ارائه مدرک معتبر

ارائه مدرک نتایج دوره تحت استاندارد های فنی و حرفه ای و ارائه گواهی نامه پایان دوره تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای

ارائه مدرک معتبر

ارائه مدرک نتایج دوره تحت استاندارد های فنی و حرفه ای و ارائه گواهی نامه پایان دوره تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای

باز آموزی رایگان

مدیریت آموزشگاه متعهد می شود در صورت عدم یادگیری شما از هر دوره به صورت رایگان مجددا برگزار می شود

باز آموزی رایگان

مدیریت آموزشگاه متعهد می شود در صورت عدم یادگیری شما از هر دوره به صورت رایگان مجددا برگزار می شود

ارائه کارت پشتیبانی

اهدای کارت عضویت در انجمن پشتیبان فنی برای کار آموزان آموزشگاه و پشتیبانی نا محدود کار آموزان پس از اتمام دوره.

ارائه کارت پشتیبانی

اهدای کارت عضویت در انجمن پشتیبان فنی برای کار آموزان آموزشگاه و پشتیبانی نا محدود کار آموزان پس از اتمام دوره.

دوره نامحدود

تمامی دوره ها تا زمان یادگیری کامل کارآموزان برقرار است معیار رضایت مندی از دوره، فقط شخص شرکت کننده می باشد

دوره نامحدود

تمامی دوره ها تا زمان یادگیری کامل کارآموزان برقرار است معیار رضایت مندی از دوره، فقط شخص شرکت کننده می باشد.

BACKUP گیری یا پشتیبان گیری از محصولات IPHONE نیاز به آشنایی و آموزش مناسب در این زمینه دارد. برای انجام پشتیبان گیری یا BACKUP  گیری در آیفون جهت ذخیره مناسب فیلم ها، تصاویر و یا هر نوع داده ای که در تلفن همراه خود دارید لازم است که گام های مناسبی را به ترتیب طی کنید تا به بهترین نتیجه ممکن دسترسی پیدا کنید.

دوره های آموزش تعمیرات موبایل در واقع می توانند شما را به بهترین شکل ممکن با همه قطعات و اجزای انواع موبایل آشنا کرده و طریقه BACKUP  گیری و مدیریت محصولات مختلف از برندهای گوناگون از جمله IPHONE را به شکل مناسبی در اختیار شما قرار بدهند.

BACKUP  گیری برای انواع گوشی ها و دستگاه های آیفون به سادگی امکان پذیر است و حتی در گوشی های قدیمی نیز امکان پشتیبان گیری به شکل مناسب و ساده ای فراهم می شود تا بتوان همه اطلاعات ممکن را به شکلی مناسب ذخیره نمود. در این صورت نگرانی از بابت از دست رفتن اطلاعات موجود در آیفون وجود ندارد و قابلیت حفظ کردن همه اطلاعات مهم به شکلی مطلوب برای کاربران فراهم می گردد.

BACKUP گیری

BACKUP گیری با روش های مختلف

BACKUP گیری در واقع نوعی کپی برداری از همه اطلاعات موجود در آیفون شما و تنظیمات دستگاه مربوطه می باشد. به طور کلی اصلی ترین مزیت پشتیبان گیری یا BACKUP  گیری از آیفون بازیابی اطلاعات مورد نیاز می باشد. در ضمن با استفاده از پشتیبان گیری می توانید اطلاعات موجود را به گوشی دیگر یا دستگاه مورد نظر خود انتقال دهید.

به طور کلی BACKUP گیری از آیفون به دو روش امکا پذیر است که با عناوین پشتیبان گیری با استفاده از برنامه آیتونز و همین طور بک آپ گیری با سرویس آیکلود انجام پذیر می باشد.

BACKUP گیری با استفاده از برنامه آیتونز

این روش از BACKUP  گیری برای کاربران اهمیت زیادی دارد و محبویت بالایی نیز برخوردار است به این دلیل که در هنگام پشتیبان گیری نیازی به استفاده از اینترنت و اتصال به اینترنت نیست. این روش به صورت یک روش سنتی کاربرد دارد و نیاز به یک دستگاه واسط مانند کامپیوتر می باشد که برنامه آیتونز روی آن نصب شده باشد. بعد از این که مراحل نصب آیتونز در کامپیوتر به اتمام رسید می توان مراحل بک آپ گرفتن را شروع کرد.

پس از این که رابط از کامپیورت به گوشی شما وصل شد و پس از وارد کردن رمز عبور که همان رمز عبو آیفون می باشد پیامی مبنی بر اطمینان از اتصال به کامپیوتر دیده یم شود. در روی برنامه مورد نظر بر روی مدل آیفون خود کلیلک کرده و به بخش Summary بروید.

پس از این مرحله تیک مربوط به گزینه Encrypt iphone backup را انتخاب کرده و سپس روی Backup now کلیک نمایید تا پشتیبان گیری کامل شود.

اگر اطلاعات مورد نظر شما برای پشتیبان گیری زیاد باشد و برنامه آیتونز با حجم وسیعی از اطلاعات برای پشتیبان گیری روبرو شود در نهایت مدت زمان موردنیاز ان متفاوت است. زمانی که ارتباط برقرار شد باید برای بک آپ گیری کامل منتظر ماند. در نهایت پس از انجام پشتیبان گیری به صورت کامل می توان از قسمت Edit و Devices فایل هایی را کهازا آنها بک آپ گرفته شده با جزئیات کامل مشاهده نمود.

BACKUP گیری با استفاده از آیکلود

برای استفاده از این نوع پشتیبان گیری باید اپل آیدی خود را فعال کرده باشید. که در این صورت می توانید از حجم رایگان اینترنت برابر با 5 گیگابایت از فضایی آیکلود که در اختیار شما قرار داده می شود استفاده نمایید. برای این که بتوانید BACKUP  گیری آیفون را با استفاده از آیکلود انجام دهید نیاز است که دستگاه موبایل خود را به یک شبکه اینترنت پر سرعت وصل کنید تا بتوانید پشتیبان گیری را انجام دهید.

از این رو این روش در کشور ما زیاد طرفدار ندارد و به عنوان یک روش محبوب به شمار نمی رود اما در سایر کشورها مخاطبان و طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. پس از پشتیبان گیری با این روش اطلاعات در اکانت آیکلود ذخیره می شود و برای ریستور کردن ان باید اطلاعات دانلود گردد. در تمامی مراحل استفاده از این روش نیاز به حجم و سرعت بالایی از اینترنت می باشد.

برای آشنایی کامل با همه مراحلی که در مورد پشتیبان گیری و قطعات موجود در موبایل وجود دارد می توان در بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل ثبت نام نمود و اطلاعات ضروری و لازم را در این زمینه ها کسب کرد.

2019-05-23T13:48:35+04:30