آموزش ساخت شماره مجازی تلگرام

5 دقیقه زمان مطالعه

ساخت شماره مجازی تلگرام به افراد این اجازه را می‌دهد که بدون استفاده از یک شماره واقعی که مربوط به یک سیم کارت است، بتوانند به دیگر افرادی که عضو اپلیکیشن پر طرفدار تلگرام هستند، پیام دهند و هویت آن‌ها فاش نشود. این قابلیت برای مدیران، کارآفرینان و صاحبان مشاغل هم بسیار کاربرد دارد، زیرا این افراد می‌توانند بدون دادن شماره موبایل شخصی به افراد زیاد و تنها با داشتن یک یا چند اکانت مجازی، می‌توان با آن‌ها ارتباط داشت و شغل خود را توسعه داده و ارزش مالی بیزینس خود را چند برابر کنند. با آموزش ساخت شماره مجازی تلگرام در کنار شما هستیم تا بتوانید با شماره هر کشوری که تمایل دارید، یک شماره مجازی بسازید و از آن استفاده کنید. به علاقمندان به یادگیری تعمیرات موبایل پیشنهاد می‌کنیم تا در صورت تمایل در دوره آموزش تعمیرات موبایل آموزشگاه فنون برق شرکت نمایند.

روش ساخت شماره مجازی برای تلگرام

با آن که مدت اعتبار شماره‌های مجازی کوتاه است و ممکن است غیر منتظره و به یک باره اکانت شما حذف شود و انقضای شماره مجازی شما فرا برسد؛ اما باز هم به دلیل مزایای آن همچنان طرفداران خاص خود را دارد.

یکی از مزایای شماره‌های مجازی و شاید بتوان گفت بهترین امکاناتی که داشتن شماره مجازی در اختیار افراد قرار داده است، استفاده از آن برای اپلیکیشن‌هایی است که ایران را تحریم کرده‌اند و نمی‌توان با وارد کردن شماره موبایل با پیش شماره 98+ از این نرم افزارهای پرکاربرد استفاده کرد. فقط کافی است تا یک شماره مجازی با پیش شماره یک کشور دیگر که تحریم نباشد، بسازید و در برنامه مورد نظر برای احراز هویت، وارد نمایید.

– شماره مجازی تلگرام رایگان با نرم افزار talk2

اپلیکیشن talk2 برای ساخت شماره مجازی تلگرام مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

با نصب این برنامه و وارد کردن شماره موبایل خود، یک اکانت در برنامه بسازید. سپس برنامه با قرار دادن یک شماره با پیش شماره 63+ که پیش شماره کشور فیلیپین است، به شما این امکان را می‌دهد تا پس از شارژ کردن شماره مجازی خود، از آن استفاده نمایید و به مخاطبین خود زنگ بزنید و یا به آن‌ها پیام دهید.

ساخت شماره رایگان برای تلگرام

– روش شماره مجازی تلگرام با برنامه Nextplus

یکی از ساده‌ترین برنامه‌هایی که برای ساخت شماره می‌توان از آن استفاده کرد، نرم افزار Nextplus است که برای استفاده از آن باید ابتدا وارد AppStore یا Google Play شوید و برنامه را نصب کنید. سپس فیلترشکن را روشن کنید و وارد اپلیکیشن شوید و به برنامه اجازه دهید تا به لوکیشن شما دسترسی داشته باشد.

مرحله بعدی این است که روی کادر Get Started بزنید و سپس یکی از روش‌های پیشنهادی مانند ساخت اکانت با ایمیل را انتخاب کنید.

در انتها باید با وارد کردن نام کاربردی و رمز عبور در این برنامه ثبت نام نمایید.

پس از وارد شدن به Nextplus باید با انتخاب یکی از ایالت‌های پیشنهادی، روی گزینه Get a custom number بزنید تا تبی که برای شما یک شماره مجازی در نظر گرفته شده است، به نمایش در آید.

در این مرحله می‌توانید با این شماره مجازی بدون پرداخت هزینه به هر کدام از مخاطب‌های خود پیام دهید و یا با اون تماس بگیرید.

حتماً بخوانید: سریع‌ترین روش حذف اکانت تلگرام در یک دقیقه

– ساختن شماره مجازی تلگرام با استفاده از برنامه SmartCall

با کمک نرم افزار SmartCall می‌توانید برای ساخت اکانت مجازی تلگرام رایگان از چند کشور مختلف اقدام کنید. در صورتی که پس از نصب برنامه، یک ایمیل برای احزار هویت وارد نمایید، سپس یک پسورد انتخاب کنید تا بتوانید به برنامه ورود کنید.

مرحله بعد، انتخاب پیش شماره از بین کشورهای پیشنهادی است که پس از انتخاب کشور، لیست شماره‌ها برای شما به نمایش در خواهند آمد و می‌توانید شماره مدنظر خود را انتخاب کنید تا شماره مجازی برای شما فعال شود.

– ساخت شماره مجازی تلگرام از طریق برنامه textNow

یکی از پرکاربردترین برنامه‌های ساخت شماره مجازی در سراسر دنیا استفاده از نرم افزار textNow است؛ اما این برنامه در ایران قابل دانلود کردن نیست و باید تنظیمات گوشی خود را تغییر دهید تا بتوانید به عنوان یک فرد از کشور دیگری به جز ایران برنامه را دانلود نمایید.

ابتدا برنامه را نصب کنید و سپس VPN خود را روشن نمایید.

در مرحله بعد شماره موبایل خود را وارد کنید تا احراز هویت شما در برنامه تکمیل شود. سپس با سینک کردن اکانت فیسبوک خود به این اپلیکیشن، یک اکانت در برنامه بسازید.

در ادامه باید با وارد کردن کد 98+، اجازه دهید تا شماره مجازی برای شما ساخته شود.

ساخت رایگان شماره مجازی

– اکانت مجازی تلگرام با Freedompop

می‌توان گفت که بهترین نرم افزار ساخت شماره مجازی تلگرام Freedompop می‌باشد. با این برنامه می‌توانید با شماره آمریکا یک شماره مجازی داشته باشید.

استفاده از این اپلیکیشن فقط بر روی گوشی‌های آیفون امکانپذیر است؛ اما در صورتی که تنظیمات گوشی شما روی کشور مقصد ایران باشد، این برنامه را نمی‌توانید دانلود کنید.

باید با تغییر اکانت گوشی آیفون خود و انتخاب یک کشور دیگر، قابلیت دانلود و نصب برنامه را به دست آورید. پس از آن VPN را روشن کنید و بعد از وارد شدن و ثبت نام در آن، می‌توانید از شماره خود استفاده نمایید.

بهتر است بدانید که اعتبار این اکانت به مدت 1 ماه است.

حتماً بخوانید: آموزش تعمیر شارژر گوشی موبایل

– شماره مجازی با اپلیکیشن ESIAtalk

یکی از برنامه‌هایی که امکان استفاده از شماره‌های مختلف در اپلیکیشن‌های دیگر را به شما می‌دهد، نرم افزار ESIAtalk است. با این برنامه می‌توانید با شماره شماره‌های حقیقی و مجازی تماس حاصل کنید. مدت اعتبار و استفاده از نرم افزار 5 ماه است.

با دانلود و ثبت نام در ESIAtalk می‌توانید از شماره مجازی خود استفاده نمایید.

– ساختن شماره مجازی با برنامه Xnumber

یک برنامه به نام Xnumber وجود دارد که پس از ثبت نام در آن، به مرحله‌ای هدایت می‌شوید. با توجه به اینکه شماره مجازی را برای کدام اپلیکیشن و از کدام کشور بخواهید، باید هزینه متفاوتی را بپردازید تا بتوانید از آن در همان نرم افزار خاص استفاده نمایید. منوی این برنامه فارسی است و می‌توانید به راحتی با این اپلیکیشن کار کنید.

