آموزش برق ساختمان

سیم کشی ساختمان، نصب سیستم های حفاظتی امنیتی و انواع درب ها

مطابق استاندارد های فنی و حرفه ای

کاملا عملی در کارگاه مجهز

آموزش برق ساختمان درجه ۱
شهریه: 5.100.000 تومان
شهریه با تخفیف: 3.500.000 تومان
مدت زمان دوره: یک ماه

شهریه: 3.500.000 تومان

ویژگی دوره آموزش برق ساختمان

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

مدرک معتبر

بازگشت وجه

نماد اعتماد

مجوز رسمی

بازآموزی رایگان

دوره نامحدود

2.100.000 تومان

1.500.000 تومان

5.100.000 تومان

3.500.000 تومان

معرفی دوره آموزش برق ساختمان

آموزش برق ساختمان در آموزشگاه فنون برق در دو دوره برق ساختمان درجه ۲ و ۱ برگزار می شود. آموزش برق ساختمان درجه ۲ پیش نیاز دوره برق ساختمان درجه ۱ بوده و صفر تا صد برق کشی ساختمان، نصب کلید و پریز، لوله کشی برق و غیره را آموزش می دهد. دوره آموزش برق ساختمان درجه ۱ دوره پیشرفته برق ساختمان بوده و شامل آموزش نصب آیفون تصویری، سانترال، دزدگیر اماکن، درب های اتوماتیک ( جک برقی، کرکره برقی، درب شیشه ای )، سیستم اعلام حریق متعارف و دوربین مدار بسته آنالوگ و دیجیتال می باشد. آموزشگاه فنون برق یکی از بهترین آموزشگاه برق ساختمان در کشور بوده و دوره برق ساختمان را به صورت تخصصی و عملی و زیر نظر اساتید با تجربه برگزار می نماید. کارآموزان در پایان دوره آموزش برق ساختمان می توانند به راحتی وارد بازار کار برق ساختمان شده و در حین کار نیز از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه برق ساختمان فنون برق بهره مند شوند.

جهت مشاوره رایگان و مدرک فنی حرفه ای دوره آموزش برق ساختمان کلیک کنید

سرفصل‌های دوره آموزش برق ساختمان درجه ۲

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش برق ساختمان درجه ۲آموزش برق ساختمان درجه ۱آموزش هوشمند سازی ساختمانآموزش نصب دوربین مداربسته

  رشته های مرتبط با دوره آموزش برق ساختمان

  آموزش برق ساختمان درجه ۲

  تاریخ شروع: ۱و۱۵ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۲.۱۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان

  آموزش هوشمند سازی ساختمان

  تاریخ شروع: ۱و۱۵ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۲.۷۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۱.۹۰۰.۰۰۰ تومان

  آموزش نصب دزدگیر اماکن

  تاریخ شروع: ۱و۱۰و۲۰ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۹۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۶۰۰.۰۰۰ تومان

  آموزش نصب دوربین مدار بسته

  تاریخ شروع: ۱و۱۰و۲۰ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۱.۸۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان

  سوالات متداول دوره آموزش برق ساختمان

  سوالات تخصصی


  آیا در کلاس برق ساختمان تجهیزات به میزان کافی موجود است ؟
  پاسخ: بله در کلاس برق ساختمان تمامی تجهیزات مربوط به برق ساختمان درجه ۱ در کلاس موجود است
  آیا در دوره آموزش برق ساختمان نصب آیفون تصویری نیز آموزش داده می شود ؟
  پاسخ: بله در دوره آموزش برق ساختمان نصب آیفون تصویری به صورت تماما عملی آموزش داده می شود.
  آیا دوره برق ساختمان درجه ۱ پیش نیاز خاصی احتیاج دارد ؟
  پاسخ: خیر دوره آموزش برق ساختمان پیش نیازی احتیاج ندارد تمام موارد از صفر آموزش داده می شود.
  آیا در دوره آموزش برق ساختمان نصب اپراتور شیشه ای تدریس خواهد شد؟
  پاسخ: بله، نصب و طراحی اپراتور شیشه ای در دوره آموزش برق ساختمان آموزش داده می شود
  آیا نصب سیستم دزدگیر اماکن نیز در دوره برق ساختمان آموزش داده خواهد شد؟
  پاسخ:بله، نصب و طراحی سیستم دزدگیر اماکن در دوره برق ساختمان آموزش داده خواهد شد.
  آیا در دوره آموزش برق ساختمان نصب کرکره برقی آموزش داده می شود ؟
  پاسخ: بله، نصب و طراحی کرکره برقی به صورت کاملا عملی در دوره آموزش برق ساختمان آموزش داده خواهد شد.

