن دار و بدون فن به طور کامل آموزش داده می شود و مراحل عیب یابی آن ها مورد بررسی قرار می گیرد.
  در دوره تعمیر پکیج دیواری هوا گیری پکیج به چه صورت گفته می شود؟
  پاسخ : تمام مباحث از جمله هواگیری پکیج در طول دوره تعمیرات پکیج دیواری به صورت عملی آموزش داده می شود.
  آیا سرویس کردن پکیج های دیواری در این دوره بررسی می شود؟
  پاسخ : بله تمام مراحل سرویس کردن تا رسوب گیری پکیج در دوره تعمیرات پکیج دیواری گفته می شود.
  آیا دوره نصب پکیج به دوره تعمیرات پکیج دیواری ارتباط دارد؟
  پاسخ : بله دوره نصب پکیج پیش نیاز دوره تعمیرات پکیج دیواری می باشد زیرا کار آموز قبل از تعمیر باید به تمام قطعات نصب پکیج مسلط باشد تا بتواند براحتی عیب یابی کند.

  سوالات عمومی

  آیا بعد از اتمام دوره تعمیرات پکیج دیواری مدرک هم صادر میشود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟
  پاسخ : بله بعد از اتمام دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری آموزشگاه فنون برق مدرک برای تمام کارآموزان شرکت کننده صادر میشود و همچنین آموزشگاه میتواند در خواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.
  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس های آموزشگاه الزامی می باشد؟
  پاسخ : بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ،یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کاراموز باشد.
  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس های آموزشگاه برای کاراموزان شهرستانی دارید؟
  پاسخ : آموزشگاه فنون برق برای کاراموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کارآموزان محترم شهرستانی می‌توانند با هزینه مناسب به خوابگاه ها معرفی گردند.
  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می باشند؟
  پاسخ : بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می باشند.
  چرا دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کاراموزان می باشد؟
  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره های برگزار کننده می باشد.
  همچنین از ویژگی های آموزشگاه :
  آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها
  ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای
  استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق
  پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان
  ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی
  دراختیار گذاشتن فایلهای به روزشده نرم افزاری
  چرا دوره تعمیرات پکیج دیواری در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کاراموزان می باشد؟
  پاسخ : زیرا آموزشگاه فنون برق از اساتید با تجربه و متخصص و کارگاه های مجهز در این حوزه استفاده می کند و در پایان دوره، مدرک رسمی زیر نظر سازمان فنی وحرفه ای به هنرجویان اعطا می شود.
  برگزاری دوره تعمیرات پکیج دیواری برای هنرجویان شهرستانی چگونه است؟
  پاسخ : دوره آموزشی تعمیرات پکیج دیواری برای هنرجویان شهرستانی به در خواست خودشان در تمامی روزها و حتی روزهای تعطیل و آخر هفته هم برگزار می شود و همچنین در صورت نیاز از طرف آموزشگاه به خوابگاه های در نظر گرفته شده معرفی می شوند.

  آموزش تعمیرات پکیج دیواری

  پکیج دیواری یکی از سیستم های فوق العاده و پرکاربرد است که علاوه بر تامین آب گرم مورد نیاز، گرمایش محیط را نیز بر عهده دارد. پکیج دیواری متشکل از سیستم پیچیده ای است که افراد معمولی و بی تجربه قادر به تعمیر و نصب آن نیستند. این دستگاه ها با توجه به کارکرد بی وقفه ای که دارند نیاز به سرویس و یا تعمیر پیدا میکنند، از این رو رشته تعمیر پکیج دیواری از رشته های پر طرفدار و محبوبی است که در آموزشگاه های مختلف برگزار میشود. عیب یابی و تعمیر پمپ، فلو سوئیچ، پرشر سوئیچ، کلکتور ها،بای پاس از جمله مهارت هایی است که تعمیرکار پکیج باید بر آنها مسلط باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر درباره این رشته اطلاعات به دست بیاوریم.

  شغل تعمیرکار پکیج دیواری

  کار کردن با سیستم پیچیده پکیج دیواری به دانش و مهارت احتیاج دارد و تعمیر پکیج از عهده هر کسی برنمی‌آید و تنها افرادی قادر به تعمیر پکیج دیواری هستند که در این زمینه آموزش‌های لازم را دیده اند. متخصصین تعمیر پکیج دیواری در طول دوره تعمیر پکیج دیواری اطلاعات و تجربیات زیادی را بدست می‌آورند. آن‌ها قادر به رسیدگی به تمام امور مربوط به پکیج دیواری خواهند بود. یک تعمیرکار پکیج دیواری نیازی به تحصیلات اکادمیک ندارد و تنها لازمه ورود به این این شغل، علاقه و اندکی نیز پیش زمینه است. امروزه آموزشگاه‌های زیادی در سطح کشور اقدام به برگزاری دوره تعمیر پکیج دیواری می‌کنند که علاقه مندان زیادی در این دوره‌ها شرکت کرده و وارد بازار کار این حرفه پردرآمد می‌شوند. تعمیرکار حرفه‌ای پکیج می‌بایست توانایی تعمیر برد پکیج دیواری و دیگر قطعات آن را داشته باشد و بتواند مشکلاتی نظیر افت فشار پکیج دیواری، خراب شدن مخزن انبساط، روشن نشدن شعله پکیج، سرد و گرم شدن آب پکیج، کار نکردن پمپ، زرد شدن شعله پکیج و بسیاری از مشکلات دیگر را رفع نماید.

  بازار کار تعمیرات پکیج دیواری چگونه است؟

  آموزش تعمیرات پکیج

  دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری یکی از پرطرفدارترین دوره های فنی در آموزشگاه فنون برق است. شغل تعمیر پکیج دیواری مانند بسیاری از مشاغل فنی دیگر دارای بازار کار به نسبت خوبی است. البته رقابت نیز در این بازار بسیار گسترده است. رقابتی که در استقبال کارجویان از دوره‌های تعمیر پکیج دیواری دیده می‌شود.

  میزان درآمدزایی فرد در این حرفه همانند دیگر مشاغل فنی به عواملی مانند اخلاق حرفه‌ای، یادگیری فوت و فن‌ها‌، مشتری مداری و خوش قولی، سرعت عمل به همراه دقت، کیفیت ارائه کار، ساعات کار، قیمت ارائه شده و میزان تبلیغات بستگی دارد.

  امروزه پکیج های دیواری به دلیل مزایای بی شماری که دارند مورد استقبال زیادی قرار گرفته‌اند و در حال حاضر در اکثر تاسیسات ساختمانی از این وسیله استفاده می‌شود. افزایش تقاضای روز افزون خرید پکیج دیواری و جایگزینی آن به جای سیستم‌های گرمایشی باعث شده تا شغل تعمیرکار پکیج به یکی از مشاغل فنی با بازار کار و آینده شغلی عالی تبدیل شود.

  درآمد شغل تعمیر پکیج دیواری چقدر است؟

  درآمد تعمیرکار پکیج دیواری وابسته به عوامل گوناگونی می‌باشد. میزان دانش و مهارت یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر درآمد شغل تعمیرات پکیج می‌باشد. هر چه دانش و تخصص تعمیرکار پکیج افزایش یابد به دنبال آن درآمد بیشتری کسب خواهد کرد. سابقه کاری و تجربه، میزان تبلیغات، قیمت رقابتی، سرعت عمل و خوش قولی، کیفیت کار برخی از دیگر عوامل تاثیر گذار بر درآمد این شغل هستند. به طور متوسط تعمیرکاران پکیج درآمد متوسط ۷ تا ۱۵ میلیون تومان در ماه را کسب می‌کنند که با بالا بردن موارد ذکر شده این درآمد افزایش خواهد یافت. البته میزان درآمد این شغل در ابتدا به نحوه آموزش شما برمی‌گردد. وقتی شما وارد بازار کار این رشته می‌شوید تفاوت کسی که به صورت تجربی این حرفه را آموزش دیده با کسی که در دوره تعمیرات پکیج دیواری یک آموزشگاه معتبر آموزش دیده کاملا مشهود است. واضح است که اگر کسی نزد یک تعمیرکار، آموزش تعمیر پکیج دیواری را گذرانده باشد تمامی فوت و فن‌ها را آموزش نمی‌بیند اما در کلاس تعمیرات پکیج دیواری، مهارت آموز کاملا به تمامی مباحث و تکنیک‌ها مسلط خواهد شد و در میزان درآمد نیز به صورت مستقیما تاثیر می‌گذارد.

  چگونه به یک تعمیرکار حرفه‌ای پکیج دیواری تبدیل شویم؟

  آموزش تعمیرات پکیج دیواری

  از آنجایی که تعمیر پکیج دیواری امری تخصصی بوده و تعمیر اشتباه پکیج مشکلات و خسارات بسیاری را به همراه می‌آورد بنابراین لازمه‌ی ورود به حرفه تعمیرکار پکیج، کسب دانش و مهارت‌های کافی و رعایت اصول ایمنی می‌باشد. یکی از بهترین روش‌ها برای ورود به بازار کار این شغل ثبت نام در دوره تعمیر پکیج دیواری می‌باشد. زیرا در این دوره به صورت عملی آموزش تعمیر پکیج دیواری از صفر تا صد انجام می‌شود.

  شما در دوره تعمیر پکیج دیواری با نحوه نصب و ریزه کاری‌های تعمیر انواع مدل‌ها و برندهای پکیج آشنا شده و با کسب مدرک معتبر دوره تعمیرات پکیج دیواری فنی حرفه‌ای، به سرعت وارد بازار کار این حرفه می‌شوید.

  دوره تعمیر پکیج دیواری مناسب چه کسانی است؟

  دوره تعمیرات پکیج دیواری برای کسانی که علاقه‌مند به کارهای فنی، تعمیر قطعات، تعویض و راه اندازی یک وسیله برقی هستند مناسب است. این شغل همچنین برای افرادی که به حرفه‌های تاسیساتی علاقه دارند و در زمینه فروش پکیج دیواری فعالیت می‌کنند نیز مناسب است. داشتن ذهنیتی مکانیکی و فنی برای این شغل بسیار عالی است. تعمیرکار باید به جزئیات دقت کند و از دانش ساختمانی برخوردار باشد تا بتوند از عهده این کار بربیاید.

  مشکلات رایج پکیج دیواری

  خوشبختانه بسیاری از مشکلات پکیج متداول است و می‌توان به سادگی توسط یک تعمیرکار حرفه ای آن را برطرف کرد یا در برخی موارد حتی خودتان می‌توانید آن را حل کنید. برای اینکه عیب یابی این مشکلات تا حد ممکن ساده باشد، پکیج‌های مدرن، یک کد خطای دیجیتالی را نمایش می‌دهند تا دقیقاً بدانید چه چیزی باعث خرابی شده است.

  ۱-آب گرم است اما سیستم گرمایش گرم نیست.

  پکیج باید گرمایش مرکزی و آب گرم خانگی خانه شما را تأمین کند. اگر متوجه شدید که از شیرآلات آب گرم می‌گیرید اما گرمایش مرکزی کار نمی کند، مشکلی در پکیج شما وجود دارد. هنگامی که گرمایش مرکزی ندارید، ابتدا مطمئن شوید که ترموستات شما کار می‌کند و سپس بررسی کنید که آیا فشار پکیج کم است یا خیر.

  ترموستات به شما این امکان را می‌دهد که دمای حرارت مرکزی و همچنین زمان روشن شدن آن را کنترل کنید. اگر گرمایش در زمان مورد انتظار روشن نشده است ، تنظیمات را دوباره بررسی کنید.

  فشار پکیج اصطلاحی است که برای توصیف فشار آب گرمی که از طریق سیستم گرمایش مرکزی عبور می‌کند استفاده می‌شود. اگر فشار پکیج خیلی کم شود، گرمایش مرکزی از کار می‌افتد.

  افزایش فشار پکیج کاری است که می‌توانید بدون نیاز به تعمیرکار انجام دهید. با این حال، اگر از انجام این کار اطمینان ندارید حتما با یک متخصص تماس بگیرید.

  مشکلات ترموستات و افت فشار پکیج، تنها دلایل ایجاد این مشکل نیست. اگر ترموستات شما سالم است و فشار پکیج به اندازه کافی بالا است ، ممکن است مشکل به خاطر شکستگی دیافراگم و قفل هوا یا خرابی سوپاپ های موتوری باشد و نیاز به تعمیر حرفه ای داشته باشد.

  در پکیج های شوفاژ دیواری ، ممکن است سوپاپ دیورتر مشکلی داشته باشد. پکیج، آب گرم را از طریق دریچه دیورتر به رادیاتورها یا خروجی‌های آب گرم هدایت می‌کند. گیر کردن این دریچه، می‌تواند موجب بروز این مشکل شود.

  ۲-نبود گرما و آب گرم

  قبل از عیب یابی خطاهای احتمال، بررسی کنید که آیا برق رسانی به پکیج به خوبی انجام می‌شود یا خیر.

  سوخت وارد پکیج شما نمی‌شود. اگر پکیج گازی دارید، اطمینان حاصل کنید که منبع گاز شما سوخت مورد نیاز را تأمین می‌کند.

  تنظیمات ترموستات را بررسی کرده و دمای مورد نظر را بالاتر از دمای فعلی اتاق قرار دهید.

  لوله میعان را بررسی کنید که دچار یخ زدگی نشده باشد.

  فشار پکیج افت کرده است بنابراین اطمینان حاصل کنید که فشار پکیج مطابق دستورالعمل دفترچه راهنما تنظیم شده است (معمولاً بین عدد۱ تا ۲ در فشار سنج)

  پکیج های قدیمی دارای شعله پیلوت هستند. اگر شعله پیلوت خاموش شود، پکیج قادر به فعالیت نخواهد بود.

  ۳- نشتی و چکه کردن پکیج

  نشتی پکیج نشانه خوبی نیست و علت نشت بستگی به این دارد که منشا آب کجاست.

  قبل از تلاش برای یافتن علت نشتی، منبع آب را متوقف کرده و گرمایش مرکزی را خاموش کنید.

  توجه به این نکته ضروری است که هرگز نباید خودتان اقدام به ترمیم نشتی پکیج کنید. همیشه با یک مهندس ایمنی گاز تماس بگیرید.

  شایع ترین علت نشتی پکیج، خرابی قطعات داخلی مانند آب بندی پمپ یا شیر فشار است. اگر نشتی از شیر فشار است، ممکن است فشار پکیج بسیار زیاد باشد. همچنین نشتی از پمپ، نشان دهنده این است که پمپ فرسوده شده و نیاز به تعویض دارد.

  نشتی پکیج در اطراف لوله‌ها یا مخزن، نشان دهنده خوردگی است. در غیر این صورت، ممکن است نتیجه نصب نامناسب باشد .بنابراین، توصیه می‌کنیم با تعمیرکار تماس بگیرید تا بتواند نشتی را تشخیص داده و برطرف کند.

  ۴-پکیج جوش می آورد!

  آیا صدای غرش عجیب شبیه جوشیدن آب در کتری را شنیده اید؟ هنگامی که آهک یا لجن روی مبدل حرارتی پکیج شما جمع می‌شود باعث ایجاد این اتفاق می‌شود.

  هنگامی که رسوبات در پکیج شما تجمع می‌یابد، می‌تواند جریان آب را در مبدل حرارتی محدود کند و در نتیجه آب را بیش از حد گرم کرده و باعث بخار شدن و جوشیدن آن می‌شود و صداهایی شبیه جوشیدن آب در کتری ایجاد می‌کند.

  این اتفاق در مناطقی که دارای آب سخت هستند شایع‌تر است، اما در مناطق دارای آب نرم نیز اتفاق می‌افتد.

  ۵- پکیج سر و صدا زیادی دارد.

  اگر صدایی از پکیج یا سیستم گرمایشی خود می‌شنوید، آن را نادیده نگیرید زیرا احتمالاً مشکلی در پکیج شما وجود دارد.

  خطای احتمالی بسته به نوع صدا و منبع آن متفاوت است. ما برخی از صداهای رایج پکیج را در زیر لیست کرده‌ایم تا به شما در یافتن علت کمک کند.

  • سوت زدن پکیج

  صداهای کتری مانند ناشی از تجمع لجن و رسوبات روی مبدل حرارتی است که پیش تر آن را بیان کردیم.

  • صدای انفجاری پکیج

  انفجار معمولاً در اثر شل شدن لوله یا یک قطعه داخلی ایجاد می‌شود ، اما می‌تواند نتیجه تجمع مواد زائد روی مبدل حرارتی نیز باشد. برخی از این صداها احتمالا می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که پمپ – که آب گرم را از پکیج در اطراف سیستم گرمایش مرکزی پمپ می‌کند – در حال خراب شدن است.

  • صدای تق تق پکیج

  صدایی است که باز هم می‌تواند در اثر لوله‌های شل ایجاد شود. از طرف دیگر، ممکن است به این معنی باشد که فن پکیج مسدود شده است.

  • صدای وزوز پکیج!

  صدای وزوز می‌تواند نشان‌دهنده خرابی قطعات الکتریکی درون پکیج شما باشد و احتمالاً باید تعویض شوند. اگر صدای وزوز از ترموستات می‌آید ، ممکن است به این معنی باشد که رسانای آن کثیف است و باید تعویض شود.

  • صدای جیغ مانند پکیج

  معمولاً پکیج ها دارای نویزی هستند که شبیه یک وزوز کوچک است اما اگر صدای جیغ مانند بلند باشد می‌تواند نشان دهنده‌ی یک قسمت شل (به احتمال زیاد پمپ حرارتی مرکزی) باشد.

  • صدای غل غل پکیج

  هوای زیاد داخل لوله‌ها می‌تواند باعث انسداد و مانع گردش آب در اطراف سیستم گرمایشی شود. اگر این صدا را از رادیاتور شنیدید، احتمالاً نیاز به تخلیه دارد.

  ۶-افت فشار پکیج

  فشار پکیج اندازه فشار آب گرمی است که از سیستم گرمایشی مرکزی عبور می‌کند. اگر فشار پکیج بسیار پایین بیاید، گرمایش مرکزی کار نمی‌کند.

  پکیج شما دارای یک فشار سنج است که می‌توانید از آن برای خواندن فشار پکیج استفاده کنید. اگر عقربه آن در هر نقطه‌ای زیر ۱ باشد فشار بسیار کم است. به طور معمول فشار پکیج باید بین ۱ تا ۲ باشد. با این حال، شما باید از دستورالعمل‌های کارخانه برای پیدا کردن فشار مناسب پکیج خود استفاده کنید.

  تمام پکیج‌ها به تدریج دچار افت فشار می‌شوند، اما افت شدید ناگهانی می‌تواند نشانه مشکل جدی‌تری باشد. بنابراین اگر متوجه افت فشار پکیج شده‌اید، نشتی را بررسی کنید.

  افزایش فشار پکیج کاری است که می‌توانید خودتان آن را انجام دهید، اگرچه در صورت نیاز نباید از تماس گرفتن با تعمیرکار دریغ کنید.

  ۷- رادیاتورهای پکیج سرد هستند

  در صورتی که برخی از رادیاتورهای شما گرم نمی‌شوند، ممکن است رسوب یا هوا در سیستم ایجاد شود.

  اگر فقط قسمت پایین رادیاتور پکیج داغ می‌کند شاید لازم باشد که آن را تخلیه کنید.

  اگر تنها رادیاتورهای خاصی داغ نمی‌شوند، رادیاتورهای شما ممکن است نیاز به تنظیم داشته باشند. این کار را می‌توانید بدون کمک تعمیرکار نیز انجام دهید. این فرآیند شامل تنظیم سوپاپ موجود بر روی تمام رادیاتورهای موجود است تا اطمینان حاصل کنید که هر کدام به اندازه کافی به آب گرم برای عملکرد بهتر خود دسترسی دارد.

  اگر تخلیه سازی و تنظیم رادیاتورها مشکل را حل نکرد ، وجود رسوب مانع جریان آزاد آب گرم به درون رادیاتورها می‌شود. یک تعمیرکار حرفه‌ای می‌تواند این رسوبات را با تمیز کردن شیمیایی یا شستشوی سیستم از بین ببرد.

  ۸- پکیج مدام خاموش می‌شود

  به دلایل مختلفی، پکیج می‌تواند دائماً خاموش شود. برخی از دلایل اصلی آن عبارت است از:

  • فشار کم پکیج
  • مشکلات ترموستات
  • کمبود جریان آب به دلیل بسته بودن شیر یا عدم گردش صحیح آب در اطراف سیستم توسط پمپ
  • هوای زیاد داخل سیستم
  • تجمع رسوب یا اشیا دیگر درون سیستم

  آموزش تعمیرات پکیج دیواری فنون برق

  دوره آموزشی تعمیرات پکیج دیواری فنون برق، شامل هر آنچه برای بازار کار نیاز دارید می‌باشد. آموزش‌های این دوره شامل پکیج های ایرانی مثل بوتان و ایران رادیاتور و انواع پکیج های خارجی که در بین خانواده های ایرانی پرکاربرد است میباشد، تا شما کارآموزان عزیز بتوانید پس از اتمام دوره وارد بازار کار شوید و کسب درآمد کنید. از مهمترین موارد مطرح شده در دوره آموزشی تعمیر پکیج دیواری می توان به آموزش عیب یابی و نحوه رفع ارور یا خطای پکیج های مختلف، دلایل روشن نشدن پکیج، خرابی برد، خرابی سنسورهای مختلف، خرابی سوپاپ اطمینان و سایر قطعات پکیج دیواری اشاره کرد که مهارت آموزان به صورت کاملا عملی در این دوره آموزش خواهند دید.

  دیدگاه مشتریان
  1. نیما گفت:

   سلام خسته نباشید میخواستم تو دوره تعمیرات پکیج دیواری شرکت کنم پیش نیاز داره؟ بعد اینکه کلاس تعمیرات پکیج دیواری ایا تجهیزاتش کافیه؟ ممنون از فنون برق

   • مهدیه عباسی گفت:

    سلام وقت بخیر
    پیش نیاز دوره تعمیرات پکیج دیواری دوره نصب پکیج دیواری است.
    کلاس تعمیرات پکیج دیواری مجهز است و همه امکانات در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

  2. همایونی گفت:

   سلام دوره تعمیرات پکیج دیواری چند روز طول میکشه؟من از شهرستان میخواستم بیام تو کلاس تعمیرات پکیج دیواری شرکت کنم چند روز باید خوابگاه بگیرم؟ استاد دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری چه کسی هست

   • مهدیه عباسی گفت:

    سلام وقت بخیر
    لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص نحوه برگزاری دوره تعمیرات پکیج دیواری با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید.

  3. جواد موسوی گفت:

   بعد از اتمام دوره تعمیرات پکیج دیواری مدرک معتبر میگیریم؟ برای مهاجرت معتبره؟آموزشگاه تعمیرات پکیج دیواری فنون برق همون جای قبلیه یا تغییر دادین شنیده بودم میخواین تغیر بدین مکان آموزشگاه رو

   • مهدیه عباسی گفت:

    سلام وقت بخیر
    بعد از امام دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای به شما تعلق میگیرد.
    آموزشگاه تعمیرات پکیج دیواری واقع در میدان انقلاب تهران، خیابان کارگر شمالی کوچه مستعلی پلاک 2 است.

  4. غلامیazx گفت:

   سلام تو دوره تعمیرات پکیج دیواری تعمیرات پمپ هم آموزش داده می شه؟من 6 ماه پیش تو دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری یه آموزشگاه دیگ شرکت کرده بودم اصلا کیفیتش خوب نبود راضی نبودم جمعیت کلاس تعمیرات پکیج دیواری زیاد بود استاد دوره هم قادر به هندل کردن جمعیت نبود در نتیجه فقط پول هدر دادم به بچه هایی که قصد شرکت تو دوره تعمیرات پکیج دیواری رو دارن پیشنهاد میکنم که قیمت شهریه دوره تعمیرات پکیج دیواری رو ملاک قرار ندن اشتباهه فقط استادو تجهیزات کلاس مهمه

   • مهدیه عباسی گفت:

    سلام وقت بخیر
    بله در دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری، تعمیرات پمپ به طور کامل به روش معمول و روش سنتی آموزش داده می‌شود.

  5. hafezi mohammad گفت:

   سلام سرویس کردن پکیج های دیواری در دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری آموزش داده میشه استاد دوره تعمیرات پکیج دیواری چه کسیه

   • مهدیه عباسی گفت:

    سلام وقت بخیر بله تمام مراحل سرویس کردن تا رسوب گیری پکیج در دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری گفته می شود.
    برای اطلاعات بیشتر درخصوص دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

  6. khorrami گفت:

   سلام دوره نصب پکیج به دوره تعمیرات پکیج دیواری ربطی داره؟من اگه تو یکیش شرکت کنم اون یکی رو هم یاد میگیرم؟شامل هم میشن
   من به زودی تو دوره تعمیرات پکیج دیواری ثبتنام میکنم تعریف اموزشگاهتونو زیاد شنیدم عالی

   • مهدیه عباسی گفت:

    سام وقت بخیر بله دوره نصب پکیج پیش نیاز دوره تعمیرات پکیج دیواری می باشد زیرا کار آموز قبل از تعمیر باید به تمام قطعات نصب پکیج مسلط باشد تا بتواند به راحتی عیب یابی کند.

  7. حمیدمحمدی گفت:

   سلام پکیج تک مبدل رو تو دوره تعمیرات پکیج دیواری آموزش میدین؟
   دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری نصب رو هم شامل میشه؟

   • مهدیه عباسی گفت:

    سلام وقت بخیر
    بله در در دوره تعمیرات پکیج دیواری تعمیر انواع پکیج ها تک مبدل و دو مبدل ، فن دار و بدون فن به طور کامل آموزش داده می شود و مراحل عیب یابی آن ها مورد بررسی قرار می گیرد.
    دوره نصب پکیج دیواری با دوره تعمیرات پکیج دیواری متفاوت است.

  8. asadi گفت:

   سرویس کردن پکیج‌های دیواری در دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری آموزش داده می‌شه؟؟ شهریه دوره تعمیرات پکیج دیواری میشه بگین چقدره مرسییی

   • مهدیه عباسی گفت:

    سلام وقت بخیر
    بله تمام مراحل سرویس کردن تا رسوب گیری پکیج در دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری گفته می شود.
    شهریه دوره تعمیرات پکیج دیواری با تخفیف 1300000 تومات می‌باشد.

  9. عباس نصیری گفت:

   سلام خسته نباشید استاد دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری اقای احمدیه هنوز؟
   چند ساعت در هفته کلاس تعمیرات پکیج دیواری برگزار میشه؟

   • مهدیه عباسی گفت:

    سلام وقت بخیر لطفا جهت ثبتنام در دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری با شماره تلفن‌های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *