آموزش نصب کرکره برقی

آموزش نصب کرکره برقی با موتور ساید و توبلار

مطابق استاندارد های فنی و حرفه ای

کاملا عملی در کارگاه مجهز

آموزش نصب کرکره برقی
شهریه: 900.000 تومان
شهریه با تخفیف: 600.000 تومان
مدت زمان دوره: یک هفته

شهریه: 600.000 تومان

ویژگی دوره آموزش نصب کرکره برقی

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

مدرک معتبر

بازگشت وجه

نماد اعتماد

مجوز رسمی

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

دوره نامحدود

۱و۱۰و۲۰ ام هر ماه

900.000 تومان

600.000 تومان

معرفی دوره آموزش نصب کرکره برقی

آموزش نصب کرکره برقی جزء آموزش های پر مخاطب می باشد که آموزشگاه فنون برق این دوره را بصورت مداوم برگزار می کند. آموزش نصب کرکره برقی به علت استفاده آن در مکانهای تجاری و صنایع و نیاز تقاضای بازار کار یکی از دورهای پول ساز می باشد که بصورت کاملا عملی و در کارگاهی کاملا مجهز زیر نظر اساتیدی حرفه ای که جزء بهترینهای این دسته کاری می باشند آموزش داده می شود. هنرجویان در پایان دوره نصب کرکره برقی براحتی وارد بازار کار می شوند و در حین کار می توانند از پشتیبانی به صورت نا محدود آموزشگاه بهره مند شوند.

جهت مشاوره رایگان و مدرک فنی حرفه ای دوره آموزش نصب کرکره برقی کلیک کنید

سرفصل‌های دوره آموزش نصب کرکره برقی

مشاوره رایگان و پیش ثبت نام

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش نصب کرکره برقیآموزش نصب اپراتور شیشه ایآموزش نصب درب اتوماتیک

  رشته های مرتبط با دوره آموزش نصب کرکره برقی

  آموزش برق ساختمان درجه ۱

  تاریخ شروع: ۱و۱۰و۲۰ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۵.۱۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان

  آموزش برق ساختمان درجه ۲

  تاریخ شروع: ۱و۱۵ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۲.۱۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان

  آموزش نصب درب اتوماتیک

  تاریخ شروع: ۱و۱۰و۲۰ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۹۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۶۰۰.۰۰۰ تومان

  آموزش نصب اپراتور شیشه ای

  تاریخ شروع: ۱و۱۰و۲۰ ام هر ماه

  شهریه دوره: ۹۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه دوره با تخفیف: ۶۰۰.۰۰۰ تومان

  سوالات متداول دوره آموزش نصب کرکره برقی

  سوالات تخصصی


  آیا در دوره نصب کرکره برقی جوشکاری آموزش می دهید؟
  پاسخ : بله ، به طور خلاصه و در حد نیاز، مبحث جوشکاری گفته می شود.
  آیا چگونگی محاسبه نصب کرکره برقی برای محل های مسقف و غیر مسقف گفته می شود؟
  پاسخ : بله ، تمام فرمول های محاسبه جهت نصب کرکره برقی در محل های پوشیده یا باز به طور کامل آموزش داده می شود.
  در چه حد مباحث مربوط به موتور ساید و موتور توبلار در دوره آموزشی کرکره برقی آموزش داده می شود؟
  پاسخ : تمامی قسمت های مربوط به معرفی انواع موتور ساید و موتور توبلار و نحوه نصب و ست کردن ریموت آن ها به طور کامل بررسی می شود.
  آیا موتور MC هم در این دوره تدریس می شود؟
  پاسخ : خیر زیرا این موتور در بازار کاملا منسوخ شده است.
  در این دوره تعمیرات برد کرکره هم آموزش داده می شود؟
  پاسخ : خیر این دوره مربوط به نصب و راه اندازی و عیب یابی و رفع عیوب مربوط به کرکره برقی می باشد.