اکانت مجازی تلگرام با برنامه

– ساخت شماره مجازی با برنامه شماره مجازی

از دیگر برنامه‌هایی که با توجه به نرم افزار و کشور مدنظر، می‌توان با پرداخت هزینه یک شماره مجازی به دست آورد، اپلیکیشن شماره مجازی است. قیمت شماره مجازی برای توییتر، تلگرام، واتساپ و … در این برنامه متناسب با کشورهای مختلف، متفاوت خواهد بود. منوی این برنامه نیز فارسی است که کاربری آن را راحت کرده است.

حتماً بخوانید: چگونه یک تعمیرکار حرفه‌ای موبایل شویم و بیشترین درآمد را کسب کنیم؟

– ساختن شماره مجازی با سایت

ساخت شماره بدون برنامه، از روش‌های پر طرفداری است که محدودیت‌های نصب برنامه را ندارد. برای ساخت اکانت مجازی می‌توانید از سایت‌های مختلفی استفاده کنید و از کشورهای متفاوت شماره انتخاب نمایید.

1- با سایت Freephonenum.com می‌توان از دو کشور آمریکا و کانادا، شماره مجازی تهیه کرد. هر یک از این شماره‌ها به مدت دو هفته اعتبار دارند.

ساخت شماره مجازی تلگرام رایگان

2- receive-smss.com از بهترین سایت‌های ساخت و انتخاب شماره مجازی می‌باشد که از کشورهای متنوعی مانند آلمان، آمریکا، هند و … می‌توان شماره تهیه کرد. نکته قابل ذکر و با اهمیت این سایت این است که تعداد زیادی از شماره‌های مجازی این سایت به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می‌گیرند.

3- سایت quackr.io نیز از سایت‌های پر کاربردی است که شماره‌های کشورهایی را ارائه می‌دهد که در بسیاری از برنامه‌ها و سایت‌ها وجود ندارند؛ برخی از این کشورها عبارتند از بلغارستان، برزیل، سوئیس و … .

4- sms.sellaite.com یک سایت ساده برای ساخت شماره مجازی است که می‌توان از طریق آن شماره مدنظر را از بین شماره‌های پیشنهادی از کشور استونی انتخاب کرد و از آن استفاده کرد. استفاده از سایت‌ها رایگان می‌باشد و با سرعت بیشتری نسبت به دانلود کردن و استفاده از برنامه‌های مختلف امکانپذیر است.

سایت های ساخت شماره مجازی تلگرام

5- 7sim.net از سایت‌های ساخت شماره مجازی است که شماره‌های زیادی را به صورت عمومی در اختیار افراد قرار داده تا هر فردی بتواند برای انتخاب شماره مجازی، از کشورهای مختلفی مانند انگلیس، اسپانیا، بلژیک و … انتخاب نماید.

سایت‌های دیگری برای ساخت شماره مجازی تلگرام آنلاین وجود دارد که در اینجا به معرفی 5 سایت مختلف و پر کاربرد پرداختیم. در صورتی که قصد دارید بدون نصب برنامه و با دردسر کمتر و گذراندن مراحل ساده‌تر به شماره مجازی دسترسی داشته باشید، می‌توانید از یکی از سایت‌های ذکر شده و یا دیگر سایت‌هایی که برای این کار در سراسر دنیا در نظر گرفته شده‌اند، استفاده نمایید.

حتما بخوانید: چگونه ایمیل بسازیم؟

جمع بندی

اگر قصد دارید یک شماره مجازی رایگان برای تلگرام داشته باشید، می‌توانید با روش‌هایی که در این مقاله مطرح شده است، استفاده کنید و با کمک یک برنامه برای ساخت شماره مجازی تلگرام و یا سایت، یک اکانت مجازی داشته باشید. اگر به دنبال ساخت شماره مجازی ایران هستید، باید بدانید که قوانین کشور با استفاده کردن از اکانت مجازی و غیر حقیقی مخالف است و با هدف مقابله با این روش، در صدد برآمده تا مانع ساختن و استفاده کردن از این نوع شماره‌ها شود.

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *