آموزش سیم پیچی موتور

آموزش سیم پیچی موتورهای الکتریکی تک فاز و سه فاز

مطابق استاندارد های فنی و حرفه ای

کاملا عملی در کارگاه مجهز

شهریه: 3.550.000 تومان
شهریه با تخفیف: 2.500.000 تومان
مدت زمان دوره: دو هفته

شهریه: 2.500.000 تومان

ویژگی دوره آموزش سیم پیچی موتور

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

مدرک معتبر

بازگشت وجه

نماد اعتماد

مجوز رسمی

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

دوره نامحدود

۱و۱۵ ام هر ماه

3.550.000 تومان

2.500.000 تومان

معرفی دوره آموزش سیم پیچی موتور

آموزش سیم پیچی موتور که از دوره های پرطرفدار رشته برق صنعتی می باشد، رشته ای بسیار کاربردی است که افراد بسیاری، بخصوص در صنعت برق را جذب خود کرده است. سیم پیچی موتورهای الکتریکی به دو دسته سه فاز و تک فاز تقسیم می شوند. هرکدام از سیم پیچی ها سیم بندی های متفاوتی دارند همچنین سیم پیچی دقیق موتورهای الکتریکی نیازمند ترسیم و نقشه کشی می باشد و طبق نقشه کشی نیاز است که محاسباتی طبق فرمول دقیق محاسبه شود. هنرجویان علاقه مند به این حرفه می توانند در دوره سیم پیچی موتور که توسط آموزشگاه فنون برق در کارگاهی مجهز و توسط اساتید با سابقه به صورت عملی برگزار می گردد، شرکت کنند.در دوره آموزش سیم پیچی موتور آموزشگاه فنون برق آموزش محاسبه و طراحی انواع سیم پیچی های تک فاز و سه فاز و … به طور کامل آموزش داده می شود و هنرجویان در پایان دوره به راحتی وارد عرصه برق صنعتی می شوند و در حین کار می توانند از پشتیبانی به صورت نامحدود آموزشگاه بهره مند شوند.

جهت مشاوره رایگان و مدرک فنی حرفه ای دوره آموزش سیم پیچی موتور کلیک کنید

سرفصل های دوره آموزش سیم پیچی موتور

نمایش تمام سر فصل ها
مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش طراحی تابلو برقآموزش سیم پیچی موتورآموزش PLC درجه ۱آموزش PLC درجه ۲

  رشته های مرتبط با دوره آموزش سیم پیچی موتور

  آموزش PLC

  تاریخ شروع: ۱و۱۵ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۳.۶۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان

  آموزش طراحی تابلو برق

  تاریخ شروع: ۱و۱۵ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۳.۵۵۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان

  آموزش برق ساختمان درجه ۲

  تاریخ شروع: ۱و۱۵ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۲.۱۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان

  آموزش برق ساختمان درجه ۱

  تاریخ شروع: ۱و۱۰و۲۰ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۵.۱۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان

  سوالات متداول دوره آموزش سیم پیچی موتور

  سوالات تخصصی


  هر نوع فاز در الکتروموتور، چند مدل دور در دقیقه دارد و هر کدام چند حالت هستند؟
  پاسخ : هر دو نوع فاز الکترو موتور دارای ۳ مدل ۳۰۰۰ و ۱۵۰۰ و ۷۵۰ دور در قیقه هستند و هر کدام دو حالت حلقوی و متحدالمرکز می باشد که و هر حالت به دو قسمت گام کامل و گام کوتاه تقسیم می شود که تمامی این حالت ها در این دوره به طور کامل آموزش داده می شود.
  الکتروموتور دارای چند فاز می باشد و هر فاز چند شیار دارد ؟
  پاسخ : الکتروموتور دارای دو نوع تکفاز و سه فاز می باشد و هر نوع آن دو مدل ۲۴ شیار و ۳۶ شیار دارند.
  آیا در دوره آموزشی سیم پیچی موتور، نحوه سیم پیچی تمام مدل های الکترو موتور آموزش داده می شود ؟
  پاسخ : بله ، طراحی و سیم پیچی تمام حالت های الکتروموتور های تکفاز و دوفاز به طور کامل آموزش داده می شود.
  آیا طریقه سیم پیچی الکتروموتور سوخته در دوره سیم پیچی موتور آموزش داده می شود؟
  پاسخ : بله طریقه برداشت مشخصات سیم پیچی از الکتروموتور سوخته جهت بازسیم پیچی الکتروموتور با جزئیات کامل گفته می شود.
  آیا تمام مباحث تدریس شده در دوره سیم پیچی موتور به طور عملی هم گفته می شود؟
  پاسخ : برگزاری دوره ها در آموزشگاه فنون برق بصورت کاملا عملی می باشد.
  آیا کارآموز باید تجهیزات مورد نیاز خود را برای کلاس خودش فراهم کند؟
  پاسخ : خیر ، تمام تجهیزات مورد نیاز برای هر نفر توسط آموزشگاه تهیه می شود.

  سوالات عمومی


  آیا بعد از اتمام دوره سیم پیچی موتور مدرک هم صادر میشود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟
  پاسخ : بله بعد از اتمام دوره آموزشگاه فنون برق مدرک برا ی تمام کارآموزان شرکت کننده صادر میشود و همچنین آموزشگاه میتواند در خواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.
  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس های آموزش سیم پیچی اموزشگاه الزامی می باشد؟
  پاسخ : بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ،یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کاراموز باشد.
  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس های آموزشگاه برای کاراموزان شهرستانی دارید؟
  پاسخ : آموزشگاه فنون برق برای کاراموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کاراموزان محترم شهرستانی میتوانند با هزینه مناسب به خوابگاه ها معرفی گردند.
  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می باشند؟
  پاسخ : بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می باشند.
  چرا دوره آموزشی سیم پیچی موتور در اموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کاراموزان می باشد؟
  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره های برگزار کننده می باشد.
  همچنین از ویژگی های آموزشگاه :
  آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها
  ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای
  استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق
  پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان
  ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی
  دراختیار گذاشتن فایلهای به روزشده نرم افزاری
  تخفیف های آموزشگاه فنون برق شامل چه کارآموزانی می شود؟
  پاسخ : کار آموزان بعد از گذراندن یک دوره برای ثبت نام دوره های بعدی و همچنین در صورت معرفی هنرجوی دیگر می توانند از تخفیف های آموزشگاه بهره مند شوند.
  چرا دوره سیم پیچی موتور در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کاراموزان می باشد؟
  پاسخ : زیرا آموزشگاه فنون برق از اساتید با تجربه و متخصص و کارگاه های مجهز در این حوزه استفاده می کند و در پایان دوره، مدرک رسمی زیر نظر سازمان فنی وحرفه ای به هنرجویان اعطا می شود.

  آموزش سیم پیچی را چگونه آغاز کنیم؟


  سیم پیچی موتور یکی از رشته های فنی بسیار تخصصی با بازارکار و درآمد عالی است. از سیم پیچی در انواع موتورهای تک فاز و سه فاز کوچک و بزرگ استفاده می شود. گاهی بنا به دلایل گوناگونی سیم پیچی یک موتور می سوزد یا دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر و بازپیچی دارد. انجام این کار نیازمند محاسبات خاصی در زمینه تعیین تعداد دور کلاف و غیره دارد. که این کار تخصصی بوده و در صورت اشتباه ممکن است موتور به طور کامل بسوزد یا مشکلات دیگری در آن ایجاد شود. با آموزش سیم پیچی به طور کامل با نحوه سیم پیچی موتور تک فاز و سه فاز، محاسبات سیم پیچی موتور، انواع سیم پیچ ها، پلاک خوانی موتور، عایق بندی، سیم پیچی موتور کسری، موتور گام کامل و غیره به صورت کاملا عملی آشنا شده و می توانید انواع سیم پیچ ها را باز پیچی کنید.

  آموزش سیم پیچی فنی حرفه ای

  بازار کار عالی سیم پیچی موتور و نبود نیروی متخصص در این زمینه باعث شده تا افراد بسیاری برای بهره مندی از مزایای عالی این شغل به دنبال آموزش صفر تا صد سیم پیچی موتور باشند. یکی از بهترین روش ها برای یادگیری سیم پیچی شرکت در دوره آموزش سیم پیچی فنی حرفه ای است. در این دوره شما آموزش صفر تا صد سیم پیچی را به طور کامل یاد می گیرید و پس از پایان دوره نیز یک مدرک فنی حرفه ای سیم پیچی موتور را نیز دریافت می کنید. البته دقت داشته باشید که تمام آموزشگاه سیم پیچی این شرایط را ندارند و تنها مراکزی که زیر نظر فنی حرفه ای فعالیت دارند و مجوزهای لازم را از این سازمان دریافت کرده اند برای ثبت نام دوره سیم پیچی فنی حرفه ای مناسب هستند. آموزشگاه فنون برق یکی از بهترین آموزشگاه سیم پیچی در کشور است که به صورت تخصی و زیر نظر فنی حرفه ای دوره سیم پیچی موتور را برگزار کرده و همه ساله کاراموزان بسیاری را وارد بازار کار می نماید.

  بازار کار سیم پیچی چگونه است؟

  اما پیش از آنکه به آموزش سیم پیچی موتور بپردازیم بگذارید با بازار کار این رشته آشنا شویم. سیم پیچ ها معمولا در تمام موتورهای الکتریکی از جمله تک فاز و سه فاز و در بالابرها، آسیاب ها، تجهیزات کارخانه ها، دستگاه های تولید و غیره استفاده می شوند. این سیم پیچ ها در برابر حرارت و اضافه جریان ها آسیب می بینند و نیاز به عیب یابی پیدا می کنند. باز کردن موتورها، بررسی سیم پیچ و باز پیچی مجدد آن امری تخصصی بوده و نیاز به دانش و مهارت دارد. تخصصی بودن این شغل باعث شده تا تعداد افراد شاغل در این رشته کم باشند و این موضوع بازار کار این رشته را بسیار تخصصی و انحصاری کرده است. بنابراین همه این موارد به خوبی نشان از بازار کار عالی سیم پیچی موتور می دهد. در صورت آموزش صفر تا صد سیم پیچی موتور مطمئن باشید که از یک بازار کار عالی و درآمدزا بهره مند خواهید شد.

  آموزش سیم پیچی موتور تک فاز و سه فاز

  موتورهای سه فاز و تک فاز از مهم ترین انواع موتور الکتریکی هستند که کاربرد بسیاری داشته و در انواع لوازم برقی استفاده می شود. اگر بخواهیم تفاوت موتور سه فاز و تک فاز را بیان کنیم، باید بگوییم که قدرت موتور و راندمان کاری در موتورهای سه فاز بیشتر از تک فاز است. در موتور سه فاز جریان به صورت ثابت است و در موترو تک فاز به صورت متناوب. در موتورهای سه فاز راه اندازی راحتر از تک فاز است. در دوره سیم پیچی به طور کامل این موتورها و تفاوت های آنها آموزش داده می شود.

  اگر می خواهید در زمینه سیم پیچی موتور فعالیت حرفه ای داشته باشید و یک سیم پیچ حرفه ای موتور شوید حتما بایستی آموزش سیم پیچی موتور تک فاز و آموزش سیم پیچی موتور سه فاز را به طور کامل یاد بگیرید. با شرکت در یک دوره سیم پیچی موتور فنی حرفه ای می توانید در مدت زمانی کوتاه به این مهارت ها دست پیدا کنید و سیم پیچی موتور تک فاز و سه فاز را به طور کامل یاد بگیرید.

  بهترین آموزشگاه سیم پیچی کدام است؟

  برای آموزش سیم پیچی موتور بهتر است ابتدا بهترین آموزشگاه سیم پیچی را شناسایی کنید. یک آموزشگاه خوب برای ثبت نام دوره سیم پیچی موتور ویژگی هایی دارد. اولین و مهمترین ویژگی که یک آموزشگاه خوب سیم پیچی دارد مجهز بودن آن است. شما طی دوره سیم پیچی بایستی به صورت عملی سیم پیچی و نکات و مراحل انجام آن را یاد بگیرید بنابراین توجه داشته باشید که کارگاه به تجهیزات و ابزارهای سیم پیچی مجهز باشد. دومین ویژگی جامع و کامل بودن دوره است. شما طی دوره بایستی سیم پیچی موتور تک فاز و سه فاز، محاسبات انجام آن، عایق بندی، پلاک خوانی و غیره به طور آموزش ببینید. سومین ویژگی مهارت های استاد است. در صورتی که استاد دانش کافی سیم پیچی را نداشته باشد یا به خوبی نتواند مطالب را به شما انتقال دهد یادگیری به خوب صورت نگرفته و شما در بازار کار موفق نخواهید شد.

  این سه ویژگی از مهم ترین ویژگی های است که یک آموزشگاه سیم پیچی موتور بایستی دارا باشد. علاوه بر این سه ویژگی پشتیبانی پس از دوره، بازآموزیی رایگان دوره ، اعتبار آموزشگاه از دیگر ویژگی های مهمی است که یک آموزشگاه سیم پیچی موتور حرفه ای باید دارا باشد.

  چرا دوره سیم پیچی موتور را در آموزشگاه فنون برق ثبت نام کنیم؟

  آموزشگاه فنون برق یکی از بهترین و مجهزترین آموزشگاه سیم پیچی در تهران است که دوره سیم پیچی فنی حرفه ای را به صورت عملی، جامع و پروژه محور برگزار می نماید. برخی از مزایای شرکت در دوره آموزش سیم پیچی موتور آموزشگاه فنون برق که این آموزشگاه را از سایر آموزشگاه های برگزار کننده این دوره متمایز می کند عبارتند از:

  • آموزش صفر تا صد سیم پیچی موتور به صورت عملی
  • آموزش بر اساس نیازهای بازار کار و برای ورود به بازار کار سیم پیچی
  • مجهز بودن کارگاه سیم پیچی به انواع موتورها و تجهیزات
  • آموزش سیم پیچی موتور تک فاز و سه فاز
  • فعالیت زیر نظر سازمان فنی حرفه ای
  • ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای سیم پیچی
  • امکان تجدید دوره سیم پیچی به صورت رایگان
  • پشتیبانی دوره به صورت رایگان و نامحدود

  این ویژگی ها باعث شده تا کارآموزان بسیاری برای آموزش سیم پیچی موتور این دوره را انتخاب کنند. نگران یادگیری مفاهیم سیم پیچی نباشید و مطمئن باشید که در صورت آموزش تخصصی سیم پیچی موتور در این آموزشگاه می توانید در مدت زمانی کوتاه به یک سیم پیچ حرفه ای و ماهر تبدیل شوید.

   

  نمایش بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  همین حالا با ما تماس بگیرید

  شماره تماس:
  02166756476

  شماره همراه:
  09027051825

  ساعت کاری:
  9 صبح الی 18 بعدظهر

  مشاوره تلفنی رایگان
  همین الان، اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

   شماره موبایل

   توضیحات