  سوالات عمومی


  آیا بعد از اتمام دوره نصب کرکره برقی مدرک هم صادر میشود؟ این مدرک در کشورهای دیگر هم اعتبار دارد؟
  پاسخ : بله بعد از اتمام دوره آموزشگاه فنون برق مدرک برا ی تمام کارآموزان شرکت کننده صادر میشود و همچنین آموزشگاه میتواند در خواست برای مدرک فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی برای شما بدهد که در کشورهای دیگر اعتبار دارد.
  چه مدارکی جهت ثبت نام در کلاس های اموزشگاه الزامی می باشد؟
  پاسخ : بعد از پرداخت هزینه ابتدایی جهت انجام ثبت نام ،یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه باید همراه کاراموز باشد.
  آیا برنامه خاصی برای شرکت در کلاس های آموزشگاه برای کاراموزان شهرستانی دارید؟
  پاسخ : آموزشگاه فنون برق برای کاراموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته است که کاراموزان محترم شهرستانی میتوانند با هزینه مناسب به خوابگاه ها معرفی گردند.
  آیا اساتید دارای تجربه و سابقه کار می باشند؟
  پاسخ : بله تمام اساتید آموزشگاه فنون برق تماما با تجربه وسابقه بالا و نیز دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار می باشند.
  چرا دوره آموزشی نصب کرکره برقی در اموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کاراموزان می باشد؟
  چون اموزشگاه فنون برق بزرگترین مرکز تخصصی تمام دوره های برگزار کننده می باشد. همچنین از ویژگی های آموزشگاه : آموزش ویژه راه اندازی شغل در زمینه تمام دوره ها ارائه مدرک زیرنظر سازمان فنی وحرفه ای استفــاده از اساتید با تجربه در حوزه فنی و برق پشتیبانی مادام العمر ونامحدود به کارآموزان ارائـه خوابـگاه بـه کــارآمـوزان شـهرستــانی دراختیار گذاشتن فایلهای به روزشده نرم افزاری
  تخفیف های آموزشگاه فنون برق شامل چه کارآموزانی می شود؟
  پاسخ : کار آموزان بعد از گذراندن یک دوره برای ثبت نام دوره های بعدی و همچنین در صورت معرفی هنرجوی دیگر می توانند از تخفیف های آموزشگاه بهره مند شوند.
  چرا دوره نصب کرکره برقی در آموزشگاه فنون برق بهترین گزینه برای کاراموزان می باشد؟
  پاسخ : زیرا آموزشگاه فنون برق از اساتید با تجربه و متخصص و کارگاه های مجهز در این حوزه استفاده می کند و در پایان دوره، مدرک رسمی زیر نظر سازمان فنی وحرفه ای به هنرجویان اعطا می شود.

  دوره نصب کرکره برقی

  شرکت در دوره نصب کرکره برقی یکی از بهترین روش ها برای آموزش نصب و راه انداری کرکره برقی است. چرا که نصب کرکره برقی از مراحل گوناگونی تشکیل شده است و در دوره کرکره برقی به صورت عملی صفر تا صد نصب کرکره برقی به شما آموزش داده می شود. برای یادگیری نحوه نصب کرکره برقی بایستی کلیه این مراحل را به صورت عملی تمرین کنید و در صورت ثبت نام در دوره های آموزش نصب کرکره برقی چنین فرصتی برای شما فراهم شده و می توانید به صورت عملی مراحل نصب کرکره را تمرین و رفع اشکال نمایید. علاوه بر آموزش کامل نصب کرکره برقی شرکت در دوره کرکره برقی باعث می شود از یک مدرک فنی حرفه ای کرکره برقی بهره مند شوید و بتوانید بهتر در بازار کار جذب شوید.

  آموزش طریقه نصب و راه اندازی کرکره برقی

  نصب و راه اندازی کرکره برقی از مراحل گوناگونی تشکیل شده است و انجام صحیح هر یک از این مراحل نیاز به دقت بالایی دارد زیرا در صورت که کرکره برقی به درستی نصب شود، عملکرد صحیحی نخواهد داشت. طریقه نصب کرکره برقی مراحل گوناگونی دارد که در دوره کرکره برقی به آموزش صفر تا صد نصب کرکره برقی پرداخته می شود. در این بخش نیز به صورت خلاصه نحوه نصب این دستگاه گفته می شود.

  برای نصب کرکره برقی ابتدا لازم است محل نصب را بررسی کنید. در صورتی که در این مکان کرکره قدیمی و دستی نصب شده بود آن را به طور کامل بردارید. بعد از آن متراژ محلی که قصد نصب کرکره را دارید اندازه گیری کنید. نصب پروفیل کرکره برقی اولین اقدامی است که برای نصب کرکره باید انجام دهید پروفیل را یا به محل مورد نظر جوش دهید و یا اگر محل نصب بتنی بود سوراخی ایجاد کرده و داخل سوراخ میله ای گذاشته و در آنجا وصل کنید. بعد از آن که پروفیل نصب شد، پیلت کرکره برقی را نصب کنید. پیلت کرکره برقی با توجه به نوع موتور کرکره و ساید یا توبلار بودن متفاوت است. حالا شفت کرکره را نصب کنید. بعد از آنکه شفت را نصب کردید بلبرینگ، اندکپ و رسیور کرکره برقی را نصب کنید. حالا نوبت نصب کرکره هست. کار نصب کرکره در اینجا به پایان رسیده و نوبت تنظیمات و نصب جاقفلی می رسد.

  همانطور که می بینید نصب کرکره برقی کار آسانی نیست و انجام آن نیاز به یک آموزش حرفه ای و تخصصی دارد. در دوره آموزش نصب درب کرکره برقی آموزشگاه فنون برق به صورت حرفه ای نحوه نصب کرکره برقی پارکینگ، مغازه و غیره را یاد می گیرد و می توانید کرکره را برای انواع مکان ها نصب و راه اندازی کنید.

  آموزش نصب کرکره برقی با موتور ساید و توبلار

  ساید و توبلار دو موتور استفاده شده در کرکره های برقی هستند. هر یک از این موتورها مزایا و معایبی داشته و برای نصب در مکان خاصی مناسب اند. مثلا موتور توبلار در مقایسه با موتور ساید قیمت مناسبی دارد اما برای محیط های شلوغ و پر رفت و آمد مناسب نیست. بنابراین انتخاب نوع موتور یکی از موضوعاتی است که هنگام نصب کرکره برقی باید به آن توجه داشته باشید و آموزش نصب کرکره برقی ساید و آموزش نصب کرکره برقی توبلار از آموزش های مهمی است که پیش از ورود به بازار کار نصب کرکره برقی بایستی آن را به طور کامل دیده باشید. نصب و تنظیمات کرکره های برقی با موتور ساید و توبلار تفاوت هایی با هم دارد که بایستی به آن توجه داشته باشید. در کلاس آموزش نصب کرکره برقی به طور کامل نحوه نصب و راه اندازی کرکره برقی با موتور توبولار و ساید به طور کامل آموزش داده می شود.

  بازار کار نصب کرکره برقی چگونه است؟

  سوال درباره بازار کار و درآمد یکی از مهم ترین سوالاتی است که افراد هنگام ورود به یک شغل می پرسند. کرکره های برقی در سال های اخیر جایگزین کرکره های قدیمی و دستی شده اند و این موضوع تقاضا برای نصب و راه اندازی آنها را افزایش داده است. نصب کرکره برقی کار هر فردی است و نیاز به آموزش های تخصصی دارد و افرادی که این آموزش ها را دیده باشند می توانند از تقاضای بازار استفاده کرده و درآمد خوبی کسب کنند.

  در رابطه با میزان درآمد نصاب کرکره برقی نیز باید بگوییم درآمد این شغل مانند دیگر مشاغل فنی به میزان مهارت و تسلط شما وابسته است. البته عواملی از قبیل تبلیغات، خوش قول بودن، مشتری مداری، سرعت در کار نیز بر میزان درآمد این شغل تاثیر ویژه ای می گذارند.

  هر چه دانش و مهارت شما در این رشته بیشتر شود، سرعت شما در کار بیشتر شود، تبلیغات بیشتری داشته باشید، مشتری مدارتر باشید مطمئن باشید که درآمد شما بیشتر خواهد شد. اگر می خواهید درآمد بیشتری در این شغل داشته باشید توصیه می کنیم علاوه بر اموزش نصب کرکره برقی، آموزش نصب درب اتوماتیک و اپراتور شیشه ای را به طور کامل ببینید.

  اما به این موضوع نیز توجه داشته باشید که ممکن است درآمد شما در ماه اول ورود به بازار کار پایین باشد. اما اگر پشتکار خوبی داشته باشید به سرعت درآمد شما بیشتر خواهد شد. در حال حاضر نصابان کرکره برقی متوسط درآمد ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان در ماه کسب می کنند.

   

  نمایش بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  همین حالا با ما تماس بگیرید

  شماره تماس:
  02166756476

  شماره همراه:
  09027051825

  ساعت کاری:
  9 صبح الی 18 بعدظهر

  مشاوره تلفنی رایگان
  همین الان، اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

   شماره موبایل

   توضیحات