  سوالات عمومی


  آیا بعد از اتمام دوره برق ساختمان مدرک هم صادر میشود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟
  پاسخ : بله بعد از اتمام دوره برق ساختمان آموزشگاه فنون برق مدرک برای تمام کارآموزان شرکت کننده صادر میشود و همچنین آموزشگاه میتواند در خواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.
  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس برق ساختمان اموزشگاه الزامی می باشد؟
  پاسخ : بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ،یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه جهت ثبتنام در کلاس برق ساختمان باید همراه کاراموز باشد.
  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس های آموزشگاه برای کاراموزان شهرستانی دارید؟
  پاسخ : آموزشگاه فنون برق برای کاراموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کاراموزان محترم شهرستانی میتوانند با هزینه مناسب به خوابگاه ها معرفی گردند.
  آیا اساتید دوره آموزش برق ساختمان دارای تجربه و سابقه کار می باشند؟
  پاسخ : بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می باشند.
  چرا دوره آموزش برق ساختمان درجه ۱ در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کاراموزان می باشد؟
  چون آموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره های برگزار کننده می باشد.
  همچنین از ویژگی های آموزشگاه :
  آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها
  ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای
  استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق
  پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان
  ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی
  دراختیار گذاشتن فایلهای به روزشده نرم افزاری
  آیا فایل های آموزشی تدریس شده در کلاس، در اختیار کار آموزان قرار می گیرد؟
  پاسخ : بله ، پس از اتمام دوره آموزش برق ساختمان تمام مباحث تدریس شده و در صورت نیاز فایل های به روز شده نرم افزاری در اختیار کارآموزان قرار می گیرد.
  برگزاری دوره برق ساختمان برای هنرجویان شهرستانی چگونه است؟
  پاسخ : دوره آموزش برق ساختمان برای هنرجویان شهرستانی به در خواست خودشان در تمامی روزها و حتی روزهای تعطیل و آخر هفته هم برگزار می شود و همچنین در صورت نیاز از طرف آموزشگاه به خوابگاه های در نظر گرفته شده معرفی می شوند.

  آموزش برق ساختمان


  آموزش برق کشی ساختمان

  امروزه برق کشی ساختمان به صورت تخصصی و متناسب با نقشه ساختمان صورت می گیرد بنابراین نقشه سیم کشی در ساختمان متفاوت بوده و هر ساختمانی نقشه برق مختص به خود را دارد. در دوره آموزش برق ساختمان آموزشگاه فنون برق به طور کامل نحوه برق کشی ساختمان آموزش داده میشود.

  دوره برق ساختمان درجه ۲

  با درنظرگرفتن نیاز ساختمان‌ها به برق‌کشی دوره برق ساختمان یکی از مراحل اصلی ساخت ساختمان‌های مختلف است، بسیاری از افراد تمایل دارند وارد این عرصه شده و آن را برای کار خود انتخاب کنند. آموزشگاه برق ساختمان فنون برق دوره آموزش برق ساختمان را با تجهیزات کامل و حرفه‌ای و آموزش اصولی با کمک مربیان مجرب برگزار کرده است. در این دوره سرفصل‌های مختلفی مانند اصول برق‌کشی ساختمان، آموزش الکترونیک و برق، آشنایی با تجهیزات و ابزار موردنیاز کار، آشنایی با اصول ایمنی برق‌رسانی ساختمان و … آموزش داده می‌شود. دوره برق ساختمان آموزشگاه فنون برق از بهترین و پرطرف‌دارترین دوره‌ها است. اگر علاقه‌مند به یادگیری دوره برق ساختمان هستید می‌توانید در کلاس برق ساختمان که مجهز به تجهیزات پیشرفته است شرکت کنید.

  دوره برق ساختمان درجه ۱

  آموزش برق ساختمان درجه ۱ مباحث پیشرفته و تخصصی برق کشی ساختمان را آموزش می‌دهد. اگر می‌خواهید به‌صورت حرفه‌ای برق کشی ساختمان را انجام دهید، باید علاوه بر دوره برق ساختمان درجه‌دو، در دوره برق ساختمان درجه ۱ نیز ثبت‌نام کنید. در دوره برق ساختمان درجه ۱ نحوه نصب سیستم‌های امنیتی و رفاهی مانند دوربین‌های مداربسته و دزدگیر اماکن، درب اتوماتیک، اعلان حریق، آیفون تصویری به شما آموزش داده می‌شود. با شرکت در این دو کلاس برق ساختمان می‌توانید به‌عنوان یک برقکار حرفه‌ای وارد بازار کار شوید و شروع به کسب درآمد کنید. آموزش هوشمندسازی ساختمان از دیگر دوره‌های مرتبط با ساختمان است که اگر بعد از اتمام دوره برق ساختمان آن را بگذرانید سهم بیشتری از بازار کار را خواهید داشت.

  آموزش برق ساختمان از صفر تا صد

  برق ساختمان یکی از پرطرف‌دارترین حوزه‌ها در زمینه برق است. این رشته تخصصی به دو بخش برق ساختمان سطح ۱ و برق ساختمان سطح ۲ تقسیم می‌شود. در دوره آموزش برق ساختمان علاوه بر استانداردهای برق ساختمان و مبحث ۱۳ ساختمان، نحوه سیم‌ کشی ساختمان‌های یک طبقه تا مجتمع‌های تجاری از روی نقشه، نحوه بستن انواع کلید و پریز، آیفون صوتی و تصویری، سیم کشی کولر آبی و سیم کشی کولرگازی، برق‌کشی دوربین‌های مداربسته، کرکره برقی، سانترال، یوپی‌اس و غیره را آموزش می‌دهند و به‌طورکلی شما آموزش برق ساختمان را به زبان ساده از صفر تا صد فرامی‌گیرید. مجتمع آموزشی فنون برق با بهره‌گیری از اساتید حاذق در زمینه برق ساختمان و با بهره‌گیری از دانش و تجهیزات روز زمینه را برای علاقه‌مندان به این دوره فراهم کرده تا کارآموزان با دانش و تسلط بالا بتوانند دوره را به اتمام برسانند و از مدرک فنی و حرفه‌ای معتبر برخوردار شوند. آموزشگاه فنون برق تمام تلاش خود را می‌کند تا دوره آموزش برق ساختمان را به‌صورت کامل و بدون نقص برگزار کند تا مهارت‌آموزان با اطمینان و اعتمادبه‌نفس بالا وارد بازار کار شوند و روش‌های نوین دوره برق ساختمان را به شما آموزش دهند. آموزشگاه فنون برق برگزارکننده دوره آموزش برق ساختمان در استان تهران از علاقه‌مندان دعوت می‌کند تا با شرکت در دوره برق ساختمان مهارت خود را افزایش داده و وارد بازار کار شوند.

  بهترین آموزشگاه برق ساختمان

  مجتمع آموزشی فنون برق یکی از بهترین آموزشگاه‌های برق و الکترونیک تهران است که بیش از ۵۰ رشته تخصصی را به مهارت‌آموزان آموزش می‌دهد. این آموزشگاه هرساله تعداد زیادی نیروی فعال و متخصص را آموزش می‌دهد که بیشتر این افراد جذب بازار کار می‌شوند. بهترین اساتید و کارشناسان حرفه‌ای و مجرب در این آموزشگاه فعالیت می‌کنند. این اساتید باتجربه مطالب را به مهارت‌آموزان آموزش دادند و تا زمانی که افراد به طور کامل آن مبحث را یاد نگیرند موضوع بعدی شروع نمی‌شود. کلاس‌های برگزار شده در مجتمع آموزشی فنون برق کاملاً مجهز و حرفه‌ای بوده و کارگاه‌هایی برای آموزش عملی در این آموزشگاه طراحی شده است. پس از آموزش تئوری در کارگاه‌های عملی افراد با ابزارها و نحوه کار با ابزارهای مختلف آشنا می‌شوند و مباحث را کاملاً فرامی‌گیرند. یکی از ویژگی‌های مهم این آموزشگاه تأمین خوابگاه برای افرادی است که ساکن تهران نیستند و افراد می‌توانند در طول دوره‌ها بدون نگرانی از محل سکونت در این خوابگاه‌ها اسکان یابند. آموزشگاه برق ساختمان فنون برق از بهترین آموزشگاه‌ها است که با بهره‌گیری از اساتید حرفه‌ای افراد علاقه‌مند را تعلیم‌وتربیت دهند. برای شرکت در دوره آموزش برق ساختمان فقط کافی است در سایت فنون برق ثبت‌نام کنید و فقط با پرداخت هزینه بسیار مناسب در طول مدت کوتاه به درآمد بالا برسید.

  بهترین آموزشگاه برق ساختمان در تهران

  باید گفت بهترین آموزشگاه برق ساختمان، آموزشگاهی است که زیر نظر سازمان فنی حرفه‌ای و مدیریت مجرب و با استفاده از روش‌های نوین آموزشی در کارگاه‌های کاملاً کاربردی و مجهز و همچنین زیر نظر اساتید متخصص و مجرب باشد. بهترین آموزشگاه برق ساختمان آموزشگاهی است که در پایان دوره برق ساختمان مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای به مهارت‌آموز اعطا کند. با بررسی‌های انجام شده در آموزشگاه برق ساختمان در تهران به این نتیجه رسیدیم که آموزشگاه برق ساختمان فنون برق از بهترین آموزشگاه‌های برق ساختمان است که باتوجه‌به موارد ذکر شده ارائه می‌شود. در این آموزشگاه دوره‌های متعددی در زمینه برق و الکترونیک برگزار می‌شود از جمله دوره آموزش برق صنعتی, دوره آموزش plc و دوره آموزش سیم‌پیچی موتور در این آموزشگاه برگزار می‌شود. آموزشگاه فنون برق جهت نشر علم و مهارت در دوره آموزش برق ساختمان دعوت به ثبت‌نام می‌نماید.

  مزایای شرکت در آموزشگاه برق ساختمان فنون برق

  آموزشگاه برق ساختمان فنون برق خدمات مختلفی را به کارآموزان ارائه می‌دهد و از آنها تازمانی که وارد بازار کار شوند حمایت می‌کند. یکی از مزیت‌های آموزشگاه برق ساختمان فنون برق این است که برای افرادی که شاغل یا دانشجو هستند و در طول هفته زمان کافی برای حضور در کلاس‌ها ندارند، امکان برگزاری کلاس در روزهای پایانی هفته وجود خواهد داشت. درصورتی‌که افراد پس از اتمام دوره آموزشی مشکلی داشته باشند، امکان تجدید دوره و شرکت مجدد در دوره‌های آموزشی مربوطه وجود دارد. این آموزشگاه در پایان دوره برق ساختمان و پس از برگزاری آزمون فنی و حرفه‌ای گواهینامه‌های رسمی فنی و حرفه‌ای را به کارآموزان ارائه می‌کند. این مدرک معتبرترین مدرک است و برای مهاجرت به کشورهای دیگر قابل ترجمه است. موقعیت مکانی آموزشگاه برق ساختمان فنون برق به‌گونه‌ای است که دسترسی آسان به وسایل حمل‌ونقل عمومی وجود دارد و افراد می‌توانند به‌آسانی به آموزشگاه برق ساختمان فنون برق دسترسی داشته باشند. علاقه‌مندان برای شرکت در دوره آموزش برق ساختمان می‌توانند در سایت فنون برق ثبت‌نام کنند.

  درآمد برقکار ساختمان

  اگر بخواهیم حرفه برقکار ساختمان را معرفی کنیم باید بگوییم که برق ساختمان به فردی گفته می‌شود که مهارت‌های لازم برای نصب، نگهداری، عیب‌یابی و تعمیر سیم‌ کشی برق و سیستم‌های الکترونیکی ساختمان‌ها را داشته باشد. میزان درآمد حاصل از کار برقکاری ساختمان به دلیل ساخت پی‌درپی ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری روزبه‌روز در حال افزایش است. تا آنجا که می‌توان استدلال کرد، نیاز مردم به برقکار ساختمان کمتر از نیاز جامعه به لوله‌کشی نیست و شاید هر دو در یک سطح باشند. زیرا حتی اگر ساخت‌وساز ساختمان متوقف شود، نیاز به تعمیر، عیب‌یابی و نگهداری سیستم‌های الکترونیکی و سیم‌ کشی برق ساختمان هرگز متوقف نخواهد شد. باتوجه‌به این توضیحات، متوجه می‌شویم که بازار کار دوره برق ساختمان روندی افزایشی دارد که ممکن است پایانی نداشته باشد. ازاین‌رو می‌توان نتیجه گرفت که یک برقکار ساختمانی بتواند از این حرفه درآمد مناسبی کسب کند. اما به یاد داشته باشید که میزان درآمد حاصل از برقکار ساختمان تنها بستگی به تقاضای بازار ندارد، بلکه عوامل مختلفی در این زمینه تأثیرگذار هستند، از جمله: سطح تخصص برقکار ساختمان,مشتری‌مداری برقکار ساختمان,میزان تجربه و تلاش و پشتکار فردی

  بازار کار برقکار ساختمان

  باز هم به سؤال همیشگی و مهم می‌رسیم که آیا بازار کار برای این رشته مناسب است؟یا چگونه در شغل برقکار ساختمان موفق شویم؟ و با گذراندن دوره برق ساختمان چقدر می‌توان درآمد کسب کرد؟ پاسخ به این سؤال هرگز سخت نبوده و نیست؛ زیرا همه می‌دانیم که نیاز به برق و تجهیزات برقی ساختمان در کشورهای پیشرفته به‌ویژه در کشورهای درحال‌توسعه مانند ایران بسیار زیاد است. تا جایی که می‌توان گفت نیاز به برقکار ساختمان همیشه در جامعه ما احساس می‌شود و این شغل همچنان یکی از مهارت‌های موردنیاز کشور است. پس اگر قصد شروع به کار برق ساختمان را دارید، اصلاً نگران بازار کار نباشید و فکر نکنید که ممکن است روزی بیکار شوید. این حرفه آنقدر جای خالی برای پرشدن دارد که فکر نمی‌کنیم تا چند دهه در ایران بتوان این جای خالی را پر کرد. یکی دیگر از دلایلی که ضمانت بازار کار عالی دوره برق ساختمان را می‌کند، تنوع گسترده در کسب درآمد حاصل از این مهارت است.

  وظایف برقکار در سیم کشی ساختمان

  یک برقکار ساختمان باید توانایی طراحی و اجرای سیم کشی ساختمان نصب و نگهداری و رفع عیوب سیستم‌های سیم کشی برق ساختمان را داشته باشد. باتوجه‌به نیاز ساختمان‌های مسکونی تجاری و صنعتی به سیستم سیم کشی ساختمان فرصت‌های شغلی زیادی برای این رده شغلی وجود دارد. سیم کشی و نصب تعمیر و نگهداری از سیستم‌های الکتریکی ساختمان تابلوهای الکتریکی و تعمیر ماشین‌آلات صنعتی که شامل سرویس و تعمیر موتورهای الکتریکی است جزو وظایف برقکار ساختمان است.

  سیم کشی برق ساختمان

  سیم کشی برق در واقع فرایند اتصال لوازم جانبی برای توزیع انرژی الکتریکی از جعبه فیوز به تجهیزات خانه است. سیم کشی برق برای پروژه‌های ساختمانی به توجه بیشتری احتیاج دارد. ساخت دیوار و کف, الزامات نصب و نوع سقف ساخت ساختمان چند فاکتور مهم است که باید قبل از انجام کار برای سیم کشی تجاری, سیم کشی مسکونی و سیم کشی صنعتی در نظر گرفته شود.

  نقشه سیم کشی ساختمان

  نخستین گام برای برق کشی ساختمان ترسیم و تهیه نقشه سیم کشی ساختمان است. در نقشه برق ساختمان محل دقیق کلیه کلیدها و پریزهای ساختمان، لوستر، مهتابی، جعبه فیوز، لوله کشی برق ساختمان و غیره مشخص می گردد. نقشه برق کشی ساختمان باید متناسب با استانداردهای برق ساختمان طراحی شود. آموزش طراحی نقشه برق ساختمان موضوع مهمی است که برای برق کشی باید با آن آشنا باشید و دوره برق ساختمان به طور کامل به آن پرداخته می شود.
  نمایش بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  همین حالا با ما تماس بگیرید

  شماره تماس:
  02166756476

  شماره همراه:
  09027051825

  ساعت کاری:
  9 صبح الی 18 بعدظهر

  مشاوره تلفنی رایگان
  همین الان، اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

   شماره موبایل

   توضیحات